Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14801) Dictator^ válasza ollie (#14798) üzenetére


Dictator^
veterán

A 122-essel, 650m-ről volt, hogy kiszedem az ellent, nem egyszer. Bár néha tényleg mellémegy, de visz az kurva messszire, és azért döntö, hogy KV3-al pl 1:1-be megeszel egy Tigert csiki-csukiba, vagy egy IS-t , minthogy esélyed se legyen ellene.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14802) CPT.Pirk válasza Dictator^ (#14801) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

IS nem téma, csiki csuki nélkül szemtől szemben a 107-es is igen hatékony ellenük. Ezt onnan tudom, hogy már 2x nyomott neki IS a falnak, és mindkettőben én győztem a végére. Bár gyanítom, hogy az IS pilóták sem voltak túl felkészültek és / vagy nem a legjobb ágyú volt rajtuk.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14803) Dictator^ válasza CPT.Pirk (#14802) üzenetére


Dictator^
veterán

122-essel, akár IS3-mat is megeszel :)

Én mióta fent van, és hiába pontatlan, ha eléggé szükíted, mondom 500+ m-re is beadja.
De volt, hogy szemtől szemben mellélőttem..
De azért mégis 390dmg +

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14804) CptMisi válasza CPT.Pirk (#14802) üzenetére


CptMisi
őstag

Hát én sosem gondolkoztam el azon, hogy rámenjek -e egy KV3ra IS-sel... :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14805) Stauffenberg válasza ollie (#14798) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én a 152mm-es csővel folyton ott vagyok az élvonalban! :D Mindig azzal a csoporttal megyek akik a kis falvakat vagy városkákat veszik célba, mert ilyen távolságokon, ügyesen trükközve a házak között iszonyatos pusztítást lehet végezni vele. Ruinberg például kifejezetten az egyik kedvencem! Egyszer itt kaptam le 60%-ot egy Panther II-ről egyetlen lövéssel. Szerintem mindketten meglepődtünk, de később kiderült, hogy tényleg ilyen durván aprít ez a pukkancs! :D Szóval ha mennek előttem nagy melákok (T29, Tiger II, E-75, stb) akkor mögéjük állva osztom az észt és simán darálom az ugyan ilyen tankokat a túloldalon. Nagyon csípem! :)

(#14806) GrooveHero válasza smisa (#14800) üzenetére


GrooveHero
addikt

és lesz is :DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14807) L-e-f-i-e válasza GrooveHero (#14806) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Pont ezt akartam írni, tényleg t7 lesz belőle :D

=^-^=

(#14808) ollie válasza L-e-f-i-e (#14807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Pedig én nem érzem igazi előrelépésnek a KV-hoz képest, szerintem még a tier 6 is sok neki. Ugyanúgy pillanatok alatt szétkapják, hiába a több HP és armor, és a tűzereje sem sokkal nagyobb.

***

(#14809) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

valaki platoon? IS-4 T50-2, M12 -vel mennék.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14810) diegho válasza ollie (#14808) üzenetére


diegho
nagyúr

Legerősebb tier6 tank, sőt szerintem tier6 és 7 között van, jobban páncélozott, mint az IS, egyedül a hp miatt gyengébb. Számomra még mindig a legjobb heavy tank a játékban.

(#14811) ollie válasza diegho (#14810) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Valami taktikát tudsz javasolni hozzá? Szerinted is a 122-es ágyúval érdemes használni? Alapvetően a legnagyobb problémám az, hogy a legtöbbször tier 8-9-es tankokkal tesz össze, és ott max csipkedni tudom őket, azt is csak HE-vel. Ők meg max 2 lövésből kivégeznek.

