Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48201) GrooveHero válasza bullseye (#48200) üzenetére


GrooveHero
addikt

Attól még a hp az hp. Ahogy a víz alatt meghalt tankokat is meg lehet ölni, lehet róluk szedni a hp-t rendesen. vagy most ezzel újdonságot mondtam? :U
Csak nem....

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48202) Fel válasza GrooveHero (#48201) üzenetére


Fel
addikt

Lehet őket lőni, így van, csak lőszerpazarlás. Miután már kiszürkült a neve a listában (megjelent a neve a térkép felett, hogy xyz lost in battle), az ezután bevitt sebzés nem lesz beszámítva a csata végeztével. Az XVM a hitlogban valamiért kiírja az okozott sebzést, de hiába...

A többivel kapcsolatban meg... Néztétek már ma a naptárat? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48203) bullseye válasza Fel (#48202) üzenetére


bullseye
addikt

Muszáj volt elrontani? Éppen javasolni akartam, hogy írjunk petíciót, mert a light tankok az alacsonyabb gravitáció miatt sérülékenyek lesznek a nagy ugrásokkal

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48204) Fel válasza bullseye (#48203) üzenetére


Fel
addikt

Megsajnáltam őket :)) Bocsesz..

(#48205) Pete55555 válasza vJokka (#48189) üzenetére


Pete55555
addikt

NA, ez a tech tree tetszik :D
Úgy néz ki, csak vissza fogom venni a VK 28-at
Sőt, még a panthert is lehet... kel la tiger2... :)
(a vk26-ot meg akkor eladom...)

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#48206) myckey válasza Fel (#48202) üzenetére


myckey
veterán

pedig már kezdtem bele élni magam,hogy találkozom ítivel :O

na ha ez lesz az új fejlődéi fa,akkor gyorsba ki kell fejlesztenem a VK36 gépet,amíg lehet a pz3/4 ből..ha már most ezen a részen keresztül akarok a Tigerhez kilukadni :D

mert aztán néznék egy nagyot,hogy cumi van a buliban,és kezdhetném elölről :C

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#48207) Szlopa


Szlopa
tag

Ha megveszem most a jagdpanther-t féláron, akkor az akció után mennyiért tudom eladni? Úgysincs pénzem még a Ferdire, gondoltam megveszem és nyomom még egy hónapig. A 30% plusz kreditmennyiséggel tudnék pénzt keresni, és a legénység is fejlődne.

(#48208) GrooveHero válasza Fel (#48204) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nem tűnt túl hihetőnek :N
Egy dolgot csinálnának meg rendesen, de az sem megy :N

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48209) Chris0321 válasza Szlopa (#48207) üzenetére


Chris0321
addikt

Akció után ugyanúgy féláron tudod eladni mintha nem akciósan vetted volna meg, tehát annyiért amennyiért vetted.

(#48210) Szlopa válasza Chris0321 (#48209) üzenetére


Szlopa
tag

Cool! Köszi szépen.

(#48211) Chris0321 válasza Szlopa (#48210) üzenetére


Chris0321
addikt

Szívesen. Megéri a szenvedést a Ferdi nagyon jó kis gép.

(#48212) Antonius1978 válasza BinLaden (#48164) üzenetére


Antonius1978
addikt

Páraelszívó = elhasználódott fingszagú levegő eltávolító. :Y :C :DD :DD :DD

Hat oregem, sirtam a rohogestol, majdnem megfulladtam :D

[ Szerkesztve ]

(#48213) Cseri0058 válasza SoulReaver (#48195) üzenetére


Cseri0058
őstag

Gratulálok barett kolléga! :)

(#48214) SoulReaver válasza Cseri0058 (#48213) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszönöm Cseri koléga :D hol a gyászban voltál egész nap? ;] ;] csak nem locsoltál? :DDD estére annyi hülye idióta gyűlt... kb 60 csatát mentem.. :D meg több mint 80 kill :D majdnem 100k sebzés, de meglett az e-75 re a top löveg :C :C ami egyébként rohadt pontatlan... :S

