Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12301) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Hol lehet az adminoknak jelezni az olyan játékosokat akik egyszerűen nem valók a játékba és bannolni kéne?

Megyek a Luchs-al, erre egy PzIII Ausf. A teljes sebességgel belém jön. Két modul rögtön sebződik... de ez nem elég, nem mászik le rólam. Volt vagy egy perc mire sikerült leakasztanom a tankomat róla, mert ő meg teljes erővel nyomta nekem. Erre megdicsértem, de alig írtam be a chatbe, már nekem jött megint és ezt addig művelte amíg le nem vett 50%-ra és újabb modult tett tönkre.

Ezért cserébe belelőttem párat és levettem őt 8%-ra, hogy azért mégse én öljem meg... de hogy rohadna szét az ilyen! Nem tudom miért jó ez valakinek...

(#12302) vhw válasza psycroptic (#12299) üzenetére


vhw
addikt

Nem értem mire gondolsz. Játékon belül kijelzi a kreditek fölött, hogy mennyi aranyad van. Egymás között játékosok még nem küldhetnek aranyat, csak klánon belül a klánkasszából lehet kiutalni embereknek, de vissza már nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12303) psycroptic válasza Gyuri27 (#12300) üzenetére


psycroptic
őstag

Emailt nem kaptam róla.

(#12302) vhw:a klán nem adott lóvét megkérdeztem őket. Csak úgy kaptam aranyat hogyismondjam :DD : SÜTI by Cartman

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#12304) vhw válasza Stauffenberg (#12301) üzenetére


vhw
addikt

Mert vagy hülye, vagy mert szerintem még most se csinálták meg tisztességesen a büntető rendszert, azzal hogy belédjön ő is sebződik, mivel szerintem a Luchs kicsit erősebben páncélozott, így tőle vesz le több HP-t, így meccs végén fizetsz neki a javításért, azzal meg hogy belelőttél, olyan mintha kredittel dobálnád (->don't feed the troll :D)

psycroptic: valami promo kóddal, vagy hogy?
A hackért megk*rják a szádat :D

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12305) CptMisi


CptMisi
őstag

Ma nagyon rossz csapatokban játszottam haverral... Alig nyertünk meccset, 30-40ezret vesztettem...Nem azért, mert én mekkora ász voltam, mert a lövészem túl sok célzóvizet ihatott... :))

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#12306) psycroptic válasza vhw (#12304) üzenetére


psycroptic
őstag

Se promo kód se hack, ma hajnalban jóváírták az aranyat és kész. Fingom sincs, hogy honnan jött.

PSNID: Tomy83PS

(#12307) vhw válasza psycroptic (#12306) üzenetére


vhw
addikt

Akkor gyorsan költsd el míg van mivel :D
Am hány számjegyű az összeg? hét? xD

Nem valami eventen nyertél esetleg? bár mostanában nem nagyon volt ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12308) Paul119 válasza vhw (#12307) üzenetére


Paul119
addikt

nem kurják meg;):D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12309) psycroptic válasza vhw (#12307) üzenetére


psycroptic
őstag

csak 400 nem is volna rossz az a hét számjegyű... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#12310) Pales27


Pales27
csendes tag

Szaiasztok érdemes kiegészítőnek feltenni a szerszámosládát ha már 100% a javítási skill a legénységnek? Vhol azt hallottam h max 125% lehet egy képesség - Így van ez?
Továbbá a repeszpáncél az arty ellen is +védelmet nyújt ha az arty HE lőszerrel lő?

(#12311) Murder3


Murder3
addikt

nekem tegnap volt egy direkt tk-m a vk36-al.
kezdésnél a köcsög hummel baszakodott, eleve feltúrt a hülye matchmaking az nap beleeresztettem kettőt és kinyítram.
maradt 1 grillünk, a csapat már sírt én meg mondom tojok rá h arty ha hülye ez van végül simán nyertük és én meg +1-es stattal fejeztem be:D
szerencsére csak 500 mínusz jött össze:D

