Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14501) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

ez mi a jó büdös fasz? kilövöm a kibaszott TD-t a bázisunkon, erre vissza se ugrik a számláló és elmegy 100ig

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14502) vhw válasza MCGaiwer (#14501) üzenetére


vhw
addikt

Esetleg valaki más is állt a foglalókörben, aki sokkal hamarabb kezdett foglalni, a TD pedig csak pár pillanattal előbb ért a körbe... így nem nullázod le teljesen a foglalást. A körben álló minden tank külön-külön foglal, ami végül összeadódik, szal olyankor nem az a cél, hogy kilődd őket, hanem mindegyik kapjon egy lövést.
Persze lehetett éppen bug is, bár ilyet még nem láttam.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14503) Gyuri27 válasza diegho (#14497) üzenetére


Gyuri27
félisten

Igen. Ilyenek a birkák. Sokszor fel is húzom magam rajta.
Viszont olykor-olykor talál az ember jó játékosokat. Steppes-n voltunk 2-s pozició.
A szokásos egy irányba megindul az összes birka.
Én kv-l megy egy párduc mentünk balra a kis út felé.
Hátul megálltam egy bokorba ami szépen takart. A párduc előttem állt.
Hál istennek az ellentől nem mindenki jött arra. 4 tankot kinyirtunk (is, stug meg mit tudom én mi). Meg sebeztünk is párat.
A végén a srác megköszönte, hogy én és a 107-s ott voltunk és támogattuk.
Sajnon minden 100 meccsben van ilyen. van 10% elfogadható mecs. De 0 90%-a a ratyik miatt borzasztó.

A kempelésre és a sniperkedésre visszatérve.
Ha a csapat szépen feláll és védik a megfelelő pontokat. Szereznek némi előnyt. Majd megindulnak. Mindenki csak nyer és jót játszik. Soha nem szerettem az idióta rushereket. Mert mint a való életben tankkal ezt nem lehet. Persze a mérgezett egerek száguldása az más. Persze azok arra vannak kitalálva.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14504) MCGaiwer válasza vhw (#14502) üzenetére


MCGaiwer
addikt

észrevettem volna ha 1 seccel előttem ér oda... meg amúgy is, ha csak minimálisat is volt ott, akkor is vissza kellene ugrania ennek a szarnak

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14505) bullseye válasza Gyuri27 (#14503) üzenetére


bullseye
addikt

kezdem azt hinni, hogy este több esély van értelmes csapattársakra, mert az igazán hülye gyerkőcök buliznak/alszanak

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14506) Dictator^ válasza MCGaiwer (#14504) üzenetére


Dictator^
veterán

a jó TD-t sosem veszed észre időben :):):)

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14507) đe$|re válasza bullseye (#14505) üzenetére


đe$|re
senior tag

Nekem ez feltűnt már az elején. 11-éjfél körül már értelmes csapatokat lehetett/lehet kifogni. :DDD

(#14508) Gyuri27 válasza bullseye (#14505) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kb. Csak este a profik t8 fölött nyomják.
Nekem meg még nincs hozzá tankom.
Most megint szabad nap van a hülyék intézetében. Az összes idióta játszik.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14509) Paul119 válasza Gyuri27 (#14508) üzenetére


Paul119
addikt

ez igy vna amcsi szerveren is meglátszik annyi fogyatékos 12 éves van fent hogy hihetetlen :W , más. ma lőttem egyet a kv 152mmeres trollcanonjával állt egy kv5 72% életen egy m6 fullon egymás mellett szinte és lőttem egyet benyögi a parancsnok hogy ez közel volt nézem kv 7%on az m6 meg 55% on :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14510) ollie válasza Paul119 (#14456) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egyszer a csapatomban volt már 9 db type 59 is. És 2 perc alatt elvesztettük...

***

(#14511) ollie válasza jahrn (#14478) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Este úgy veszítettünk egy meccset, hogy a tier 6-os medek (3 db) elbújt az ellenség elől, így a heavy-eink könnyű célpontok voltak, én meg persze nem tudtam feltartóztatni a tier 7-es ellenfeleket a KV-val, hogy ne vonuljanak be a bázisunkra. Idióták mindig vannak.

