Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13651) Lacces


Lacces
őstag

Sziasztok!

Segítséget kérnék, hogy merre tovább, jelenleg van 130.000 kreditem, ezt még növelem.

Jelenleg a következő tankok vannak: M2 medium tank, PzKpfw III Ausf A., PzKpfw (38)t, hogy szerintettek melyiket érdemes tovább fejleszteni? Rákövetkező tankot venni?

Szíven szerint a Panzer III. sort hagynám, mert régen azért választottam, mert a tigris arra fele volt, de hogy volt update a techtreen, már a Panzer 38t soron is lehet szaladgálni.
Bár én a 38nA-t elég gyengének tartom.

Én inkább az M3 Lee-re szavaznék, mert annak már van 75mm-ese, és talán végre esélyesebb is lennék.

A német vonallal az a bajom, hogy folyton Stug-ok kal, Leopard , meg ilyen 3-4 el fejlettebb tankokkal rak össze, mindig a sor végén vagyok beosztva, és egy lövéssel kivégeznek..
Ráadásul némelyik tankot képtelen vagyok sebezni (nehéz tankok között)

Az amcsi vonal azért szimpi, mert a Howitzer ágyúval versenyképesebb vagyok, csak már unnom ezt a kategoriát, hogy mindenki folyton ki lő, és ilyen hatalmas tankokkal vagoyk körülvéve, ez az egy lövés = halál effektus már meg bolondít.

Melyik vonalan fejleszgessek? :R

(#13652) Snooker válasza ollie (#13650) üzenetére


Snooker
senior tag

nem lecsökken ugyan úgy, de hiába lövöm meg az álló helyzetben lévő tankot egy csomószor mellé megy :S mondjuk csak 62% osak az embereim, lehet ezért..

(#13653) Gyuri27 válasza Lacces (#13651) üzenetére


Gyuri27
félisten

Döntsük el, hogy med, heavy, td, arty az irány.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13654) ktg3


ktg3
őstag

na megvolt az első köröm az e75-tel
addig nem akartam menni vele amíg nincs meg a $- legalább a KT-s cuccokig

elsőre amit észrevettem, hogy iszonyat lassú még a top KT-s motorral is
KT lövege ide már nagyon kevés, de a hull az nagyon komolyan állja a lövéseket

ha nincs vkinek T10 es ágyúja, akkor nehezen lövik meg szemből

az biztos, hogy ezzel az ágyúval nagyon durván minuszos a fenntartás prem acc nélkül

sikerült amúgy egy egész jó kört menni vele elsőre ;]

(#13655) ollie válasza Lacces (#13651) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ugye a német tankok gyorsak, agilisek, ebben van az erejük. Nem szabad leállni
lövöldözni, max lesből lősz egyet, aztán rögtön odább is állsz. Én amúgy most a Pz III/IV-nél vagyok, és nagyon szeretem. Általában sebezhetőbb, mint a többi tier 5-ös medium tank, meg nincs is akkora tűzereje, mint a többinek, de cserébe gyors. Hiába medium, inkább light-ként kell vele harcolni.

Az M3 Lee nem rossz, elég erős az ágyúja, meg az armorja sem rossz szemből, de a tornya nem forgatható, így elég szenvedés lesz az elején. Kb úgy kell vele játszani, mintha TD lenne, vagyis sokat kell bujkálni és lesből támadni. Sajnos ezen át kell esni, ha valaki szeretné elérni a Sherman-t. Mondjuk a nagyobb Sherman-hez lehet menni a másik vonalon is. Mindenesetre én nem bántam meg, hogy átmentem a Lee-n, de az elején nehéz volt, amíg nem upgradeltem és nem tanultam meg a megfelelő játékstílust.

Amúgy én imádom a Pz III AA-t, a Pz III-at és a Pz III/IV-et is.

