Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13401) bullseye


bullseye
addikt

Végre egy jó kör, Tigris II, 88-assal nem erőset, de gyakran lő :)
38xx xp (dupla, prémium, anyám...)
50000+ pénz
Steel wall, Top Gun, Boelters medal

ÉS

Panzerfist néven egy hazai versenyző folyamatosan anyázott, mert kilőttem a 3601-ét. (mellesleg 3 lövésből, de nem tűnt fel neki...)

tulképp utóbbi esett a legjobban. hogy ilyen mély érzelmeket keltek :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13402) grunge válasza bullseye (#13401) üzenetére


grunge
addikt

Grat, szép eredmény! Már az alap 88L71el is eléggé jól használható, várj csak mire meglesz a hosszú 10centis :) Akkor igaz jó sokat elvisz majd a lőszer ára..

Többször is oneshotoltam vele 3601-et a hosszu 10,5essel. Bizony megy is akkor az anyázás, pláne ha Löwével van kivitelezve a dolog. Oldalról kis szögbenha belősz a kör alakú deklin, akkor nagy eséllyel berobban a lőszere. Volt hogy Löwével szemből is sikerült. Néztem is egyet ;]

[ Szerkesztve ]

159 SW 1.9 jtdm <3

(#13403) Paul119


Paul119
addikt

:W remélem be vezetik azt a nyomorúlt arty limitet mert ez igy játszhatatlan undorító bagázs ül a pálya végén és veri a faszát hogy ki tudott lőni a pálya másik végéről valakit bbravó tehetségtelen idióták

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13404) MCGaiwer válasza Paul119 (#13403) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ha nem tudod hova állj vagy hogy mozogj akkor persze...

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13405) Paul119 válasza MCGaiwer (#13404) üzenetére


Paul119
addikt

bazki game kezdése után Sand River pályán el indultam és még csak a lehajtón mentem már első lövés után fél életemnek oda ami 1200, gyorsan fel raktam a lánctalpat következő lövés meg kinyírt ez mi? :W ugyan játék kezdésénél hova az istenbe bujkáljak? dombig nem jutottam el ahol fedezék lett volna :W

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13406) OgreImre válasza Paul119 (#13405) üzenetére


OgreImre
senior tag

Nem ez a csata volt?

Megszólalt a Maus az elején, hogy akkor ő elindul elbújni.
Ez tényleg siralmas volt, 10:1 -re nyertünk, az arty lőtte ki az összeset szinte, mi csak spotoltunk.

[ Szerkesztve ]

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#13407) Paul119 válasza OgreImre (#13406) üzenetére


Paul119
addikt

usa szerveren vagyok :) és e100 al mentem

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13408) Gyuri27 válasza Paul119 (#13407) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ott is debil a játékosok többsége?

Amd - Radeon - Ryzen

(#13409) MCGaiwer válasza Paul119 (#13405) üzenetére


MCGaiwer
addikt

bizonyos területen tényleg nem lehet, főleg e100al, de hát ez van, városi pályán meg artyval érsz szart se. szóval 1-1.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#13410) Paul119 válasza Gyuri27 (#13408) üzenetére


Paul119
addikt

hát nem tudom de van annyi seggfej..light tankal be áll a td helyére és persze hogy kilőnek,és ki jelenti hogy ő nem svouthol kell a t50-2 a pénz ahogy ezt ki mondta a jagdtiger ki lőtte
még egy kis kockulás és megvan a 2900 csata :DDD

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13411) Fel


Fel
addikt

Sturmtiger!! :DDD

(#13412) virkir válasza Fel (#13411) üzenetére


virkir
veterán

Tévedsz ez a Noobtiger :D

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#13413) AlexWolf válasza Fel (#13411) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Ahhoz pici a pöcke :P

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13414) Gyuri27 válasza AlexWolf (#13413) üzenetére


Gyuri27
félisten

De vastag! :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13415) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Tier 5ös premium tankok közül melyik a legéletképesebb? Körönként mit tudnak mondjuk egy KV-hoz képest? (Ami azért a legtöbb esetben ~25-30k-t hoz körönként)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13416) Rontó_Pál válasza CactuS (#13415) üzenetére


Rontó_Pál
csendes tag

T-14. Nekem nagyon bejött.

