Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46451) Bobyjack válasza whatnot (#46450) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ezt alátámasztom. Tegnap AMX45-el voltam és egy csapattársam egy magyar játékos fullos IS4-essel nem tudott mit kezdeni egy alap tornyos KT-val. Beírta közösbe, hogy csíter a KT. Egy szót írtam neki: "célozz". Válaszképpen jött mindenféle szitok, meg hogy majd jól megnézi a statomat. Felvettem gyorsan barátnak, hogy megnézzem én is az övét, mire van ilyen nagy képe. Csata után nézegettem a statját erre jött a rendszer üzi, hogy ignore listára tett és lekerült a barátlistámról. Ennyit tudott hozzáfűzni a kis csicska. :)

[ Szerkesztve ]

(#46452) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Mért kellett elbaxni a kis is4-emet buzi WG mérrrrrrrrrrrrrrrrrtttttt????? :O

(#46453) fsb1000


fsb1000
nagyúr

Vesztes csata... csak én öltem... jól esett mégegy Bőllér plecsni.
Asszem egyik csapat sem szenvedett skill túltengésben.

Vereség
Csata: Himmelsdorf 2012. május 1. 23:34:04
Jármű: PzKpfw VIB Tiger II
Szerzett tapasztalat: 1 107
Szerzett kredit: 56 631
Csatában elért Achievement:
Boelter Kitüntetés, Mesterlövész, Top Gun

Szerk: Köv csatában egy Type59 1vs1-ben legyőzte a tigrisem.. ehh.
És méág egy artyt is kilött... senki nem segített kempeltek a csapattársak.

[ Szerkesztve ]

(#46454) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ennyi XP-hez szép pénz:

Victory!
Battle: Ensk 2012. május 1. 23:41:40
Vehicle: T110E5
Experience received: 1 567
Credits received: 74 032
Battle Achievements: Master Gunner, Sniper

***

(#46455) gainwardgs


gainwardgs
addikt

Mikor nerfelik a t110-et??? :U

(#46456) fsb1000 válasza gainwardgs (#46455) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Remélem sosem.... vagy csak az artyk után.

(#46457) whatnot válasza fsb1000 (#46456) üzenetére


whatnot
őstag

Ja, mert az artyknak aztán dől a lé :U
(megj.: artykat már nerfelték)

[ Szerkesztve ]

(#46458) fsb1000 válasza whatnot (#46457) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem a kredit szorzóra gondoltam, hanem a töltési időre.

(#46459) whatnot válasza fsb1000 (#46458) üzenetére


whatnot
őstag

Jah, olyan villámgyorsan töltenek.
Keress fel egy orvost.

(#46460) fsb1000 válasza whatnot (#46459) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Miért keressek fel egy orvost?
----
Egyébként te hány éves? Érdekelne...

(#46461) whatnot válasza fsb1000 (#46460) üzenetére


whatnot
őstag

29, de a nőket szeretem.

(#46462) tytyty válasza kisküzdő (#46403) üzenetére


tytyty
tag

vk28 az egyik legjobb tank. Nem hozza a creditet,de az is túlzás,hogy veszteséges. Volt csata,hogy 2db t10et nyírtam ki vele. Szakaszban az igazi,amikor 3db van. Mindig nagy pusztítást végzünk.

(#46463) fsb1000 válasza whatnot (#46461) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem erre a korra az emberek többségének vitakultúrája arra a szintre elér, hogy érveket használnak burkolt vagy nyilt sértések helyet.

(#46464) ollie


ollie
MODERÁTOR

Izgalmas volt:

Victory!
Battle: El Halluf 2012. május 2. 0:34:51
Vehicle: T30
Experience received: 1 969
Credits received: 73 333
Battle Achievements: Boelter's Medal, Steel Wall, Top Gun

***

(#46465) ollie válasza whatnot (#46459) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Figyelj, most te kezdtél el személyeskedni, jobb lenne ezt nem folytatni.