(#12312) person


person
senior tag

Hihetetlen mekkora gyökér egy játék ez. Mondjuk ezt eddig is tudtam. Egész délután viszonylag normális köröket sorsolt a végére 2-3 ember maradt mindkét csapatból. Tényleg jókat lehetett játszani még ha vesztettünk akkor is. Most kb a 8. olyan kör, hogy azt veszem észre 2 perccel kezdés után, senki nem él és 1-2 killünk van csak összesen és 6 helyről támadnak és persze az összes kis nyomorék odatalált a fostalicskájával. :((( Annyira szembetűnő, hogy ezek nem lehetnek véletlen sorozatok. Mondjuk az sem lenne véletlen amit a fejébe belevinnék ilyenkor a programozónak. :)

[ Szerkesztve ]

(#12313) Gyuri27 válasza person (#12312) üzenetére


Gyuri27
félisten

Egész délután ezzel szoptam.
Pz3/4-l vagy a 10-re lett meg a dupla kör.
A képlet a következő (bármilyen mapra). Elkezdenek száguldani. Az első 2 percben a csapat harmada hulla 0 kill. Kövi két percben a második 3 is megy a levesbe 1-2 kill. 5 perc után mindenki halott nálunk max 5 kill.

Ehhez jön még a jó tier kiosztás is, 4-5-s tankokkal kell bohockodni 8-s tankok között.
Na meg ugye a t50-type59 is jó dolog. Főleg ha az ellennél van. Egyik se op ám.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12314) Fel


Fel
addikt

Fityfene... Ilyenkor bezzeg nincs prémiumom :DDD :

(#12315) emre válasza emre (#12297) üzenetére


emre
veterán

Na, talán kezd beindulni az üzlet. :)
Az előző meccsen meg sikerült kigyújtanom egy királytigrist.

Gyuri27
hidd el tudom miről beszélsz

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#12316) person válasza Gyuri27 (#12313) üzenetére


person
senior tag

Nemrég 130k-m volt most 91. :DDD Tudom most csöves vagyok. 3k XP-kellene , hogy meglegyen lánc+torony de így ilyenkor feleslegesen küzdök. Hihetetlen mekkora szar. A pénzem is elfogy mire megvehetném. :DDD LOL... Lehet megyek párat én is a PZ3/4-el. Ölök 1-2 artyt meg szétlövöm 1-2 heavy seggét aztán megnyugszom. Régen utáltam vele nyomni de mióta nem muszáj csak idétlenkedni mentem vele párat egész jól ráéreztem és sokszor szívesebben tolom azzal mint Tiger-el főleg ha utolsók közé sorsol. :)
type59 na igen. Minap kaptam tőle egyet oldalról kigyulladtam és maxról maradt 50HP. No comment...

[ Szerkesztve ]

(#12317) Gyuri27 válasza emre (#12315) üzenetére


Gyuri27
félisten

De 10-ből 9x így járok? Hát nevetséges!
KV statom:
Csaták: 16
Győzelmek: 4
Vereség: 12
Túlélt csata: 1

person: typot hagyjuk. Simán szét kúr. Akármivel vagyok.
Láttam már löwét pusztulni, kv-3t szét lőve. De ezek? :W

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#12318) person válasza Gyuri27 (#12317) üzenetére


person
senior tag

1 túlélt csata. :DDD :DD

(#12319) diegho


diegho
nagyúr

A Type59 szerintem nem erős, ma is lőttem ki KV-3al egyet, elég fos ágyúja van, mozgékony, de könnyen sebezhető.

(#12320) Murder3 válasza Gyuri27 (#12317) üzenetére


Murder3
addikt

annyira nem mightok azé pl oldalról,hátulról egész jól sebezhetőek.
l/56-al is...

a gond velük h piszok erős az ágyú meg gyors is és hát ugye ilyen lapos pattog stílus és így rossz a tier beosztása.
inkább egy is-3 medbe az a baj velük.

(#12321) Iron Funeral válasza diegho (#12290) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Veszek egy Tigert :Y

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12322) diegho válasza Murder3 (#12320) üzenetére


diegho
nagyúr

Erős az ágyú? Ez egy D10T egy hangyányit gyorsabb és pontosabb kivitelben, ez az ágyú egy T-34-85 ágyúja, ami 6-os tank. A leggyengébb 8-as med tank ágyú a játékban.

