Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47551) Csabi04


Csabi04
tag

Most megpróbáltam megint a T29-el de úgy latszik nem megy. Most tényleg abba hagynom.
Itt a csata eredménye, hogy ne higgyétek, hogy kamuzok:


Úgy érzem, hogy be kéne lepjek valami klánba vagy tank századozni. Ott jobb eredményeim lenne. Biztos vagyok benne. De meg nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#47552) mikron válasza Csabi04 (#47551) üzenetére


mikron
tag

Sajnos nem csak te vagy így, most úgy látszik ilyen széria van :U

(#47553) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Kedvelem a T-62A-t.

(#47554) grex4 válasza Veatta (#47548) üzenetére


grex4
aktív tag

Mint írtam minden csata eldőlt kb 2 perc alatt, győzni akartam minden áron, nem wn6ot növelni. Persze elbújhattam volna még több sebzést bevinni de akkor már mind1 volt.

No meg akkor tudsz hatékonyságot növelni ha van rá időd... mikor 5tank jön szemből és egyedül maradtál nem mindig volt idő újratölteni...

[ Szerkesztve ]

üdv

(#47555) nyunyu válasza Linkin (#47541) üzenetére


nyunyu
félisten

Az lenne a kérdésem hogy arany vásárlásnál az eladási vagy a vételi árfolyamat kell nézni?

Deviza eladasit.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#47556) psycroptic válasza Scheffer (#47507) üzenetére


psycroptic
őstag

Gratulálok! Megy az még feljebb is! :C

PSNID: Tomy83PS

(#47557) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ennyi lövést még nem nyeltem be tiger 2-vel! :D

(#47558) Linkin


Linkin
senior tag

Gondolom semmi esély hogy hétvégén a 8-as Td-k lesznek olcsóbbak

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#47559) bartucc válasza Cseri0058 (#47557) üzenetére


bartucc
addikt

Nem rossz :D Mondjuk akkor bátorkodom megmutatni az első köröm a Jumbo-val, egész szépen bírta a kiképzést! Bár nem nyertünk, 4-en lőttek rám, és mindenkit le bírtam szedni, csak hát, jött a többi tank is. Eléggé sok magabiztosságot ad a páncélzata, meg az, hogy egy TD-nek se könnyű préda, viszont ők nekem annál inkább. :P

Eléggé gondolkodok viszont a garázsbővítésen! A 300 aranyért cserébe hány hellyel lesz gazdagabb? Erre talán, és a barakk bővítésre vennék aranyat, amennyiben nem nagy összeg, ha másért nem is.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47560) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Aztakutyafülitneki! Nem mérik olcsón a Master Tankert az Object 268-al...

(#47561) nyunyu válasza bartucc (#47559) üzenetére


nyunyu
félisten

Eléggé gondolkodok viszont a garázsbővítésen! A 300 aranyért cserébe hány hellyel lesz gazdagabb? Erre talán, és a barakk bővítésre vennék aranyat, amennyiben nem nagy összeg, ha másért nem is.

Most hetvegen volt akciosan 150 arany a garazs darabja, szoval buktad.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#47562) bartucc válasza nyunyu (#47561) üzenetére


bartucc
addikt

Vagyis, egy újabb hely 150? Nem mondom, hogy lényegtelen, hogy 150, vagy 300... De mindkettő drága számomra, ha csak egy hellyel lesz több általa.

Az a gondom, hogy nekem ez a játék kikapcsolódás, de alapvetően nem számít, hogy áll a statisztikám, nyerek-e vagy vesztek. Jobb próbálok lenni persze, minél inkább, de fizetni nem szeretnék a játékért, vagy minimálisat maximum. Nem a fizetéssel van problémám, hisz ez egy ingyenes játék, sok játék több ezer forintról indul, ahhoz képest nem lenne kiadás, de tudom, hogy nem tudnék aztán megállni, legalábbis utólag sajnálnám az aranyra költött pénzt.

