Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13301) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Tegnap meglett az IS-em.

Sokat nem vártam tőle, tekintve, hogy pár körrel előtte a T-50-2vel sajtreszelőt csináltam az oldalából. Csak egy kört tudtam menni vele. Érzésre a KV-3 után inkább valami mediumnak tűnik nekem. Gyorsabb, fordulékonyabb a torony, oda tud sózni, de páncélzata egy tranbanttal egyenlő kb. Jól látom? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13302) diegho válasza CactuS (#13301) üzenetére


diegho
nagyúr

Kb igen. KV-3 sokkal jobban páncélozott.

(#13303) smisa válasza CactuS (#13301) üzenetére


smisa
őstag

Viszont a pontosabb 122mm-s brutálissá teszi nekem amikor megeltt 1. mecsen csináltam 6 killt nagyon pontos

(#13304) diegho válasza smisa (#13303) üzenetére


diegho
nagyúr

Mindegyik 0,4-es, csak a 25T gyorsabb, mint a 2-5T.

(#13305) smisa válasza diegho (#13304) üzenetére


smisa
őstag

hát nekem mintha más lenne, na mind1 akkor csak a HIT :DDD
vagy lehet akkor lett 100as a legénység :D

[ Szerkesztve ]

(#13306) csigacska válasza CactuS (#13301) üzenetére


csigacska
tag

Nekem valahogy jobba bejön, mint a KV-3, azt nem szerettem, végig szenvedtem az IS-ig, aztán adtam is el, nem nőtt a szívemhez. AZ IS-el nagyon jól szórakozok, a 100-as ágyú van fent, gyors, pontos, bár nem üt akkorát, mint a 122, de azért kellemes.
Az örök kedvenc a KV-1, azzal a mai napig jól elvagyok. :)

(#13307) diegho


diegho
nagyúr

Arra kitalálhatnának még egy rendszert, hogy a stock tank ne a vele azonos tier elitjével kerüljön szembe. Most is a csapatom tök jól nézett ki: 2 E-75, IS-4, JT, ellenfélnél 2 E-75, 2 IS-4 és úgy kikaptunk mint a huzat és én öltem a legtöbbet T-44el. Mikor meghaltam néztem mit csinál a 2 E-75-ünk, az egyiken L/71 volt, a másikon L/68, az IS-4en meg BL-9. Ellenfélnél mind a 4 top tank a legjobb ágyúval volt.

(#13308) bullseye válasza diegho (#13300) üzenetére


bullseye
addikt

rám jellemzőbb a tegnapi, fullos KV 107-es ágyúval, a lista élén, ellenfélnél is nálunk is 2 nehéztank, többi kicsi, 1-2 apró TD. Megnyertük, top gun lettem, eddig ok.

DE Sherman ellen 1 lövés 0, 1 lövés crit lánctalpra, 0 sebzés. Leopard ellen 2 crit lánctalpra (testre célozva...), 0 sebzés. Komolyan mondom, égett a pofám, hogy KV-val 2-3 lövésekkel tudok csak kinyírni T3-4 kis vackokat.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13309) Paul119


Paul119
addikt

át csak nem jutottam dűlőre melyik tankot üssem ki free xpből :F

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13310) Zeratul válasza diegho (#13307) üzenetére


Zeratul
addikt

És amikor stock tankkal bekerül sz 3-5 tierrel magasabb elitek közé?

(#13311) OgreImre


OgreImre
senior tag

KV-3 nekem is tetszik, elég jó pattognak róla a dolgok. Viszont a lánctalpat rendszeresen ledobja, volt hogy 3x egymás után, 1 percig álltam egyhelyben és szétszedtek az artyk.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#13312) diegho válasza Zeratul (#13310) üzenetére


diegho
nagyúr

Akkor az ellenfélnél a veled azonos szintűeket lövöd. De még mindig sokkal jobb, ha a kicsi a stock és nem a nagy, a kicsi nem oszt nem szoroz, a nagy viszont eldönti a meccset.

(#13313) ollie válasza Levin01 (#13192) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, azért látja, mert megkapja a koordinátákat. A játékban nem működne, ha pontos koordinátákat kapnál, azért csinálták meg úgy, hogy lásd az ellenséget.