[ Szerkesztve ]

(#48215) Cseri0058 válasza SoulReaver (#48214) üzenetére


Cseri0058
őstag

De rohadt nagyot sebez.
Voltam én minden fele és csináltam minden félét :D
Nem sok az a 60? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48216) Amfiton válasza SoulReaver (#48214) üzenetére


Amfiton
tag

Lövegstabilizàtort felraksz és szellőzést a legyénysêgnek,akkor lesz csak egy kicsit jobb.Csakhogy az E75 mindig előre kell menni jò közelről lőni az ellent(mellesleg ez a kedvenc tankom). ;]

(#48217) bullseye


bullseye
addikt

50-100 ezzel a közel 1 perces újratöltésével megöl... valami tipp? Esetleg a 90-est rakjam vissza?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48218) Enzolord válasza bullseye (#48217) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne cseréld le...
Embereknek bia meg fingkiszívó a gépre, 46 alatt tölt, ledarálsz valakit a 6 lökettel, aztán keresel valami lerombolhatatlan fedezéket..Mondjuk egy Maust..:) Ez a titka..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#48219) vhw


vhw
addikt

Kicsit próbálgattam a JagdPz E-100 effektív lőtávolságát.
Sikerült kellemetlen pillanatokat okozni 2 tanknak is, akiket csak minimapen láttam. (kvázi indirekt lövöldözés volt :D)
Csak úgy odaraktam pár lövést, majd nemsokkal később egy random IS-8 halálüzenet :D (8 crites tűzhalál full HPról... ;] ahogy csata után kiderült :D)
De a mellette lévő T57-et is sikerült megkínálni a 170essel :D (őt ~1100 HP elvesztése emlékeztette jelenlétemre ;] )

replay: link

Nem tudom mennyi lehetett a távolság, de akár 800 métert is elérhette.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48220) bullseye válasza Enzolord (#48218) üzenetére


bullseye
addikt

yessir! :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48221) marked one94 válasza vhw (#48219) üzenetére


marked one94
őstag

LOL :D mondjuk mikor az 1. lövésed felé ment a JT-nek, na én ott biztos kiakadtam volna egy pillanatra, de utána az a 2 lövés ááá :D Látom a skill még mindig megvan ;]

You'll Never Walk Alone

(#48222) Tüzi

no, 10/7 a def arányom mára, ebből a hétből hatban 4 killig sem bírt eljutni a csapat.
hiába osztok ki 3.5k dmg-t JgP-el, T7-ben, az is bukó.
mára ennyi:)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48223) Tüzi válasza SoulReaver (#48214) üzenetére

szerintem tök jó az az ágyú, csak alig sebez.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48224) Steelheart2 válasza Tüzi (#48222) üzenetére


Steelheart2
senior tag

A mai nap az ilyen sajna.Én is ma megvettem a jgpanthert.Hiába megyek vele jo köröket,ha vesztünk.De a pénzt azt hozza jol.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#48225) Tenken


Tenken
őstag

Olyan van, hogy elfogynak a ticketek?! :DDD

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#48226) Tüzi válasza Steelheart2 (#48224) üzenetére

én is visszavettem, mondom ennyit megér :) maradt is valami 200ezer pénzem :D
szeretem rajta a 105öst, nagyon pontos cső szerintem. 3-400méterekről simán telibeveri 10/8szor az alig látszó tankot, és egész jól osztja az ívet... ráadásul van egy egész jó legénységem is hozzá.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48227) jimmy74 válasza vhw (#48219) üzenetére


jimmy74
őstag

Néztem a linket. Te golddal lödözől vazze? ;]

WoT:jimmbo

(#48228) Macka


Macka
veterán

Amennyire az elején utáltam, annyira bejön most a Tiger, köszönöm, hogy adtatok tippeket. Tény, hogy szinte a T5 tankok is sebeznek rajta, de a heavy- k között kicsinek számít, mozgékony, és a 88-assal még T9-et is lehet bosszantani.

