Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) diegho válasza Pete55555 (#41100) üzenetére


diegho
nagyúr

Mi a tököm az a pillanatkép? Na többek között az ilyenek miatt nem fogom magyarul mondani a skilleket.

(#41102) SoulReaver válasza diegho (#41101) üzenetére


SoulReaver
veterán

Az az mikor képet kapsz, mert kilőttek :D

(#41103) jano_77 válasza diegho (#41101) üzenetére


jano_77
nagyúr

Snap Shot :)
Te is írtad korábban. ;)

(#41105) vhw: ez biza nagyon így van :B nálam is eddig a 2. skilles legénység számít a legjobbnak sajnos.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41104) Pete55555 válasza diegho (#41101) üzenetére


Pete55555
addikt

Lövegforgatás közben növeli a pontosságot. Ha jól tudom vert stab megfelelője képességben - írja is, hogy hatásosabb, ha van vertstab is.
Pontos nevét nem tudom angolul...

(#41103) jano_77 Akkor az :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#41105) vhw válasza diegho (#41091) üzenetére


vhw
addikt

A titkod aligha csak a venti-BIA nyújtotta tized-század bónuszokban rejlik.
A vidin talán nem is láttunk olyan heavyt, amin ne a 3dik - 4dik skill fejlődött volna már. De ennyinél már nem csak erről a 11%-ról beszélhetünk, itt már kicsit több extra is hozzájön. Főleg azokhoz képest akiknek 1-2 skilles legénység ül csak a tankjaiban, én elhiszem hogy jó a BIA meg érezhető a pozitív hatása (főleg, ha ezt úgy mondod hogy már 2-3 másik skill is sorakozik mellette)

Kétségtelen, hogy segít, csak az eltérő játék erőforrások miatt, más a szemléletmód. Eddig 4-5 garnitúra legénységem kóstolt bele a 3dik skillbe ~15k csata után... összesen van ~30 tankom... A legtöbbön első-második skill fejlődik. Nekem ez a "természetes", ennyibe nem nagyon fér bele a BIA is...
Egyéni szoc. prob. lehet mondani, de a prem nélküli játékosokat érinti, hogy átlagosan 1-2 skilles emberekkel tudnak számolni (ha ilyen a keret akkor mit osszanak ki) vagy inkább a 3-4 skilles az átlag, ahol már lehet nyugodtan válogatni. Más a mozgástér.

[ Szerkesztve ]

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41106) diegho válasza vhw (#41105) üzenetére


diegho
nagyúr

Azt hiszem valamelyikben elmondtam, hogy amikor már 3. skill van, akkor érdemes a bia-t tenni, vagy nem?

(#41107) Antonius1978 válasza jano_77 (#41098) üzenetére


Antonius1978
addikt

Nalam teljesen fel volt huzva minden, es megis halk volt...

VHW : nalam ugy szamolom hogy 3-4 tank van kb 250%on, a Ferdi olyan 265% korul, a tobbiek ugy 170-200 korul.Azokon ertendoek, amelyek reg megvannak mar.
Ugyanis nekem premem osszevissza olyan 5-6 hetet volt, mindent beleszamitva, es jatszom mar 2011 juliusa ota.

[ Szerkesztve ]

(#41108) SoulReaver válasza diegho (#41006) üzenetére


SoulReaver
veterán

Sidescrape erről van szó kb?

(#41109) diegho válasza SoulReaver (#41108) üzenetére


diegho
nagyúr

Igen, csak a tigrisen nem adhatsz ekkora szöget neki.

(#41110) Bingisz


Bingisz
addikt

Ismét megy a teszt szerver. Kezdésnek annyi változás, hogy csak 1 szerver van.

Megyek kipróbálom a Battle tutorialt.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41111) SoulReaver válasza diegho (#41109) üzenetére


SoulReaver
veterán

Van még más ilyen kis fogás amit asszimilálni tudok? :)

(#41112) Fel válasza Bingisz (#41110) üzenetére


Fel
addikt

De jó, hogy sem az eu-s, sem az amcsi oldalra nem rakják ki a két verzió közötti változást...
Itt van google fordítva.. Nem a legjobb, de a lényeget ki lehet belőle hámozni. Elég sokszor van emlegetve a végleges szó, lehet már nem lesz több teszt verzió.

(#41113) ollie válasza jano_77 (#41103) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Snapshotot pillanatképnek fordították??? Jézusom!

***

(#41114) Csabi04


Csabi04
tag

Az elit alakulat skill gyorsítja a többi skill kifejlesztését vagy csak plusz százalékokat add a legénység képzési szintjéhez?