***

(#13314) Zeratul válasza diegho (#13312) üzenetére


Zeratul
addikt

Volt olyan meccs hogy a Stuggal én voltam a tápláléklánc alján és nálam csak 2-3 tierrel magasabb tankok voltak, gyakorlatilag ingyen fragként léptem be a játékba. Mert hiába tudom 500 méterről lőni ha alig sebzek rajta valamit, engem meg 1 lövésből kiszed bármi.

(#13315) Murder3


Murder3
addikt

Mi Marked One-al platonotunk minap ő tigrissel én meg a panthert toltam.
Steppen voltunk 1-es pozícióba mi elindultunk balra és ellen topjai is-3,vk45a,2 tigris felénk indult a mi toppunk a tigris 2 az bázis fele ment.
összesen 4-en lehettünk az ellenre azon az oldalon de sikerült győznünk ami az érdekes volt h mikor én vígan lövöm a tigrist,vk45a-t meg még az is-3-at is eltudtam egyszer kapni látom h a foglaljuk az ellen bázisát....
De aztán meg lecsökken meg kilövik az embereket, mondom mi van aztán már csak arra lettem figyelmes h kikékelt a tigris 2 aki elkezdte irtani a foglaló részen a csapatot fogalmam nincs mi lehetett ott, bár még úgy is 2 kilel állt.
annyi volt a szerencsénk h nem vesztettünk h mi már végeztünk az ellen topjaival.

(#13316) Murder3 válasza bullseye (#13308) üzenetére


Murder3
addikt

előző héten tigris 2-vel hasonló eset történt meg.
Ensken a városba harcolok már eggyértelmű h vesztünk na akkor mondom elkapom a közelbe szédelkő isu-152-t.
első lövés telibe vitte -230.
jó jövök be ház mögé ő jön mondom elviszem neki a lánctalpot, rácéloztam láncra semmi, sebeztem de nem vitte le.
jó szembe fordul velem van összesen 170 élete, telibe lövöm fronton testre...lánctalpot leviszem neki....sebzést persze nem...
de még tudok eggyet lőni és az sebez, de még véletlen se annyit amennyit ugye kéne marad neki 20 élete...
és nekem ekkor meg volt vagy 600 életem amikor először rámlőtt.

(#13317) Murder3


Murder3
addikt

amcsi heavy ágat t34-ig premmel 1 hét alatt le lehet nyomni?

(#13318) Levin01 válasza ollie (#13313) üzenetére


Levin01
őstag

Ezt el is fogadnám ha én meg megyek egy akármilyen tankkal és nem akkor venném észre csak az arty-t a bokorban, amikor már 5méterről nézek bele a csövébe :DDD

(#13319) Levin01 válasza Murder3 (#13317) üzenetére


Levin01
őstag

Ha napi 24órát tolod 7napig akkor talán :DDD

(#13320) -vitya-


-vitya-
őstag

ma láttuk diegho-val az eddig látott legrosszabb hit ratio-t, azt hittem 30% alá tényleg nem jut senki sem. DE találtunk egy 28%-osat!! woww!!!!!!

az arty-val jobb a %-om... no comment

-=Витя=-

(#13321) diegho válasza -vitya- (#13320) üzenetére


diegho
nagyúr

Leléptél, első körömben az arty társam olyant alakított, hogy fájt. ellenfél Object mögött áll a Type-unk én zúzok mellé, hogy ne tudjon forogni, erre kilő menet közben az artynk. Az object full takarásban volt neki, még splash-el sem tudta sebezni... imádom. Utána a Type egy KT mögé állt be, naná, hogy rálőtt az arty és a Type-ot is lesebezte.

(#13322) person


person
senior tag

Hihetetlen. Kb 15 kört mentem a leopárdal de még nem sikerült dupláznom. :DDD Utolsó körön is a sor legalján voltam ennek ellenére én öltem a legtöbbet. Volt 3 killem ebből 2 arty meg egy Pz3/4 és lerongyoltam egy A-20-at de a végén kiszedték előlem pedig 1-1-ben ment. Meg ugye felderítettem. :) Szerintem az én feladatom itt bőven véget ért. Ennél többet mit csináljak egy leopárdal? Verjem le az E-75-öt, hogy meglegyen a duplám? Ha ez egy ilyen nap akkor nem is erőltetem a többi vassal inkább elmegyek szaunázni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13323) diegho


diegho
nagyúr

Döntetlen
Csata: Mines 2011. október 3. 16:02:18
Jármű: T-44
Szerzett tapasztalat: 1 116
Szerzett kredit: 43 774

Mi lett volna, ha nyerünk?