[ Szerkesztve ]

***

(#13656) MCGaiwer válasza Lacces (#13651) üzenetére


MCGaiwer
addikt

az alacsony szinten viszonylag hamar túl tudsz jutni. először T5-ös ágat vedd figyelembe, majd onnan felfelé a többit is.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13657) Gyuri27 válasza ollie (#13655) üzenetére


Gyuri27
félisten

No kv meccs. Én voltam a legalja. Egy kill, 2 sebzés 13814 kredit. Javitás 0 mert életben maradtam.
Ha sikerül kilőni a panther II-t ami az istennek nem akart dögleni 20k körül lenne.
Szóval jó ez supportálni meg kreditet keresni. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#13658) Lacces válasza Gyuri27 (#13653) üzenetére


Lacces
őstag

td gondolom amúgy a Tank Destroyer? :-D

Az az irány valahogy nem érdekel, bár kipróbálnám de nem vagyok az a folyton egyhelyben lévő várok és majd akkor vadászok.
Az önjáró ütegek sem érdekelnek (arty) - ez teljesen kizárható.

Na most nézegettem ezt medium, heavy dolgot. Még nem igazán tudom ezen a szinten, hogy mi a különbség, annyi, hogy a heavy egy lövéssel folyton kilőtt.... médium meg gyors, csak ennyit tapasztaltam.

Őszinte leszek: Németeknél a Tiger érdekel, még anno játszottam a Panzer General 2-vel (ha valakinek rémlik), na én őt onnan szerettem meg. De ez csak egy ilyen kis kedvenc :)
Németeknél amit kinéztem még a Pantherek, Páncélzata nem a legjobb, de gyors, és jól lehet vele tüzelni. Bár azt nem tudom, hogy a tornya forgatható-e. (mint ahogy más is írta)

USA-nál viszont a heavy érdekel, Az a nagy bumfordi, lassan megy, de biztosan előre, egyszer egyszer lő az ellenségre, kiiktatva és halad előre tovább, taktikát eltudom képzelni. (De mégsem TD, mert vagyok annyira morbid, hogy egy két találatot simán benyelek) Szeretek résztvenni a csata hevében.

Lentebb kifejtem bőven a taktikámat (egy másik forumtárs miatt) , és eddigi tapasztalatimat, hgoy szerintetek melyik irány lenne jó az én játékstílusomhoz, mert elsősorban ehhez szerenék egy irányvonalat kiválasztani

(#13659) ollie válasza Lacces (#13658) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, a TD a tank destroyer. Ha amerikai heavy-t akarsz, akkor mindenképpen át kell esned az M3 Lee-n, az meg akkor nem fog tetszeni, de hát ez van.

A medium és heavy közötti különbséget majd más hozzáértőbbek kifejtik, de a lényeg, hogy a medium supportnak jó (flexibilis, mert van azért valamennyi páncélzata, de viszonylag mozgékony), a heavy meg a tűzerőt adja.

Ja igen, a Pz V Panther-nek igen, lehet forgatni a tornyát.

[ Szerkesztve ]

***

(#13660) Lacces válasza MCGaiwer (#13656) üzenetére


Lacces
őstag

Mit értesz T5-ös ág alatt? nézegettem így online a tech tree-t de nem találtam meg.

Hát ez az a szint ahol egyébként nyögve nyelősen jutok tovább. a Panzerekkel nagy ... volt, mert először megvettem, júj de jó, örültem, és berak nagy KV-k közé, azok meg gyorsabbak, erősebbek stb. Itt legalább 100 órát töltöttem, mert alig kaptam tapasztalati pontokat.
Amcsi vonalon jobb volt a helyzet, ott már néha, a saját súlycsoportom volt.

Az a baj, hogy a panzer vonalon kevés tapasztali pont jött. Egy Pz 38(t) vs Stug, az azért már morbid és ilyen kategoriák, bár ha egy erősebbet győztem le, akkor max kaptam 150 xp-t és 3500 kreditet.

Többieknek is
A Pz-knél a következő taktika volt ami bevált :-D
Amerre ment a nagyobb tankokból álló horda, mindig ott voltam, és segítettem neki... így ugye engem annyira nem figyeltek ki, mint gyenge tank, és ha valakinek alacsony volt az életereje akkor kilőttem.
Ez a pióca effektus :-D. Bevált, szaladgálsz a többiekkel, és lősz, és megint szaladgálsz.

Amcsi vonalon meg ez a fához bújok, max 3-4-el vagyok egy csoportban, és lővök, lővök, kilőve ismét megyek előre, néha én vezetem a szakaszt, így egy-két lővés befigyelt.

