Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14601) Dictator^ válasza virkir (#14589) üzenetére


Dictator^
veterán

Haver előtte szedte ki az IS-t, és benyögte, hogy freeből kivette a láncot meg a fejet, erre valahogy benne maradt, hogy kell hozzá.. (bár rékérdeztem, hogy miért..aztmondta, hogy mert szarul kanyargott nélküle.. de azért elkurni 8k-t faszom)

Ha már így a témánál vagyunk.. motor kell az IS-re? Illetve a 2. 122mm-es?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14602) -vitya- válasza Iron Funeral (#14600) üzenetére


-vitya-
őstag

1et kell értsek, most vettem a T-44-et, és ki sem kellett az alap ágyút próbálnom (gondolom szerencsére), a BM-ett meg a KV-13-al imádtam. Genyó kis ágyú az.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14603) -vitya- válasza Dictator^ (#14601) üzenetére


-vitya-
őstag

a 2. 122-től teljesen más tank lesz, a stat-ok nem mutatják: onnantól király.

a motort én speciel kihagytam, minél hamarabb akartam a Tényleg Király IS-3-hoz érni :D

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14604) emre válasza -vitya- (#14603) üzenetére


emre
veterán

És akkor az IS3-ra milyen motort teszel, ha nem az IS-en fejleszted ki? :U

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#14605) -vitya- válasza emre (#14604) üzenetére


-vitya-
őstag

HA az IS-t kibírtad motor nélkül (én ki), akkor az IS-3 már alapból is élvezet lesz: könnyebb mint az IS!

Gondolom a smiley típusa a végén az iróniádat próbálja kifejezni: remélem nincs igazam, de ha igen, akkor fogd vissza magad!ű

szerk: egyébként megjegyzem, hogy az IS-3-al (amivel nagyon élvezetes volt a játék) már kifejlesztettem a motort - piszok jól gyorsul vele, ha vissza vásárolnám az IS-t (amit nem teszek meg), akkor már meglenne a nagy motor

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14606) diegho válasza emre (#14604) üzenetére


diegho
nagyúr

Párhozamosan tolod a 2 tankot, IS-3 megvan húzod vele a BL-9et, IS-el meg napi elsőkből betolod a motort, így előbb lesz egy fullos IS-3ad, mintha IS-el kitolnád a motort és még csak utána fejlesztenéd ki a 3ast.

Kedves emre ezt a szmájlit hanyagolhatnád, mert abszolút nincs igazad, minek neked egy fullos 7-es tank, amivel egy másik 7-es tankot jóformán sebezni sem tudsz szemből, ha előbb lehet egy olyan 8-as amivel a 9-es tankot is sebezheted szemből?

[ Szerkesztve ]

(#14608) -vitya- válasza diegho (#14606) üzenetére


-vitya-
őstag

diegho-ról jut eszembe, mikor platoonban, egy random battle-baan 3-an mentünk, 3 fullos IS-3-al, az azért piszok úthenger volt, annyi különbséggel, hogy sokkal gyorsabban simítottuk az utat...

forma1-es úthenger :D

-=Витя=-

(#14613) CactuS válasza diegho (#14599) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

T-34-85-tel sikerült valamit megkerülni? Nem mondom, dombon lefelé megindul, és haladós, de dombon felfelé már tetű lassú, sík terepen pedig simán befog egy heavy a toronnyal. (Vagy még mindig a T-50-2-es módjára akarok cikázni és csak bénázok :B)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#14615) -vitya- válasza CactuS (#14613) üzenetére


-vitya-
őstag

T-34-85 az lassú, és vékony, ritkán jön be a kerülgetés vele, mondjuk KV-3-at azért körbeautózod...

-=Витя=-

(#14617) -vitya-


-vitya-
őstag

[ Módosította: 7 ]

-=Витя=-

(#14618) diegho válasza CactuS (#14613) üzenetére


diegho
nagyúr

Tier6-ban nem kell kerülgetni a 144pen-el, egyedül a KV-3 ami pattogós, de azt is elég jó arányban átviszi. Amúgy jellemzően akkor volt D10T a tankomon, amikor gyors tüzelés kellett volna, amikor meg 1 shotolni kellett volna, akkor a 85ös :DDD de ha megnézed a T-34-85 statomat, nem olyan vészes.

