Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41501) SoulReaver válasza mynames (#41497) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az viszont tény, hogy egy KV1S-t még egy egy t8-as is meggondol, hogy rárontson-e (rengetszer tapasztaltam) <-- ezt remélem csak viccnek szántad :)

Én meg azt tapasztaltam, h Kv1s első lövése után (ami pattant) menekül :) IS-3 elől :D

[ Szerkesztve ]

(#41502) Pttypang válasza SoulReaver (#41501) üzenetére


Pttypang
veterán

Már a 34-85-el is kiröhögtem a kv-t.. :U

Everybody lies.

(#41503) SoulReaver válasza Pttypang (#41502) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sima kv -val az nekem is ellenfél.. pattogós kis rohadék :D

más:

Legszebb köröm a mai nap :D

(#41504) mynames


mynames
senior tag

Hát akkor írjátok bele az 1-es hsz-be , hogy az egyik legrosszabb 6-os a Kv1s és legyen öröm és bodottá. :DDD

(#41502) Crytec210 : a statod alapján a véleményed nem jelent sokat számomra.. :DDD ...bocs

[ Szerkesztve ]

(#41505) Scheffer


Scheffer
tag

HUNS - Underdogs vs. 1stLT Briedzai

Go4WoT csatánkat streamelik. Hamarosan kezdődik. (17:50 után.)

[ Szerkesztve ]

(#41506) Veatta válasza Scheffer (#41505) üzenetére


Veatta
aktív tag

Mikor indítják?

(#41507) Lacuss20 válasza mynames (#41504) üzenetére


Lacuss20
senior tag

Az is h**lye volt aki ezt állította, nekem nincs és nem is lesz elvből nem játszok ruszki tankkal. No nem azért mert ruszki, hanem mert érezhetően elvan tolva kissé javukra a játék...

Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

(#41508) Scheffer válasza Veatta (#41506) üzenetére


Scheffer
tag

Úgy látom pont most.

(#41509) diegho válasza Lacuss20 (#41507) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, tényleg el van tolva az egyensúly, jobbak az amerikai tankok. Bár mióta németekkel játszok, már azokat is jobbnak tartom az oroszoknál, franciákról meg ne is beszéljünk...

Nem tudom honnan jön ez az OP orosz tankok kitaláció, de mondjatok már olyan orosz tankot, aminél nincs jobb a másik oldalon saját tierjében.

[ Szerkesztve ]

(#41510) Veatta válasza Scheffer (#41508) üzenetére


Veatta
aktív tag

Na ebből nem sokat értettem, mik a szabályok?

(#41511) vhw válasza Scheffer (#41508) üzenetére


vhw
addikt

Hát ezt a tankösszeállítást... nem is tudom mit gondoltak... :D

(de ha ez élőben megy, akkor nem láthatják a csapatok, hogy miújság van az ellenségnél akihez az observer került?)

diegho: T50, Su26 ez a kettő vitán felül. :P

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41512) Atlantis válasza Scheffer (#41508) üzenetére


Atlantis
veterán

Ehhez én hülye vagyok, de miért kell hozzá T1-es tank? Az vicces volt, ahogy Kacsa1 nevét kimondták... :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41513) Pttypang válasza mynames (#41504) üzenetére


Pttypang
veterán

[link]
144/194/44 a penje a 85 mm D5T-85BM-nek. Esetleg máskor barátkozz a guglival, és ne a válaszolók statjait kezd el rögtön nézegetni.. :U

[ Módosította: Barthezz2 ]

Everybody lies.

(#41514) virkir válasza Veatta (#41510) üzenetére


virkir
veterán

Ezek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#41515) Veatta válasza virkir (#41514) üzenetére


Veatta
aktív tag

Köszi!

(#41516) uggon


uggon
csendes tag

Sziasztok!

Valaki mondja már meg mi a büdös fenét csinálok rosszul ebbe a r*hadt játékba, hogy állandó jelleggel szétlőnek a Tiger tankkal??? Ha kimerészkedek fedezékből azt sem tudom honnan de kapok pár lövést és megdöglök. És ez szinte mindig így van, legfeljebb ha nagyon erős csapatba kerülök akkor nincs. Veszteséges az egész nyomorult tank. 13K átlagba a javítás, pedig már nem is alap cuccok vannak rajta és mégis annyira de annyira f*s az egész ki*aszott tank, hogy azt elmondani nem tudom és már ráment az egerem, forgószékem is. :W :W

Lassan azt fogom már csinálni, hogy megállok kezdőn és kész.