A legalacsonyabb szinten, meg imádtam , mindig szélről támadni, és az ellenséghes bázist elfoglalni (szeretem mikor velem egysúlycsoport van) akkor szeretek szélen masírozni és a bázist bevenni.

(#13661) diegho válasza Lacces (#13658) üzenetére


diegho
nagyúr

Tiger egy rakás sz@r, szóval azt felejtsd el. TigerP az már sokkal jobb, de ha Tiger, akkor Tiger II, az tényleg jó.

Panther lassú ahhoz, hogy jó med legyen.

Amcsi tankok papírból vannak, minden átlövi őket szemből is alul, a tornyuk erős, de nem sokra mész vele. Pl a T30-as tankot mi szakaszban 3db KV-3al úgy megettük, mint a huzat. Egyszer sem pattantunk róla, bármelyik másik 10-es tank kiröhögött volna minket. Tehát az amerikai heavy pont nem az a megyek előre stílus, hanem a beállok és várok, vagy valaki mögött megyek.

(#13662) Lacces válasza ollie (#13659) üzenetére


Lacces
őstag

Aham, köszönöm. Egy Mediummal eltudnám képzelni, hogy gyorsan bemozgok az ellenség mögé.

Azt a taktikát is szerettem, amikor a nagyok lefoglalnak egy -egy tankot, én meg addig oldalból támadtam. (más esélyem nem nagyon volt :-D)

Van egy érzésem, hogy amcsi vonalon heavy lesz.

Azért amcsi vonalt részesítem előnyben, mert néha befigyelt, hogy azokkal a tankokkal jobban játszom (több ellenség megölése, kevesebbszer lőnek ki)

Panzer vonalon meg még nem tudom, ott a többiek véleményét is megvárom. :R

(#13663) CPT.Pirk válasza Lacces (#13662) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Lee után a Sherman tényleg jó, kredit is jön vele szépen. Én a T1-HT-t is kifarmoltam a Leevel, azt sem bántam meg, elég kellemes a T1 is, és az is termel szépen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13664) Lacces válasza diegho (#13661) üzenetére


Lacces
őstag

Lehet van benne valami, a TechTree változott. TigerP-re gondoltam, bocsi (de régebben csak egy sima Tiger volt, még nézegettem ezt a TechTree-t)
Engem valmiért nem vonz a 10-es szint, engem a 6-9-es szint tankok vonzanak.
Valahogy nem érzem, hogy nekem valamelyik 10-es tank is jól állna.

(#13665) ktg3 válasza Lacces (#13662) üzenetére


ktg3
őstag

amcsi heavie-knél arra kell ugyelni, hogy a hull nagyon gyengén páncélozott és kb minden átlövi
viszont a torony meg nagyon brutál szinte átlőhetetlen, így keresni kell vele az olyan helyeket ahol csak a torony lóg ki közelharcban

az tuti befutó

(#13666) CactuS válasza marked one94 (#13642) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Aham, kaptam egy jobb lánctalp lövést tőled, amikor "átugrattam" a dombtetőn.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13667) diegho válasza Lacces (#13664) üzenetére


diegho
nagyúr

Mondom mi a legjobb tank szintekre osztva:
6 - KV-3 - VK(H)
7 - T29 - TigerP
8 - IS-3 - TigerII - T-44
9 - E-75, IS-4, T-54

Nekem ez a tapasztalatom, de persze nem minden a tankon múlik, sőt.

(#13668) Lacces válasza ktg3 (#13665) üzenetére


Lacces
őstag

Hmm, az nem rossz, ha a torony erős, ha tényleg olyan a pálya, hogy ez kedvez neki.

Meg arra ösztönöz, hogy mindig keresem a fedezéket. (az előre nyomulást sem úgy képzeltem, hogy kiállok a mezőre és gyertek :-D)

Már csak az a kategória érdekel, amelyiknek van tüzereje és nem full gyenge páncélzata, illetve rendkívül gyors, vagy gyorsan tud megindulni.
Pl.: házak között jól mozog, szikla mögül is gyorsan rohan ki. Amelyikkel jól lehet manöverezni. Bekerítéseket végrehajtani

(#13669) ollie válasza Lacces (#13660) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

XP-t az után kapsz, hogy mennyit (mekkorát) sebzel összesen, nem pedig az után, hogy mennyit lősz ki. Tehát érdemesebb megpróbálni folyamatosan lőni az ellenfelet, hogy több XP-t kapj.

