Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47601) sequator válasza bartucc (#47598) üzenetére


sequator
senior tag

Kezdő lökésnek kis prémium tank, 3 nap prémium acc és egy kis arany:
http://www.makettvilag.hu/hu/hirek-akciok

Sajnos a 2000 Ft alatti harcjármű maketteket hamar elkapkodták, de 2500-3000 Ftért elég jókat lehet még találni.

Kellemest a hasznossal! :D

sautia

[ Szerkesztve ]

sequator

(#47602) adrian360 válasza vhw (#47597) üzenetére


adrian360
őstag

hát azért nagyon függ hogy mit csinálsz abban a vereséges csatában. IS -szel kell 2 találat - kb 700 dmg hogy nullás kör legyen

(#47603) bartucc válasza sequator (#47601) üzenetére


bartucc
addikt

Ez se rossz ajánlat, de ennyiért már kb 2500 aranyat kapok, az nekem elég is lenne a célra, hogy legyen hely a garázsban, és a barakk bővítésre is elég.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47604) Tüzi válasza Snakeiboy (#47459) üzenetére

reménykedtem, hogy a 4.skill 100%nál őrnagy lesz a pari utáni kettő is... de nem...
most elszomorodtam :( 3% kellene E75 legénységnek, de akkor hagyom... csak ez éltetett.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47605) vhw válasza adrian360 (#47602) üzenetére


vhw
addikt

Ez egy ~1200 HPs, ~400-as alphat sebző tankkal nehéz?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47606) kanyipicske


kanyipicske
tag

utolsó 5 csata hellcattel:
2000 dmg defeat
3700(!) defeat
1800 defeat
1600 defeat
0 dmg egyből kivág az arty leháromszorozom<3
i love u Wg

Ami nem öl meg, az nagyobbá tesz - Super Mario

(#47607) Tüzi válasza Fel (#47579) üzenetére

"The first modified vehicle was delivered in early 1987. Since then almost all users of the Leopard 1 have also applied similar changes to their own vehicles, and in most ways the 1A5 can be considered the "standard" Leopard 1 today."

Ez a prototípus, vagy talán az 1A1...
ismét gratulálok a WG-nek.
bár igazából tök mindegy.
ez is kap majd egy "nemkompatibilis" váltót az elejébe, meg egy első lövésre robbanó ammo-racket.
aztán puszi.
bár amint hallom, lehet, hogy nem is a 3002DB-ből fog indulni az új ág.
csak azért, hogy megszopassanak mindenkit, aki összefarmolt 90-100k xp-t.
gratula csapó kettő.

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47608) bartucc válasza vhw (#47605) üzenetére


bartucc
addikt

Nekem inkább az a gond, ha ellövök még 1, esetleg 2 fogyócikket a csata közben, mert úgy már -6000-ről indulok, bár ritka az a pillanat, amikor megéri eleve.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47609) Fel válasza Tüzi (#47607) üzenetére


Fel
addikt

Na most erre mit mondjak... Van akinek semmi sem jó, de ezt már megszokhattuk.

Mikor indul az a repgép a déli féltekére? Idejében indulj el, le ne késd :)

(#47610) vhw válasza Tüzi (#47607) üzenetére


vhw
addikt

1965-ben került először rendszerbe a Leopard I, ez szolgál a játekbelinek alapjául.
Mi a probléma?
A váltó meg hátul van.

IS7 ammo rack is robban, ha úgy lövöd meg, most így ok?

bartucc: azokat a fogyó cuccokat érdemes leárazáskor venni (most hétvégén volt legutóbb féláron).
Ha nem játszol olyan sokat, akkor elég ha 3x100-150 darabra beruházol (vagy amennyire épp futja), elég sokáig kitart úgy. (a következő learázásig biztos, durván ~havonta egyszer egy alkalom szokott lenni)

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47611) mikron


mikron
tag

Most megint sokat kell szenvedni, hogy győzzön a csapat :U ...mégis a nagyok szidják az embert :U egy kis csapatkép, elgondolkodom azon, hogyan jutottak el sokan olyan szintre ahol vannak, ilyen pocsék játékkal. :U

(#47612) adrian360 válasza vhw (#47605) üzenetére


adrian360
őstag

nem azt mondtam hogy nehéz sőt, de előfordulhat hogy az első sarkon amorackkel az arty aztán helló van...
Átlagban persze plusszos a dolog, ha az volt a kérdés, akkor félre értettem, de simán lehet minuszos köröket menni tier7.ben is

[ Szerkesztve ]

(#47613) Tüzi válasza Fel (#47609) üzenetére

Itt nem arról van szó, hogy semmi sem jó (nem ismersz, szóval... köszi), de én örültem volna egy szép Leo1-nek... nagyon megerőltető lett volna lemodellezni azt... Hát(tal nem kezdünk mondatot) de nem. Ennyi.