[ Szerkesztve ]

***

(#46466) tytyty válasza ollie (#46465) üzenetére


tytyty
tag

Na ne. A válasz semmivel nem volt rosszabb mint a kérdés.,és nyilván a kérdés volt előbb. Amúgy egyikbe se láttam semmi rosszat. Pont annyi köze van a korához mint a nemi identitásához.Ollie neked milyen színű a szemed? Én a bort szeretem.Iszom is:)

(#46467) fsb1000 válasza fsb1000 (#45536) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Még 1 hét sem kellet és sikerült teljesítenem az egyik célomat, elértem az 1400 eff ratingot.
Volt olyan nap. hogy csak 1 pontot tudtam javítani, de ma volt 3 bázisvédésem, meg sokat mentem T30-al és javult a dmg és sikerült 4 pontot javítani.

Mindenkinek javaslom, hogy figyelje a statját, mert ha nincs más ösztönző erő, akkor ez talán segít abban, hogy minden csatát, minden lővést a képességeinkhez mérten a legjobban oldjunk meg.

(#46468) whatnot válasza fsb1000 (#46463) üzenetére


whatnot
őstag

Igen, de ebben a korban egy idő után az ember észreveszi, kivel van értelme vitatkozni és kivel nincs.

(#46469) ollie


ollie
MODERÁTOR

A saját artynk telibe talált hátulról úgy, hogy legalább 100-150 méterre volt tőlem az ellenség:

Defeat
Battle: Mountain Pass 2012. május 2. 1:14:01
Vehicle: T30
Experience received: 531
Credits received: 41 869 (compensation for damage caused by allies: 3 210)

Érdekes, hogy majdnem 700 HP-m volt még, és csak ennyi a compensation.

[ Szerkesztve ]

***

(#46470) ollie válasza tytyty (#46466) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor ajánlom figyelmedbe ezt a hsz-t. Előtte semmi hasonló nem volt.

***

(#46472) fsb1000 válasza ollie (#46469) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Gratulálok ehhez a szép eredményhez!!!! És a többihez is.... biztos érted.

(#46473) tytyty válasza ollie (#46470) üzenetére


tytyty
tag

Tényleg nagyon színvonalas a 15 perces újratöltés,és borzalmasan gonosz volt az említett hozzászólás. Baromira nem érdekel amúgy,de kezd ez a fórum vicces lenni. Ne menjetek orvoshoz, és ne szeressétek a lányokat ,ha titeket ez ennyire zavar....

(#46474) jahrn válasza fsb1000 (#46467) üzenetére


jahrn
senior tag

Grat.

En is ma ertem el az 1400-at (asszem, mert csak hetente nezem), pedig az elmult napokban kb csak annyit csinaltam h felmentem es jokat szorakoztam a T20al Su100al M8A1el meg az M103mal.
De M103mal meg mindig nem ertem el az 1000 effet sem :( Viszont a dmg ratio mar 1.3 szal csak beindul elobb utobb (a statot nemileg rontjak a stock T34-el ment csatak)

(#46475) fsb1000 válasza tytyty (#46473) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Az a baj, hogy nem tudsz a sorok között olvasni, vagy nyelvi lelemény híjján nem érted a nyilt célzásokat. Elmagyarázom, hogy te is megértsd hol a probléma.

1.
"Keress fel egy orvost."
Az adott szövegkörnyezetben ez a vitapartner épp elméjűségének kétségbevonása.
(persze lehet ludtalp probléma miatt megy az aggódás, de ez nem életszerű)
2.
"de a nőket szeretem.[/I"]
Az adott szövegkörnyezetben ez a vitapertner lebuzizása.
(lehet egy heteró "comning out"-nak is értelmezni.... de megint nem életszerű)

3.
Az ilyen jellegű, beszolongatós hsz-ekre adott válaszaimat törli a moderáció.
Nyilván igazuk van, hiszen 100% OFF
(az eredeti sértésnek szánt szövegek egy része marad - ez életszerű)

[ Szerkesztve ]

(#46476) fsb1000 válasza jahrn (#46474) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Viszont Grat!
Gyarapítsuk az 1400-asok klubbját! Asszem én már nem jutok fel az 1500-ba, bár 2-3 hónapja még az 1400 is elérhetetlennek tünt.