Tiger II-höz adnátok valami jó használati "utasítást"? :R

(#48229) Remus389 válasza odrif (#48199) üzenetére


Remus389
veterán

ez remélem nem komoly a megadás mód, gondolj bele egyvalaki már 1%-on van de fedezekben, 5 heavy vetodne rá, és akkor megadja magát a köcsög

elveszi a kill szerzés örömét, a Hold pálya poén, de komolytalan lesz a játék, nagyon

ez csak április 1 tréfa szvsz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#48230) Remus389 válasza Macka (#48228) üzenetére


Remus389
veterán

[link]

itt egy jó csata, és ez még nem is a legnagyobb löveggel, csak második legnagyobbal! meg csak a második legjobb toronnyal!

na, tekerd át az első 3 percet, míg odavánszorog utána begyorsunak a dolgok

szóval szuper tank a Tiger II, jó a páncélja, sok HP, az ágyú pontos és erős, sebessége még elfogadható egy Heavy-nél

hogyan játsz, szerintem felesleges ennél hátul maradni(mint egy Hellcatnél), hisz jó a páncélja, menjél és irtsd röviden

ami még tetszik hogy az ellenség általában fél a KT-tól, tisztelik :C sokszor menekülnének :DD

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#48231) jano_77 válasza Fel (#48119) üzenetére


jano_77
nagyúr

Sok "hasznos" dolgot tesznek már megint a játékba, csak hogy növeljék a méretét. :o
Nem elég idióta van így is a játékban, most bevezetik, hogy fehér lobogót lehet kitenni a tankra és akkor nem lövi senki!?! Mennyi idióta így fogja végig tolni az egész csatát, csak hogy ne sérüljön a tankja.....én tuti kilövök minden fehér lobogóst, ha még élek akkor. :DDD ;]
A szünetet úgy kell érteni, hogy ha épp csengetnek és csak én vagyok otthon, hogy ajtót nyissak, akkor megnyomom a pillanat megállító gombot és akkor engem addig nem tudnak kilőni!? Mert gondolom a csata nem áll meg, zajlik tovább!? De ezt hogyan kivitelezik? Vagy arra fogok vissza térni a játékba, hogy körbe vett 3-4 enemy tank és mikor megnyomom újra a plac gombot, akkor egyszerre kapok 4 lövést, amitől rögtön meg is halok!? Mekkora faszság ez is! :Y

szerk: Most olvastam tovább :B :((( :W

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48232) .mf válasza bullseye (#48217) üzenetére


.mf
veterán

100%-os legényekkel, de venti nélkül 34.06 vs 48.60 a rld, viszont elvi átlag 1440 vs 1920 dmg egy sorozattal. Egy-kettő amolyan "csak nézek, hova ment ez a kör szélére mellé" és lepattanó szokott lenni, de úgy is elvi átlag 1280-1560 dmg, amivel egyedül vagy egy lövésnyi segítséggel az egy IS-3.

A papírpáncéljával nagyon taktikusan kell játszani, időzítés és helyezkedés nagyon fontos támadásnál. Figyelni, hogy mikor lőtték el magukat (pl. IS3-nál nem mindegy, hogy 1-et vagy 2-t vihet be neked, amíg kiszeded); vagy sniperkedni, vagy elég közel lenni ahhoz, hogy minden lövésed fájjon nekik, de mégis biztonságban, figyelve, hogy mástól, máshonnan ne kapj lövést, rádlőhet-e az arty, amíg leradírozod a célpontot.
Amint a tárat ellőtted, visszavonulni amíg tölt - hajtépés. Néha távolból nézed, hogy milyen szép célpontok lennének ott, s pont mire újratöltesz, fedezékbe mennek, eltűnnek, vagy kilövik őket...
Mivel az újratöltési időre vadásznak az ellenfelek, néha ha nem tudsz elmenekülni, érdemes blöffölni. Fedezék szélénél oda-vissza mozogni, provokálni, mintha arra várnál, hogy ellőjék magukat, hogy bevihesd nekik a lövéseket. Volt, hogy így ketten tartottunk Airfielden két szemközti sziklát 4 ellenében, amíg az a 48.6s nagy nehezen letelt...

