Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#32101) balintka válasza balintka (#32100) üzenetére


balintka
addikt

Szerk: most nézem, az drága, nem veszem meg.

Ez a 735 viszont elég gyakran pattan. 3 menetet mentem vele eddig, 5,3,4 kill. Nem semmi.

(#32102) Djuree válasza balintka (#32100) üzenetére


Djuree
félisten

hol lehet ezt megvenni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32103) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap mit játszottam t-28-al. t7-es (vagy t8 volt nemtom) században mentem, t9-10-es tankokkal rakott össze az MM, erre összevissza bújkáltam, bementem az ellen bázisára, kinyírtam egy t8 artyt a t-28-al(!), nekimentem az oldalának hogy ne tudjon forogni és 5 lövésből kiszedtem, utána meg behúztam a bázisukat, gratuláltak is serényen :C bezzeg az elején, mit keres itt t-28? :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32104) Stirlitz válasza Djuree (#32103) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Grat!

És azt hogy véded ki ezzel a papírjaguárral, hogy egy lővésből elintéznek? :) Mióta túl jutottam rajta, újra élvezem a wot-t. (anyit felhozzok a védelmében, hogy a legjobb ágyújával, már korlátozott menekülést biztosít, néha még kill-t is.) Menyi van még a KV-ig? Azért kérdezem, mert mehetnénk már végre platonban. Vagy a német oldalon hol tartasz?

(#32105) Simulacrum válasza D.Orion (#32089) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Én fordítva vagyok. Főleg amerikai nehezekben ülve. Ugye azokkal mindig megyek szemtől szembe arctámadózni az ellent. A KV-5 kukáját csak a béna nem találja el közelről és az ő lövege még a hullról is van, hogy pattan, mikor jön felém. A Löwe viszont biztos átvisz, sőt a tornya magas, ezért a kukucskálót nem lehet lőni, messzebb kell tolatni az alján való lövéshez.

Én szeretem a PzKpfw B2 740(f), egy az egyben a francia B1, ha azt kipróbálod ugyanezt kapod, csak ez jól hozza a kreditet is. Szerintem átlagban 20-25 között hoz maxos legényekkel és jó játékkal. Mindig top tank, nem úgy mint a B1 és tudni kell kinek nem szabad nekimenni (Hetzer, Lee) szemtől szemben, ennyi.

A T-28 pedig szerintem jobb tank, mint a Lee, nekem sokkal jobban bejött. Mondjuk szerintem azért is, mert nekem a médiumok jobban fekszenek, mint a TD-k, ez egyre jobban bizonyosodik. Míg a T-28-al szerintem médiumként kell játszani, addig a Lee-vel TD-ként. Ennyi a titok. Nagyon jó fegyver, papír páncél.

[ Szerkesztve ]

(#32106) psycroptic válasza Paul119 (#32077) üzenetére


psycroptic
őstag

Én a su-152-őt szerettem az alap löveggel, lehetett vele aprítani nagyon. Asszem 200 csatával már elite is lett a kicsike. A panthert még nem merem megvenni, mert úgy érzem, hogy szopni fogok vele. Inkább rágyúrok a T-54-re... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#32107) sanya67 válasza balintka (#32100) üzenetére


sanya67
tag

75 csatát mentem csak vele, tehát nem beszélhetek veretes tapasztalatról. :D
Eddig jól teljesít: 171 kill, 57% winrate, 73% hitratio.
Lehet ennél sokkal jobban is menni vele, bele kell jönni.
Max 4-es csatákba teszi, tehát elméleti top tank vagy.
Hetzereket, Lee-ket ha tehetem kerülöm.

(#32108) Djuree válasza Stirlitz (#32104) üzenetére


Djuree
félisten

hát azt nem tudom kivédeni :DDD nem is akartam én ilyen csatákban menni vele, de mondom meglesem a nagy tankokat "élőben" legalább, meg azért körönként 8k-t hozott, ami ezen a szinten elég jó még. azért nem mindig lőttek ki, próbáltam bújkálni, manőverezni.

számításaim szerint péntekre lesz meg a KV. az a baj hülye vagyok és most meg belenyúltam az amcsikba is kicsit :DD megtetszettek nagyon az amcsi hevik. de először KV kell.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32109) Stirlitz válasza Djuree (#32108) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Én ráhajtok péntekig a pz4re és a su85re. Kv3 addig fejlesztve ahogy sikerül, Kv1s pedig kifejlesztve. Na akkor majd hétvégén megyünk egy rohadtat! :)

