Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14851) vbbb válasza Paul119 (#14844) üzenetére


vbbb
őstag

Szép kis bolt...én most írtam nekik, remélem mihamarabb válaszolnak.

(#14852) diegho


diegho
nagyúr

gkko nevű csodás user: 45% win, 195xp, 189 átlag sebzés :DDD blokkolt, meglőttek miatta, mikor szóltam neki, hogy normális-e, megölt. Megkérdeztem, hogy most jónak érzed magad? Azt válaszolta, hogy most jól érzi magát. Én is jól érezném magam, ha egy közeli hozzátartozóját átküldhetném a másvilágra, de sajnos ugyanannyit kapnék érte, mint egy emberért.

(#14853) Paul119 válasza vbbb (#14851) üzenetére


Paul119
addikt

undorító,cibnél vagyok és ha jövőhét keddig nem vonják le vissza teszik az egész elköltött hóbelebancot a kártyára plussz szoltam nekik hogy jelezzék az illetékesek felé hogy nézzenek a körmükre

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14854) ollie válasza Paul119 (#14853) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most tényleg levonták? Nem arról volt szó, hogy csak zárolva lett a pénz?

***

(#14855) virkir válasza -vitya- (#14831) üzenetére


virkir
veterán

Az amit linkeltél már rég nem aktuális.
Itt a legutolsó kiadás a 6.7-es peccstől

#14820 joker1220

Ha megnézed akkor el fogsz keseredni mivel a PzIII T4 medium így 4-8-ig kerülhet csatába tehát simán fog szembe jönni IS-3

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14856) vbbb válasza Paul119 (#14853) üzenetére


vbbb
őstag

Igen az...szóval ezért engedték a sok játékosnak, hogy befoglalják a WoT-t...egy hétig tudják használni a pénzünket...szép.

(#14857) Paul119 válasza ollie (#14854) üzenetére


Paul119
addikt

állítólag le van zárólva de most a cég meg azt mondja hogy én elküldtem ajándékként ami kb lehetetlen

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14858) vbbb válasza Paul119 (#14853) üzenetére


vbbb
őstag

Te szóltál akkor a bankodnak is?

(#14857) Paul119

Hömm...megmaradt a számlád? Én kinyomtattam amit a Visa Debitre csináltam, a PayPalos meg szerencsére megvan a rendszerükben. Ezeken meg tisztán látszik ha Giftre vetted vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#14859) Paul119 válasza vbbb (#14858) üzenetére


Paul119
addikt

igen szóltam bent is 3 an klimpiroztak a gépeket mint állat , gondolom próbáltak utána nézni a cégnek vagy valami

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14860) Gyuri27 válasza virkir (#14855) üzenetére


Gyuri27
félisten

Te itt hol látod az új táblázatot?

Amd - Radeon - Ryzen

(#14861) CptMisi


CptMisi
őstag

Valaki tud már valamit az El-Alamein Special-ról? :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14862) ollie


ollie
MODERÁTOR

A mostani hétvégén is lesz egy event!

(#14861) CptMisi: remélem garázshely lesz féláron...

[ Szerkesztve ]

***

(#14863) Rém


Rém
tag

A SU100-ast (nem szeretem, viszont meglepően jó vele a statisztikám) érdemes lecserélni a SU152-re? Az mit tud?

(#14864) virkir válasza Gyuri27 (#14860) üzenetére


virkir
veterán

Elbacctam :D
Itt a helyes link.
Innen van egyébként.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14865) -vitya- válasza virkir (#14855) üzenetére


-vitya-
őstag

(#14866) smisa válasza ollie (#14862) üzenetére


smisa
őstag

Na akkor lehet nem veszem meg az IS3 mat és a Tigris 2 hátha berakják féláron :)

Valakinek bővebb infoja nincs mi lesz ?

[ Szerkesztve ]

(#14867) Gyuri27 válasza -vitya- (#14865) üzenetére


Gyuri27
félisten

Khmm kmm.
Megmondtam vagy megmondtam? ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#14868) -vitya- válasza Gyuri27 (#14867) üzenetére


-vitya-
őstag

az új chartban sincs lehetőség arra, hogy a sima KV t10 hvy-al találkozzon. Megmondtam, vagy megmondtam?

-=Витя=-

(#14869) Gyuri27 válasza -vitya- (#14868) üzenetére


Gyuri27
félisten

Melyik új szerint nincs?