Köszönöm, hogy aggódsz értem, de ne izgulj... nem fogom ;)

(#47610) vhw
e75-be se fért volna bele a váltó az elejébe, mégis beletették.
ebbe is beletehetik akármikor ilyen alapon.
ennyit erről.

a pár napja linkelt képet az ammo rack-ről az elejében pedig láthattuk... akármikori nerf alapja... kicsit változtatunk a durability-n... hoppá... bumm... kicsit nagyobbra csináljuk... kicsit így, kicsit úgy (persze miután a júzer beletette a pénzét free xp-be, etc), éééés... :) bumm :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47614) sebijani1982


sebijani1982
senior tag

Király a játék! Kidobott a francba desktop-ra mire visszaléptem addigra az ellen már 14-1 re vezetett, az mi?Ezek szerint a többieket is kidobta volna, mert mindenki a kezdőkörtől pár méterrel halt!

Van most valami karbantartás?

[ Szerkesztve ]

"Ob's stürmt oder schneit, Ob die Sonne uns lacht, Der Tag glühend heiß Oder eiskalt die Nacht. Bestaubt sind die Gesichter, Doch froh ist unser Sinn, Ist unser Sinn; Es braust unser Panzer Im Sturmwind dahin."

(#47615) Tüzi válasza Tüzi (#47613) üzenetére

különben is, mekkora jó lenne beépített tűzvezetővel megvenni a Leo-t :)) nyomsz egy jobbklikket, aztán csak lövöldözni kell, miközben 65el tépsz át a mezőn :DDD
aztán venni rá töltőt, ventit, meg optikát, és végre lenne egy op német tank is :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47616) vhw válasza Tüzi (#47613) üzenetére


vhw
addikt

Az E75 egy papír tank, azt csinálnak vele amit akarnak.
Ezen kívül van más példa ahol egy létező, megépített tank váltóját önkényesen átszabták?

Olyan jó, hogy még senki sem ismer részletes paramétereket, de egyesek már most jobban tisztában vannak velük, mint a fejlesztők.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47617) KaLeun


KaLeun
senior tag

Némelyikőtök a WoT bukását jósolja. Ehhez képest ma t6-ban a játékosok 90%-a, 2k csata alatti volt. Komolyan mondom, hogy már fizetnék azért, hogy legalább a narancs játékosok közé rakjon be az MM.

Cila

(#47618) Tüzi válasza vhw (#47616) üzenetére

értem én, hogy blue-print, de a lényegi részt nem érted... ezzel talán érthetővé válik

senki nem ismer részletes paramétereket, talán még a fejlesztők sem, de mint főként német tankkal játszó player, tudom jól, hogy a frontal gearbox mekkora nerf... mindezt úgy, bele sem férne az e75 elejébe, mert kilógna a páncélon, de azért ők beletették... mostmár teccikérteni'?
Leo-ra visszatérve, a váltó dolgot kicsit szakrasztikusan mondtam.

Az ammo rack-et viszont nem...
Ezt azért borítékold be, bő fél év múlva térjünk vissza erre.

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47619) bankaii


bankaii
csendes tag

Már a csata elején írtam, hogy nem lesz elég lőszerem, hát igazam lett :)

(#47620) vhw válasza Tüzi (#47618) üzenetére


vhw
addikt

E75, elég gyakori tank a harcmezőn. Nem igazán emlékszem mikor sikerült kigyújtani utoljára egyet szemből.
(egyébként az utóbbi időben már szinte több (de legalábbis ugyanannyi) orosz tankot látok égni mint németet)

Leo.
Wet ammo rack + safe stowage. (ha annyira meleg lenne a helyzet)

Egyébként high tier angol tankok ammo rackjével mi a helyzet?
Vagy a T44-T54 és rokon tankokkal?