***

(#14512) ktg3 válasza ollie (#14510) üzenetére


ktg3
őstag

mert csomó olyan idióta van aki azt hiszi, hogyha gyors tankja van akkor egyből előre kell menni és kinyíratnia magát

elég jellemző a játékra T8 és azalatt, hogy a gyors tankok mennek meghalni az elején

a legidegesítőbb amikor van 2-3 scoutunk és a legelején már megdöglenek amikor az artyk még el sem foglalták a pozijukat
a nyomi scoutok meg lyan gyorsan előre mennek, hogy a térképen hiába látom az ellent, nem vagyok olyan gyors h lássam is...

így alapból 2-3 tank hátrányban indul gyakorlatilag a csata

(#14513) diegho válasza ktg3 (#14512) üzenetére


diegho
nagyúr

Van olyan pálya, ahol rohanni kell meddel, de nem esztelenül előre, ilyen pl Abbey közép, Karelia hegy, Mines domb, de pl a Malinovkán a puszta közepén átrohanó gyanútlan áldozatokat én sem értem, főleg artyval, mert 38 sec mire betöltök, de még el is kéne bújnom.

(#14514) vbbb


vbbb
őstag

A WoT-t meg lehetett venni DVD-n is amúgy?

[ Szerkesztve ]

(#14515) Dictator^ válasza vbbb (#14514) üzenetére


Dictator^
veterán

Ezekszerint..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14516) L-e-f-i-e válasza diegho (#14513) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Malinovkán nem egyszer nyertük csatát úgy, hogy egy scout átrohant a mezőn rögtön kezdéskor és hozzálapult az épületsorhoz ami a másik bázisnál van, ezzel folyamatosan spottolva a fél ellenséges csapatot akik nem vagy csak nagy veszteség árán tudták lelőni, ugyanis ha rámennek tiszta célpontokká válnak...szóval ez bevált taktika, fordított esetben persze nem jó az épületek hiánya miatt. :)

=^-^=

(#14517) Fel válasza vbbb (#14514) üzenetére


Fel
addikt

A kliens igazából minden esetben ingyenes. A retail verzióban "csak" egy promó kódért fizetsz, mint pl. a legutóbbi impulse akciónál. Kapsz némi aranyat, 1 hét prémiumot, valamilyen kisebb prémium tankot, ajándék slottal.

(#14518) diegho válasza L-e-f-i-e (#14516) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez csak buták ellen bevált taktika, az okos odalapul a házhoz és nem mozdul, az arty le se szarja a kis scoutot, hanem a hegyre menő F8-ba beálló tank szépen kilövi a fenébe az oda előrefutó scoutot. Erre jön az a tény, hogy ha előrerohan valaki, akkor ugye a hegyre menők is meg szoktak állni szépen, mert sebezni akarnak, na ilyenkor jövök én (ha épp meddel vagyok) és azonnal átrohanok fent a házak között a templom felső részére, ahonnan be tudom spotolni az artyknak az egész ellenséges hegyre későn induló társulatot. Én fedezve vagyok az ellenfél artyktól, csak spotolnom kell és az artyk mindent elintéznek, plusz a heavy tankjaink szépen felsorakozhatnak oda a templomhoz minden sérülés nélkül. Az előrerohanás csak akkor jó, ha az ellenfél nem lapul a házakhoz és minden áron meg akar ölni téged. Rohantam előre én is már T-54el és öltem 4et, mert kinézegettek rám, de ez tényleg csak akkor jó, ha hülyék vannak a túloldalt.

(#14519) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Mostani "kedvenc" csatám malinovka-az ellen artija rögtön indulásnál kiszedi a T95-öt meg nekem E-75ből-marad 450,IS-7 -ünk se élt sokáig,és ezek után menjén a maradékkal harcba mikor a top-ok megdöglöttek-fasza :C
Szóval hajrá artik :(((

Origin:Memphis79HUN

(#14520) Wasp91 válasza Memphis79 (#14519) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Most mért írsz ilyet nem tudtad hogy az artykhoz nagy tudás kell? :U + szegények ki vannak szolgáltatva a kis tier5 lightoknak. Imádkozzunk az artykhoz akik a kemp ellen vannak közbe pont miattuk kempel mindenki
Itt egy tipikus arty player:

:D :D

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#14521) Paul119 válasza Wasp91 (#14520) üzenetére


Paul119
addikt

igy van ez egy tipikus arty player :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14522) Memphis79 válasza Wasp91 (#14520) üzenetére