(#32110) Djuree válasza Stirlitz (#32109) üzenetére


Djuree
félisten

7végén sajna nem leszek itthon, vasárnap este viszont mehet :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32111) StoneBridge


StoneBridge
senior tag

Végre megszabadultam a PzIII/IV-től és megvettem a VK3001-et. Azt kell, hogy mondjam, nagyon kellemes csalódás ért, a VK3601-el is mentem nem keveset, de ez a tank még talán jobban is tetszik a gyorsasága miatt. Rádobtam az erősebb tornyot és a már korábban kifejlesztett 88-as agyút, meg kell mondani, így azért elég ütős medtank lett belőle. :K

Marx halott, Lenin halott, és én sem érzem túl jól magam...

(#32112) joergie válasza Gyuri27 (#32099) üzenetére


joergie
őstag

Én most adtam el a Panther-t. Legszebb pillanat volt eddigi wot pályafutásom alatt. Használhatatlan, és nincs semmi előnye. SEMMI. Viszont összeszedtem vele 4 steel wall-t kb 130 csatából, ami teljesítmény :D

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#32113) Atlantis


Atlantis
veterán

Ugyan túl nagy tapasztalatom még nincs a játékkal, de én úgy látom, a Löwé-t jobban tisztelik a pályán. Ha KV-5 megy előre, ahogy korábban írta itt valaki, akkor 2-3-an nekiállnak azt szétszedni. Az ágyúja tényleg vacak lehet, lassan forog a tornya, lassan tölt újra, hiába a páncél, ennyi idő alatt simán bekap 4-5 lövést, míg ő megküld 2-t.

T28 nekem is van, még eléggé alapszintű, a fürgesége tetszik, meg állítólag a nagyobb ágyúkkal már lehet "piszkálódni". Ha mondjuk észrevesznek, akkor végem van. Annyira dicsőítik, kíváncsi lettem és várom, hogy meglegyen a KV, csak emiatt csinálom az orosz tankos vonalat, utána szerintem abba is hagyom, csak a német vonalakkal törődök. :)

Még az amerikai heavy-k kezdenek tetszeni, ahogy csatában látom őket (kis tankom van, sokszor nyúlok ki elsőnek, így gyakran csak szemlélődöm, ki hogy bánik a vasakkal), de amcsi vonalra egyelőre nincs se tőkém, se energiám.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32114) Bobyjack válasza joergie (#32112) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Ízlések és pofonok. :C

(#32115) joker1220 válasza Atlantis (#32113) üzenetére


joker1220
őstag

A KV tank maga papír de a 152mm es robbanó töltettel csodákra képes,
nekem a csúcs lövésem vele egy type 59 oldalán csattant és 1098 HP-t vett le neki:)

Egyébként nagyon lomha és könnyen ki is gyullad.

Orosz vonalon én a T-54 es ágon haladtam végig és megérte, nagyon jók,
valamint a TD vonalon az ISU nál tartok:)

Tegnap betöltöttem a BL10 es ágyúba a páncéltörőt és így már meglepő 7-800 as
sebzéseket vittem be:)

Azért meglepő mert ekkora tűzerővel még nem rendelkeztem a játékba:)

Haverral összeálltunk, neki Ob704 van már, szintén type59 et két lövésből kicsináltuk
csúnyán belefutott, szegény szitkozdódott is rendesen:P

Német vonalon a Tigris2 nél tartok, az már egész jó, valamint a GW Panther van meg
ami elég jól adja:)

Amcsikat nem szeretem, nem tetszenek mert mindnek papír az alja, csak a tornyuk
kemény.

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#32116) ollie válasza joker1220 (#32115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Azért a KV tornyáról még a tier 10-es ágyúk is képesek pattogni.

***

(#32117) Djuree válasza Atlantis (#32113) üzenetére


Djuree
félisten

t-28-ra tegnap vettem meg a 2. legjobb ágyút ami 40k-ba kerül, a 80k-s túl drága nekem. néhány t7-t8 tankot tegnap meg tudtam sebezni vele (persze nem sokat vettem le nekik), pedig nem a legnagyobb ágyú van rajta. ha nem ilyen nagy csatákba megyek, akkor simán lehet szedegetni vele. csak elég lomha, pz III sokkal gyorsabb de annak meg kicsi a lövege. viszont a t-46 rohadt jó, na azzal alkottam rendesen, 1 lövés elég lassú, de ha betalál hullik minden :C

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32118) joker1220 válasza ollie (#32116) üzenetére


joker1220
őstag

Igen én is megjártam már vele, type al 2x is pattantam róla, de azért 80% átlövöm:)

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#32119) Blom válasza Atlantis (#32113) üzenetére


Blom
aktív tag

teljesen egyetértek veled, nekem is van KV-5, de ha két három tank nekem esik esélyem semmi ellenük és nem kell, hogy nagy tankok legyenek simán győznek, mert lassú vagyok hozzájuk.
én nem tartom jó tanknak, már gondolkodtam, hogy eladom.