***

(#13670) diegho válasza Lacces (#13668) üzenetére


diegho
nagyúr

IS-3. Gyorsan indul meg, a szintjében a legjobb ágyú van rajta, páncélzata is van.

(#13671) MCGaiwer válasza Lacces (#13668) üzenetére


MCGaiwer
addikt

IS7 vagy US oldalon a Patton (esetleg T54 lehet ennek alternatívája)

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13672) smisa


smisa
őstag

vlaki kérdezte menyi xp szedtem össze az 500 mecs alatt a KV-val jelentem most itthon megnéztem 175 ezer xp

A Pz4 jobban hozott 300 mecs 142 ezer :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13673) virkir válasza diegho (#13670) üzenetére


virkir
veterán

Nem igazán.
A 6.6 vagy a 6.7 óta egy kalap szar a KT-hoz képest főleg amíg nincs meg a BL-9. Onnan már valamennyire használható de boldog-boldogtalan bárhonnan átlövi nem úgy mint a bétában.
Az tény, hogy a sebessége elfogadható de nálam ez csak annyira előny, hogy még hamarabb halok mint a KT-val. Azzal a lomhasága miatt volt néha esélyem lemaradni az IS-3-al meg nincs, mindig nekem kell elsőnek lennem.

Más.
A múltkori tk vitapartnereimet megkövetem tegnap megértettem néhány érvüket. :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13674) diegho válasza virkir (#13673) üzenetére


diegho
nagyúr

Én nem vettem észre, hogy rossz lenne az IS-3.

(#13675) vbbb


vbbb
őstag

Kezdek barátkozni ezzel a hulladékkal... ;]

http://prohardver.hu/dl/upc/2011-10/07/67688_jmcitaz9rugdfd5e_shot_022.thumb.jpg

[L:http://prohardver.hu/dl/upc/2011-10/07/67688_vkaoakwdrn0gb8xm_shot_023.jpg][link][/L]

[ Szerkesztve ]

(#13676) ollie válasza vbbb (#13675) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Áhh, ne csináld, a T28 nagyon jó tank.

***

(#13677) Gyuri27 válasza ollie (#13676) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem jó. :N

Amd - Radeon - Ryzen

(#13678) grunge válasza vbbb (#13675) üzenetére


grunge
addikt

A mai napig evvel tartom a kill rekordot, 9 darab :D amugy rühelltem...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13679) Murder3 válasza Gyuri27 (#13677) üzenetére


Murder3
addikt

t4-be jó, m3 lee,pz3 és ezen szaroktól jobb...

(#13680) ollie válasza Gyuri27 (#13677) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Dede, jó az. :D

Tier 5-ig nem találkoztam rossz tankkal, csak meg kell találni mindegyiknél a megfelelő játékstílust.

***

(#13681) CactuS válasza ollie (#13680) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én a tier 5ösöket kedvelem nagyon, csak az a baj, hogy már megint azt csinálja, hogy obj.-704, IS-3 és társaikhoz rak. (2 KVval megyünk, meg egy PZIVel platoonban) Így nehéz jó statot elérni, de legalább jön a kredit, ha esetleg megkarcolok egy ilyen dögöt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13682) vhw válasza ktg3 (#13665) üzenetére


vhw
addikt

Ezzel az a baj, hogy a torony sem átlőhetetlen, közelharcban meg főleg (de pontosabb ágyúval középtávon is) egyszerűen a nagy acéltégla mellé céloz, ott meg simán átmegy a gránát. Rengetegszer átéltem már, hogy "jaj de jó, hull down, arty nincs" és lazán szétlőtték a tornyot. Amivel esélyed lenne ezt kihasználni az a T32, az igen jó kialakítású tornya miatt, de annak meg elég egy HE-t küldeni a szeme közé és tönkre van az ágyúja.
Ezért az amerikai tanknál "menj hulldownba és te vagy az isten" egy marhaság, egy KT-E75-IS3-IS4 is nagyon nehezen átlőhető a tornyán, de legalább nem csak ennyije van amit fel tud mutatni.
Vicc hogy egy T34-ben a T6 tankokat sem hagyhatom figyelmen kívül a csatákban, amit egy IS4 vagy E75 megtehet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13683) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Azt a statisztika nézegető progit be tudná valaki linkelni? Nem találom, kb pár napja dobta ide fel valaki.