Nem csak szegény német tankokokat bántják.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47621) Tüzi válasza vhw (#47620) üzenetére

nem a gyújtáson van a hangsúly... hanem a drasztikus sebesség csökkenésen.
amúgy is csak 28-30al megy, de ha ez leesik 15-17-re... egy lakóház méretű célpont esetében... :)
régen gyulladtam ki ezzel a tankkal, de a minap 4-5 csata alatt 4szer sikerült... szemből... fura :)
jó persze, értem én, kell nerf, mert a sok fax nem tudja átlőni szemből... de annyi eszük már nincs, hogy 2-3 tank rámenjen a nyomorultra, aztán kivégezzék :) nekem megváltás volt az a 150-200 meccs, amit a KT után e75-el mentem, és nem égtem szemből kapott lövésre mint Tokyo a gyújtóbombák után.

a skill-modul párosban igazad van, erre gondoltam én is. itt a durability beállításon lesz a hangsúly, hidd el.
bár szerintem sose lesz tizes tankom, nincs annyi időm játszani...
pénzt meg nem baszok el erre :)

[ Szerkesztve ]

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#47622) forras2 válasza vhw (#47620) üzenetére


forras2
őstag

Talán vasárnap volt, de lehet hogy hétfő éjjel.... Szembe állt velem az E75, de a lövege balra nézett, így a lövegtornyának a jobb felét láttam én. Kb 300 méterre voltam tőle, így nem tudom hol találtam el, de kigyújtottam "szemből". Én tigrisB-vel voltam. Bár gondolom én, hogy a lövegtornyot találhattam el.

(#47623) jahrn válasza Tüzi (#47615) üzenetére


jahrn
senior tag

Az agyujanak jonak kell lennie (L7A3) szal a kerdes az az h mennyire lessz agilis. A front ammorack-kel is egyutt lehet elni ha elegge mozgekony. Nomeg ugye a gun depression erteke. Remelhetoleg 1-2 heten belul lehet menni a teszt szerora es akkor kiderul.

(#47624) Dobi 562 válasza Tüzi (#47615) üzenetére


Dobi 562
addikt

Általában nem azért bánt (nerfel) a WG egy tankot, hogy kicsesszen a játékosokkal, hanem a játékegyensúly megőrzése miatt. Ők még mindig a játékosaikból élnek.

Várjuk ki milyen lesz a leo a1 mielőtt pálcát törünk felette, felesleges már előre fanyalogni. :)

(#47625) Napfénysüti

No fene kihagytam pár napot de tegnap toltam néhány csatát. Ilyen se volt még:
Name Total Per battle
Victory ratio: 100%
Battles: 7
Efficiencyold: 3333.9
Efficiencyv2: 3338.9
WN6: 2293.51
Average tier: 6.14
Experience: 4474 639.14
Capture points: 0 0
Defense points: 100 14.29
Damage: 8944 1278
Kills: 15 2.14
Spotted: 5 0.71

100% WR igaz csak 7 csatával de azt 7 különböző tankkal játszottam. :D
A tegnapi legviccesebb csatám a SU-152-vel volt. Egyedül maradtam egy T25/2, KV1-s és Grille trió ellen a 15,4-es töltésidejú troll gunommal. De egyesével sikerült mindegyiket kilőni pedig már temettem azt a csatát. ;]

Més que un club!

(#47626) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Tegnap nekem is elég jó napom volt.
Victory ratio: 78.38%
Battles:37
Efficiencyold: 1410.84
Efficiencyv2: 1329.38
WN6: 1598.73
Average tier: 6.78
Experience: 34063 920.62
Capture points: 43 1.16
Defense points: 0 0
Damage: 47978 1297
Kills: 31 0.84
Spotted: 91 2.46

magyarsrac

(#47627) Djuree


Djuree
félisten

na végeztem a churchill 7-tel. eszméletlen jó ez a tank is, az uccsó meccseken ahol csak 6-osok voltak 3-4-5 killjeim lettek zsinórban, volt ahol 5500dmg-et kaptam be, átlőni nem tudtak sehol. csak lassú, de egy mozgó erőd. kíváncsi vagyok a herceg is ilyen jó lesz-e.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47628) FórumÓzo válasza Djuree (#47627) üzenetére


FórumÓzo
csendes tag

Jó ám, én imádtam.
Egy példa

(#47629) kisküzdő válasza Djuree (#47627) üzenetére


kisküzdő
tag

Én tegnap vettem meg szóval a legények még eléggé kezdők. :D
Map: Lakeville
Date: 2013. március 28. 7:54:44
Jármű Churchill VII
Szerzett tapasztalat 1 924 (2x szorzó a nap első győztes csatájáért) + kredit: 22 416
Csatában elért Achievement: Mesterlövész, Kiváló Lövész, Elit lövész, Kiváló soför jelvény: "I. osztály"

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#47630) Antonius1978 válasza adrian360 (#47602) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ne vicceljetek, en altalaban a 7es szinten gyujtok penzt.
Persze lehet veszteseges a kor, ha lovok par 0-as sebzest, vagy tavolrol pattanot, es veszitunk.
Tegnap pl berakott 9es csataba Lakeville-re.
1-2 kilences, vagy 5-6 nyolcas tank, a tobbi 7es, meg 2 tuzer.
700at sebeztem IS8ba, 350et IS3-ba, 360at ST1-be, 850et kinai 7es vagy 8as medbe.
Hozzavetoleges sebzesek, amennyire fejbol emlekszem.
2200 sebzes, es nyertunk is, kereken 30 ezer penzzel jutalmazott a jatek.
6 ezer volt a loszer es 4 ezer a javitas, maradt kb 20 ezer tiszta haszon.
Prem nelkul, IS tankkal.