World Of Tanks --> Decade[PHE]

(#13417) CactuS válasza Rontó_Pál (#13416) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mennyit hoz körönként a T-14?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13418) Gyuri27 válasza Rontó_Pál (#13416) üzenetére


Gyuri27
félisten

Stat alapján ettől a kv jobb és semmi goldba nem kerül. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#13419) Paul119 válasza CactuS (#13417) üzenetére


Paul119
addikt

nekem ált 32kt hozott jó kis tank az

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13420) CactuS válasza Paul119 (#13419) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Csak mondjuk annyi pénzt még áldoznék egy tankra, de ha annyit hoz mint egy KV, akkor felesleges :p

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13421) Paul119 válasza CactuS (#13420) üzenetére


Paul119
addikt

kvval keresztbe megeszik a t14et:(

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13422) CactuS válasza Paul119 (#13421) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Akkor felejtős. Szerszámos láda, periszkóp mellé KVra mi lenne jó 3. upgrade-nek? Álcahálót nem lehet kapni a buditoronyra, meg "hegy" mintásban nincsen, így nem lenne túl effektív.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13423) Paul119 válasza CactuS (#13422) üzenetére


Paul119
addikt

töltés gyorsító szerintem de szerintem felesleges rá költeni

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13424) CactuS válasza Paul119 (#13423) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgyis farmolom az artyt, hozza a pénzt bőven. 107es Zissel.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13425) Levin01 válasza Paul119 (#13405) üzenetére


Levin01
őstag

2napja meg lehurrogtak engem (persze az arty használók), hogy miért szapulom az artykat. Szerintük a TD sem jobb :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13426) Paul119 válasza Levin01 (#13425) üzenetére


Paul119
addikt

tdket ki röhögöm kap két, három fülest és kész de szemtől szembe harc nem ilyen arc nélküli világ végéről lövöldözök védtelen tankra és akkor én vagyok a király hülyeségek

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13427) Levin01 válasza Paul119 (#13426) üzenetére


Levin01
őstag

Nekem van Ferdim és igen is szoktam vele városban utcai harcot is vívni 50-100méterről eredményesen. Az, hogy ha olyan pálya van, aminél lehet vele hátulról, lesből lövöldözni? Ezt bármelyik heavy-vel is meg lehet csinálni ilyen alapon.

(#13428) Paul119 válasza Levin01 (#13427) üzenetére


Paul119
addikt

ma pont jót röhögtem is7 el kezdett menekülni előlem .nem tudom mit kaptam el benne de az első lövés után ugrott vagy 60% élete :DDD (e100),e75 el valahogy bátrabb vagyok volt olyan hogy elborult az agyam és neki ugrottam face to face a jagdtigernek vagy a ferdinek, gondolom ők sem várták hogy ekkora heero leszek :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#13429) CPT.Pirk válasza Levin01 (#13425) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Téged leginkább a megszólalásod stílusa miatt hurrogtunk le.

Ugye amit írtak, házak közt az arty nem ér semmit. Máshol meg átszalad egy T-50-2 féle light, akkor para van.

Abban az egyben van igazatok, hogy 2, maximum 3 artyban limitálni kellene a felállást oldalanként. Meg nem csak ezt, pl. mikor egyik oldalon van 8 TD, másikon meg nulla, az is vicces.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13430) Levin01 válasza CPT.Pirk (#13429) üzenetére


Levin01
őstag

Szerintem pontosan ugyan olyan hangnemben szidtam az artykat mint bárki más, amikor éppen anyázik rájuk :DDD

(#13431) Sanya válasza Paul119 (#13405) üzenetére


Sanya
nagyúr

én meg artyként kempelek és védem a többieket, mikor egy gyors light tank odaront a seggembe és kilő :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#13432) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

LOL má'!