Vitya este felhúzlak névtelenül itt, aztán toljuk szakaszban, ok?

[ Szerkesztve ]

(#14619) Dictator^


Dictator^
veterán

Buap91 ismét tehetséges ember, 3an lőnek bal oldalról, amikor kinéztem a ház mögül, csávó tehetségesen bejön mellém, hogy löjjön a -2mm ágyújával (pz3), persze pattog és könyörgöm, forogva probál backelni, emiatt mozdulni nem tudtam KV3-al, kérem, hogy takarodjon már el, én 300hp-n vagyok már, ő maxon, továbbra is kérem, már nem mozdulok, csak azértis a seggét tolja a tanknak ne jöjjek ki... írtam, hogy mostmár gtfo, mert mögdöglök erre persze megdöglök és a csávó beírja, hogy FUCK YOU.

na most ezt miért?
mert top tank voltam, nem hiszem, hogy a pz3 az megmenti a világot... és nem, mert kikaptunk
persze következtetve, 91-ben született kis genyzsák volt.. az ilyennel találkoznék az életbe, addig verném, amig illemet nem tanulna..

mind1, markoltam a nevét, remélem jegyzi a rendszer a dsiabled voice chates csávókat, mert ha akármikor meglátom a saját teamembe, az lesz az első , hogy KILÖVÖM.
szerk: na meg kicsit megfűszerezem a kilövést, egy kis FUCK YOU-val :)

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14620) -vitya- válasza diegho (#14618) üzenetére


-vitya-
őstag

este historical battle, beneveztelek;-) persze nem kötelező neked, de én már beígérkeztem... 20:15 től max 21:30, 22:00-ig fog tartani. az új T-44-emmel.

szerk: előtte / utána tolhatjuk platoon - az ellen nagy bánatára.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14621) OgreImre


OgreImre
senior tag

Ha a délelőtti IS - IS-3 motor/ágyú eszmefuttatást kicsit hamarabb írjátok le ilyen jól, akkor tegnap éjjel nem vettem volna meg az IS-re a motort. Csak úgy dőlt az xp és kicsit elkapattam magam.
Javítsatok ki ha tévednék, de ezzel az IS-el nem azt a klasszikus heavy tankot kell játszani, hanem inkább valami med féle stílust? Elég agilis, viszont papír a KV-3-hoz képest.

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#14622) Dictator^ válasza OgreImre (#14621) üzenetére


Dictator^
veterán

akkor most hogy van?

ISre csak fej és utána meg IS3? (persze előtte lévő 122mm-es a KV3-al összeszedni)
jól írom most?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14623) -vitya- válasza Dictator^ (#14622) üzenetére


-vitya-
őstag

a legjobb 122-es kell az IS-re. az biztos. a motor az már vallási kérdés, van akinek kell, van akinek nem. Én sosem szólnám le azt, aki kifejleszti. Azt írtam, nekem nem kellett.

-=Витя=-

(#14624) Dictator^ válasza -vitya- (#14623) üzenetére


Dictator^
veterán

Emre vagy valaki írta, hogy meg lehet azt is csinálni, hogy IS3 kifejleszt, közbe párhuzamosan húzni IS-en a csövet, és akkor mindenki happy.
Csak még nem néztem át, ez milyen hátrányt jelent az IS3-nak.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14625) Paul119


Paul119
addikt

na egy kis f1 :))

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14626) diegho válasza Dictator^ (#14624) üzenetére


diegho
nagyúr

Én írtam, így csináltam annó, semmi bajom nem volt ebből, mert ugye az IS-3 egy motortól semmivel nem lesz erősebb, ugyanúgy pattogsz mindenről a BL-9ig.