[ Szerkesztve ]

(#47631) [HUN]Dani válasza Antonius1978 (#47630) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem is jobb 7es tankokkal farmolni a kreditet. Én főleg TigerP-vel játszom mostanában és tegnap ahogy ránéztem a kreditemre, rendesen elcsodálkoztam, hogy milyen sok van. :DDD

magyarsrac

(#47632) #95904256


#95904256
törölt tag

Sziasztok!

Több helyen láttam már, hogy a "Wet Ammo Rack", "Cyclone Filter", "Fill Tanks with CO2", "Enhanced Springs" cuccok ( és a "Safe Stowage" perk ) növeli a különböző részegységek hit point értékét. Ezt a változást nyomon lehet követni? Nem lehet, hogy ezek csak a kritikus sérülés esélyét csökkentik de amúgy nincsenek kihatással a hit pointra?

[ Szerkesztve ]

(#47633) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Nem tudom mi az oka, nem tudom, hogy lehetséges, de: T32-vel M103 felé menet meglett az 50ezer xp-s határ, csatánként jó 1800 körüli kiosztott sebzéssel, 650 fölötti átlag xp-vel, már pont azt számolgattam, hogy a 700 is meglehet meg a 2000-es sebzés/csata. Azóta nem változott a játékstílusom, nem változott meg a tank sem, de az átlagsebzés lecsúszott 1100 körülire, az xp-t meg most haverral való szakaszozásnak köszönhetően tudom tartani 530 körül. Nem adja be a sebzést, az ellenség kitölti a célkeresztet és elszáll a füle mellett a lövedék, rendszeresen pattog elképesztő célpontokról (KV-1S) és sokszor válik arty-táplálékká, pedig 9es és afölötti csatában már inkább második-harmadik vonalban vagyok, hogy legalább túléljem, de volt, hogy akkor is rámlőtt az arty. Ami szerencse, hogy a hull down még működik, artytlan meccseken aprít még a kicsike :)
Más: T-34/85-tel 900as átlagsebzés jónak számít 400 csata után?

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47634) Mcray


Mcray
senior tag

Ez most komoly???

:DD :DD :DD Ha igaz, amit Jingles mond, hogy egy srác csinálta feketén, akkor a Wargaming a farkára fog lépni...

Most nézem, hogy már meg is történt :C

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47635) [HUN]Dani válasza Mcray (#47634) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Nagyon komoly. :D

magyarsrac

(#47636) adrian360 válasza Antonius1978 (#47630) üzenetére


adrian360
őstag

ennyire nehéz értelmezni, hogy mit írtam? nem mondtam hogy nem lehet pénzt keresni is-szel, nem mondtam hogy nyertes csata után nem lehet +20k. az volt a kérdés hogy vesztes csata esetén minuszos e a tier6-7-8 tank. erre mondtam hogy kell hozzá kicsit teljesíteni, mert ha csak puffogtatsz a levegőbe, és afkolsz akkor ráfizetéses a vesztes csata.

(#47637) Djuree válasza adrian360 (#47636) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha vesztes csata után minuszos a t6, t7-es tank, akkor vmit nagyon nem jól csinálsz :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47638) PR0JECTNR56 válasza Mcray (#47634) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Nem rossz próbálkozás. :C

(#47639) adrian360 válasza Djuree (#47637) üzenetére


adrian360
őstag

feladom, szövegértelmezési problémátok van....

(#47640) Veatta válasza adrian360 (#47636) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nos, a kapott kreditet nagyon kicsi mértékben, avagy egyáltalán nem befolyásolja, hogy veszítesz egy csatában vagy nyersz. A kiosztott és asszisztált sebzés befolyásolja leginkább.
Az xp nyertes csata esetében 1,5-szeres.

Szerintem.

(#47641) bullseye válasza Mcray (#47634) üzenetére


bullseye
addikt

Pedig itt nem volt arty...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#47642) LK


LK
addikt

Sziasztok! KV-1 után melyik nehéz kifejlesztését javasoljátok (és azt is írjátok miért)? Mind tetszik(T-150 kicsit jobban,csak lassú).