Amd - Radeon - Ryzen

(#14870) Iron Funeral válasza Rém (#14863) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Hatalmasnagy derp lövéseket leadni :DDD Illetve neki van a játékban levő legjobb DPM-el rendelkező stukkere a 2. 122mm ágyú személyében(~3600dpm).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14871) Paul119


Paul119
addikt

nem tudom merjek e nagyobb 150mm eres ágyúval esélyt adni az e100 nak... jagdtiger jobban birizgálja a fantáziámat lehet hogy nagy dög de piszok pontos az ágyúja elég jó a penje hátulról simán lehet vele garázdálkodni :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14872) -vitya- válasza Gyuri27 (#14869) üzenetére


-vitya-
őstag

az itt jelen levő szerint: itt van amit mondtam

ugye nem kevered össze a battle tier-t és a tank tier-t?
a KV az battle tier 10-ig megy fel, a tier10 HVY-k meg battle tier 11 -től indulnak.

nincs átfedés.

csak akkor kaphatsz, ha valami hülye platoonozó szabály behozza neked.

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14873) Paul119 válasza -vitya- (#14865) üzenetére


Paul119
addikt

hát ez elég vicces lesz ha a t1 heavyt berkaja tier 9 es csatába

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#14874) virkir válasza -vitya- (#14872) üzenetére


virkir
veterán

Tier5 heavy simán kerülhet T10-es csatába ahova néha már berak a táblázattól függetlenül T10-es tankot is.

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#14875) -vitya- válasza virkir (#14874) üzenetére


-vitya-
őstag

emeld ki a szerinted T10-es csatát is;-)

voala!
ahogy látom a tier5 heavy (a KV) nem kerülhet össze, Tier10 HVY, Tier 9 med és spg, tier 7-8 spg -vel

te mit látsz?

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14876) vhw válasza -vitya- (#14875) üzenetére


vhw
addikt

Az a baj, hogy nem látja át az ember ezt a táblázatot elsőre, egyszerűen annak kéne szerepelni itt, hogy az adott szintű tank minimum és maximum mivel találkozhat, és rögtön látnád ami érdekel, ehhez képest azt kell lesned, hogy az adott szintű tanknak meddig tart a sávja, és melyik szinttel nincs már átfedés.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14877) Levin01


Levin01
őstag

E-75-el ma sehogy nem tudtam a duplát összehozni. A nagyobb torony és a 128-as nélkül használhatatlan T9-ben már viszont megint rákaptam a VK3002-esre. Tök jókat mentem ma vele. :)

(#14878) Iron Funeral válasza Levin01 (#14877) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Játssz egy alap T34-el aztán újraértékeled a használhatatlan fogalmát :DDD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#14879) CptMisi válasza Levin01 (#14877) üzenetére


CptMisi
őstag

Először nekem is ez volt IS4-gyel, végül azért voltak jó köreim is, egy JT-t például szerintem megőrítettem. :) Beparkoltam mellé, sérült ammorack-kel kb 1percig álldogáltunk ott, mire betöltött :)) Ja igen, szintén alap, csak BL9 van rajta... :W

[ Szerkesztve ]

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#14880) -vitya-


-vitya-
őstag

na ez rendben volt;-)

Victory!
Battle: Erlenberg 2011. október 18. 22:09:07
Vehicle: T32
Experience received: 4 184 (doubled for the first victory each day)
Credits received: 66 721
Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Master Gunner

[ Szerkesztve ]

-=Витя=-

(#14881) Stauffenberg válasza vhw (#14876) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen, de itt Battle Tier van megadva, ami 13-ig szinteződik, szemben a tankokkal amik 10-es skálán mozognak.

(#14882) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

No, már E100 ellen is betette a KV-3 tankomat, olyan artykkal, amiket még nem is láttam a játékban. Lehet már most megvolt a matchmaker reform. :DD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14883) Stauffenberg válasza CPT.Pirk (#14882) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én meg az M4A3E8-al szopok... Egyszerűen nem fogom fel, hogy miért lett ennyire szar. Az utóbbi napokban egyáltalán nem megyek vele semmire még azonos Tierben lévő tankok ellen sem. Még az M4A3E2-t sem tudom átlőni AP-vel... oké, hogy vastagabb a páncélja, de egyszerűen LOL, hogy a legnagyobb cső van a tankomon és face-to-face esélytelen vagyok ellene, pedig közvetlen "rokonom" és tier társam! Főleg ha ő meg felrakhatja a 105-ös csövet amiből elég csak 2-3 találatot bekapnom és nekem nyekk... miközben az én összes lövésem lepattan róla.

De tényleg olyan, mintha a napokban butították volna az M4A3E8-at! Amiket eddig simán átlőttem (M6, VK3601 vagy éppen a KV (!!!) ami egy tierrel alattam van), azokat most még csak megkarcolni sem tudom ha AP-t köpködök. Ha HE-vel lövöldözök akkor meg ezekről a tankokról leszedek 2-3%-ot és örüljek a fejemnek, hogy ha egyetlen light tankot kilövök a kör végéig...

