Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#47501) jimmy74 válasza Mcray (#47498) üzenetére


jimmy74
őstag

Ezt tapasztaltam én is hogy jó kis buffot kapott anno lesajnált IS-6! :(( Pattogok én is róla.

WoT:jimmbo

(#47502) Veatta válasza Snakeiboy (#47484) üzenetére


Veatta
aktív tag

Kemény.

(#47503) Fel válasza virkir (#47482) üzenetére


Fel
addikt

Hát igen, ezeknél a wg-s srácoknál semmit sem érdemes 100%-ig biztosra venni. De..
Megnéztem az eredeti fórumot, és ahogyan a blogger leírta, úgy nem szerepel a dolog az eredeti kérdés-feleletben. Ugyanis, azt kérdezte valaki, hogy mi történik, ha a VKDB helyett a light ág felől lehet elérni a Leo1-et, akkor az összegyűjtött xp-je átkerül a másik ágra (az Aufkl. Pantherre)? És erre az volt a válasz, hogy bármi változhat, és nem lesz kompenzáció.

Amit linkeltem egy kicsit egyértelműbb. A VK 3002Db-ből lehet elindulni a Leo1-re? - Da.
Nemsokára kiderül mi lesz, addig már kibírjuk.

A végére képek: Indien Panzer; Leopard Prototyp der Arbeitsguppe A
Ez a tier 8-es export panzer egész jópofának néz ki. Hátul a hajtás, szép hosszú csöve van (állítólag 90 mm-es), remélhetőleg pontos, és lesz lövegkitérítése is..

[ Szerkesztve ]

(#47504) Napfénysüti válasza Djuree (#47493) üzenetére

Már ki van fejlesztve csak még nem vettem meg. ;]

Més que un club!

(#47505) [HUN]Dani válasza Fel (#47503) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Ez az indien panzer úgy néz ki, mint egy mini löwe.

magyarsrac

(#47506) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Pz III/IV: Kissé különc jelenség a garázsomban, ami szinte mindig páncélvadászokkal van tele. Igazából nem is nagyon ment vele a játék, de ma adtam neki még egy esélyt, változtattam a hibás taktikai elemeken és egy kicsit sikerült ráérezni a dologra.
Medium tank státusza ellenére még a szokásosnál is mozgékonyabb, a döntött lemezekből álló páncélzata néha egészen jól hárítja a beérkező lövedékeket, a legjobb rászerelhető löveg pedig szintén egy korrekt darab, egyedül az újratöltése érződik egy kissé lassúnak így a Hetzer-ből (rendelkezik töltésgyorsítóval) átülve.
Mindenesetre itt tartunk, majd lesz ez még jobb is:

(#47507) Scheffer


Scheffer
tag

Remélem nem csak számomra okoz örömöt magyar zászlót látni a sok orosz, lengyel és német között a top 20-as rangsorban. :)

[ Szerkesztve ]

(#47508) jahrn válasza Fel (#47503) üzenetére


jahrn
senior tag

Nekem nem tetszik az Indienpanzer (a tier 9 Leo viszont annal inkabb). Mondjuk nem is ez a lenyeg, hanem h mennyire lessz hasznalhato. Az agyu ugyanaz mint a Pershing-en szal azzal nem lehet gond (ill WGrol van szo szal..), kerdes a mozgekonysag....

(#47507) Scheffer Grat :C

[ Szerkesztve ]

(#47509) Veatta válasza Scheffer (#47507) üzenetére


Veatta
aktív tag

Gratulálok! Szép teljesítmény, igen jó látni!

(#47510) Mcray


Mcray
senior tag

Gyenge lövegekkel semmi módon nem bírtam sebezni az angol dögöket Tier 8 és felett és véletlen, betaláltam a torony és a test közé. Hoppá max sebzés. Akkor próbáljuk újra. Megint. 4 lövés és a Körnörfon nem élt. Kipróbáltam a többi hasonló toronnyal megáldott angol gép ellen és 100%, hogy ami a tornyot vagy az elejét nem viszi át, az a torony és test között biztos sebez :)

Nem tudom mennyi a minimum szükséges átütés, de a KV-5, KV-4 alap löveg simán viszi :)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47511) GrooveHero válasza Fel (#47503) üzenetére


GrooveHero
addikt

Váó. Milyen csúzli van ezen az indiánon? Vmi új? Vagy esetleg vmi 10.5-es? :F

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47512) Djuree válasza Mcray (#47510) üzenetére


Djuree
félisten

torony és a test között az illesztési pontnál a tankok 90% átlőhető ;)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47513) Mcray válasza Djuree (#47512) üzenetére


Mcray
senior tag

Világos, de az angol gépek esetén nagyobb távolból oda tudok találni. Nem kell arctámadózni hozzá :) Akkora rés van ott nekik.

