Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#12101) Zeratul válasza Murder3 (#12099) üzenetére


Zeratul
addikt

Nem elsősorban a GPU okozza a problémát hanem a CPU. Nekem phenom 9950 + 4830@750 van hogy leesik 20-25 közé az FPS és ilyenkor a GPU terhelés is visszaesik akár 40%ra, tipikusan ilyen hely Ruinberg a sok rommal és bokorral. SZVSZ a láthatósági és fedezék modell az ami eszi CPU-t, nem a grafika, ezen csak a több mag használata segítene, ami nincs.

(#12102) Gyuri27 válasza Zeratul (#12101) üzenetére


Gyuri27
félisten

Athlon II 240 (3360) + 4770 amin én játszom meg 4 giga ram. 58 alá sehol nem esik a dolog.
Nem gondolom, hogy nálad a 4 mag kevés lenne.

Amd - Radeon - Ryzen

(#12103) Zeratul válasza Gyuri27 (#12102) üzenetére


Zeratul
addikt

Az a baj hogy 1 mag, nem 4, mert nem használ magot. Az meg nálam csak 2.6 GHz. :(((

(#12104) Fel válasza Gyuri27 (#12102) üzenetére


Fel
addikt

Sajnos ez a remekmű csak 1 cpu szálon fut, úgyhogy hiába a sok mag a cpuban...
A beígért tervek között van talán arra ígéret, hogy ezt orvosolják... Majd, egyszer... Előbb francia és japán tankok kellenek!

Más...

Lesz majd új akciózás, de egyelőre még semmi konkrét infó: Operation Market Garden

[ Szerkesztve ]

(#12105) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

bétában simán 120 körül volt az FPS-em, aztán csináltak valamit a motorral, mert állítólag sok embernek szétesett a kép. Azóta 60 fölé nem megy akármit akárhogyan állítok be. Igaz az alá sem. Szóval stabil 60 FPS-em van mintha konzollal tolnám. De azért örülnék a multi core támogatásnak, hátha akkor feljebb menne az fps

[ Szerkesztve ]

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12106) diegho válasza AlexWolf (#12105) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha lcd-d van, ami 60hz-es és tényleg fix 60 a játék, akkor sima vsync kikapcsolással már feljebb is megy, ez lehet driverben is beállítva, nem tudom a játékban lehet-e.

(#12107) OgreImre


OgreImre
senior tag

Bugos az biztos...
KV-val 107-es löveggel átlőttem egy AT-1 -en. 0 sebzés, de a végén kiírta hogy sebeztem...

"And you think you're so clever and classless and free, But you're still fucking peasants as far as I can see" / “Two possibilities exist: either we are alone in the Universe or we are not. Both are equally terrifying.” Arthur C. Clarke

(#12108) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Elvileg létezik egy olyan megoldás, hogy a parancskonra jobb klikkel kattintava az optionsnál
be lehet írni olyat, hogy -fullcore. vagy vmi ilyesmi, akkor elvileg több magot hasdznál. Nem tudom működik e, mindenki tesztelje le.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12109) Iron Funeral válasza sutyi^ (#12093) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Ajhe, kell egy ilyen nekem is :D, tökömért húzzák a T34-M103 válást... :(((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12110) GrooveHero válasza Iron Funeral (#12109) üzenetére


GrooveHero
addikt

heavy tanks M103, T110, tank destroyer T25-2 Q1 2012

ennyi. Ennek én örülök, mert M3 Lee-nél kissé elakadtam:DD

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12111) Levin01


Levin01
őstag

Lehet holnap megvan a Tiger II kimaxolása. Kíváncsi vagyok mire lesz képes, mert a gyengébbik 10-össel is egész jókat megyek.
A Ferdit nagyon szeretem. Nagyon jó az a 128-as és egyáltalán nem vészes a lőszer ára hozzá.

(#12112) sutyi^ válasza Levin01 (#12111) üzenetére


sutyi^
senior tag

105mm - 1030 cred.
128mm - 1250 cred.