Szerk: Megvan, csak elírtam a szót a keresőben....

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13684) Murder3 válasza vhw (#13682) üzenetére


Murder3
addikt

azé kt-e75 oldalról,hátulró papír...

(#13685) vhw válasza Murder3 (#13684) üzenetére


vhw
addikt

Szemből meg nem tudom átlőni a 120as ágyúval az E75öt, maximum alul, ha pont egyenesen áll velem szemben, már ha egy kicsit szögben, akkor esélytelen. Azért van különbség, hogy a szerencsés találatok lőnek át csak vagy boldog-boldogtalan. (nem beszélve arról; a T34 karton páncélja miatt az artyk hatalmasat sebeznek, nem egyszer lőtt ki one shot GW Tiger, míg a szovjet-német heavyk azért jobban állják a sarat)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13686) Murder3 válasza vhw (#13685) üzenetére


Murder3
addikt

szemből is-4-et se tudom átlőni..
oldalról meg e-75-öt is
tigrist is minden átlövi.
engem nem zavar h van olyan heavy is amit át lehet lőni.
főleg h messze szarabb a német ág az amcsinál t6,t5-ön.,t7-en

(#13687) smisa válasza CactuS (#13683) üzenetére


smisa
őstag

http://wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php -stat nézegető szerintem mehetne az 1 hsz -ba is

(#13688) Iron Funeral válasza vhw (#13685) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Nekem eddig csak akkor pattant a 120as ha nagyon közel volt az E-75 és emiatt a beesési szög nagyon megnőtt. Ehhez képest az IS-4 még mindig bounce machine normál távolságokban is. Most nem azért hogy gyenge lenne az E-75 de az IS-4 még mindig #1, nem sokkal lemaradva jön az E-75 :)

Jut eszembe, ha most meglövöm az E-75 tornyán a cickókat akkor sebződik a tank? Amikor nekem volt akkor lehetett ezt csinálni vele azonban most már volt több olyan eset is, hogy meglőttem valamelyiket hallom a jó rottyanós hangot, látom a "lyukat" rajta, aztán közben meg nem sebez semmit :U

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#13689) diegho


diegho
nagyúr

Az elmúlt napok botrányos matchmakerjének meg lett az eredménye 4%-ot romlott a T-44 statom (64% jelenleg), viszont kifejlesztettem a T-54et. Eddigi legjobb tankom a T-44 volt, pedig sokan mondták, hogy a T-44 elég nehéz lesz, remélem a T-54 hasonlóan bejön majd.

(#13690) vhw válasza Murder3 (#13686) üzenetére


vhw
addikt

"főleg h messze szarabb a német ág az amcsinál t6,t5-ön.,t7-en"

Mivel nincs T5 német heavy, így nagyon nem lehet jobb tőle az amcsi...
Ki állította valamikor is, hogy az M6 jobb mint a Vk3601 (ami gyakorlatilag inkább heavy mint med)?
Mióta létezik a Porsche Tigris már nem egyértelműen a T29 a legjobb T7es.

Érdekes módon én lazán átlövöm szemből az IS4et a 120assal, akár még a tornyát is előlről ha jól eltalálom (valamiért ez még sosem sikerült az E75nél)
Ha keresztben áll az IS4 azt is rongyosra lehet lőni, akinek ez nem megy valamit nem jól csinál. Szemből viszont sokkal problémásabb az E75.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13691) person


person
senior tag

Platoonban megyünk haverral mindketten KV. Szemből egy KV. Hosszú cső gondoltam 107mm-es. Kap egyet tőlem majd húzódok vissza rám lő, éppen elcsíp és végem max HP-ról. Hogy? :F Kap havertól is majd kap haver is egyet szemből max HP-ról marad neki úgy 50HP. lol :F Nem 152mm-es volt az tuti. Egyrészt nehéz összekeverni másrészt nagyon hamar újra lőtt. Magyarázat?