Ennél nagyon fontos, hogy ne támadj egyedül (ld fenti, ellövik maguk másra, illetve ha életben maradna a célpont, az a még egy lövés bevitele), s mindig tervezd meg a (biztonságos! ne szorítsd magad sarokba) menekülési útvonalat, s csak jóval arrébb, artytól védve tölts. Néha ebben a holtidőben át is lehet rohanni a szélen a túlsó szárnyra segíteni.

Ezért persze sötétebb csapattársaktól kapod is a hideget-meleget, hogy camper, leecher, parasite, noob, coward, running away, kedves honfitársaink hibás angolsággal egy f..k your wh..e mothert is benyögnek. Tegnap is volt pár ilyen vicces, egyikben egy E75 szapult, meg noobozott a maga 49%-ával, aztán csata után láttam, hogy a 3k dmg-emmel szemben ő volt 600-valamennyi... Még szebb, amikor egy Type59 akarta nekem nagyon megmondani, hogy mit csináljak, meg hogy hülye noob vagyok. Utánam halt meg, kempelt. Én csináltam 4500 dmg fölött és pár def pont; ő összesen 311 dmg-et csinált.. nókomment...

Szerk:
Remusz: még szép, hogy áprilisi tréfa, mint a többi barosmág is az oldalon, meg a szemet szúró photoshoppok... na ne mondd már, hogy ilyen ordenáré nagy baromságokat, mint ez meg a silent mode "BANG!" zászlóval a csőből, egy percig is elhitted?
Tigris2: én inkább úgy mondanám, hogy mivel szemből kemény és pattogós a páncélja, próbálok inkább más pozíciót keresni, oldalról-hátulról már sokkal jobban lehet lőni. S lassan is fordul, így akár két lövést (normál tankkal) is be lehet neki vinni, mire becélozna.

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48233) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ezeket a felháborodott posztokat poénból írjátok vagy tényleg nem jött át, hogy a tegnapi baromságait április 1-ei tréfának szánta a WG?

(#48234) Djuree válasza .mf (#48232) üzenetére


Djuree
félisten

pedigh ez tetszett:
50% Discount on all Tier I tanks :DDD
a holdas pálya egész jó lehetne, azt betehetnék :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48235) .mf


.mf
veterán

Kérdésem lenne Binoculars / Távcsővel kapcsolatosan.
Működik-e egyáltalán a cucc?

Aztat írja, hogyha a tanktest mozdulatlan, 5s után aktiválódik, és +25% látótáv max 500m-ig.
Na de én nem ezt tapasztalom.
Pölö, állok egy hegyen, és nézem a szemközti hegyet, ahol a minimap mutatja, hogy vannak piroskák, de nem látom őket. Előrébb gurulok 10 m-t, s megjelennek. Na most ez mi? A távcső +25% bónusza miatt pont fordítva kéne legyen, előbb látom őket, megmozdulva kéne eltűnniük...
Meg ezt az 500m-es látótávot sem értem. Néha 600-625m-re is látok célpontokat, úgy, hogy mozgás közben jelennek meg, tehát a távcső nem aktív; néha viszont 500m alatti távon állva sem látom őket, pedig a látótáv +25%-on elvileg belül vannak, és minimapen látszódnak.

Venti a látótávolságot is befolyásolja? Ha igen, és a távcső nem működik, akkor dobom is le jópár tankról a távcsövet és rakom fel a ventit...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48236) Jolet


Jolet
őstag

ha elküldöm a wotreplay-ra a csatát, akkor jutubos linket is küldenek automatikusan?
mert eddig azt nekem nem küldtek, pedig eltelt majdnem egy hét...