105-ösből lősz hatot, 128-asból 5-öt ugyanabból a pénzből... észre se venni.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12113) Iron Funeral válasza sutyi^ (#12112) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az L/55 ágyúba csak 1070 a lőszer :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12114) Levin01 válasza sutyi^ (#12112) üzenetére


Levin01
őstag

Viszont a hatásfokot már annál inkább észreveszem a 128-as javára :)

(#12115) ktg3


ktg3
őstag

lol
most 1hit-eltem egy az egyben szemből egy full hp-s IS4-et a ferdivel
like ;]

(#12116) Levin01 válasza ktg3 (#12115) üzenetére


Levin01
őstag

Azért ez nem túl gyakori. Lőszeres dobozát lőhetted ki :)

(#12117) ktg3 válasza Levin01 (#12116) üzenetére


ktg3
őstag

gondolom

ami fura hogy most himmelsdorfon meg 3 lövésből szedtem ki egy max HP-sat
fene sem érti mert egy tigrisbe is néha 4et kell lőnöm

(#12118) GrooveHero válasza ktg3 (#12117) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ez azért van, mert ahogy már Virkir kolléga is ismertette itt a fórumon, nem is egyszer, hogy az IS-4-esnek van szemből egy nagyon sebezhető pontja, ez pedig az alsó páncélzaton a jobb oldal felfüggesztett lánctalpdarab. Ha ott jó szögből meglövöd, akkor 1 hit az IS-4. Nekem 62%-ról sikerült Sigfried Line-on.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12119) Iron Funeral válasza ktg3 (#12117) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Az ágyú max. sebzése ha jól emlékszem 613, szóval szerencsés esetben kilövöd sz IS-4 et 3 pukkantásból :)

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12120) GrooveHero válasza Iron Funeral (#12119) üzenetére


GrooveHero
addikt

oké, de 613-at minden fényévben egyszer sebzel:DD
Nekem 612 volt a max, abból mondjuk volt már jónéhány, de gyakoribb a 400 alatti, mint az 500 feletti.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12121) Paul119


Paul119
addikt

na kész eladtam a kvt ez egy fos kazán

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12122) GrooveHero válasza Paul119 (#12121) üzenetére


GrooveHero
addikt

Dehogyis!!
Ez aljas rágalmazás:DD
Az KV egy nagyon jó kis gép, csak esélyt kell neki adni. Nekem az a fő pénzkereső tankom, körönként 10-20k-t össze lehet vele szedni. Nem véletlenül van már vele 1300 csatám. 107-essel halálos, kicsik között 7-8 kill lazán összejön. Van már hozzá töltésgyorsítóm is, amivel nyertem egy másodpercet. Sztem jobb mint a 152-es, mert ha azzal egyszer mellélősz, akkor vége a dalnak. A 107-essel kicsik ellen van esélyed, meg max tier7-ig, afölött max oldalról vagy hátulról.
Viszont a 152-es meg sehova sem jó igazán. Mert kicsik lerágnak csontig, a nagyok között meg ha olyan van, akkor van egy vagy max két lövésre esélyed.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12123) Cooper911 válasza GrooveHero (#12122) üzenetére


Cooper911
senior tag

Én egy alap KV-val toltam el a KV3 ig és közel sem volt olyan idegesitő mint a T28. Most majd fel fogom fejleszteni. Jó lesz farmolósnak.

Ja és gyertek a Prohardver csatira, tegnap is tök jót platonoztunk 3 KV-val. Első két menetben mi voltunk a top3 :) Ja és az első menet úgy kezdődött, hogy teamkill miatt vesztettünk jópár embert, meg amúgyis valahonnan 0-8 ról indultunk neki, de nyertünk. :)
Mondjuk erősen látszott, hogy alap tankom van, meg hogy mennyivel bénább vagyok.

[ Szerkesztve ]

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12124) Cooper911 válasza OgreImre (#12107) üzenetére


Cooper911
senior tag

Egyik fülén be a másikon ki :D

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#12125) Dictator^


Dictator^
veterán

néztem pár modos videót, van ez a steeldevil hitbox skin, csak close angleból látszik, hogy hol kaphat nagyobb találatot a tank.

van jobb hitboxos skin, ami minden tankon jelzi, ha shiftelve vagyok?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#12126) Paul119


Paul119
addikt

hát ez jó volt elsőnek egy t54 es meg egy m26 probálkozott kilőni de pattogtak rólam azókat ki heréltem vesztettem kemény 200 életet, aztán jött egy panther 2 meg egy is4 azok is közre fogtak de a panther 2 őr még sikerült ki filéznem az is 4 is olyan 30% életen járt :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12127) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Kéremszépen 575 kemény véres csata után kifejlesztettem potom 178400 xp-ért az IS-7-et, mindezt egy deka prémium nélkül:DD :C :C :C
Lehet gratulálni, a rózsákat az öltözőmbe kérem:DD
Mostmár csak az a 6 millió credit aprópénz hiányzik:DD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#12128) Paul119 válasza GrooveHero (#12127) üzenetére