Olyan mintha az E2-re pakolták volna a tűzerőt és a páncélzatot közben az E8 tulajokat még meg is szívatják, hogy gyengítik őket. Arról nem is beszélve, hogy olyan csatát ritkán látok ahol előrébb vagyok a ranglistán, mint a közép-alsó traktus...

(#14884) bullseye


bullseye
addikt

campinovkán megint megindult a roham az elején a halálba. De végre most az ellenkező oldalon álltam! Na így mókás...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#14885) ktg3


ktg3
őstag

na megvolt az első komoly TK-m

volt egy idióta stock is4-gyel, egyébként sem csinált semmit csak várt a csikicsukiban

1et nem lőtt, de amikor vissza akartam menni blockolt mögöttem
kilőttem a lánctalpát erre elkezdett lőni

úgy ahogy volt 100%-ról kinyírtam úgy h 1et sebzett csak rajtam, az 1-t hátulról:D

akkor is megérte ;]

persze ki is kaptunk, ha nem lövöm ki akkor nagyon simán nyerünk

[ Szerkesztve ]

(#14886) vhw válasza Stauffenberg (#14883) üzenetére


vhw
addikt

A jumbo 100mm-es dontott frontpanceljat meg jo h nem uti at egy atlag 120 koruli penes agyu, mi ertelme is lenne akkor annak a tanknak? Kicsit meg kell dolgozni vele h kinyirhasd 1vs1-ben, nekem mar sikerult, mindig az oldalat kell loni, szembol felesleges.
Amugy nekem se jon mar be az E8, a betaban szerettem, inkabb a matchmaking szur ki vele, tul sokszor kerul nagyok koze, de ahol topon van ott is elcseszheti a meccset 1-2 KV3...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14887) Arpee78


Arpee78
senior tag

A linkelt helyzetben mit tehetett volna az áldozat? Link Nekem van pár ötletem, de érdekel a véleményetek. A harci helyzet annyiban módosítva, hogy nem 1-1 harcos van a térképen.

(#14888) diegho válasza Arpee78 (#14887) üzenetére


diegho
nagyúr

Lelövöm mielőtt odaérne , ha nem hal meg mozgok előre hátra és amikor nekimegyek meghal, ha ez se jön be elindulok egy ház mellé és kész.

(#14889) BloodRay válasza Arpee78 (#14887) üzenetére


BloodRay
veterán

Itt épp az volt a lényeg, hogy 1vs1. Így pedig sok mindent nem tehetett.
Ismerőseim is ilyesmin vitáztak pár hete. Csak ott az volt a lényeg, hogy T95 ellen van-e esélye 1vs1-ben T54-nek. És persze cafatokra szedte 10-ből 9-szer a med a td-t.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14890) vhw válasza Arpee78 (#14887) üzenetére


vhw
addikt

Peldaul h nem egy helyben all, hanem belelep a gazba, sokkal nehezebb egy mozgo celpontot korbetancolni, es ugye az Is7 nem az a lomha joszag. De ha meg ez sem vezetne eredmenyre, mert mondjuk tortenetesen az RC tankban egy profi kocka ul, akkor meg keressen valami tereptargyat ami akadalyozza a szabad korozest, rogton ott van az a melyedes ami faronkokkel van kirakva, vagy neki megy a kis vacak a fanak es lelassul, vagy ha megkeruli rogton idot nyer az Is7.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14891) DeniBoy válasza BloodRay (#14889) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

És ez az én kis T-54 tankom volt :D
Bedaráltam a T95 tankot, a Jagdtiger-t :K

IS-7 egy fostalicska
De a T-54 az ott van a toppon.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#14892) Rém


Rém
tag

Most, hogy megvan a SU-100 utódjára az xp és a kredit is, egész jókat megyek vele.
A szó szoros értelemben rohamlövegként használva nagyon szakít. De jó, hogy a könnyű tankok tulajai nem nagyon ismerik az Y fordulót. Már 5 T-50-2-öt löttem ki forduló közelharcban.

(#14893) diegho válasza DeniBoy (#14891) üzenetére


diegho
nagyúr

Az a fostalicska IS-7 a legjobb 10-es tank, ha ésszel játsszák.

Egy T95 szerintem minden gyorsan mozgó tankkal megölhető. T-44el kifejezetten a T95, Object, JT hármasra vadászok, ha van az ellenfélnél, megvárom amíg lő egyet aztán irány be mellé és onnantól bármit csinálhat vége.