Tényleg érdekes következtetésekre lehet jutni, ha az ember megnézi a tankjaival milyen eredményeket ért el.
Nálam a kis tankok vannak a csúcson.

(#46477) tytyty válasza fsb1000 (#46475) üzenetére


tytyty
tag

Örülők,hogy megmondod,hogy mit tudok, és mit nem.

1
Mivel 15 perces reload nyilvánvalóan baromság, ezért igaza van.
Te meg a kora alapján akartad szellemileg hátrányos helyzetbe sorolni.

2
Semmi közöd ahhoz,hogy ki hány éves, mint ahogy ahhoz sem,hogy kiket szeret,de ezt már kifejtettem,de te nyilván tudsz a sorok között olvasni.

3
Egyetértek.

4
"Elmagyarázom, hogy te is megértsd hol a probléma."
Na ez mi? Csak nem a "vitapartner épp elméjűségének kétségbevonása"

5
"nyelvi lelemény híjján nem érted a nyilt célzásokat"
Ami nyílt az nem célzás ,és főleg nem leleményes.

Hiába vagy öreg,attól nem leszel okos. Ez tény.

(#46478) fsb1000 válasza tytyty (#46477) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Szerintem a 15 perces reload az artyknak nem baromság, hanem egy olyan abszurd ötlet vagy kivánság amely jól összefoglalja mindazt amit erről a játékelemről gondolok.
Próbálj meg elvonatkoztatni... biztos te is érted, hogy nem konkrétan 15 perces reloadot jelent, hanem azt, hogy azon játékosok csoportjához tartozom, akik a WoT-ot szívesebben játszanák artyk nélkül.

Más:
Légyszi próbáld már megérteni, hogy én nem kérdeztem senkitől, hogy a fiúkat vagy lányokat szeret. Hidd el nem is érdekel, legyen az mindenkinek magánügye.
Aki mondta, magától mondta... láthatóan vagy nem olvasol figyelmesen, vagy nem érted X-edszerre sem mi volt a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#46479) tytyty válasza fsb1000 (#46478) üzenetére


tytyty
tag

Hidd el,hogy értem. Sőt volt,hogy melletted álltam ki egy vitában. Amit te elvonakoztásnak tartasz azt mástól sértésnek veszel.Amúgy az artikat én se szeretem. 18k feletti csatámból 8 volt artival,de szerintem se való a a tankba. A fiú lány kérdés meg arról szól,hogy kb annyi közöd van hozzá mint,hogy hány éves,mert azt viszont kérdezted. Szóval szerintem belefért a válasza, és nem kéne túllihegni ahogy például én csinálom. Némileg irritáló,hogy tévedhetetlen vagy.
Amúgy én 35 éves vagyok és dagadt.

(#46480) fsb1000 válasza tytyty (#46479) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Nem vagyok tévedhetetlen....
A kor számít... mert ha egy tizenéves gyerek beszél így akkor nem veszem komolyan, korosztályi sajátosság, ezt szokta meg az osztálytársaival, akár a szüleivel.

A Te korod (és 99%-ban senkiét) nem kérdezem, nem is nagyon érdekel, mert a kommunikációd minősége nem hagy kételyeket.

(#46481) tytyty válasza fsb1000 (#46480) üzenetére


tytyty
tag

Ok. Részemről lezárva.

U.i: Remélem nincs harag. Kijózanodom akár egy szakaszt is próbálhatnánk. Wot nevem tytyty77

[ Szerkesztve ]

(#46482) fsb1000 válasza tytyty (#46481) üzenetére


fsb1000
nagyúr

Ismerem a WoT neved. Részemről sincs harag, megbeszéltük és kész.
A szakasz jó ötlet, mindenkivel szívesen játszok, aki nem gondolja úgy, hogy joga lesebezni a csapattársait, akármlyen okból.
De ne érjen meglepetés: Azt hiszen nem játszom igazán jól hiába magas az eff értékem,inkább csak átlagosan. Nyerő és vesztő szériák válogatják egymást, nem tudom elérni az 52%-os winratiot, de sokezer csata után kialakul valamilyen rutin.