Sajnos betegség miatt most iskola és munka között vagyok, bár tanulás a terv még, így nem szívesen adnék ki egy játék miatt, ami egyébként ingyenes, ezreket. Kereső emberként más lenne a helyzet, de így luxus kategória :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47563) myckey válasza bartucc (#47562) üzenetére


myckey
veterán

tuti lesz megint több akció a WG évfordulóján :D

szerintem garázs is
10 hely fél pézért 1500 gód
annyit szerintem megér.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47564) adrian360 válasza Patrick76496 (#47536) üzenetére


adrian360
őstag

nem tudom mi a pontos "top" meghatározása, a legjobb 200 eredmény, a legjobb 1% vagy valami hasonló, a lényeg hogy a legjobbak átlaga mennyi

(#47565) bartucc válasza myckey (#47563) üzenetére


bartucc
addikt

Itt jön a másik kérdés, aranyat hol, mennyiért érdemes venni? Találtam 1-2 csomagot, de olyat, ahol csak aranyat lehet, olyat nem, pénzt a játékban meg csatával is szerzek eleget, ha kell.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47566) adrian360 válasza bartucc (#47565) üzenetére


adrian360
őstag

https://worldoftanks.eu/personal/payment/

bankártyával és paypallal ezek az árak :

30 000 gold € 99.95
14 500 gold € 49.95
5 500 gold € 19.95
2 500 gold € 9.95
1 500 gold € 6.95

(#47567) myckey válasza adrian360 (#47566) üzenetére


myckey
veterán

vagy a DaoPay
Mobilról
én ezt használom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47568) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Csupa meglepetés, csupa báj a Pz. III/IV, roppant elégedett vagyok ezzel a járművel:

(#47569) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. A Churchill 7 mennyire önfenntartó ? Vagy esetleg lehet vele keresni is ? Köszi előre is a válaszokat(Már ha lesznek :D )

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#47570) vJokka


vJokka
aktív tag

Ace-tökös: [link]

Nem volt egy "hű de nagy szám", lőttem amit lehet.

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#47571) myckey válasza PR0JECTNR56 (#47568) üzenetére


myckey
veterán

na én meg még nem mertem rászánni magam a vételre
mostanság inkább teszten megnézem a gépet,és csak utána merek belevágni,de hát hol lesz még a kövi szerver :D

egyébként mi a véleményetek az ARL 44 top lövegéről:?
papíron odabasz az az átütés....elég durván.
ellenben tesztszerón pattogtam vele még a TR5 TD oldaláról is :Y ez nem vicc,mély nyomot hagyott bennem :O
:))

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47572) #35692544


#35692544
törölt tag

kihagytam 3-4 napot egyből enged egy kicsit játszani :D

(#47573) emre


emre
veterán

Érdekes csatának ígérkezett, és az is lett, de nem hagyományos értelemben.

Az egyik artista jegyezte meg a csata végén, hogy: T9 and the lemmings.

Győzelem!
Map: Karelia
Date: 2013. március 27. 20:02:05
Jármű T-54
Szerzett tapasztalat 1 975 Szerzett kredit: 73 198 (kárpótlás a csapattárs által okozott sebzésért: 22)
Csatában elért Achievement: Dumitru kitüntetés, Mesterlövész, Pusztító

replay

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#47574) p06


p06
senior tag

Sziasztok!

Ma találkoztam egy elit játékossal: Gany50

Célul tűzte ki, hogy ki kell lőni az összes prémium tankot, mert azok Noob-ok.... Így előszeretettel lövi a csapattárs prém. tankokat is. Úgyhogy vigyázzatok vele.

(#47575) bartucc válasza adrian360 (#47566) üzenetére


bartucc
addikt

Köszönöm, várok most akcióra, egyelőre úgyis sokáig el fog tartani, mire elérek Tier 7-be, nem sokára meglesz az M6 is, meg itt az alap Jumbo, közepes (M1A1 löveggel), kell még pár csata vele..... :))

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47576) FórumÓzo válasza p06 (#47574) üzenetére


FórumÓzo
csendes tag

Ha van replay-ed, akkor küld el a wg supportnan ticketként. Majd ők kilövik a srácot pár napra, mert bántja a fizető vendégeket :D