[ Szerkesztve ]

(#41517) diegho válasza vhw (#41511) üzenetére


diegho
nagyúr

T-50-nél lehet jobb a kínai, a SU-26 igaz, az OP a torony miatt.

uggon erre én azt szoktam mondani, hogy ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Ha nem megy a játék inkább hagyd a fenébe és keress másikat, nem leszel ideges és nem rontod el mások játékát a kezdőn állással.

[ Szerkesztve ]

(#41518) uggon válasza diegho (#41517) üzenetére


uggon
csendes tag

Azért nem kevés játékidőm van benne, Tigris, KV-1S (lassan az IS is megvan már), JagdPZ, ha lenne rá pénzem is meglehetne. Nem szeretném abbahagyni, inkább bele akarok tanulni.

(#41519) L-e-f-i-e válasza uggon (#41516) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

A tünetek alapján én valami nyugtatót javasolnék, de nem vagyok orvos, a játékban meg ha valalmi nem megy és nem akarsz utána olvasni sem akkor tényleg ne erőltesd, a My little pony alatt még senki sem zúzta szét a berendezést, kellemes játék lehet az is :D

=^-^=

(#41520) uggon válasza L-e-f-i-e (#41519) üzenetére


uggon
csendes tag

De érted, mikor próbálok előre jutni és a térképen még csak hírből sincs egy enemy sem aztán azt veszed észre, h oldalról, hátulról, mindenhonnan lőnek beléd párat és bumm, annyi volt...na ez egymás után többször is eléggé idegesítő tud lenni....

(#41521) scyllarus válasza uggon (#41518) üzenetére


scyllarus
veterán

Kérdezz meg pár jó játékost. Én a magam részéről a Tigerrel megszenvedtem, 2x eladtam 2x visszavettem (amikor féláras volt), most barátkozunk lassan. Alapvetően nem frontharcos, maradj vele a második vonalban. A top ágyúja pontos és elég erős is, azzal tudod támogatni az első vonalban nyomulókat. A látótávja sem rossz, azt fokozhatod legénységgel/optikával/csigaszemmel, akkor biztosan nem kapnak szét láthatatlanok. Ha jól beforgatod (kis szögben kell csak!!!), akkor szépen pattint is (épp tegnap pattintott vagy 5-öt zsinórban).

Az orosz tankok OP híre úgy terjedhetett el szerintem, hogy egyesek csak a pen/dmg értékeket nézik az ágyúknál. És ha agyatlanokkal kerülnek szembe, akik egyesével közelről próbálkoznak velük, akkor tényleg nagy pusztítást képesek végezni. Én nem tartom rossz tanknak a KV-1S-t, de nem félek tőle, akármiben is ülök.

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41522) diegho válasza uggon (#41518) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha bele akarsz tanulni, akkor ajánlom a tier 1-2-3-4 tankokat, ha ismered az összes oda bekerülő pályát és a játék alapjait, akkor lehet menni tier5-be, ha már tényleg az összes pálya megvan és van értékelhető eredményed tier5-ben, tudod, hogy a tankokon hol kell keresni a gyenge pontokat és el tudsz helyezkedni úgy a pályákon, hogy az ellenfél nem röhög a pozíciódon és nem csak egy frag vagy nekik, akkor lehet menni tier6-ba és így tovább. Ha tegyük fel 5000 csatán túl vagy és továbbra sem tudod mikor hová kell menni, akkor bizony irány egy másik játék.

Ha próbálsz előre jutni és szétlőnek, akkor legközelebb használd a fejed és gondolkozz, hogy hová mész.

[ Szerkesztve ]

(#41523) gy-daniel válasza uggon (#41520) üzenetére


gy-daniel
tag

A kis tankokat te jó eséllyel csak sokkal közelebbről látod, mint fordítva, és ha beszpottoltak, akkor látótávodon kívül is lőhetnek. Próbálkozz más helyekről, más irányból, aztán ahol mindig hamar szétkapnak, arra ne menj többet. Egyedül meg nem érdemes a tigrissel nekirontani az ellen arcvonalának.