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#48237) jano_77 válasza Csabi04 (#48175) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem az utóbbi 4 napom egészen jól sikerült....maradjon is így (kopp-kopp-kopp) :B
2013.03.28.:
Név Teljes Per csata
Victory arány: 78,95%
Csaták: 19
Hatékonyság a régi : 1543,98
Hatékonyság v2 : 1330
WN6: 1474,92
Átlagos szint: 6,37
Tapasztalat: 13155 692,37
Capture pontok: 75 3,95
Védelmi pontok: 0 0
Sebzés: 18040 949
Kills: 22 1,16
Találtam: 25 1,32

2013.03.29.:
Név Teljes Per csata
Victory arány: 56,67%
Csaták: 60
Hatékonyság a régi : 1665,92
Hatékonyság v2 : 1630,68
WN6: 1721,08
Átlagos szint: 6,62
Tapasztalat: 47562 792,7
Capture pontok: 97 1,62
Védelmi pontok: 148 2,47
Sebzés: 73047 1217
Kills: 76 1,27
Találtam: 67 1,12

2013.03.30.:
Név Teljes Per csata
Victory arány: 53,13%
Csaták: 32
Hatékonyság a régi : 1260,69
Hatékonyság v2 : 1247,31
WN6: 1748,67
Átlagos szint: 6,19
Tapasztalat: 22104 690,75
Capture pontok: 8 0,25
Védelmi pontok: 27 0,84
Sebzés: 39575 1237
Kills: 54 1,69
Találtam: 22 0,69

végül a tegnapi nap 2013.04.01.:
Név Teljes Per csata
Victory arány: 70%-os
Csaták: 50
Hatékonyság a régi : 1496,57
Hatékonyság v2 : 1449,56
WN6: 1652,25
Átlagos szint: 6,04
Tapasztalat: 34600 692
Capture pontok: 48 0,96
Védelmi pontok: 121 2,42
Sebzés: 48449 969
Kills: 45 0,9
Találtam: 85 1,7

Lendült is egy keveset a statom végre előre. Mondjuk még mindig elég satnya, de rajta vagyok, hogy változzon. :K

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#48238) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Zsinórban 4. csata M6-al 8-asok között. Mindet nyertem. :) A löwe és JT 8.8 csapattárs is odatette magát, ketten együtt sebeztek 1200-at. Sosem értettem mi értelme van egy farmtankkal kempelni a bázis mellett.

[ Szerkesztve ]

(#48239) Djuree válasza .mf (#48235) üzenetére


Djuree
félisten

ez a látótáv egy bugos misztikus szar, ne keress benne logikát. van mikor az 50m-re lévő célt nem látom, holott folyamat lő, van amikor meg a környéken scout sincs meg semmi, mégis ellátok 500m-re, olyan célt ami bokorba áll, nem lő nem mozog :F faszság, rossz a rendszer...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#48240) bullseye válasza .mf (#48235) üzenetére


bullseye
addikt

Én TD-kre szoktam tenni, néha úgy működik, ahogy kell... máskor gondolom nem. Nem volt valami 420m körüli látótáv limit valamelyik mélyebb leírásban amúgy? Lehet, hogy csak hallucináltam persze.

És kösz az 50-100 tippeket!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#48241) BaLee válasza Jolet (#48236) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Dehogy küldenek. Youtube-os linkhez te tudsz beírni egy címet ha készítesz a demóról videót és azt feltöltöd youtube-ra...

(#48242) psycroptic válasza Dobi 562 (#48238) üzenetére


psycroptic
őstag

Farmtank ide vagy oda, a megszokás miatt maradnak a bázis közelében. Hiába a pénzfarmolás ha nem tudja, hogy hogyan érhet el többet. Igaz nem is próbálkozik. Egyébként gratula!

PSNID: Tomy83PS

(#48243) Tüzi válasza .mf (#48235) üzenetére

ha nem a saját szememmel látom, akkor nem hiszem el.
cw-n a két betmobilunk úgy ment el a a batchat arty mellett, hogy egyik sem spotolta fel...
nem viccelek, az arty a pálya sarkában állt, a többiek ugyan nem mentek el koppra a sarokba, hanem lendületből kanyarodtak előtte, de egyikük sem vette észre :)

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#48244) Dobi 562 válasza psycroptic (#48242) üzenetére


Dobi 562
addikt

Köszönöm!
-------------------------------------------------------------------
Magyar Királyi Gárda klánból jár ide valaki? A kis újoncukat érdemes lenne még most kirakni a klánból, mielőtt tovább öregbíti kis hazánk és a klán hírnevét:

A csata 10. mp-ben már ki is lőtte az arty-jukat.