Megyek a KV-val, felrakva a budi torony meg a 155mm-es alagút méretű cső. Berak nyolc darab T50-el szemben... mondom király, lesz kiket egy lövéssel szétcsapkodni.

Hát a nagy frászt, az első találat egy artytól jött, elvitte a lánctalpat és 2 perc alatt nem volt hajlandó megjavítani a legénység! Egy helyben állok, körülöttem 10 méteres körben köröz hat darab T50-es és nem tudok egyet sem leszedni, mert olyan kín lassan fordul a torony. Ezek meg röhögve futkosnak körbe körülöttem és összesen vagy 30 lepkefing méretű lövéssel szednek szét...

Egy távolabbit tudtam elkapni, mellé ment a lövés vagy 2 méterrel, de a HE-nek köszönhetően a repeszhatás is elég volt a oneshot-hoz. Végül a kört 15<2 arányban buktuk... pedig nekik csak egy heavy tankjuk volt, meg egy nagy rakás T50-es light, nekünk meg kettő heavy, plusz egy csomó közepes...

(#13433) bullseye válasza Sanya (#13431) üzenetére


bullseye
addikt

nem számít, az arty az köcsög. mert vagy eredményes, és akkor lesipuskás istenkomplexusos noob, vagy nem, és akkor szabotőr béna noob...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13434) AlexWolf válasza bullseye (#13433) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Nemrég lett meg az S-51-em a nagy putykával. Azóta szeretek artyzni. Előtte egy Grille-m volt csak.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#13435) ollie válasza Stauffenberg (#13432) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne is mondd, én is a fejemet téptem a lassú torony miatt tegnap. Engem ugyanígy szedett le egy darab médium tank, addig körözött és csipkedett, amíg végem nem volt, esélyem sem volt rá, hogy legalább az irányába lőjek.

(#13434) AlexWolf: te meg röffentsd be a skype-t :P

[ Szerkesztve ]

***

(#13436) smisa


smisa
őstag

Stauffenberg tegnap összefutottunk ránk köszöntetek, csúnyán kikaptunk pedig 3db Kv5 és 2db Löwe volt nálunk városi pályán de sajnos ezzek a noob fajták voltak. Én IS-el mentem 2 killem volt de bedaráltátok a népet a sok meddel :O

Erről tudtok vlamit?[link]

(#13437) CPT.Pirk válasza ollie (#13435) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Gyorsabb toronnyal is megtörténne ugyanez. M4 Shermannal körbe lehet kocsikjázni a T1-HT tankot, nem fog tudni rád lőni, te viszont tudsz rá.

Stauffenberg: sok lúd disznót győz! ;]
Egyébként ugyanígy jártam a Wolverienben is, de ott elég volt egy darab T-50.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#13438) diegho


diegho
nagyúr

IGN megy még? Próbálta valaki a napokban? Valamint Visa Electron-t elfogad?

(#13439) ollie


ollie
MODERÁTOR

(#13440) CactuS válasza Stauffenberg (#13432) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tetves lassú toronnyal, meg ekkora kaliberrel mit vársz? Sok kicsinél elképzelhető, hogy folyamatosan lekapták a láncodat. Egyébként T-50-2vel a KV-3at egyedül is megölöm, ha ez vígasztal :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13441) diegho


diegho
nagyúr

Palko1 nevű szerintem magyar KV felhasználótól óvakodjatok. Szeret semmit nem csinálni. 6 killem van és bukjuk, mert 100%-os KV-val nem mer rámenni a 112HP-s Churchill-re :W és elfoglalja a bázist egyedül.