(#32120) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Szevasztok!

A kerdesem az lenne, hogy ha laaptoprol probalok jatszani, akkor a tankok melyekre celzok nem rendelkeznek korvonallal, nincsenek korberajzolva, ugy mint a nagygepemen. Ezt allitani kell valahol, vagy driver problema??

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#32121) Atlantis válasza joker1220 (#32115) üzenetére


Atlantis
veterán

KV-vel kapcsolatban: lehet, mindenesetre azt ki akarom próbálni. Ez az első elérhető heavy, ráadásul jókat is írnak róla, próbát megér. Bár a lomhasága valószínűleg nem fog tetszeni. Amúgy én nem biztos, hogy ráteszem a 152-est, nagyon lassan tölti újra és a pontossága is igen rossz. Csak a paramétereket tekintve a 107-es nekem jobban tetszik.

Djuree: lomha? A T28? Szerintem nem az, nekem még német ágon egy alap PzIV van, ahhoz képest a T28 rakéta. Arra az ágyúra pályázok én is, a legnagyobbat lehet nem teszem rá. T46 nekem nem tetszett, sokat nem is mentem vele, amint lehetett, ugrottam tovább a T28-ba.

Blom: eladni lehet nem érdemes, ha nem is szereted, pénzt keresni jó lehet, ha napi 1-2 csatát mész vele. Én mondjuk az egész prémium tankos vonalat nem értem, a termelt XP-t csak aranyért lehet átváltani, az én szemszögemből ez nem nagy üzlet, de ízlések és pofonok...

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32122) Arpee78 válasza Sontir Fel (#32120) üzenetére


Arpee78
senior tag

Valami ATI driver probléma. A fórumon már többen kérdezték, ha visszakeresel biztosan megtalálod a megoldást.

Menő AMX40 skin!

A KV témában annyit szólnék hozzá, hogy random csatába a 107mm-es löveg jobb.

Ügyelni a kötőjelekre, a T-28 (orosz med) nem azonos a T28-al (US TD), ahogy a T-34 és T34 sem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

(#32123) macipajti válasza Atlantis (#32121) üzenetére


macipajti
tag

A KV nagyon jó én 107-est ajánlom, de azért szokni kell teljesen más stílus lomha, pontatlan,de ha talál ;] előre kell gondolkozni, hogy merre indulsz álcaháló+távcső ja és tűzoltókészülék mert szeret kigyulladni

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#32124) Atlantis válasza Arpee78 (#32122) üzenetére


Atlantis
veterán

Milyen igazad van, én az orosz T-28-ra gondoltam. Eddig fel sem tűnt ez. :B

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#32125) smisa


smisa
őstag

(#32126) Djuree válasza smisa (#32125) üzenetére


Djuree
félisten

ezt pont néztem a múltkor, nagy fun lehet :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32127) smisa válasza smisa (#32125) üzenetére


smisa
őstag

Közben lejárt az idő.

....A Sparkling sorozat járműveinek csövéből ekkor torkolattűz látszik, amit csak az ágyú újratöltése után lehet megismételni –tehát az igaziakhoz hasonlóan el kell teljen pár másodperc, mire újra tűzkész a tank.
Az Airsoft sorozat tankjainál nélkülöznünk kell a torkolattűz-imitációt. Cserébe valódi tűzerővel rendelkezünk, mivel a lövegből egy kifinomult szerkezet segítségével 6 mm-es műanyag lövedékeket lőhetünk ki! A mellékelt céltáblán csiszolhatjuk lövésztudásunkat –ez nem kis kihívás, hiszen nem a tankban ülünk célzáskor. Egyszerre hat harckocsi mozoghat a „csatatéren”, mivel a kristályok cserélhetőek.
De nem szükséges egy rögtönzött tankcsatában műanyag golyókkal lövöldözni egymásra: az Infrared sorozat tagjai egy infra jeladóval és egy érzékelővel vannak felszerelve, a bekapott találatot „robbanás” jelzi -a tankból robbanás hangja hallatszik, a harckocsi megrázkódik-, és a torony alól „lángok” csapnak fel – villogó fények jelzik a találatot. Minden harckocsi számolja a kapott találatokat, hat találat után végleg kiesik a játékból.
Az összes funkciót nem is tudjuk –hely hiányában- felsorolni. A sorozat hat harckocsi típust dolgoz fel, különféle álcázófestéssel és altípusban. Választékunk folyamatosan bővül, sőt, a gyártó is újabb típusokkal rukkol elő.