Memphis79
aktív tag

:D :DD :D

Origin:Memphis79HUN

(#14523) MadPjotr


MadPjotr
tag

Győzelem!
Csata: Murovanka 2011. október 15. 14:43:23
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 4 895 ()
Szerzett kredit: 46 272

és ez nem a duplázós köröm :)
ezzel össze is jött az IS3 :D

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#14524) Memphis79 válasza MadPjotr (#14523) üzenetére


Memphis79
aktív tag

az jóóó.
Lassan összefarmolom én is az 1200pacis motor-jó ez a hétvége erre :K

Origin:Memphis79HUN

(#14525) CactuS válasza Wasp91 (#14520) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azt hittem ezek a béna heavy tank playerek, akik csak sírni tudnak. :U

(És nem, nem artyzom, egy S51em van, de kívánom minden tankosnak, hogy szopjon vele pár napot, hogy átérezze a másik oldalt...)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14526) Memphis79 válasza CactuS (#14525) üzenetére


Memphis79
aktív tag

aki mazohista az szopjon vele ;] :P

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#14527) Dictator^ válasza MadPjotr (#14523) üzenetére


Dictator^
veterán

már nem azért, ez 5x kör lett neked nem duplázós :) azért ennyi.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14528) diegho válasza MadPjotr (#14523) üzenetére


diegho
nagyúr

Pedig ez a duplázós köröd ;)

(#14529) joergie válasza Wasp91 (#14520) üzenetére


joergie
őstag

Na, kérlek. Csinálj gwtigerrel csatánként átlag 2000+ sebzést(ugye ebben benne van a vesztes csata, és hogy jön a scout, és egyet sem lőttél, meg hogy a csaták 15-20%a város), és ugye megvan a 40%-os találati arányod. Ha megcsinálod utánam, akkor mondhatod, hogy egy majom vagyok. :))

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#14530) Arpee78 válasza Memphis79 (#14526) üzenetére


Arpee78
senior tag

Éppenséggel a kempelők vannak leginkább kiszolgáltatva az artyknak.

Lássuk csak, az igazi háborúkban az SPG-n kívül mi jelentett még veszélyt a hős tankosokra. Akna, repülőgép, gyalogos katona páncéltörővel, molotov koktéllal dobálózó kisgyerek, IED. Milyen jó lenne ezeket is betenni a játékba.:)

(#14531) diegho


diegho
nagyúr

Én mióta kipróbáltam az S-51et azóta mindig annak örülök, ha van 2-3 arty a csapatban, de nem több. Sokkal jobb úgy támadni, ha tudod, hogy az artyk fedeznek. Főleg med tankkal jó így menni. Volt olyan köröm ahol az artyjaink 12-t öltek, de nem bosszankodtam mert spotoltam a tankokat, csipegettem őket, sebeztem sokba, nem volt javítási költségem és elég sok xp-t is kaptam.

Semmi baj nincs az artyval, ha nincs 3nál több egy oldalon.

(#14532) Memphis79 válasza Arpee78 (#14530) üzenetére


Memphis79
aktív tag

amit mondasz abban van igazság-de ez akkor sem a WORLD OF ARTI'S-na ugye :N

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#14533) Wasp91 válasza joergie (#14529) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Mindjárt megsajnállak. A Lézerirányzékos rakétájával a gw tigernek egy lövés egy t34. Az hogy az összes artista majom azt poénnak szántam, vannak normálisak is, de a legtöbb akivel találkozok nagy a pofájuk örökké scoutért sírnak meg mikor eljön a pillanat hogy meghalnának akkor gerinctelenül dezertálnak.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#14534) Arpee78 válasza Memphis79 (#14532) üzenetére


Arpee78
senior tag

Nem, ez egy játék

(#14535) MCGaiwer válasza Wasp91 (#14520) üzenetére


MCGaiwer
addikt

szar ügy lehet ha kinyír egy majom... :S

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14536) OgreImre


OgreImre
senior tag

Szerintem nincs ilyen kategória, hogy "arty player" , vagy nagyon elenyésző. Szerintetek van olyan ember akinek csak arty áll a garázsába és csak azzal játszik? Én is gyűlölöm amikor 3-4+ arty van az ellennél ilyen GW akármik meg SU-sokak és KV-3 -l "robogok". Én szoktam artyval menni, az orosz vonalat húzom, de csak a változatosság miatt, így vagyok a TD-vel is. A "oneshotolt az arty" című sírásra meg annyi, hogy mióta bejöttek a T-50-(2) -k azóta rengetegszer be sem tudok tölteni és halott vagyok ha artyzom. 1:1.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#14537) Memphis79 válasza Arpee78 (#14534) üzenetére