Paul119
addikt

kár hogy nem tudunk nyomni egy is7 e100 meccset

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12129) ktg3


ktg3
őstag

rámentem a szokásos standard battle-re és bedobott egy 3v3 meccset
ez wtf???
sosem volt még iylen

(#12130) grunge válasza ktg3 (#12129) üzenetére


grunge
addikt

velem is volt már hasonlo. 4 is7 + 3 arty. a mi oldalunkon össze-vissza mindenféle én a Panther II-vel meg pár arty :D fazza volt..még a bétában történt valahol van is egy screenshot a pontos felállásról.

Más. Ez a matchmaker még mindig retek. Amiota megvan az E-50, első kézből élvezhetem hogy a high tier med-eket mindig egy oldalra teszi...

159 SW 1.9 jtdm <3

(#12131) Iron Funeral válasza GrooveHero (#12120) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Remek, nekem sem sikerült még a 613-at előcsalogatni belőle pedig letoltam néhány kört azzal az ágyúval :DD

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#12132) vhw válasza GrooveHero (#12127) üzenetére


vhw
addikt

Na és az egy napos ajándék prem? hm? :D Ne ferdíts! :DDD

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12133) psycroptic válasza Paul119 (#12121) üzenetére


psycroptic
őstag

:D Tiltakozom! Lehet vele jókat produkálni. A legjobb, mikor a bödönből kilóg a 152mm fityula és a gyanútlan M6-os kb. 640-660hp-val úgy gondolja, hogy nem vagyok ellenfél. A kis butus... :DD A marhája még rám is fordul szemtől szemben és TÁDÁ! 1hit szinte magam előtt látom, hogy pislog a monitorja előtt a csávókám, hogy ez biztos cheater.

Másik helyzet. Karelián a hegyek mellett andalgok egyedül, mert mindenki balra el. Úgy voltam vele, hogy egy lövésem mindenképpen lesz. Jön a 100%-os IS megintcsak nagy hévvel, hogy nem vagyok ellenfél. Nem is voltam az, mert kinyírt de a lövésem után iszkolni kezdett... ;] Maradt neki 67% a lövésem után. Csak rájött, hogy egyedül vagyok...

700valahány hp-s Löwe-t úgy valagba lőttem, hogy maradt neki150-200hp de az is csak azért, hogy legyen minek leégnie...

Mindenképpen ajánlott mellé egy cimbi aki feltartja ez ellent míg betölt, mert minden más tekintetben igazad van ez egy foskazán. Semmi másra nem jó csak trollkodni.

PSNID: Tomy83PS

(#12134) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Állok 20 méterre egy Lövve oldalától 90 fokban egy M10 Wolveriennel. 105-ös ágyúm van, a Lövvének 13 HP-ja. Se az AP, se a HE nem sebezte meg, még 1 HP-t sem vett le tőle. Remek, mi?

Am. tegnap a KV 122-es ágyújával belesebeztem 640 HP-t egy Pantherba oldalról, mikor annak a lövedéknek 450/370 az avrage dramage. Más tankoknak meg okoz 100-150 damaget mindössze.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#12135) AlexWolf válasza CPT.Pirk (#12134) üzenetére


AlexWolf
senior tag

tegnap este CW-n egy 5 HP-n lévő T34-et nem sikerült kilőnünk. személy szerint én 3-at lőttem rá IS-7-ből a 130-as ágyúval, mellettem volt még egy Löwe és azt hiszem egy SU-100 is próbálta kilőni, elölről oldalról hátulról, de semmi. Foglalással megnyertük a bulit, de nem kicsit volt frusztráló az a T-34.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#12136) psycroptic válasza CPT.Pirk (#12134) üzenetére


psycroptic
őstag

Ilyen ez a tankos szakma. Nekem is volt olyan, hogy a KV 152mm ágyújával a 290 méterre levő Jagdpanzert egyhiteltem, de a 20 méterre nekem oldalt álló Tiger-nek meg úgy fölé lövök, hogy az már szégyen.

Tehát az ilyen nem megdöglős mutatványoktól már meg sem lepődök. IS-3-al amin fennt van a BL-9 azzal meg elég sűrűn megtörténik az ilyen főleg a kisebb tankoknál. Van 50-60hp-ja és cseszik megdögleni és még mondja is a tankból a csávó, hogy "We hit them HARD!" Idegölő.