[ Szerkesztve ]

(#46483) harcos22 válasza Dobi 562 (#46393) üzenetére


harcos22
csendes tag

Minek idegeskedtek? Ha nem sebez kit érdekel,ha meg sebez ő fizet.

(#46484) Dobi 562 válasza fsb1000 (#46476) üzenetére


Dobi 562
addikt

Én is szoktam nézegetni a statjaim. Nálam a nagyobb tankok vannak a csúcson, a kisebbek statjain látszik, hogy velük kezdtem tanulni a játékot.

Egy kis érdekesség:
Tiger P-vel a hatékonyságom 109 csata után 1669. A csatánkénti átlag XP ezzel a tankkal a legnagyobb: 747. Ez a tank felüdülés volt a "sima" Tigerhez képest, az egy kicsit csalódás volt számomra. Ezzel nagyon megy a játék!

Pantherral, 194 csatám 59%-át nyertem. Számomra ehhez a tankhoz kellett a legtöbb idő, mire megtanultam, hogy is kéne vele játszani. Rohadt gyúlékony, viszont szinte sorozatlövő.

Tiger II-vel 78% a találati arányom, ezzel a tankkal a legnagyobb. A rohadt drága lőszer miatt igyekszem nagyon pontosan lőni.

Jagdpantherral 239 csata után 56% a nyerési arány, ezt az elmúlt hétben sikerült lerontanom 60%-ról, viszont vele a legnagyobb a csatánkénti sebzésem 1305.

KV-3-mal valamiért nem megy a játék. 159 csata után 45% a nyerési arányom és nem is sikerül javítanom rajta. A 122-es löveggel használom és 70%-os a találati arányom vele.

Itt vannak a statjaim ha valaki kíváncsi rá.

(#46483) harcos22:megmondom ősszintén nem szívesen fordítok hátat egy olyan csapattárs(?)-nak aki engem lövöldözik. Még ha nem is tud megsebezni. Miért csinálja? Vicces? Szerintem nem.

[ Szerkesztve ]

(#46485) KaLeun


KaLeun
senior tag

2X :B :B :B

[ Szerkesztve ]

Cila

(#46486) KaLeun


KaLeun
senior tag

Azért még elég jó a Type:

Victory!
Battle: Province 2012. május 2. 6:32:45
Vehicle: Type 59
Experience received: 6 825 (x3 for the first victory each day)
Credits received: 133 599
Battle Achievements: Boelter's Medal, Sniper, Top Gun

Habár ebben nagy segítség volt az, hogy az ellen 3 T34-e hülye volt mint a segg... és én meg jól hülyére is lőttem őket. :))

[ Szerkesztve ]

Cila

(#46487) Djuree válasza tytyty (#46479) üzenetére


Djuree
félisten

"Amúgy én 35 éves vagyok és dagadt."
ok, de ez hogy jön ide, beszorulsz a tankba vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46488) Timyyy


Timyyy
őstag

Visszanéztem a szeretett bölcsibe, hogy átléptünk e már a nagycsoportba, de látom az óvóbácsi is inkább a tömeget büntetné, mint a főkolompost. Nos, akkor mostmár a kedvencekből is törlöm ezt a... khm... fórumot.

(#46489) Djuree


Djuree
félisten

tegnap s-51-eztem kicsit.
11 lövés 2 találat! mind összeszűkült célkeresztnél. kilőttem egy is-4-et 700hp-ról. meg lesebeztem 3 tankot akik egymásmellett álltak.
konklúzió: ez az s-51 szar :DDD hiába lő nagyot, ha nem talál....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46490) emre válasza Djuree (#46489) üzenetére


emre
veterán

Nekem 100-ból egy csatában jött jól össze S51-el.