(#13324) ktg3


ktg3
őstag

akárhányszor megyek ezzel az IS-sel mindig rájövök, hogy mekkora egy trágya egy tank...
ennyire szar ágyút nem hord még egyet a hátán a játék

alig várom, hogy adhassam el a fenébe
nem tudom, hogy ki mondta, hogy ezzel érdemes farmolni
sztem max kínzásra jó:D

annyira pontatlan rá kb az összes ágyú és olyan lassan céloz, hogy 2 lövést kapok míg csak rászűkül a célkereszt az ellenre

magasabb tiert meg ugye pontosan kell lőni a gyenge pontokon, hát kb kilőnek míg egyszer ráállok 50m-ről a lower hullra és akkor is 2ből 1szer nem találok be :( :( :(

(#13325) Snooker


Snooker
senior tag

Sziasztok!

Milyen előnyökkel jár a premium időszak?

(#13326) Veatta válasza Snooker (#13325) üzenetére


Veatta
aktív tag

Dupla tp, dupla kredit, + egy garázs.

(#13327) Ghostface válasza Veatta (#13326) üzenetére


Ghostface
senior tag

Szerintem csak 1,5x-ös xp és credit, és egy tiszta garázs. Plusz garázshely nem hiszem hogy jár érte. De ha tévedek javítsatok ki.

PSN: Nifty_Ghostface

(#13328) ollie válasza Ghostface (#13327) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jól tudod. +50% XP-n és ezüstön kívül gyakorlatilag nincs több haszna. Nem mintha, ez nem lenne hatalmas plusz...

***

(#13329) Paul119


Paul119
addikt

na megvettem az e100 ast , elég morbid dmge van ezzel a 150mmeres döggel :DDD,jut eszembe valaki be tudná linkelni honnan lehet le tölteni azt az addont ami mutatja a többi tank életét?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13330) Murder3


Murder3
addikt

Olyan mod van ami mutassa, hogy milyen critikál sebzést okoztam?

(#13331) person válasza ktg3 (#13324) üzenetére


person
senior tag

Én KV-n a 152mm-el vagyok így. Behányok tőle. Lassú és lassan is közelít és néha ráadásul elfelejt. Most is ezért nyírtak ki. Várok semmi nem szűkül. Megmozgatom egeret utána elkezd szűkülni de ellen addigra szembefordult onnantól meg már lepattant a "nagy" 152mm-es, az övé viszont nem. :) Mondjuk már az is csoda volt, hogy eltaláltam. :) Tegnap 15 méterre lehetett tőlem egy arty de a löveg elment a levesbe. De ez már mekkora szar. :D

[ Szerkesztve ]

(#13332) CPT.Pirk válasza person (#13331) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nekem mindig rászűkült, nem tapasztaltam ilyet. Egyébként meglepően pontos volt az a batár ágyú, párszor keresztben átlőve a mapot betaláltam vele. 107-es hosszú csövű ágyút pontatlanabbnak érzem távolra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13333) virkir válasza Paul119 (#13329) üzenetére


virkir
veterán

Erre gondolsz?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13334) person válasza CPT.Pirk (#13332) üzenetére


person
senior tag

Épp most nem talált el egy KV-t 170m-ről teljesen beszűkülve 2x egymás után! Persze nálam is történt már csoda 580m-ről de ezzel sokra nem megyek ha általában össze vissza lő. Egyébként ő sem talált el és neki is 152mm-es volt fent. PZ4-ről meg 4-ből 2X pattant 20m-ről. Nem nekem való az biztos.

(#13335) Paul119 válasza virkir (#13333) üzenetére


Paul119
addikt

erre jaja

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13336) CPT.Pirk válasza person (#13334) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Tegnap 5x lőttem rá 2 Type-59 -re a 107-es ágyúval, kb. 150 méterről, oldalról, és egy lövedék sem talált be, hiába céloztam a tankok közepére.

Neked pattant a 152-es? Azzal csak HE-t puffogtass!