(#47577) bartucc


bartucc
addikt

Elég izmos a jumbo... Kicsit nehéz volt játszani 999ms-os laggal, de úgy néz ki, a páncél ez ellen is véd. :DDD Acélfal jelvény + 3-as osztálybeli sofőr így is meglett :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47578) PR0JECTNR56 válasza myckey (#47571) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Pedig tökéletes medium járgány, szerintem tetszeni fog. Én elég gyenge játékos vagyok, de még nekem is jól megy vele, szóval teljesen fool proof. :D A csúnya KV-kat pedig pillanatokon belül le tudja darálni, gyorsan mögé kerülsz egy kis mozgás még mellé és már ki is van iktatva. A gyorsan mozgó könnyű tankok/felderítők ledarálására is alkalmas, amikor az ráhajt az artyra igényesen le lehet rá csapni, a nagy sebesség miatt ott vagy mögötte még mielőtt annyit mondhatna siemka. :D Ütközéses pusztításra is tökéletes, a mai napon kb. 5 tankot nyírtam így ki. Töltésgyorsítót érdemes rátenni, a legjobb motor pedig különösen ajánlott hozzá a legteljesebb hatékonyság érdekében.

(#47579) Fel


Fel
addikt

Még képz:
Leopard (T10)

[ Szerkesztve ]

(#47580) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Sikerült menni egy jó kört IS-3-mal. Szakasztárssal tartottuk az egyik oldalt ketten, az Hummel is jól dolgozott, a megfelelő helyre támogatott. A csata vége az érdekes. 1 vs 1 E-75 ellen. Én olyan 30-40 HP-ról indulok, ő 1500 körüliről és én nyerek... Nem tudta hová kell lőni. Be is írta a csapattársa közös cseten, hogy az E-75 most látott először IS-3-at. :DDD Igazából 2-szer nekem jött volna és a koccanástól meghalok, de ő másképp gondolta.

Visszajátszás megtekinthető, ha valakit érdekel.

(#47581) Mottie válasza Dobi 562 (#47580) üzenetére


Mottie
őstag

Azért ez elég facepalm az E75-től, mert is3-t 5-ből 4-szer azért átlövöm 200+ pennel. Neki pedig kb 4-5 lövése volt (ha nem pattansz róla egyszer sem), illetve 1 lövés HE vel, vagy rammeve is gyorsan megvan. :)

Be Victorious!

(#47582) vJokka


vJokka
aktív tag

Tévhitűző supercharge-tól: [link]
Úgy néz ki, hogy a Failöwe és az M60 is valami speckó tank lesz, nem kifejleszthető és nem is megvásárolható holmi halandóknak.

"These vehicles are not premium tanks and therefore players will not able to purchase them from the in-game store or gift shop. Also, these vehicles cannot be researched and they won't be included in any branch or Tech Tree."

[ Szerkesztve ]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#47583) FórumÓzo válasza Mottie (#47581) üzenetére


FórumÓzo
csendes tag

Sajnos sokan azt sem tudják, mi az a HE. Tegnap protkó köpködi a 2HP-s IS-3 -at, mire az lövi őt szarrá. Írom neki, hogy "ram, or shot HE". Erre ő: "WHAT???"
OMG

(#47584) KaLeun


KaLeun
senior tag

Az imént megtudtam, hogy mi hajtja a bokorban campelő, egy lövést le nem adó, siemka kategóriás játékosokat:

Ekkor Kampinovkán a H8-ban a bokrok között rejtőzködött, aztán a C0-án megjelent egy M6 és "elment" H6-on levő ház mögé és ott dekkolt... ...amíg nem jött egy SU-100...

Aztán a következőket adta a tudtomra:

-you see?
-what is from rushing

Szóval sarkítva... neki az a rush, hogy az egyik bokorból elmegy campelni a másik 10 méterre levő bokorig... :U

A többiek is hasonló kategóriát képviseltek, így már csak egy döntetlen sikerült kihozni a V39-ből.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#47585) Dobi 562 válasza Mottie (#47581) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tudom, én el sem hittem hogy onnan kijöttem élve... Azt sem értem miért várta meg hogy egyenként kilőjem a T25/2-t és a T32-t. :)

-------------------------------------------------------------

(#47579) Fel: külsőre tetszetős a 10-es leo, meg az előtte lévő 8-9-es med is tetszik. Végre a németek is kapnak világháború utáni, "modernebb" tankokat.

[ Szerkesztve ]

(#47586) KaLeun válasza Dobi 562 (#47585) üzenetére


KaLeun
senior tag

Kérdés, hogy ezeknél a "modernebb" tankoknál elől lesz-e a váltó...