(#12323) vhw válasza Murder3 (#12320) üzenetére


vhw
addikt

Nagyjából egy T44 szintjén állnak, 8as med na, nem kartondoboz, ne akarjuk már akármivel 1v1-ben kinyírni.:)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12324) Paul119


Paul119
addikt

[link] ehh

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12325) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#12317) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Mivel puffogtatsz a KV-n?
Én ráraktam gyorsan egy jobb lánctalpat, majd a 122-es ágyút. Így már hamar összejött az XP a trollcanonra (budi tornyot ne tedd fel a korábbi ágyúkra) és a jófajta motorra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12326) Paul119 válasza CPT.Pirk (#12325) üzenetére


Paul119
addikt

amúgy nem is olyan veszélyes ez a kv 152mmeres ágyúval ma adtam egy t29nek 880 as fülest :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12327) CPT.Pirk válasza Paul119 (#12326) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen? Az nem rossz! én ma oldalba lőttem egyet háromszor, mindháromra azonos mennyiségű HP-t szedtem le, végére maradt neki 49 HP-ja.
A vicc az, hogy akart velem foglalkozni, de nem talált el, csak 1x, az meg keveset sebzett rajtam.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12328) Gyuri27 válasza CPT.Pirk (#12325) üzenetére


Gyuri27
félisten

Alap flinta van rajta.
A többit kifejtenéd magyarul is? :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#12329) CPT.Pirk válasza Gyuri27 (#12328) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Szóval. KV fejlesztés ahogy én csinálom:

- mivel az alap motor gyenge, és a fejleszthető második motorral még lassabb lesz a tank, a fejleszthető harmadik motor meg túl sok XP, először lánctalpat javaslom fejleszteni, azzal végre meg tud mozdulni.
- ágyúnál a 122-est fejlesztettem ki, ilyen Stug3 szintű tankokat tud oneshottolni, és képes csipegetni a nagyobbakat is. Ezzel lesz elég XP a budi toronyra, amit csak akkor tegyél fel, ha megvan az xp a 152-es trollcanonra, mert lassú a torony, és nagy célpont.
- a trollcanonnal már simán összejön az xp a normális motorra. Pl. Type-59 -et oneshottoltam oldalról vele, pedig van neki 1300HP-je.
- ezek után már rajtad áll, hogy kifejleszted-e a 107-es ágyút, vagy mész a KV-3 -ra.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12330) Iron Funeral válasza CPT.Pirk (#12329) üzenetére


Iron Funeral
őstag

A 107-es mindenképpen legyen kifejlesztve, KV-3on az a "bread and butter" stukkered :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12331) Looserke


Looserke
őstag

Sziasztok!

Konkurens fórumon találtam:

IGNen promo kódokat osztogatnak ami jár az aktiválásért:
-750 gold
- 1 hét prémium
- eladnivaló stuart prém tank

http://login.ign.com/prime/promos/world-of-tanks/index.html

Mit kell csinálni hogy kapjál kódot?
Kell hozzá egy IGN prime account ami fizetős DE van 30 napos trial, egy ilyet igényelni kell, a regisztráció végén kér egy fizetési lehetőséget amit meg kell csinálni de nem vesz le pénzt.
AMI NAGYON FONTOS: Alapból be lesz kapcsolva egy olyan funkció hogyha lejár a trial automatikusan megújítja ami 7$ba fáj ezt KAPCSOLJÁTOK KI AZONNAL.
Ha kész a regisztráció:
http://login.ign.com/prime/promos/world-of-tanks/preview/
Itt sign in és elvileg kidobja. Ha nem adja ki a kódot próbálkozni kell mert ez egy idióta oldal :D A kód működik 750 goldot már elköltöttem, stuartot meg eladtam.

Auto-renewet a subscription menüben lehet kikapcsolni:

Nagy piros gomb: Turn auto-renew OFFra kell menni.

Utána így kell kinéznie:

http://img845.imageshack.us/img845/240/nvtelenvk.png

(#12332) Looserke


Looserke
őstag

Ja és régi accra is jó a kód.