(#14627) Dictator^


Dictator^
veterán

Elsírom magam :\

Mi lett volna, ha nyerek :)) 4v1 volt a végénél, kb 500hpről vertem le egy panthert, vk3601ot, meg egy IS-t, és az utolsó tigris akinek 800hpja volt, őlt meg úgy, hogy lövöldöztük, meg kergettük egymást, majd elbaszott egy lővést, megörültem, odamentem, elkurtam én is, és neki adta be a végét :(
 
Defeat
Battle: Erlenberg 2011. október 16. 14:45:27
Vehicle: IS
Experience received: 1 563
Credits received: 123 960
Battle Achievements: Defender

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#14628) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hogy lehet egy tanktornyot fejnek hívni?
Vagy ezek barbibabák? :U
Vagy én nem tudok vmit?

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#14629) jahrn válasza diegho (#14626) üzenetére


jahrn
senior tag

Hat nemtudom, a fejlesztett motor (+a konnyebbik torony) sokszor lehetoseget ad arra h kimanoverezz olyan ellenfelet ami ellen szembol eselytelen vagy.

(#14630) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Szevasztok!
Egy kis OFF:valaki ért a II.VH-s motorokhoz,mi volt nálunk a seregben?(nagyfaterom volt motorosfutár)
Konkrétan képről kellene felismerni :)

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#14631) MCGaiwer válasza Memphis79 (#14630) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mutasd a képet

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#14632) Iron Funeral válasza OgreImre (#14621) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Attól függ mit tekintesz heavy játékmódnak, a peek-a-boo remekül megy neki mivel fürgén lehet fedezékből ki és visszamanőverezni, nagyot lő az ágyúja, lassan tölt(mihez képest), jó penje van ezen a szinten. Amennyiben berak top tanknak akkor eléggé te vagy a king of the hill, nem egy ötös tankot kiraksz vele egy lövésből, okosan játszva pedig rendkívül kellemetlen tudsz lenni még a nagyobb tierű tankoknak is. Azért kiemelném az okos játék szerepét(csakúgy mint a Tigerrel), mert itt nincs olyan kemény pontja a tankodnak amit kihasználva tudnád különösebben szopatni az ellent f2f(á'la T29).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14633) Murder3


Murder3
addikt

azt mondja már emg nekem vki, hogy h a degeneráltságba tud lemaradni a mocskos szerver célkereszt mikor már amúgy a látható és ágyú meg minden szar ugye pl kinéz a ház möfül, de a szerver célkereszt még a házon van.

ja és hogy ez mindig, ergó 90%-ba nem lehet kihasználni a kinézés pillanatába lévő előnyt, mert késik a célkereszt.

amúgy is-3 aminek 110-es a fronja, miért is nem viszem át egy 200-assal?
most releváns h pattan mert egy kt-t se viszek ha oda lövök, de ha alulra vagy lámpa mellé alappból ütnie kéne, de mégse.....pf

[ Szerkesztve ]

(#14634) Memphis79 válasza MCGaiwer (#14631) üzenetére


Memphis79
aktív tag

tessék
egy kis retro :R (nagyfater)

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#14635) Murder3


Murder3
addikt

Meg nem azért, de type 59, hol egynerangú egy panther 2-vel?
l/71-es gunnal sok esetbe át se tudod vinni szemtől szembe, messzbről még kisseb a pen ugye.
akkor te nem igen fogsz 260-tól nagyon többet rásebezni, ő sokkal könnyebben átvisz téged mert eleve nagyobb célpont vagy.

(#14636) Paul119 válasza Murder3 (#14635) üzenetére


Paul119
addikt

type 59 olyan lazán viszi át az ist mindenhol , pislogtam is hogy csak 3 is pofozásért meg egy panther 2 killért kaptam 72 ezer kreditet

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14637) -vitya-


-vitya-
őstag

ha gyorsabb gépem lenne, felvenném a csatákat, jó kis izgalmas youtube videók lennének belőle;-)

itt elfogyott az AP a végére, ha nem fogy el, meg lett volna a 8adik is, az IS, sajna 150 HP-val megúszta, hogy 3x rálőttem, mivel csak HE volt.
Ja és az IS4 még nem fullos, csak a BL-9 van rajta, és a torony sincs meg.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14638) -vitya- válasza Murder3 (#14635) üzenetére