[ Szerkesztve ]

Cila

(#47587) myckey válasza Mottie (#47581) üzenetére


myckey
veterán

meg aztán az E75 "kicsit" magasabb is,szóval a jószif sztálinovics nem éppen felhasználó barát döntött tornyát felülről szépen be is tudta volna lőni.....
de hát így járt :U

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47588) Fel válasza vJokka (#47582) üzenetére


Fel
addikt

Ugyanazt írja le, amit Storm is az orosz fórumon. Nagy valószínűséggel CW special tankok lesznek.

KaLeun: Nem. Mindegyiknél hátul van a hajtás.

Dobi 562: Engem még az RU 251 is szerfelett érdekel. Az utóbbi időben nagyon megkedveltem a light tankokat, főleg mióta egyre több high tier példány van belőlük (Az RU 251 is tier 8 lenne). Kár, hogy végülis kimarad a 8.5-ből.

[ Szerkesztve ]

(#47589) Bingisz válasza vJokka (#47582) üzenetére


Bingisz
addikt

Akkor ezek is csak lesznek, mint például a Pz4 hydro.

Kaleun: Váltó szerintem hátul lesz, de az ammorack elöl ;]
Mondjuk az Indien panzer nekem nagyin bejön. :K

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47590) myckey válasza myckey (#47587) üzenetére


myckey
veterán

szóval ja!
ez E75 nem nagyon tudta,miféle rendezvényen van :DDD

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#47591) vhw válasza Bingisz (#47589) üzenetére


vhw
addikt

Nem egészen, azt pletykálják CW-vel kapcsolatos vasak lesznek. Ott lehet majd állítólag valamilyen módon hozzájutni/feloldani.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47592) bartucc


bartucc
addikt

Kissé csalódás a Jumbo, legalábbis anyagilag. Mennyire jellemző egyébként, Tier 6-tól kezdve, hogy jó, ha vereség esetén a javítást fedezi a csatában nyert összeg? M4-nál messze nem volt ilyen gond, most T1-nél sincs még, de kezdek félni... :U

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47593) jahrn válasza KaLeun (#47586) üzenetére


jahrn
senior tag

A valto nincs elol, de pl a Leo 1-nel van ammorack 60mm pancelzat mogott. Szal most nem kigyulladni fogsz front talalattol hanem siman elpukkansz.

(#47594) ncsicso válasza bartucc (#47592) üzenetére


ncsicso
tag

Tier6-tól vannak minuszos csaták...

[ Szerkesztve ]

ha véleményed van, ellenséged is van

(#47595) vhw válasza ncsicso (#47594) üzenetére


vhw
addikt

Khm... tényleg? Már tier 6-tól? :Y

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47596) bartucc válasza ncsicso (#47594) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, ezt jó tudni. Lehet még a végén visszakerül az M4 is? Mondjuk elég vicces lesz, főleg hogy a jó szintű legénységét átképeztem. Mindegy, játék, egy-két ilyen jellegű hibát vét mindenki, amíg rá nem jön a dolgokra, meg aztán ráérek fejlesztgetni.

vhw: miért, te hol húznád meg a határt? :)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47597) vhw válasza bartucc (#47596) üzenetére


vhw
addikt

~T8.
De komolyabban minuszba T9-nél.
(ez prem fiók nélkül)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47598) bartucc válasza vhw (#47597) üzenetére


bartucc
addikt

Hát, azért egyszer jó lenne elérni a 10-es tier-t, de nem most lesz még, napi pár csatával lassan haladok. Pl. sógor három hét alatt lenyomott 5-600 meccset, nekem novembertől ideáig jött össze ennyi. :U

Hát, prémium fiók bizony elég drága mulatság már szerintem, az tényleg ott van anyagilag, mint egy WoW, vagy hasonló, havi szinten előfizetős játék.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47599) Pocok256 válasza bartucc (#47598) üzenetére


Pocok256
veterán

nekem 3 nap alatt jött most össze 200 meccs :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#47600) kanyipicske


kanyipicske
tag


Próbálok stattot javítani de sajnos 2700 dmg nem elég :((
Mennyi kell egy t6 csatához? :F

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.