..... :DDD

(#32128) Djuree


Djuree
félisten

free xp az miből jön? tudom hogy goldért lehet váltani, de én nem váltottam, mégis van kevés free xp-m.

a másik hogy azt hogy tudom benyomni meccs közben hogy figyelem ebben meg abban a szektorban?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32129) Rém válasza Djuree (#32128) üzenetére


Rém
tag

Az összes megszerzett xp egy részét free-ben kapod meg. Ha jól emlékszem akkor 5 %-át.

A ctrl gomb benyomásával visszakapod a játékban az egér kurzort, azzal tudsz a minimappon klikkelgetni.

(#32130) Veatta válasza Djuree (#32128) üzenetére


Veatta
aktív tag

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#32131) Járókeret


Járókeret
senior tag

valaki platoon? Krodha ingame

(#32132) hemaka


hemaka
nagyúr

hehehe

40XP => 1FXP
azt hiszem így van, de lehet csak rosszul melékszem. :U

[ Szerkesztve ]

(#32133) bozont válasza macipajti (#32123) üzenetére


bozont
veterán

A 107mm pontatlan? Az egyik legpontosabb ágyú amivel az orosz ágon találkoztam, olyanokat lőttem vele a pálya túlsó végére, hogy még én is meglepődtem. Persze 100%-os legénységgel.
Mondjuk nekem nem szokott olyan sűrűn kigyulladni, de persze nem árt ha van tűzoltókészülék is az embernél.
Viszont én átálltam a 152mm ágyúra, mert sokszor kerülök t7-9 csatába, ahol a kisebb ágyút már kevésnek találtam.

(#32134) emre


emre
veterán

ez se százas :Y
Ennyit menni ezekkel a vackokkal. :U :N
T1 Cunningham: 1301 meccs, ebből 742 győztes
T-28: 1160 meccs, ebből 585 győztes
PzKpfw 35 (t) 1109 meccs, ebből 611 győztes

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32135) Jamboo529 válasza hemaka (#32132) üzenetére


Jamboo529
senior tag

Ha 5% akkor

20XP után jön 1FXP
vagy
40XP után 2 FXP
Egyébként majdnem :) :U

(#32136) macipajti válasza bozont (#32133) üzenetére


macipajti
tag

Ahogy mondod az egyik legpontosabb az orosz ágon de nem egy 75/L70 vagy 88/L71
Most már én is kipróbálom ezt a 152 mm-est annyian dicsérik :K

Emre: viszont vér profin kezeli őket :DD

[ Szerkesztve ]

Gyógyszerre inni az ugyanolyan,mint akupunktúrára talajtornázni!

(#32137) ollie válasza emre (#32134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Uhh, több mint 9000 meccs, naponta átlagban 57 meccset játszik.

***

(#32138) Timyyy válasza emre (#32134) üzenetére


Timyyy
őstag

Nekem nem lennének hozzá idegeim, az biztos. :DDD
Bár ahogy gondolkozok,,, T8-ba sok a hajtépős sok idiótás meccs... tier1-be meg nincs min idegeskedni, 2-3 perc egy kör, és csak röhögök végig. Végülis ott ad olyan szórakoztató játékélményt, ami ki is kapcsol. T8-ról ezt már nem tudom elmondani, az csak a vérnyomásomat tolja fel, ami végülis nekem nembaj, úgyis mindig alacsony. :D

(#32139) Paul119 válasza Timyyy (#32138) üzenetére


Paul119
addikt

én pz2vel szoktam néha rampagelni egyet , imádom mikor seggel menekülnek :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32140) joker1220 válasza ollie (#32137) üzenetére


joker1220
őstag

A max exp / battle érdemes szemügyre venni, az ember nem lehet egy agytröszt,
ráadásul a legnagyobb tankja a Tiger P.