De szinte csak a napi duplázókkal már megvan az O212, ennél legalább nem kell figyelni hogy ne fogyjon ki a lőszer. Meg mehet rá a venti, mivel zárt a gép. Szóval valamivel jobb az átlag sebzésem vele, de még nem az igazi.

Más:

Lassan én is elérem a kitűzött céljaim közül kettőt.
O704-el 2000-es eff értéket, valamint az átlag sebzésben az 1300-as érték elérését.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46491) Djuree válasza emre (#46490) üzenetére


Djuree
félisten

nekem is az ojjektum a célom, az arty vonalon, TD-ből nekem a t95 kéne, írtó királyul néz ki :)) mire s-51-el meglesz az a temérdek xp, karácsonyra összejöhet :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46492) emre válasza Djuree (#46491) üzenetére


emre
veterán

Nekem 150 körüli csata kellett az S51-el.
Akkor vettem amikor akciós volt, kb. egy hete van meg az O212.
Szóval én sem kapkodtam el, de volt amikor nem csak 1-2 csatát mentem vele naponta.

mod:

Megtaláltam az infót, február végén vettem vissza az S51-et.
Szóval laza három hónap alatt kihúztam. :DDD

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46493) -vitya- válasza virkir (#46325) üzenetére


-vitya-
őstag

láma :P

mondtam egy barátomnak, aki ugyanitt jár, hogy a legjobb free xp befektetés az S70, és mi lett a végén? ... hogy azt mondta, hogy talán életemben először igazat szóltam... ;-) Zsoltinak igaza van, nem tudsz játszani, és nyafogsz :PPPPPPPPPPPPPPP

-=Витя=-

(#46494) Djuree válasza emre (#46492) üzenetére


Djuree
félisten

nekem sem lesz hamarabb. de mostmár elkezdem húzni én is, eddig nem is nagyon artyztam, még a napi duplákat sem, nem az én vonalam, de legyen artym is ha kellene századba vagy csak kedvem van 1-2 körre.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#46495) virkir válasza -vitya- (#46493) üzenetére


virkir
veterán

A tököm az...
A legjobb free befektetés a BL-10 lesz ha összejön annyi. Az IS-4 meg megy a lecsóba ha felrakják 10-be az IS-8al együtt. Na az a 4,5 milla amit legalább kapok értük az meg jó lesz, meg ha hozzá csapom a KV-kat meglesz az 5 is.
Lehet inkább visszaveszem az E-100-at? :U
Ja majd a hétvégén vagy ha összejön beállok mellétek a stock motoros BL-9-es IS-4-el aztán megnézzük mire jó :D

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#46496) -vitya- válasza virkir (#46495) üzenetére


-vitya-
őstag

egy jó játékos kezében az első körben 7 kill-t hozott, emléxem rá. :P Nálad, hát... valszeg gyenge láncszem leszel mellettünk :P

(jajj, be jó is a mások szívatása, főleg, ha jótékonyan elfelejtjük, hogy mi magunk milyen bénák is vagyunk... ;-) )

-=Витя=-

(#46497) csaabz


csaabz
őstag

Tesztszerveren milyen a tier 9 IS-8? Nem túl gyenge a front armor?
Érdemes lesz megtartani?

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#46498) emre válasza csaabz (#46497) üzenetére


emre
veterán

Nekem nagyon tetszik, bár sokan szidják.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#46499) Sanya


Sanya
nagyúr

tegnap aláztam mind pantherral, mind jgdpanterral (meg gwpantherral is :D ), de az is4-et sem oldalról, sem szemből nem vittem át, csak artyval. s csak 2 tier van köztük :(

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#46500) emre válasza Sanya (#46499) üzenetére


emre
veterán

Pár napja írtam, én volt hogy simán sebeztem szemből JagdPantherral.
Meg is lepődtünk mind a ketten rendesen. Persze lehet egyedi eset volt.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.