***

(#14812) GrooveHero válasza MCGaiwer (#14809) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hali
Szeretnél a klnunk tagja lenni?
Nefélj, ott lenne, aki platoonozik veled, meg amúgyis kellenem majd CW-re az IS-7
Ha van mikrofonod, és a TS nem akadály, akkor írj, és dobok egy meghívót

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14813) Paul119


Paul119
addikt

kár hogy macsiról nem lehet átmenni usa szeróra:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14814) GrooveHero válasza Paul119 (#14813) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ennek fuss neki mégegyszer:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14815) diegho válasza ollie (#14811) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha top tier vagy, akkor szedj magad mellé 2-3 másik tankot és törd az utat, menj elöl, a hátvédsorod megvéd azoktól amik netán melléd/mögéd kerülnének. Ha nem vagy top tank, akkor keresd meg a pályán azokat a helyeket, ahol tudod, hogy ellenséges tank fog átmenni és állj be úgy, hogy oldalba tudd lőni azt ami ott megy. Lősz tolatsz és elbújsz, fél perc múlva kinézel, nem rögtön, meg kell várni, amíg elfordul az amire lőttél. Én 107mm-el toltam végig, most viszont 122-vel tolom. Kell az 1 shot a sok kis tier4-5 med miatt. A lényeg, hogy ha tier 8+ tankok vannak az ellenfélnél, akkor vagy a csapatod nagy tankjai mögött menj, vagy játssz úgy, hogy mindig az ellenfél oldalában legyél. Mi múltkor 3an vityáékkal szakaszban megettünk egy T30at mint a huzat. Ha nagy tankok ellen mész mindig ilyen gerilla stílust kell alkalmazni, lesebzel egyet és már mész is odébb, hogy ne tudjon lőni, vársz sokat, lehetőleg nézed, hogy mit csinál és amikor nem oda néz, megint kinézel és lősz. Én HE-t csak akkor használok vele, amikor tudom, hogy jön valami szemből, amit nem tudok átütni.

Paul119: szerintem az amcsiról az usa szerverre csak át tudnak rakni :))

[ Szerkesztve ]

(#14816) Paul119 válasza Paul119 (#14813) üzenetére


Paul119
addikt

jaj még reggel van :DDD szal usa > eu

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14817) -vitya- válasza diegho (#14815) üzenetére


-vitya-
őstag

a 3 KV-3-nál kevés feelingesebb dolog van, mondjuk azért a 3 IS-4 -el is igen szépeket tudunk néha gurulni ;-)

-=Витя=-

(#14818) GrooveHero válasza Paul119 (#14816) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hja már értem, szóval az USA nagyobb mint az EU:DD
Na jólvan abbahagytam:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14819) Paul119 válasza GrooveHero (#14818) üzenetére


Paul119
addikt

megütlek ;]

Victory!
Battle: Sand River 2011. október 18. 12:33:49
Vehicle: Jagdpanther
Experience received: 2 828 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 44 062
egész jó kanyar volt kár hogy tigris volt a legnagypbb tierű:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14820) joker1220


joker1220
őstag

Sziasztok!

Frissítik a csaták összeállítási rendszerét és a tapasztalatszerzést is optimalizálják;

he changes look to address comfort levels players have with their tanks while they are still learning them, providing an optimal experience to ease you into each new tier of the game. While queue times have increased slightly with the implementation of the new monitoring system, it will allow matchmaking to make tier range within a match much tighter than previously in many cases.

Matchmaking Improvements

Elméletileg a következő szerver restart-kor aktívizálják ami jövő hét hétfőn lesz.

Tehát remélhetőleg PZIII al nem fog berakni type59 meg IS3 ellen és több
tapasztalatot ad majd hogy könnyebben lehessen fejleszteni ill gyosabban! :Y :C

Végre :)) :DD

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14821) CPT.Pirk válasza joker1220 (#14820) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az jól hangzik, hogy amíg tanulod a járgányt, addig nem dob be a nagyok közé, de hogy utána meg egyfolytában csak nagyok közé tesz, azt remélem megvariálják.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14822) Paul119 válasza joker1220 (#14820) üzenetére


Paul119
addikt

tehét addig több xpt kapsz amig "tanulgatod"?

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14823) ollie válasza joker1220 (#14820) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tehát remélhetőleg PZIII al nem fog berakni type59 meg IS3 ellen és több

Ez alapján hiú remény:

These changes don't necessarily alter matchmaking for players experienced with their tanks, but I'll ask if we can put together an updated tier chart.

***

(#14824) joker1220 válasza ollie (#14823) üzenetére


joker1220
őstag

Elméletileg van valami olyasmi hogy mostmár azt is figyelembe veszik hogy ki hány csatában vett részt az adott tankkal és e szerint osztják be a csatában.