Memphis79
aktív tag

hát nem semmi-tényleg az :C

Origin:Memphis79HUN

(#14538) MadPjotr válasza Dictator^ (#14527) üzenetére


MadPjotr
tag

5x-ös ilyen is van? :)

[ Szerkesztve ]

"Bármely egyszerű probléma megoldhatatlanná fejleszthető, ha eleget töprengünk rajta."

(#14539) L-e-f-i-e válasza MadPjotr (#14538) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Olyankor amikor valamilyen event azaz esemény van, mint pl most az Moszkvai akció, ilyenkor vannak véletlenszerű ajándékok, pl féláron néhány tank, dupla kredit farm némely tanknál, olcsóbb helyek, napi dupla helyett napi 5x az első győztes csatáért stb.

=^-^=

(#14540) vbbb válasza Fel (#14517) üzenetére


vbbb
őstag

Ok ezt tudom, csak az érdekelt meg lehetett-e venni DVD-n a játékot a kóddal együtt. De ezek szerint igen.

Dictator^

Cheers Buddy ... :)

[ Szerkesztve ]

(#14541) CactuS válasza MadPjotr (#14538) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, és most nem is írja ki, hogy a napi első csatáért dupla xp. Talán csak egy sima zálójelet tesz - () - abba a sorba a játék, amikor 5xös XPt kapsz.

Illetve 2x-es pénzt hoz a KV, KV-3, IS orosz ágon. Bővebben: [link]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14542) diegho


diegho
nagyúr

Valentine prémium tankja van valakinek? Milyen tier-be rak mik vele a tapasztalatok?

(#14543) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Győzelem!
Csata: Mountain Pass 2011. október 15. 17:59:37
Jármű: IS
Szerzett tapasztalat: 1 923
Szerzett kredit: 98 709

Nah, alakul ez a hétvége, ilyen akciókkal nem is kell prémium tank. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14544) vhw válasza diegho (#14542) üzenetére


vhw
addikt

Már kb egy hónapja csak és kizárólag top tanknak rak be csatákba (max T4). Ugye ez nem jelenti azt hogy te leszel az isten, mert más T4es tankok még lesznek melletted, amik rendszerint sokkal jobbak mint a Vali, na meg van pár T3 TD is (marder, T82) amiken már kellemetlen ágyúk vannak. De ezeken kívül lőhet rád 10 T3as light tank is, nem bírnának el veled. Én nagyon szeretek vele játszani, ha felhúznak a nagyok, akkor ezt veszem elő, a legjobb összeállni 2-3an platoonba Valikkal vagy Pz B2-kel keverve, nagy írtást lehet velük csinálni :D

Röviden miktől kell tartani/mit tehetsz ellenük;
T-28; bárhol átlövöd, csak ha a 85ös ágyú van rajta, akkor ő is téged, de még így is kinyírhatod, ha elhibázza, vagy nem vesz elég hamar észre

M3 Lee; na ez kemény, szemből csak a front páncéljának a függőleges harmadát tudod átlőni, oldalról simán viszed

PzIII; na szemből ez se egyszerű, viszont ő se nagyon tud mit kezdeni veled, még a hosszú ötvenes is szokott pattogni (szemből), a 75ös meg nem sokat sebez, igyekezz az oldalát lőni.
Leo, Pz38NA; hasonló mint a PzIII

A20; papír, esélytelen ellened

Hetzer; szemből soha nem lövöd át, oldalról viszont könnyű célpont.

Pz B2; na ez álltalában patt helyzet, oda-vissza pattogtok egymásról. próbáld meg a jobb elejét lőni, ahol leheggesztették az egykori 75ös ágyú helyet, egy sima páncéllemez van ott
A Marder, T82, T40 csak akkor veszélyes, ha nem veszed őket észre. ha előbb meglátod őket, hamarabb elfogynak mint te (viszont a 105ös az amcsin nem vicces, hátulról képes oneshot megölni)

Ami az artykat illeti, a T2esek közül csak a Bison veszélyes, a másik kettőtől akár 10 lövést is elvisel (egyébként olcsó rá a spall liner; 50k) A T3asok már jobban fájnak, de engem még sose oneshotoltak.