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13337) person válasza CPT.Pirk (#13336) üzenetére


person
senior tag

Most viszont szépen alakított. 3 löveg 3 kill. :C Így kéne mindig. :)

(#13338) marked one94


marked one94
őstag

Nem tudja valaki hogy miért kell minden 3-4. nap újra megcsinálni a Prohardver csatornát?

You'll Never Walk Alone

(#13339) fecc87 válasza diegho (#13307) üzenetére


fecc87
tag

Olyanon nem gondolkodnak még (vagy már van is?), h átlagosan szerzett xp szerint dobjanak össze csapatokat egymás ellen? Én pl nem vagyok nagy császár, és nem szeretek olyan igazi vérprofikkal összekerülni, mert kicsontoznak :)
A löveg szerinti osztályozás pedig nem hülyeség, én is gondoltam rá már, mivel baromi sokat jelent.

(#13340) Stauffenberg válasza CPT.Pirk (#13336) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

A Type-59-et én is csak nehezen viszem át. Pedig abban a tierben ha látok velem szemben más tankokat azoktól nem tartok, de ha egy Type-59 jön szembe akkor már 100%-ig tudom, hogy már annak is örülök ha jótékonysági alapon felajánlja életereje 1%-át.

(#13341) marked one94 válasza Stauffenberg (#13340) üzenetére


marked one94
őstag

Tegnap a kis leopardal 284et sebeztem rajta. 67km/h-val neki mentem, én meghaltam őneki meg csak a lánca eset le :DDD

You'll Never Walk Alone

(#13342) Murder3 válasza Stauffenberg (#13340) üzenetére


Murder3
addikt

jaja, átlőhető szemből egy pici ponton ha szerencséd van de általába pattog mint az állat, oldalról meg átlőhető, de egy is-3 kb ugyan azt a pusztítást viszi rajtam végbe mint a type, csak a type még piszok gyors is mellé.
a tornya is olyan gyorsan forog h nem igaz.

[ Szerkesztve ]

(#13343) CPT.Pirk válasza Stauffenberg (#13340) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Azt mindenképpen oldalba kell lőni. Van is egy pont, ahol oneshottolni lehet, csak el kell találni, ami nem túl egyszerű.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13344) Gyuri27 válasza person (#13331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én a 122-t használtam. Szenvedtem vele.
Stilus és habitus függő. Én a német medeken is szenvedek a 0,4+-s ágyúkkal.

Amd - Radeon - Ryzen

(#13345) person válasza Murder3 (#13342) üzenetére


person
senior tag

Hát igen többek között ezért fizetnek. Nem is lenne ezzel baj csak akkor játszanak egymással a kreditesek a cheater gépeikkel. Másnak nem tudom ezeket nevezni. Engem TigerII-vel max HP-ról leégetett egy lövéssel csontra.

Más.: Jó helyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13346) person válasza Gyuri27 (#13344) üzenetére


person
senior tag

Kínomban gondolkodtam rajt én is , hogy megveszem de most már kihúzom valahogy 107-ig.

(#13347) CPT.Pirk válasza person (#13346) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Véletlen se. T1-HT-t sem sebzi eléggé a 122-es. A 152 elég jól hozza a kreditet meg XP-t a 107-es ágyúra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13348) Gyuri27 válasza person (#13346) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én a troll kanont nem vettem megy. :)
Nem birom elviselni, hogy 1 perc 2,5 lövés. Megőrülök közbe.
Főleg random társakkal. Ma is egy rakat hülyét fogtam ki.

Ha látom, hogy ratyi a brigád kempelek a kv-val. Szégyen nem szégyen ez van. A 107 jó sniperkedni is.
A kv-3-ra is kell. Szóval mindegy min fejleszti ki az ember.

Apropó. A kv szétvállik. Statokat lehet tudni az új tankokról?

A kv3-t is az új ajándék tank miatt csinálom.
Arról lehet tudni valamit (stat ügyileg)?

Amd - Radeon - Ryzen

(#13349) emre válasza person (#13345) üzenetére


emre
veterán

mert biztos nem aktiváltad a tűzoltót :DDD :D

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#13350) CactuS válasza virkir (#13333) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ezt hogy kell beállítani, hogy mutassa, hogy milyen critical sebzést lőtt az ember?:B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.