Itt is írnak egy csomó jó és szép dolgot:)

Preliminary patch notes of v.7.0 update planned for release in November

Paul119: Én így értelmeztem a dolgot, de majd kiderül, az már biztos hogy ezután nagyon sokat számít majd hogy egy adott tankkal mennyit csatáztál.

Ami hiányzik nagyon szerintem az az hogy a tankok felszereltségét is figyelembe vegye.

Egy fullos 5 ös tank elméletileg simán legyűr egy teljesen alap 6 ost például és így tovább..

[ Szerkesztve ]

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#14825) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#14799) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ha pattógós vacak jön vált az ember he-re. A 107 zisnek jó a sebzése.
Amúgy meg ugyanazokba a csatákba pakolja a kv-t mint a kv3-t. Semmi diferencia nincs.

A kv3 nem csak feljebb kerül. lesz rajta buff is. Hp buff mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14826) Paul119 válasza joker1220 (#14824) üzenetére


Paul119
addikt

hát igen én is most fogok át ugrani egy ferdibe és 105ös löveggel meg alapmotorral lánctalpnélkül kínlódás lesz :(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14827) -vitya- válasza Gyuri27 (#14825) üzenetére


-vitya-
őstag

de van differencia.

-=Витя=-

(#14828) Gyuri27 válasza -vitya- (#14827) üzenetére


Gyuri27
félisten

Miben?
Kb ugyanazokat a csatákat vivom ugyanazokkal a tankokkal. Ilyen szempentból mindegy min van a 107 zis.
A két tankal az arányom is kb ugyanaz.
Persze stilus kérdése a dolog.
Én megörülök a lassú töltéstől. Másrészt szeretek sniperkedni, supportolni.
Én már a diabló 2-t is a necroval toltam végig. A barbit, palát meghagytam másnak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14829) L-e-f-i-e válasza joker1220 (#14824) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Ez csak akkor szívás ha elérted a határvonalat és onnan tényleg csak a nagyok közé fog tenni...

=^-^=

(#14830) MCGaiwer válasza GrooveHero (#14812) üzenetére


MCGaiwer
addikt

előbb érdekelne pár infó a klánról :D

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14831) -vitya- válasza Gyuri27 (#14828) üzenetére


-vitya-
őstag

http://overlord-wot.blogspot.com/2011/02/new-match-making-chart.html

gondolom a megfelelő szinteket megtalálod benne te is. Láthatóan van különbség.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14832) Mewryck


Mewryck
tag

áhoj

érdemes feltenni a T29-re ezeket vagy csak pénzkidobás?más alternativa?
-függöleges stabilizátor
-nagy kaliberű tank töltésgyorsító
-fejlesztett célzorendszer

legénység 100%,már a 2. képességet tanulják,tankot pedig nem szándékozom eladni

ha veszek aranyat,mennyi idö mig lezajlik a tranzakcio?(wot oldalán,bankkártyás fizetés)

...és úgy akarom élni az életemet, ahogy megálmodtam, nem pedig úgy, ahogy mások elvárják...

(#14833) CactuS válasza Mewryck (#14832) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A 2. feléhez tudok érdemben hozzászólni: bankkártyás fizetés, paypal is instant adja a goldot.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14834) MCGaiwer válasza Mewryck (#14832) üzenetére


MCGaiwer
addikt

én inkább improved ventilation class X-et, large-caliber tank gun rammert raknék. 3.nak meg végülis mehet vertical stabilizer vagy enchanted gun laying dive is, ez már a te döntésed. ha nem adod el, érdemes felrakni őket, ha veszel goldot, még le is tudod szedni róla ha később már nem használod a tankot, és fel tudod rakni másikra, így nem vész el a pénz.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14835) vbbb


vbbb
őstag

Hey...a múltkori impulse fiaskó után valaki visszakapta már a befoglalt pénzt a bankjától, paypal-tól? Nem kapkodnak vele...

[ Szerkesztve ]

(#14836) Gyuri27 válasza -vitya- (#14831) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezt hagyjuk szerintem. Mert kanyhalló.
Mint mondtam kb ugyanazokkal a tankokkal küzdök a kv-l mint a kv3-l.
Eszerint sima kv-l nem kerülhetnék össze t10-s heavy tankal. Ami meg nem igaz.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14837) -vitya- válasza Gyuri27 (#14836) üzenetére


-vitya-
őstag

de igaz, a KV-vel sosem kerültem össze T10 hvy-vel. soha. not once.