(#48245) grex4


grex4
aktív tag

Lemmingcsorda levadászás ruinberg-en M6-al!

[Replay]

Egyáltalán nem nagy szám, de én élveztem :D

[ Szerkesztve ]

üdv

(#48246) owen7711


owen7711
csendes tag

Sziasztok! lenne két kérdésem.
1)Van már hivatalos kép az új német tech treeről?
2)Egy németes sofőr megtudja nekem megmondani, hogy mennyi a javítása Panther1-nek?

(#48247) Dobi 562 válasza Dobi 562 (#48244) üzenetére


Dobi 562
addikt

Félreértés volt. Az arty-juk lőtt a srácba először, azért TK-zta ki. A hülye előítéleteim miatt már megint hamarabb cselekedtem mint gondolkodtam volna.

(#48248) .mf válasza Djuree (#48239) üzenetére


.mf
veterán

A rejtőzködés / észlelés az más témakör. Itt a tank már detektálva van, minimap mutatja is, tehát hegy mögött is látnám, ha látótávon belül lenne. A gond viszont ez: a látótávom nem ér addig el, pedig kéne. A távcső mintha nem adná a bónuszát, mert előrébbgurulok 10m-t, s távcső nélkül megjelenik, pedig a távcsővel még az előreguruláshoz képest is 80-90m-rel tovább kéne látnom.

De amúgy tényleg egy bugos fos. Minap Ac46-tal minimapen látom az IS-3-t, észlelve van, de még mindig nem látom, ő viszont már lát engem és kilő... Mindkettőnknek 350m-es a max viewrange, nálam a legénység 100% és már második skillnél tart, camo skill minden legénységtagnál vagy 100 vagy 70%, rádiósnak asszem 75%-os sit awareness (azaz 357.875 már az alap viewrange), és távcső is volt a tankon (447.34375m)... ja, persze.

Bullseye: a távcsőnek van egy olyan korlátozása, hogy +25%, de max 500m. Tehát egy 410m látótávú tankon nem 512.5, hanem csak 500m, ugyanúgy, mint egy 400m alap látótávú tankon. Viszont ezt eleve fenntartásokkal kezelem, mert mint mondtam, láttam már 600m fölött is célpontot, mozgás közben, tehát csak az alap 350-400m-es látótáv volt érvényben.

Tippek: nincs mit :)

Dobilaci: de utálom az ilyeneket... pénteken volt egy meccsem, amit nyertünk volna, ha egy platoon két prémiumnoob tagja nem egymást, hanem az ellenfelet lövöldözte volna. 50-100-zal bevittem két teljes tárat, max egy pattant, 3k sebzés felett voltam. A két barom, KV5 és Type59 is 3k sebzést csinált, de egymásban... egyik rá sem lőtt az ellenfélre, a másik is csak egy sebző lövést csinált... Hiába emelték fel a complain ticketek számát 3-ról 5-re, az is kevés.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#48249) vhw


vhw
addikt

Járt ma valaki a hivatalos fórumon? A játok honlapja bejön, csak a fórumra lépve dobja ezt:

An error occured with the SQL server:

This is not a problem with IP.Board but rather with your SQL server. Please contact your host and copy the message shown above.

De csak az EU fórumnál, az amerikai az bejön.
Ők a hunyók, vagy nekem kéne valamit fúrni-faragni a böngészővel, net kapcsolattal... kitudja mivel?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#48250) marked one94 válasza vhw (#48249) üzenetére


marked one94
őstag

Nálam nincs baja az EU fórumnak. Hiba szerintem az ön készülékében van.

You'll Never Walk Alone

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.