A többi T2-T3 tankot röhögve nyírja ki.

Creditet 10-20k között keresek vele prem nélkül, lőszerből csak AP-t érdemes vinni, mert amit nem üt át ez, azon a HE is hatástalan. Mozgékonyságra inkább heavy mint light tank, rammolni sajna azért nem jó vele más T4es tankokat, mert hiába a jó páncél, tömegre kevés, szal neked fog fájni, de a kisebb tankokat nyugodtan letolhatod az útról :D(egyébként vaktába ne nagyon lövöldözz vele, ha elhúzódik a csata gyakran kifogyok lőszerből én is :D)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14545) diegho válasza vhw (#14544) üzenetére


diegho
nagyúr

Lebuktál, most már tudom ki vagy a játékban :DDD

most 500 gold, ha jól sejtem ez a kis izé. Elgondolkodtató, prémiummal akkor kb 30k körül hozna, az jobb, mint a KV, nem is rossz ettől a kis izétől.

(#14546) vhw válasza diegho (#14545) üzenetére


vhw
addikt

A PzB2 van most féláron meg a Matilda tudtommal. De mondom, a francia gép is kb ugyanezt tudja. (csak annyi hátránya van, hogy ez már heavy, és erre már drágábbak az equipment cuccok (spall liner-ventilator) na meg még egy kis apróság, amit lehet csak én képzelek be :D ennek már ugye heavy piktogramja van a minimapon, könnyen kiszúrják az ellenségnél, okosabb artyk célbaveszik, vagy az értelmesebb TD-sek sietnek a köszöntésére. Míg a Vali a kis light piktogrammal elveszik a többi vacak könnyű tank közt, és csak akkor veszi észre az ellenség h valami baj van mikor már hullanak a tankjai :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14547) crossy104


crossy104
csendes tag

Tisztelt Játékosok!

Nagyon szomorú és aljas dolgok történtek az egyik klánban!
Ez miatt szeretném felhivni a figyelmeteket a következőre!
Ha egy játékos klánba jelentkezik, azért egy klán vezetője sem kérhet sem pénzt, sem goldot.
A klán működése nem kerül sem pénzbe sem goldba a klán vezetőjének sem.
Tehát a klán létrehozása 2500 gold, és a logo berakása 500 gold. Ennyi!
Ezen kivűl semmiféle fizetnivaló a későbbiekben nincs.
Nem kell arannyal fizetni azért, hogy a klán naponta chip-eket tegyen ki bizonyos területekre.
Nem kell a klán vezetőjének saját pénzéből ill. goldjából azért fizetni ha valamelyik klán tag csúnyán beszél, vagy ha kilő egy baráti tankot.
Egy klán vezetője sem kérhet goldot örökös tagságért.
Egy klán vezetője sem kérhet goldot különböző tisztségekért.

Azért irtam le ezeket a dolgokat, mert megtörténtek. Az illető klán vezetője megkapta méltó büntetését. Ha voltak cinkosai akkor ők is számithatnak erre.
Ne hagyjátok magatokat becsapni!

crossy [HPTS] commander

(#14548) vhw válasza crossy104 (#14547) üzenetére


vhw
addikt

Melyik klánról van szó?
Vagy a "méltó büntetés" azt is takarja, hogy már fel is oszlatták a társaságot?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14549) Dictator^ válasza vhw (#14548) üzenetére


Dictator^
veterán

az nem elég méltó :)
inkább egy kiadós verés, ami méltó ilyenhez.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14550) CptMisi válasza crossy104 (#14547) üzenetére


CptMisi
őstag

Ez azért nagyon sarkított, várhattál volna még ezzel, amíg rendeződik a helyzet... :U

Örülök, hogy már terjed a lincshangulat, természetesen a konkrét tények ismerete nélkül. Nem védeni akarom az illetőt, de korrektnek ezt a lépést nem nevezném, főleg azok után, amit egy perce hallottam, de vagyok annyira korrekt, hogy nem mindenki előtt írom le, mielőtt még az érdekelt emberrel beszélnék.

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.