-=Витя=-

(#14838) ollie válasza Gyuri27 (#14836) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem olyan még nem volt közel 200 KV-s meccsből. KV3-al igen, 2x is, 70 meccsből.

***

(#14839) psycroptic válasza Gyuri27 (#14836) üzenetére


psycroptic
őstag

Nekem is volt már nem egyszer, hogy a KV-val Tier10 tank ellen kellett harcolni. Külön élvezet, mikor lemarok belőle 3-400 hp-t egy lövésből... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#14840) -vitya- válasza psycroptic (#14839) üzenetére


-vitya-
őstag

nem voltatok platoonban véletlenül?

-=Витя=-

(#14841) psycroptic válasza -vitya- (#14840) üzenetére


psycroptic
őstag

Ha platoonban vagyok úgy sűrűbben előfordul a T10-es tank, de ha egymagam vagyok akkor is előferdül igaz ritkábban de előferdül.

PSNID: Tomy83PS

(#14842) Gyuri27 válasza -vitya- (#14837) üzenetére


Gyuri27
félisten

E100 hogy mást ne mondjak (de voltam már is7-l is meg t30-l is).
De tökéletesen mindegy. Mert az e75, t34, is4 ugyanúgy megeszi a kv-t is meg a kv3-t is.
A difi max ott lehet, hogy a 122-s flintával picit többet tudsz sebezni.
Viszont a fent emlitett tankok ágyúi ugyanúgy ementálit csinálnak a tankból (alap ágyúval is).

A szakasz mit számit? Táblázat szerint t5 heavy nem kerülhet 10 heavyval egybe.
Este meg ált a csapat fele szakasz. Mikor már a hülyegyerekek alszanak.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14843) CactuS válasza -vitya- (#14840) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is láttam már a KVval T10es meccset. Van olyan, hogy kevesen játszanak, vagy nem tudom, mert néha mondjuk T4-T5 vagy T5-T6os meccseket válogat, de van amikor meg T9-10től lefelé szinte mindent bepakol egy meccsre.

Mondjuk KVval még istenes, van számos olyan tank, ami T5ösként rosszabb helyzetben a magas tieresek között.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14844) Paul119 válasza vbbb (#14835) üzenetére


Paul119
addikt

nekem küldtek egy mail miszerint én ajándékba adtam valakinek :W valami gmailes címre .. még jó hogy egy szót sem kérdezett rendelésnél hogy gift és hasonlók :W

"I checked your order history and I show order xxxxx went through on 10/7/11 and it was a Gifted to joshua.david.hansen@gmail.com . If you can please let me know what is going on so that I can further assist you. Please let us know if you have any questions.

Thank you for your patience and I apologize for the delay. " :(((

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14845) psycroptic


psycroptic
őstag

Én hogy rühellem ezt a Ferdinand-ot kész kínlódás elérni a 128-as csövet még kell vagy 15k xp. Remélem megváltás lesz...

PSNID: Tomy83PS

(#14846) ollie válasza Paul119 (#14844) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Otthoni gépen vetted?

***

(#14847) marked one94 válasza psycroptic (#14845) üzenetére


marked one94
őstag

128mm ágyúval ilyen köröket lehet majd menni:
[link]

Ez még a beta-ba csináltam vele de ahogy halottam azóta csak jobb lett :)

You'll Never Walk Alone

(#14848) psycroptic válasza marked one94 (#14847) üzenetére


psycroptic
őstag

Úgy legyen Ámen! ;]

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#14849) CactuS válasza Paul119 (#14844) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kb olyan kedvesek, mint az IGNnél, ahova írtam egy ismerősöm ügyében ( érdekes pénzlevonás, illetve biztosra akartam menni, hogy én lemondtam), és 2 hét után kaptam egy emailt, hogy mivel sem ők sem én nem írtam a ticketre 2 hétig, ezért lezárták, ugye nem baj? Áh neeem, csak levelezőpartnert keresek angolul a szabadidőm eltöltésére...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14850) Paul119 válasza ollie (#14846) üzenetére


Paul119
addikt

persze

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.