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#47514) mikron


mikron
tag

Végre sikerült FCM 50t kilőnöm :D azt hittem keményebb ellenfél :D szeretem a prémiumos tankokat kilődözni ;]

(#47515) Mottie


Mottie
őstag

Tegnap sikerült egy Halonen-t összehozni.. Sniperkedjünk VRL 39-cel! :)

Be Victorious!

(#47516) bartucc válasza FórumÓzo (#47453) üzenetére


bartucc
addikt

Az a gond, kevés hely van, és mivel több ágat is húzok egyszerre, kellett a hely. Bár ez volt az első tank, aminél talán megbántam, bár fizetni meg nem igen szeretnék a játékért. Mármint venni a gold-ot, mert akkor gyorsan drága mulatság lesz belőle. :B

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#47517) GrooveHero válasza Mottie (#47515) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akarod mondani ARL V39-cel? :))
Nem lenne rosz TD, ha nem lenne rajta az a csonkagúla a tetején. Páncél nem sok van rajta, ráadásul a legnagyobb ágyú is csiga lassan szűkül, igaz a legények is csak 80%-osak voltak. Remélem az AC. Mle 46 jobb lesz. bár a 48-at jobban várom

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47518) Mottie válasza GrooveHero (#47517) üzenetére


Mottie
őstag

Úgy-úgy, fene tudja ezek nevét.. nekem még nincs meg a legnagyobb ágyú :P

Ez meg a kedvenc csapatom:

[ Szerkesztve ]

Be Victorious!

(#47519) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Sziasztok!

2 kérdés.

1. Barátommal csak akkor tudunk játszani ha prémium előfizetésesek vagyunk vagy máshogy is lehet? Ha igen hogyan? Jövő héten lesz új pcje és akkor jönne játszani ő is és szeretnénk ha nem 2en lennénk 2 pályán :) Hanem akkor azonos oldalon azonos pályán lehessen menni. Nem tudom, hogy mi a menete...ki kell keresnem őt vhol és meghívnom vagy vmi ilyen trükkje van??

2. Tudtok esetleg olyan klánról akik kisebb szinten is már bevesznek embert? Jó lenne kicsit profibb oldalról is tippeket kapni, egyrészt gyorsabb lenne nyilván a fejlődés is, másrészt már kicsit összeszokna az ember a teammel.

Előre is köszi!

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47520) Djuree válasza Brian_GT (#47519) üzenetére


Djuree
félisten

ha csak 2-en akartok nem kell prém. 3-hoz már kéne. csak simán felveszed friendsbe és behívod, semmi trükk.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#47521) vhw válasza Brian_GT (#47519) üzenetére


vhw
addikt

Ketten játszhattok prem fiók nélkül is szakaszban. (először vedd fel barátnak ingame, majd a Battle gomb alatt lenyitod a menüt, kiválasztod a platoont, és meghívod őt)

Klánt meg majd ajánl valaki, aki képben van ezzel. :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47522) GrooveHero válasza Brian_GT (#47519) üzenetére


GrooveHero
addikt

Az 1-es kérdésedre tudok válaszolni. Haverod regisztrál, telepít, belép a játékba. Te rá keresel a nevére, fel veszed barát listára. Aztán a csata fül alatt van egy legördülő menü, ott lesz egy olyan, hogy szakasz. Itt ha barát listán van valaki, akkor rá lépsz a nevére, jobbra nyillal át dobod a másik oldalra, és alul nyomsz egy meghívás gombot. Ez azonban csak akkor működik, ha mind ketten ugyan azon a szerveren vagytok. Lásd EU1, vagy EU2 bejelentkezéskor. Tehát fontos, hogy mindketten az EU1-gyen,vagy EU2-n legyetek. Kb ennyi.
A második kérdésedre nem tudok válaszolni, nem igazán vagyok tisztában a jelenleg klánokkal, nálam most alszik ez a dolog.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#47523) Brian_GT


Brian_GT
őstag

Köszi a segítséget mindhármótoknak. Tiszta sor, így már értem.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#47524) Csabi04


Csabi04
tag

Sok szó volt erről a WR-rol. En bevallom hogy alig tudom ezekkel a k@urva balf@sz játékosokkal 51 %-on tartani. Most se tudtam a T29-t leduplázni. Átlagba 2500-3000 sebzésél elvesztettem 7 mecset.