[ Szerkesztve ]

(#14894) BloodRay válasza DeniBoy (#14891) üzenetére


BloodRay
veterán

Az az. :K
Szegény azóta még jobban utálhatja a gyors tankokat. :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#14895) ollie válasza Stauffenberg (#14883) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne viccelj, tegnap este vidáman lövögettem a type59-et az E8 Sherman-nel, és mindegyik lövésem átvitte (sima AP skuló). Az más kérdés, hogy végülis szétszedtek, mert ketten voltak, de nem pattant egyik lövésem sem.

Amúgy nem értem miért kell más játékát tönkretenni. Pont a fenti meccsem kezdődött úgy, hogy a top tankunkat (KV5) rögtön kezdésnél kilőtte 2 csapattárs, és amikor rákérdeztem miért, annyit írtak, hogy személyes ügy. Ehh, úgy tudtam ez egy játék...

[ Szerkesztve ]

***

(#14896) DeniBoy válasza diegho (#14893) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Az mennyire gáz hogy nem lehet rárohanni egy E75 Biggun, E100 mert kicsinál. Nyamvadt lopakodó med tank az IS-7

1 vs 1 ben az IS-7 esélytelen volt a T-95, Jagtiger
de a T-54 az darált.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#14897) vhw válasza BloodRay (#14889) üzenetére


vhw
addikt

azert egy T95 koszonoviszonyban sincs egy Is7-tel, meg szep h a jatek leglomhabb tankjat szetszedi egy top med, erre egy sherman is kepes. Mihelyt a hata moge kerulsz az illeto ki is lephet, de ez barmelyik high tier lassan fordulo TDre igaz.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#14898) diegho válasza DeniBoy (#14896) üzenetére


diegho
nagyúr

Hm, tegnapi első csatám 7 killje himmelsdorfon sorrendben:
Ferdi
E-100
KT
IS-4
Maus
Löwe
Tiger

A T30-at a végén kilőtte előlem egy másik IS-7 társam, pedig már csak 350 hp-ja volt. Nincs semmi baj az IS-7el, ha okosan használják, de óriási szerepe van a társaknak is a sikerekben.

Az hozzátartozik, hogy én a pálya közepén bent a nyílt téren harcoltam egyedül, a másik IS-7 pedig a bal szélen egy Maus+IS-4 párost tartott fel, amíg én végeztem a Ferdi, E-100, KT hármassal, majd bementem a hátukba. A társam 1 hp-t sem vesztett ez alatt a kb 2 perc alatt!

[ Szerkesztve ]

(#14899) DeniBoy válasza diegho (#14898) üzenetére


DeniBoy
aktív tag

Ezt vágom én is lőttem már ki ilyen tankokat IS-7-tel, de azt utálom ha áll egy E100 a puszta közepén odamész hogy megöld félúton kicsinál, míg én lepattogok ő betalál. Ez a gáz hogy az IS-7 hez kellenek a társak, míg az E-100 simplán odacamog és megöl mindenkit.

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni, abból pálinkát is!

(#14900) Arpee78 válasza BloodRay (#14889) üzenetére


Arpee78
senior tag

1. Ha van a közelben csapattárs elindulni felé. Az távolabbról aránylag könnyen kilőheti, másrészt kettőt már nem olyan egyszerű lekörözni.
2. Ahogy Diegho mondta, valami ház, vízpart, szikla, akármi mellé húzódni, így előbb utóbb az ágyúcső elé kerül, mivel nem tud körbe-körbe szaladgálni. Egy kicsi objektum, pl egy kilőtt tank is segíthet kicsit, vagy nem.
3. Megpróbálni nekiütközni, nekiszorítani valami akadálynak, ha ügyes ezt könnyen kimanőverezi.
4. Nagy sebességgel egy irányba haladni, így legalább a kör egy szakaszában hátrányba kerül valamelyest. Hogy ez a gyakorlatban beválna e nem tudom.
4b. Egy erős emelkedő felé venni az irányt, ahol a felfelé nem tud gyorsan menni. Szintén kétséges.
5. A harckocsitestet és a tornyot egyszerre forgatni és egyúttal akár előre-hátra haladni, ugye ez sem segít ha túl nagy a különbség.

Nekem egyéb ötletem nincs.

A linkelt videón a nehéz harckocsit a számára legelőnytelenebb helyzetbe teszik, ott azonnal el kellett volna indulnia a vízpart mellé. Gázosabb ha a T95 és T-54 kerül a fenti videóba, mire odaér a T95 a vízparthoz a másik a farpáncélt és a láncot lövöldözve legyőzi.

Azta mindenit, de pörgős ez a topik.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.