(#41524) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

No, ezt is megéltem:

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#41525) Scheffer válasza vhw (#41511) üzenetére


Scheffer
tag

Nem tudom pontosan, de van kb. 10 perc késés, szóval nem lehet ilyet játszani. :)

(#41526) fradi81 válasza uggon (#41516) üzenetére


fradi81
veterán

Ami biztos hogy a tiger P egy álom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#41527) Z.m.Z


Z.m.Z
aktív tag

Egyre jobban utálom ezt az XVM modot.... szar előre tudni, hogy bukta lesz a mecss.. többnyire olyankor már nem is töröm magam ha látom, hogy esélytelen. :(((

(#41528) myckey válasza uggon (#41520) üzenetére


myckey
veterán

azért az ilyen "próbálok előre jutni" akcióval óvatosan
vedd figyelembe,hogy milyen a géped,milyen ellenségek élnek még,mik a fedezékek,milyen típusú gépek vannak a másik oldalon,ki támogat........szal azért egy-két dolgot át kell gondolni,mielőtt nekiereszted a takot :)

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41529) Sunsetjoy válasza Z.m.Z (#41527) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Jobban jársz, ha legalább az esélyszámolgatóját kikapcsolod. Úgyis felemásan működik, főleg, ha meglátják többen valaki a jobb esélyt kapott csapatból, és könnyelműségre ragadtatják el magukat. Abból következik, hogy előfordulhat ott is a lemmingtrain, és szépen bemenetelnek a húsdarálóba.

Vagy 2-4 szuperstatos fazon (akik mondjuk tankjukból adódóan nem tudnak annyit hozzátenni) miatt elsúlyozza az esélyszámítást.
Nyomtam pár napja olyat, hogy többször volt 20% körüli esély, és aláztuk a "jobbat".

Max. arra jó, hogy körbenézhetsz, milyen csapattársak "támogathatnak", illetve a fal túloldalán lévő ellenség milyen "trükköket" vethet be (pl. képes seggel kitolatni eléd:)

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#41530) ktg3 válasza Z.m.Z (#41527) üzenetére


ktg3
őstag

Húztunk már be 5% vs.95% csatát is ;]
Amúgy tényleg elég demoralizáló néha, hogy kijössz egy vesztes csatából és csak a fejedet fogod, hogy milyen csapatod van már megint..

Mondjuk azóta sem láttam olyat, hogy 5%-os csapatba lettem volna.

[ Szerkesztve ]

(#41531) nyunyu válasza Sunsetjoy (#41529) üzenetére


nyunyu
félisten

Ha az XVM 85%-nal nagyobb nyeresi ratat mutat, akkor tuti akad 2-3 olyan top jatekos a csapatban, aki ugy gondolja, hogy nelkule is megnyerik a meccset.

Ennek persze massziv bukta a vege.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41532) echterion válasza uggon (#41520) üzenetére


echterion
nagyúr

Van nálam egy doboz xanax, szólj, ha eleged lett a hajtépésből. :))

**********

(#41533) Djuree


Djuree
félisten

első t-43-as kör:

Victory! Map: Mines 2013. február 24. 20:36:49
Vehicle:: T-43
Exp: 8 250 (x5) + Credits: 69 967
Achievements: : Master Gunner, Sharpshooter, Mastery Badge: "1st Class"
2350 dmg, 2 kill

nem rossz nem rossz :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41534) nepszter1


nepszter1
addikt

Örülök neki ha a 3mas pici tankomat nagy dög 5 raknak össze sok esélyem van

(#41535) krisss93 válasza nepszter1 (#41534) üzenetére


krisss93
aktív tag

Örülj mert régebben még nagyobbal is összerakta...

(#41536) fradi81 válasza nepszter1 (#41534) üzenetére


fradi81
veterán

két szint szokott lenni a legnagyobb különbség, felderítőnél lehet több

moto g72, Ninebot d28e

(#41537) Djuree válasza nepszter1 (#41534) üzenetére


Djuree
félisten

ez egy ilyen biznisz ;) mégis eljutottunk t10-es tankokig :))

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41538) scyllarus válasza uggon (#41520) üzenetére


scyllarus
veterán

Még én is tudok jobb kört menni a Tigerrel, a profik meg pláne.

Ilyen lett, amikor 1 perc után 8-ra esett az fps-em valami rejtélyes okból, és úgy is maradt:

Még egyszer hangsúlyozom, átlag alatti játékos vagyok. Ha nekem ment, neked is simán fog.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#41539) Tenken


Tenken
őstag

NV-s WoT-os kuponnal foglalkozik itt valaki?

"Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

(#41540) vbbb


vbbb
őstag

Amikor Ferdivel 4500as sebzés kiosztással utolsóként maradva fordítasz a csatán, és csak nyüves döntetlenre futja....fuuuu....és utána 1200ra megadja az 5x-et...ez az érzés megfizethetetlen...

(#41541) Djuree


Djuree
félisten

volt velünk egy 3-as foch155 szakasz, megyek előttük batchattel, erre az egyik kilő 600hp-ról :U ez mi? :W ilyen idióták miért játszanak?!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41542) Steelheart2 válasza Djuree (#41541) üzenetére


Steelheart2
senior tag

Ma velem is megtörtént.Kilött egy köcsög,mert kilöttem elölle egy tankot,aki majdnem kivégezte öt.Erre ö kilött engem.Retardàlt emberek vannak.:)

Iphone 13 pro,Xiaomi Mi 10 Pro 8/256,; Xbox Series X,Asus TUF Gaming FX 505 DT

(#41543) Djuree


Djuree
félisten

tegnapi szép mérleg:

Name Total Per battle
Victory ratio: 30%
Battles: 20
Efficiency: 1001.88
WN6: 902.43
Average tier: 8.9
Experience: 11237 561.85
Capture points: 0 0
Defense points: 12 0.6
Damage: 24336 1217
Kills: 20 1
Spotted: 29 1.45

Vehicle Games played Victory ratio
Bat Chatillon 25 t 14 28.57%
Type 59 2 0%
Grille 2 0%
T-43 1 100%
Churchill I 1 100%

batchat-el siralmas volt, én is sokat rusholtam sajnos és hamar behaltam, de sztem megint nem rajtam múlott. grillével 1500-2000 dmg kevés volt mindkétszer :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41544) zsloti


zsloti
senior tag

Hm...
Annyira fikázzátok itt a kv1-s tankot hogy elgondolkodom a megvételén
Ám érdemes a t50 és a t50-2 tankot is megtartani vagy csak a 50-2-t?
Zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#41545) #48613632 válasza zsloti (#41544) üzenetére


#48613632
törölt tag

KV-1 igen OP a tierjében, sztem nem fikázta senki, bár nem olvastam feljebb. Nekem 577 csatából 305 győzelmet hozott, és amúgy 51% az általános WR-em, szal nincs okom panaszra.
Az 50-2 le lesz majd cserélve később, nekem is ki van fejlesztve, és meg is fogom venni, talán a napokban.

(#41546) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hétvégi akciónak köszönhetően eldöntöttem, hogy a ferdeszeműeknél a med ágon megyek tovább úgyis eddig nagyobb szinten csak Heavy meg TD volt a kezemben. Szóval megvettem a T-34-1-et. A cél majd a WZ-120 amit tesztszerveren kipróbáltam és iszonyat op tanknak tűnik bár mire elérek odáig tuti lebutítják... :D

Amúgy a T-34-1 sem rossz tank bár kissé papír, a 85mm-es ágyújában az volt a jó, hogy kevesebb mint 4mp alatt betöltött, a 100mm-esnek meg jó az átütése meg a sebzése is, igaz fele olyan lassú. De szerintem maradok utóbbinál. 50% kerdit szorzóval most a pénzt is jól hozza.
Többször szedtem le úgy vele tankot, hogy a sarok mögül kiugráltam vele, lőttem egyet és mire ő is lőtt visszamentem, bár biztos nem volt valami bomba reflexe az ellenfélenk. :P

[ Szerkesztve ]

(#41547) Djuree


Djuree
félisten

melyik az a mod amelyik sorbarakja sebzés szerint a tankokat csata után?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41548) Atlantis válasza Djuree (#41547) üzenetére


Atlantis
veterán

Szerintem erre gondolsz.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41549) Djuree válasza Atlantis (#41548) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41550) #35692544 válasza scyllarus (#41538) üzenetére


#35692544
törölt tag

1x 1x lehet jó kört menni vele de nagy átlagban elég gyengén teljesít a tigris P fényévekkel jobb
élég sokszor 8-9-tier ellen kell menni, ha meg top tier vagyok akkor meg csak 7-tankokat meg 3-4 ötös artyt adott egész hétvégén

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.