(#47525) mikron válasza Csabi04 (#47524) üzenetére


mikron
tag

Nem kell figyelni én zsinórban 18 meccset veszettem, most 54 %-on vagyok. A gépemről is leszedtem az XVM-t nem érdekel ki hány %-os, mivel semmit nem jelent az alapján nem lehet megmondani ki nyeri meg a játékot. Volt olyan meccsem, hogy az ellenfél táborában lilák, zöldek voltak rendesen a mi csapatunkban meg piros hegyek voltak mégis 15:4-re levertük őket :D ...... no comment :U

[ Szerkesztve ]

(#47526) Csabi04 válasza mikron (#47525) üzenetére


Csabi04
tag

Hat igen csak felbosszantott, hogy állandóan vesztünk, amúgy én se használom az XVM-et.
De szerintem aki használja az meglátja, hogy nincs esélye nyerni, megy és egy kettő kinyíratja magát.
Ma abba is hagyom, le se kell dupláznom a T29-et mert így is gyűjtöttem vele kb 3000 XP-t vele.

[ Szerkesztve ]

(#47527) vhw válasza mikron (#47525) üzenetére


vhw
addikt

Gondolom ez az általános, hogy a piros hegyek nyernek.

Az XVM nem jövendőmondó, esélyeket mutat.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47528) Tenken válasza Csabi04 (#47526) üzenetére


Tenken
őstag

Olyan jó tankkal, mint a t29 engem nem különösebben érdekel, ha zsinórban vesztek magas kiosztott dmg-ek mellett. Amikor egy szar stock tankkal (angol/francia ht-k) az elején csak duplára hajtok, hogy fájdalom mentesebben kerüljön fel rá pár modul, de az úristennek sem akar össze jönni. Na ilyenkor tudnám a hajam tépni.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#47529) mikron válasza vhw (#47527) üzenetére


mikron
tag

Igen csak esélyeket mutat és az alapján nem lehet megítélni egy játékost.

(#47530) vhw válasza mikron (#47529) üzenetére


vhw
addikt

Az esélyeket a csata kimenetelére mutatja.
A játékost meg a statok jellemzik többé-kevésbé helytállóan. Egy becslés, amit valaki vagy tud helyesen kezelni vagy nem.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#47531) Jolet válasza Jolet (#47485) üzenetére


Jolet
őstag

elvileg itt megnézhető a csata

http://www.myreplays.ru/dr/78c46193-a0c9-2eac-dc49-51530c29c5d8

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47532) Antonius1978 válasza vhw (#47530) üzenetére


Antonius1978
addikt

Ti hogy erzitek mostanaban, hogyan megy a jatek ?
Mostanaban annyi agyatlan barmot amennyit lattam ritkan latni, ra is nyomja a belyeget a hangulatomra.
Szerencsere most ramozdultam a kinai agra, a Type 58 kell nekem, es 1es szinten meg nem kapok duhrohamokat, meg keveset is jatszom, de oda a jatek varazsa...hol van mar az, hogy napi 8 orat is WOT-oztam...
Ez mar a multe...egyre jobban idegesit, amikor a jatekosok nem nezik azt a kurva terkepet, tegnapelott is mindenki elment 1 fele, es T44-el, es egy Type 59 mentunk masik fele, ahol 5 tank vart, engem egybol kilottek, mert kereszttuzbe kerultem, de erdekes modon megnyertek a csatat, mondjuk nem ertem hogyan...

(#47533) Bingisz válasza Antonius1978 (#47532) üzenetére


Bingisz
addikt

"engem egybol kilottek, mert kereszttuzbe kerultem"

Az a csapat hibája, hogy te előrerohantál meghalni? :U
Talán azért nyertek, mert a többiek nem rohantak ész nélkül...

Szerintem az a legnagyobb hiba, hogy sokan meggondolatlanok vagyunk. Különösen akkor amikor meglátjuk a sok pirosat az ellenfélnél. Én is, bevallom, bár mostanában igyekszem kevés hülyeséget csinálni, ami meg is látszik a statom javulásán.

Amúgy jó nagy divat lett a csapattársak fikázása, amiben van is valami, de messze nem annyi mint itt sokan írnak.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47534) Tenken válasza Bingisz (#47533) üzenetére


Tenken
őstag

Ne haragudj, de ha 750 eff az átlag az eu szerveren, akkor van is rá oka bőven mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#47535) Bingisz válasza Tenken (#47534) üzenetére


Bingisz
addikt

Mindenkinek?
De hisz mindenkinek az átlaga 750
:N

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#47536) Patrick76496 válasza adrian360 (#47447) üzenetére


Patrick76496
őstag

A szerver átlagot most már értem, hogy mi, de a szerver top átlag lényege még mindig nem esik le. :F Ilyen statok vannak a wot-news-on is, (server top, on server), azok sem tiszták..