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47643) Bad Pritt válasza LK (#47642) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mi a végcél? 6osnál megállsz, akkor KV-1S, gyors, nagyot csap, amolyan assault módban remek cucc.
7esben mindkettő jó, az IS hasonló a KV-1S-hez, KV3at nem szeretik sokan, pedig nekem bejött, egyik legmagasabb átlag xp-m van vele.
8asban megint csak stílustól függ, KV4 egy TANK, mész előre és morzsolsz ha top vagy, csak lassú és orbitális méretű, IS3 szerintem az egyik legközkedveltebb harckocsi 8ban. E fölött még nem mentem :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#47644) Steelheart2 válasza LK (#47642) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Szia.Nekem megvan a T-150 és a kv-1S is.Nekem a 150 es jobban bejött.Sokan szeretik a sport KV-t,de nekem a nagy töltési idö nem jött be.A 150 es után a kv-3 nagyon jo tank.Azt kell eldöntened hogy a lassabb ,de páncélozottab vagy a gyors,de lassu tüzerö a jobb neked.

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#47645) LK


LK
addikt

Köszi gyerekek,lehet hogy két ágat is kipróbálok. Találtam egy bugot. A fejlsztésnél KV-1 ről 13500XP a KV1S,ha rámegyek akkor 24500. Most melyik igaz?

Tigrissel azért gyorsan ki lehet szedni ezeket nem?

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47646) forras2 válasza LK (#47645) üzenetére


forras2
őstag

Mivel a tigrisnek nincs nagy páncélja, így mind2 átlövi ha 1:1-be állsz vele. Ha nagyon szarul helyezkedsz, akkor nagyon meg tudnak izzasztani. Ha jól használod a tigrist, akkor simaliba mind a kettő. :K

23800 TP a KV1s kifejlesztése a KV1-ről :U

[ Szerkesztve ]

(#47647) bartucc válasza LK (#47645) üzenetére


bartucc
addikt

M4-el is ki lehet szedni a KV-1S-eket is, szemből is, 150 körüli találatokkal. Bármi kiszedhető egy Tigrissel is, de aránylag nagy a tűzerejük az orosz tankoknak, így hamar oda lehet csapni, nem kell várni, míg kilőnek. :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47648) LK válasza forras2 (#47646) üzenetére


LK
addikt

Köszi nektek.( T1,KV1,M6,és egy orosz HT a terv :) )

A játékban ,nálam Kv1-ről fejlesztve az egyik ágon 13500 xp van írva. Megörültem neki,de amikor továbbnyomtam,nem értettem miért lesz dupla annyi. Gyanítom ez BUG :)

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#47649) forras2 válasza LK (#47648) üzenetére


forras2
őstag

Vagy pedig azért annyit ír, mert még annyi XP kell a tankhoz, a többi már meg van :K

(#47650) Mcray válasza LK (#47645) üzenetére


Mcray
senior tag

Tigrissel minden gyorsan ki lehet szedni ha a Tigrist irányító játékosnak nem a lába közt van az agya.

DE

Ha Tigrissel vagyok, néha hangosan wádöfákolok, amikor a KV1S-ről pattanok vagy nulla sebzést lövök, mert félre megy a lövés és elakad a lánctalpában.

Mindkettő (T150 és KV-1S) is megvan/megvolt, és bár a KV-1S-sel sokkal jobbak az eredményeim, a T-150 varázs oldala mégis sokkal emlékezetesebb, mert ha jó szögben állsz, akkor 175 átütésig, mindent elnyel a lánctalpad. :)

KV-1S inkább pattint lövéseket. Ha nem pattan, akkor véged van. Cserébe olyan gyors, hogy az ellenség mögé tudsz rongyolni, ha mással van elfoglalva és seggbe tudod rakni, mielőtt rájön, hogy mi történik.

T-150 inkább elnyeli a lövéseket és sokszor megúszod egy leszakadt lánctalppal, ami csak akkor baj ha épp rohamoznak sokan ellened, vagy arty rajtad van. Ha viszont 1 V 1-ben párbajozol egy hasonló tankkal, akkor nagyon jó a T-150. :)

következő 7-es szinten, az IS egy sokkal jobb KV-1S, tehát ugyanolyan gyors, de már kis páncél is van.

A KV-3-mal viszont olyan rég nem volt jó köröm, hogy már nincs is kedvem menni vele, mióta kipróbáltam az USA és Német 7-es tankokat, amikkel kereken kétszer jobban megy, mint a KV-3-mal.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.