[ Szerkesztve ]

(#13442) CactuS válasza ollie (#13439) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

5 fős platoont adjanak, meg orosz heavy-ág változást inkább. De neeem, behozzák a francia tankokat. :(

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13443) Dictator^ válasza diegho (#13438) üzenetére


Dictator^
veterán

Az első két kérdésre a válasz igen-igen.
Tegnapelőtt csináltam meg, ki is adta az új kódot. Csak vigyázz, mert első 3 próbánál szar promo codeot gerenál a regisztrációnél és egy 1 éves tagsági IGN díjjal akart regisztrálni!
Figyelni kell, hogy tényleg kiteszi regisztrációnál a WoT 30 day free trial kiírást.. ha nem, akkor tuti szar promo codeot adott be az oldal.. akkor újra meg kell nyítni, hogy generáljon le újjat.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#13444) diegho válasza Dictator^ (#13443) üzenetére


diegho
nagyúr

Okés, köszi szépen. Lehet megpróbálok 2 kártyát behúzni, de lehet inkább hagyom a fenébe, nehogy levonjon valami pénzt, de akkor ezek szerint a free trial kóddal szórakozott annál is akinél levont.

(#13445) CactuS válasza diegho (#13444) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Offer Closed már.

Viszont ha a kódgenerálással volt a gáz, akkor az ő saruk a fölösleges pénzlevonás. (Mondjuk bizonyítani nehéz lesz, de akkor máshogy kell írni a supportnak)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#13446) diegho válasza CactuS (#13445) üzenetére


diegho
nagyúr

Sebaj.

balance kemény, mondjuk 14-7re nyertünk a végén, egyik arty kilépett tőlük.

(#13447) -vitya-


-vitya-
őstag

na, tegnap meglett az IS-4, hogy ez milyen KV-3;-) - még jó, hogy szoktam a jó öreg lassúcsigával gyakorolni;-)

1.: ha elindulsz egy irányba, akkor el vagy indulva, semmi nem akadályoz meg abban, hogy abba az irányba haladj, ellenben ha valamiért vissza kellene menni, akkor sem mész vissza: minek? úgysem érsz haza...

2.: végre egy tank, ami kibírja, ha egy object és egy T34 közé szorul... (object 2, T34 3 lövést adott le rám, és még éltem... hmm...)

3.: ide a BL-9 már tényleg csíra..;-) pedig az egy piszok jó ágyú

4.: mindenki mögéd szeretne elbújni, és mindenkit ki is szednek körülötted, mivel te túl kemény célpont vagy, inkább lövik a többieket;-)

5.: nincs egy skin ehhez, aminek az elején nagy piros betűkkel az van, hogy "ide lőjetek - úgyis leveszem mellel" ?;-)

-=Витя=-

(#13448) Murder3


Murder3
addikt

Én majd azt a patchet várom amibe a mausnak aktiválják a másik ágyúját is:)

(#13449) Stauffenberg válasza smisa (#13436) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Igen? Nem Stauffenberg néven játszom, hanem Haditudosito (ahogy az összes multis játékban). De ez nem zárja ki, hogy összefutottunk! :)

Tegnap csak KV-val mentem, mert élveztem a legnagyobb kaliberű csövet! :D Mountain Pass-on egy Panther jött szembe, az AP nem vitte át, betöltöttem (fél perc alatt... sok sok körömrágás mellett) a HE-t és egyetlen lövéssel lejött róla 60-70%!!! :Y Atom mód aprít ez az ágyú! :D Jobb esetben Tier 5-ös medeket is képes egy lövéssel leteríteni! :D Csak drága a lőszer, de ha kevés megy mellé akkor 20-30k felett teljesít még egy vesztes kör is.

[ Szerkesztve ]

(#13450) -vitya- válasza Stauffenberg (#13449) üzenetére


-vitya-
őstag

ugyanez a su-152-n még pontos is;-)
a legbüszkébb one-shot: T-50-2 kacsázva, 380 méterre, max sebességgel. Jól kiszámított, jól elhelyezett lövésem után (a roncs még csúszott vagy 5 métert;-) ) már nem ment sehova

-=Витя=-

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.