(#47460) Szilu: Kösz! :R Mennyire pontos ez a BRV? Vagy extrem jól (még annál is jobban) megy a T-33-al, vagy csak nagyon elszámolt valamit a gép. Az a 11588 nekem gyanúsan sok.

Más: Ilyen medált is 5 évente szerzek egyszer:

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#47537) Tenken válasza Bingisz (#47535) üzenetére


Tenken
őstag

:R

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#47538) gebol18


gebol18
csendes tag

Én is észrevettem,hogy egyre sűrűbben "lemming" csata van,ilyenkor megpróbálok átmenni a másik oldalra vagy ahol egyátalán nincs csapattárs és próbálok védekezni,ami menni is szokott,HA csak be nem kerítenek...
Én már csak akkor akadok ki,amit múltkor is a csapattárs művelt (arty) nem a pályára figyelt,hanem a pályán kívülre :DDD

"gabeszito"

(#47539) Dobi 562 válasza Scheffer (#47507) üzenetére


Dobi 562
addikt

Gratulálok, csak így tovább! :)

(#47540) babferi


babferi
tag

Sracok ! Valahol meg tudom nezni az egyes tankokkal , az EU szerveren eddig elert , legmagasabb illetve atlag exp-t ? Vagy ezek az adatok nem publikusak ?

... Vicces fiu vagy te Sully , kedvellek ; eppen ezert teged ollek meg utoljara ... - Emlekszel , azt mondtam teged nyirlak ki utolsonak?! - Igen , emlekszem ! - HAZUDTAM ! ...

(#47541) Linkin


Linkin
senior tag

Helló
Az lenne a kérdésem hogy arany vásárlásnál az eladási vagy a vételi árfolyamat kell nézni?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#47542) Fel válasza Linkin (#47541) üzenetére


Fel
addikt

Egyiket sem. Online vásárláskor a középárfolyamon váltja a pénzt a bankod (a sajátján).

[ Szerkesztve ]

(#47543) grex4


grex4
aktív tag

Hétfői napom:

És a tegnapi amikor MM szopóágra küldött, szerverváltások és wot újraindítások után sem volt 40%-nál több esély a győzelemre.

Csupa béna csapat, mire elértem a helyemre és felvettük a csata ritmusát addigra a másik ág elesett, resetelésre sem volt már idő. Alig sikerült duplázni pár tankot, naív aki azt hiszi hogy itt minden random, ekkora különbség nem lehet két nap között.

üdv

(#47544) Antonius1978 válasza Bingisz (#47533) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nos, ez igaz, viszont azt elfelejtettem megemliteni egyuttal, hogy Csata Utozet palya volt, es az ellen beallt foglalni, es mi ketten mentunk oda, a tobbi baszott ra, es nem is ertem, hogy hogyan tudtak a foglalst megakadalyozni...gondolom amig engem kilottek, a Type egyet resetelt gondolom, es akkor esetleg a palya masik felebol is jott melleje meg tank, maskepp nem ertem hogy hogyan nyerhettek...

(#47545) Tiszteletes


Tiszteletes
aktív tag

Hali! Várnánk még néhány T2-4-es tankot századozni. EU1 szeróra. Gyertek gyertek! draft51 századát keressétek. ÉS segítsetek életem első századozását elkezdeni. :) Köszönöm!

Szolgálati közlemény vége. ;-)

Miért... vagytok... gyengék???! Játtszatok!!!

(#47546) Jolet válasza grex4 (#47543) üzenetére


Jolet
őstag

érdekes hogy tegnap nekem is ilyen alacsony volt a WR-em :-(

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#47547) Antonius1978 válasza Tiszteletes (#47545) üzenetére


Antonius1978
addikt

En bejovok picitt ;)

(#47548) Veatta válasza grex4 (#47543) üzenetére


Veatta
aktív tag

Érdekes, nálam fordítva szokott alakulni a hatékonysági mutatók (effy,WN6, stb.) és a win rate között fordított arányosság szokott fennállni, ha alacsony a win magasak a számok, ha magas a win alacsonyabbak a számok.

(#47549) Csabi04


Csabi04
tag

Engem az idegesít hogy kb 10 játékos állandóan spotol. Ezt gondoljak: na én előre megyek spotolni. Lőjetek segfejek! Ezután kilövik és ezt gondolja: én mindent megtettem de a balf@szok elb@sztak. gggg.

(#47550) mikron válasza Csabi04 (#47549) üzenetére


mikron
tag

Ismerős a helyzet :K legalább el lehet akkor mondani, vak vezet világtalant. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.