(#12333) Paul119 válasza Looserke (#12331) üzenetére


Paul119
addikt

hát annyit nem ér meg amcsi szerveren kb 14 dollárból meg 1 hónapos premiumot :D

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12334) Looserke válasza Paul119 (#12333) üzenetére


Looserke
őstag

nem éri meg ingyen 1 hét prémiun meg 750 gold?

(#12335) virkir válasza Paul119 (#12333) üzenetére


virkir
veterán

Nem figyelsz eléggé :D
Csinálsz egy friss 30 napos free reget aminek a végén ha nem állítod át azt a kapcsolót akkor von le 7 us küvecset.
De ha ezt megcsinálod akkor nem kerül semmibe a promo kód.
Egy baj van vele csak netes bankkártyával megy a dolog, mert valós adatokat kell megadni.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12336) Looserke válasza virkir (#12335) üzenetére


Looserke
őstag

én paypalt adtam meg és egy centet se vont le és már a kód is megvan :-)

(#12337) virkir válasza Looserke (#12336) üzenetére


virkir
veterán

Mivel ahhoz alapból kell, nekem meg csak egy friss fiókom van folyamatosan kéri a bankkártya adatokat.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12338) Paul119 válasza Looserke (#12336) üzenetére


Paul119
addikt

nekem kéne help én nem ilyet látok :DDD
jut eszembe ez usa szerverre is jó?

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12339) Murder3 válasza virkir (#12337) üzenetére


Murder3
addikt

paypalhoz nem kell bankártya adat
anélkül is lehet regelni.
és ha neten tudsz pénzt keresni uygan úgy műkdöik a paypal számla fizetésre.

(#12340) Paul119


Paul119
addikt

vagy én hol látom a promo kódot?:S

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12341) Murder3


Murder3
addikt

áhh pedig azt hittem már lehet....
de pedig lehetne fizetni paypalról bankártya nélkül..

(#12342) virkir válasza Murder3 (#12339) üzenetére


virkir
veterán

A paypal fiókot meg tudod csinálni csak amikor a kódért pötyögsz akkor a paypal kiválasztása után oda dob ahol meg kéne adni egy netes kártya adatait.
No innen nekem zsákutca.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#12343) Murder3 válasza virkir (#12342) üzenetére


Murder3
addikt

ja ezé szar:S

(#12344) Gyuri27 válasza Looserke (#12331) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az a baj, hogy felmegyek, beirom. Aztán sir, hogy ilyen acc már van.
Tehát, hogy lehet a régi wot regel operálni?

Valakinek müködik?

Amd - Radeon - Ryzen

(#12345) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

Nekem már az elején zsákutca. Megcsináltam egy IGN-es accot. Beléptem aztán prime-ot akartam aktiválni, de ott csak fizetős lehetőségeket látok, olyat nem, hogy 30 napos trial.
Valaki tud segíteni?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12346) AlexWolf válasza AlexWolf (#12345) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ah nagy nehezen megtaláltam :) most meg azt nem találom ahol ki lehet kapcsolni a havi befizetést. :D

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12347) AlexWolf válasza AlexWolf (#12346) üzenetére


AlexWolf
senior tag

Remek ez is megvan, mert nem ám a settings-nél vagy a profile-nál van.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12348) diegho


diegho
nagyúr

Repeszpáncél kiegészítőt használ valaki? Nem tudom mi legyen a 3. IS-7re. Eddig töltésgyorsító és stabilizátor van rajta és nem tudok dönteni a venti és a repeszvédelem között.

(#12349) Gyuri27 válasza AlexWolf (#12346) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nekem minden szép és jó. Csak a kódot nem fogadja el.
Vagy nem tudom, hova küldi a kódot.

Fölül (jobbra) a profile alatt rányomsz, hogy prime.
Bal lent manage acc.
Érdemes ellenörizni, hogy valóban off-e.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12350) AlexWolf válasza Gyuri27 (#12344) üzenetére


AlexWolf
senior tag

ha új accot csinálsz, akkor kell beírni. Ha viszont már létező accod van, akkor belépsz a WoT európai oldalára, bejelentkezel és az "Use Promo Code"-hoz kell beírni.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.