Lehet hogy jól érzi magát a tier 5 ig , de hogy egy darab értelmes tankja sincs
majd 10 k csata után az elég szánalmas.

Mondom én aki most lépte túl a 3k csatát kb de legalább van egy ''szaros'' T-54 em:D:D

Nem vagyok én sem egy pro játékos, nem is vagyok elszállva, ezt meg lehet nézni
de egy átlag játékosnál ahogy nálam is az avg exp/battle kicsit máshogy alakul...

A 24% os hit ratio rol és a Total Experience: 1 767 146 !! ről ne is beszéljünk
ami már nekem is majdnem megvan pedig harmad annyi csatát nyomtam mint ez a tag:D

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#32141) joker1220 válasza joker1220 (#32140) üzenetére


joker1220
őstag

Lejárt a szerk. idő:)

Namost itt egy szöges ellentét;

jagdpanzer74

Seletchi

Csak azért hogy ne diegho val példálózzak, lehet ezt a játékot ésszel is játszani.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#32142) Paul119 válasza joker1220 (#32141) üzenetére


Paul119
addikt

1364 csata az objektel ez sem100 as :DDD , csóri e75ömbe 4k csata alatt csak 700 at tudtam bele rakni :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32143) emre válasza joker1220 (#32141) üzenetére


emre
veterán

Szerintem ennyi csata után jobban fogok állni mint jagdpanzer74 :U :K :D

Paul119

Akkor nézd meg ezt :DDD Norf

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32144) Paul119 válasza emre (#32143) üzenetére


Paul119
addikt

atya isten mennyi no lifer kocka :D

bloodfield

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#32145) marked one94 válasza joker1220 (#32141) üzenetére


marked one94
őstag

Nem akarok bele menni egy nagyobb "stat vitába" De ennél a Seletchi-nél még nekem is jobb statom van ha az átlagot nézzük...

You'll Never Walk Alone

(#32146) emre válasza marked one94 (#32145) üzenetére


emre
veterán

Gondolkoztam rajta szóljak-e, mert nem ezért mutattam 1-2 kockát, de ötöd annyi meccsel nekem is jobb az Efficiency rating-om. (1 285.9:1 226.3)

Szóval részemről nem a pro kontra noob, hanem 1-2 extrém kocka játékos bemutatása volt a cél. :)

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#32147) Djuree válasza emre (#32134) üzenetére


Djuree
félisten

én is inkább kis tankokkal fogok menni. már a hajam tépem amikor t3-as tankkal t5 meg t6-al rak egybe, és fentebb ez még ilyenebb. miért nem lehet egyszerűen, t1-t2, t3-t4, t5-t6 stb. rendszerben? máris izgibb lenne és jobb az egész. t1-t2 ez így jó, t2 tankkal csupa jókat játszok, van mindig vagy 3 killem az igaz, itt sok a núb, de így a jó :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#32148) ollie válasza joker1220 (#32140) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem az xp épp nem sokat jelent nála, mert szinte csak kis tier-ü tankokkal játszik, azokkal meg nehezebb xp-t szerezni. A találati arány ugyanezt mutatja, a kis tankok sorozatlövőjével nem igen tudsz pontos lenni.

***

(#32149) joker1220 válasza emre (#32146) üzenetére


joker1220
őstag

Ezek nem elég kocka játékosok!?:)

Amúgy én nem hiszek ezekbe az Efficiency rating ek be:D

Egyébként a csaták számának növekedésével arányában sokminden
változik.

Nekem minél több csatám van annál szarabb lesz a statom:D

Egyébként komolyra fordítva sokan egyáltalán nem törődnek a stat-al,
mások pedig tudatosan arra játszanak.

Van még jópár brutál kocka, én inkább a 23 k csatát emelném ki legfőbb képpen:D

Ollie:

Gyanítottam hogy van köze ezeknek a faktoroknak is az eredményhez:)

Bár akkor sem értem hogy miért nem megy tovább sehol.

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#32150) Djuree válasza joker1220 (#32149) üzenetére


Djuree
félisten

kisebb tankokkal jobb a stat. nekem is kis tankokkal jól megy (meccsenként 2-3 kill), nagyokkal kevésbé (meccsenként 0-2 kill).
nekem fontos a stat, de nem az a lényeg, a csapat győzelme fontosabb, főleg ha klánnal megyek. ha kilőnek de ezáltal előnyhöz jut a csapat, ám legyen :K viszont ha ismeretlen külföldiekkel vagyok akkor a statot is nézem eléggé. értük nem halok meg :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.