(#12137) Paul119: meg hát, mert nem lehet büntetlenül trollkodni... :DDD

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#12137) Paul119 válasza psycroptic (#12136) üzenetére


Paul119
addikt

mert megérdemled :C ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12138) belaazallat válasza AlexWolf (#12135) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

Csak a kötekedés kedvéért. Most 1 tank volt, vagy 2?

"T34-et nem sikerült kilőnünk" "kicsit volt frusztráló az a T-34."
Most akkor melyik tank is volt az?

Az új patch óta az ISU-152-esemen lévő 152mm alapágyú+HE kombóval ritkán sebzek 350HP fölött. Előtte meg ritkán sebeztem 490HP alatt, belenyúltak a fiúk megint.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12139) Paul119 válasza belaazallat (#12138) üzenetére


Paul119
addikt

gyanitom a ruszki t34esről nem pattan le sem az is7 sem a lövve :U

[ Szerkesztve ]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12140) sutyi^ válasza belaazallat (#12138) üzenetére


sutyi^
senior tag

Még 6.6-al változtattak a HE sebzésen.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#12141) vhw válasza Paul119 (#12139) üzenetére


vhw
addikt

Öööö mert az amcsiról olyan sok pattog (a torony eléjén lévő 1x0,5 méteres acéltéglán kívül)?:D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12142) Paul119 válasza vhw (#12141) üzenetére


Paul119
addikt

igaz az egész tank egy papír de ne szojjá má be :DDD ;]

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12143) belaazallat válasza Paul119 (#12139) üzenetére


belaazallat
addikt

Object 704-gyel pattantam le T-34-ről, tesztszerveren, és ezt megismételte még egyszer. Ugyan abba a körben.

(#12140) sutyi^
Nekem még a 6.6 után is volt nagy sebzésen.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12144) Paul119 válasza belaazallat (#12143) üzenetére


Paul119
addikt

ezt nem mondod komolyan :U

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12145) diegho válasza Paul119 (#12144) üzenetére


diegho
nagyúr

Én PZIV-ről pattantam 3 lövésből 3szor S-70 ágyúval, köv körben meg 2ből 2szer lőttem át szemből a T30 tornyát. Elég random a dolog.

(#12146) vhw válasza Paul119 (#12144) üzenetére


vhw
addikt

Én PzII-ről pattantam 88 L/71-el, előfordulnak ilyenek :) nem naponta, meg minden csatában, de vannak ilyen X-akták. :D

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#12147) Paul119 válasza vhw (#12146) üzenetére


Paul119
addikt

na jó hát én 128as ágyúval pattantam le 2x egymás után a t54ről :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#12148) belaazallat válasza Paul119 (#12144) üzenetére


belaazallat
addikt

De!

Ha olyanja van a szervernek, bármi képes lepattogni bármiről. Vagy épp ellenkezőleg volt hogy csak mérgemben rálőttem egy T-50-re nem is felé nézett a cső és beadta. Meg amikor 110-es sebzésre beadja 218HP-s találatot. Szóval ez mind attól függ, hogy a szerver a nyertes vagy vesztes csapatba tett be. Ha vesztesbe, akkor bár mit csinálhatsz, még 2 T-34-ről is lepattanhat egy object.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#12149) diegho


diegho
nagyúr

Ezek a lepattanások amúgy nem amiatt vannak, mert a játék hülyén számolja a pen értéket, hanem a célzási pontatlanság miatt. Mindig szoktam figyelni hová megy a lövedékem és borzasztó eltérések szoktak lenni a célkereszt közepe és a találati hely között. A legjobb a tőlem 1 tankra lévő Ferdinek lőttem az alját én álltam, ő is állt, lőttem az aljának a jobb alsó sarkába és a tetejének a totál bal felső csücskén pattant le a töltény. Mindez max 25m-ről. Nem lőtt meg közben engem semmi, céloztam is eleget, mert 2 töltés között végig rá néztem lentre. A legjobbak KV-val szoktak lenni, mikor mondjuk 300m-re akarok lőni és már a kilövés pillanatában is látom, hogy a lövedék a célkereszt szélén megy ki balra és a 300m-es távon egy aranyos 50m-es mellét sikerül lőnöm 110% legénységgel.

(#12150) Paul119


Paul119
addikt

na ez egy egész jó kör vott még sok ilyen pénzes kanyar jöhetne,csóri t29 est csunyán fel gyujtottam maradt 5% élete :DDD

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.