-vitya-
őstag

a panther 2 az nagyon jó tank.
1 vs 1-ben igen sokszor nyírtam már ki a type-ot, persze ezzel nem mondom, hogy szar tank a type, csak nekem nincs olyanom - és még csak ellenfélként ismertem meg: genyó, de azért kezelhető

(és nagy szerencse, hogy nekem 1450 HPm van, neki meg 1300)

-=Витя=-

(#14639) marked one94 válasza -vitya- (#14637) üzenetére


marked one94
őstag

szép, én pont ebbe a csatába szinte semmit nem csináltam :DDD volt 4 lövésem és ennyi volt.

You'll Never Walk Alone

(#14640) Murder3 válasza -vitya- (#14638) üzenetére


Murder3
addikt

de 10 lövésből 5 minimum pattani fog, míg panther 2-re még az l/56-al is 10-ből 10-et lövök közelről...kb

hát még tigris 2-vel előttem volt felettem ugye steppes mapon és szabad volt az alja.
l/71 volt rajta és 5-ből 5 nem sebzett,pattant meg miegyéb pedig még olyan szögbe is volt, hogy elvileg nekem kedvezett.

[ Szerkesztve ]

(#14641) Iron Funeral válasza Murder3 (#14635) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Most nem azért, de az L/71 a legjobb tier VIII med gun. l2p

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14642) Murder3 válasza Iron Funeral (#14641) üzenetére


Murder3
addikt

ja és valamiért nem viszi át front alján egy t8-as medet?...
nem mondom, h nem jó a gun azon kívül h pocsék gyenge a sebzése, de feltünő a t59-valamiért immunis rá.
panther 2 max froton tud pattogni, de már l/56-al is szinte minden máshol átviszem,t-44 megint nem nagy falat sebezni, de a typot azt már igen mert lépten-nyomon pattog.

jó persze a rövid 105-össel meg eszem a szájukat rendesen, de az megint más tészta.

kt-t,löwét megint könnyű frontból átvinni, de egy is-3-at..

(#14643) Murder3


Murder3
addikt

Panzer 4-et is sikerült teljesen elbaxniuk, egy élvezetes tankból lett egy élvezhetetlen fos... :(

(#14644) Paul119 válasza Murder3 (#14642) üzenetére


Paul119
addikt

:W a kv1sen lévő 122mmeres gyú valami iszonyat szar semmit nem visz át a t29 hull páncéljáról is le csuszok máskor meg a ferdinándnak adtam egy 30%os fülest szemből

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14645) Gyuri27 válasza -vitya- (#14638) üzenetére


Gyuri27
félisten

Már amivel.
A he is képes róla pattanni. Egy istenverése az a tank.
AZ összes prem tankkal lehet valamit csinálni.
De ha ebböl van 3 végigtarolnak mindent.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14646) Murder3 válasza Paul119 (#14644) üzenetére


Murder3
addikt

LOL?:D

az mindent átlő.... :DDD
én azt használom

(#14647) Murder3 válasza Gyuri27 (#14645) üzenetére


Murder3
addikt

rövid105-össel még soha nem pattantam róla, de am igen he is pattan ha nem derp cannonnal lövöldözöd a he-t:D

(#14648) ollie válasza csigacska (#14593) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az erősebb motortól csak jobban gyorsul a tank, de nem lesz nagyobb a végsebessége. A lánctól függ a végsebesség (ezért van az, hogy lejtőn lefele sem lesz gyorsabb a vízszintes terepen elérhető max sebességnél, mert a lánctalp nem bírná).

***

(#14649) Paul119 válasza Murder3 (#14646) üzenetére


Paul119
addikt

mindenről le csuszik, egyszerűen nem visz át semmit multkor isről csuszott le a type 59 meg röhögve át viszi :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14650) Murder3 válasza Paul119 (#14649) üzenetére


Murder3
addikt

azt nem értem, hogy én még a német rövid 105-ssel se csúsztam le semmiről.se is-4 se e-75 front a kv 122-ese meg jobb pen meg sebzésileg a német 105-östől.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.