Más... Ismét platoon KV külön mentünk kétoldalt Himmelsdorf. Leépítek egy T1 -et és egy KV-t, 4 illetve 12%. Onnantól csak pattogok mindkettőről. Mérgemben írom társamnak, hogy "nem hiszem el". Kérdi "mit?" Nem volt időm válaszolni.... Majd írja ő " tököm most mindenről pattogok". Hát ezt akartam mondani én is. :) Azért ezek érdekes dolgok nem? :)

Más.... Napok óta nem volt most KT-val közvetlen egymást követően 2 modulsérülés. Simán győztesnek tűnő csatából így lett kínosan elvesztett. :(((

[ Szerkesztve ]

(#13692) CPT.Pirk válasza person (#13691) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

A 107-es egy érdekes ágyú, ma rálőttem vele AP-vel kis tankra és egy artyra, becsörög, de csinál 0 sebzést. A másodiknál legalább közölte, hogy critical dramage, de ott is nulla sebzés, pedig AP volt, nem HE.

Am. ezzel a 107-es ágyúval 2 lövés egy budi tornyos KV AP-vel, titeket valszeg prémiummal lőtt meg. Vagy amit MCGaiwer írt.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13693) MCGaiwer válasza person (#13691) üzenetére


MCGaiwer
addikt

téged biztosan ammo racken talált ami berobbant. társadat meg vagy szintén, vagy a benzintartály robbant be.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13694) Murder3 válasza vhw (#13690) üzenetére


Murder3
addikt

pz4,pz3/4 jobbak.
t5-ös lightba is a chaffe a legjobb.
sherman jobb mint a pz4
a 3/4 meg nincs mivel összehasonlítani amúgyis rosszabb lenne.

amcsi ágon meg heavy is van...
németen meg nincs t7-ig.
vk36 meg nem eggyértelmű ennyi erővel a panther is lehetne heavy...

tigris p meg szép és jó, de sajnos már azt se nehéz átlőni, nem sokkal jelent több gondot mint a sima tigris....

(#13695) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#13692) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha jól lövöd meg egy lövéssel átviszi a budit.
Bezzeg a type59-ről még a festéket se hozza le. :W

Murder3: ami én német tankal találkoztam az max használható volt. Jónak nem nevezném egyiket se. Hiába az orosz god mod müködik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#13696) person válasza MCGaiwer (#13693) üzenetére


person
senior tag

Oké de ez így egymás után elég érdekes. Egyrészt nem nagyon volt ideje célozgatni szar helyről is jött és már majdnem fedezékbe is voltam a társam viszont szembe állt vele pont és ez így 2x egymás után? Két lövés két KV? Nekem nem szokott ilyen szerencsém lenni. :N

CPT.Pirk.: De a prémium is csak 300-at sebez nem? Tegnap AP-vel egy arty nálam is csak becsörgött, előtte meg egyre szétcsapta a párját.

[ Szerkesztve ]

(#13697) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#13695) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Próbáltad oldalról?

person: jah, csak a penje nagyobb

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13698) vhw válasza Murder3 (#13694) üzenetére


vhw
addikt

Azért még mindig a VK3601 az egyik legjobb T6 tank a játékban.
Másrészt, mi olyan elképseztően félelmetes egy T29-en, őszintén? Tud csinálni párszor hulldownt, és ennyi. Alvázra célzol és átlövik még a T5ös medek is, ha még a füles torony is fent van, akkor meg lehet rajta gyakorlatozni.
És még egy apró adalék; rengeteg T29et csak 76os vagy 90es ágyúval látni, még akkor is mikor rajta van a fejlesztett torony. Sokan nem is veszik a fáradtságot, hogy kifejlesszék a 105öst, mert nem szükséges a T32höz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#13699) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#13697) üzenetére


Gyuri27
félisten

Type59-t oldalról? Hogy? LOL

Amd - Radeon - Ryzen

(#13700) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#13699) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Hmm? Szinte mindig oldalról látom őket, nem szemből.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.