(#41115) Dr_Syrex válasza ollie (#41113) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Lehet, hogy innen vették az ötletet. :)

Csabi04: az utóbbi

[ Szerkesztve ]

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#41116) Zeratul válasza ollie (#41113) üzenetére


Zeratul
addikt

Artyknál kicsit bajban vagyok a skillekkel, perkekkel. Mert javításnak, tűzoltásnak semmi értelme, a cammo értelme is erősen kétséges, mert ha már arra kell számítani egy lomha artynak akkor régen rossz. BIA mindenkinek, parancsnoknak majrélámpa és mentor (ami utána resetelhető), vezetőnek clutch braking, tüzérnek snaphot, rádiósnak signal boosting, de a töltőknek mit?

[ Szerkesztve ]

(#41117) Zeratul válasza Csabi04 (#41114) üzenetére


Zeratul
addikt

Csak növeli a képességeket a már megszerzett képességeket, a tanulás sebességét csak a parancsnok mentor skillje növeli.

(#41118) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Hát ezt az idiótát nekem kellett volna kilőnöm!
Szerintem ez valami nagyon idióta lehetett... mondom neki, maradjon és védje a bázist, míg én megyek segíteni a többieknek... erre jön utánam... meg áll egy ház mögött, kiszedtem közben tigert, meg type-ot... foglalják a bázist, trackolnak... mondom, menjen bázishoz resetelni, semmi reakció, forgatja a tornyát... engem meg kilőnek... simán meg lett volna a dolog, mert 2 afk meg egy t28 prot maradt a végére, de ilyenekkel nyerni.... nem tudom, h lett ennek tiger meg tigerP ilyen gyorsan...

(#41119) myckey


myckey
veterán

mikortól érdemes eldobni a mentort?
vagy mikortól érdemes betenni?
nálam mindig ott van az elsők között a kapitánónál

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41122) fradi81


fradi81
veterán

Ha át akarom állítani angolra a nyelvet magyar marad. Megcsináltam amit itt írtatok addig átneveztem az lc_messages mappát de akkor ilyen lett: Mit próbáljak még?

moto g72, Ninebot d28e

(#41123) Jolet válasza Bingisz (#41121) üzenetére


Jolet
őstag

jó de hogyan?

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#41124) vhw válasza fradi81 (#41122) üzenetére


vhw
addikt

Klienssel nyisd meg a játékot, találsz a menüsorban egy kis zászlót, lenyitod és kiválasztod a kívánt nyelvet.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41125) zsloti


zsloti
senior tag

Erre valaki?
"Üdv
Biztos volt már lólla szó de nem találom
Megvan a T50 es 100%-os legénysége
Kinek milyen képességeket adjak?
A parancsnoknak 6.érzék
Vezetőnek kuplungégető
A többieknek?
Köszi
zs"

zs

Xiaomi max SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#41126) fradi81 válasza vhw (#41124) üzenetére


fradi81
veterán

Igen így csináltam, de valamelyik mod bekavarhat.

moto g72, Ninebot d28e

(#41127) L-e-f-i-e válasza diegho (#41058) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Érdekes, AMX 50 100-on érdemesebb a Snap shot skillt adni a Dead eye perk helyett? nagyjából tök egyforma a legénységünk ennek kivételével. Én úgy gondoltam nagyobb hasznot hoz az ha nagyobb eséllyel okozok kritikus sérüléseket mintha még egy pici pluszt ad a mozgás közbeni pontosság. Vagy nincs igazam?

=^-^=

(#41128) nagysandor88 válasza zsloti (#41125) üzenetére


nagysandor88
tag

Személyes tipp: (nincs köbe vésve) mindenki álca, másodikat kezdd el úgy hogy neked tetsző skilleket adj nekik(ne perket) majd kb 40-60% között képezd át a commandert sixth senre/hatodik érzék/. Gondolom tovább lépsz majd T-50-2 re, úgyhogy a reset kb ott lesz esedékes...

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#41129) SoulReaver


SoulReaver
veterán

..... :O :O :O :((( :((( alig kezdődött el :D 6. érzék felvillan, bumm, IS-7

[ Szerkesztve ]

(#41130) Pttypang válasza SoulReaver (#41129) üzenetére


Pttypang
veterán

Vajon mennyi értelme volt beírni chatbe? :U

Everybody lies.

(#41131) SoulReaver válasza Pttypang (#41130) üzenetére


SoulReaver
veterán

ez olyan mint amikor csak úgy beírják, h anyád :D

[ Szerkesztve ]

(#41132) Fel válasza fradi81 (#41122) üzenetére


Fel
addikt

A Statistic Pack kavarhat be. Gondolom a magyar verziót tetted fel, ezért maradt magyar a nyelv miután átállítottad angolra.
Ha angolul használnád, akkor szedd le az eredeti verziót: [link]
A res\LC_Masseges mappát meg hagyd, állítsd vissza az eredeti formájára.

+SoulRiever-: Miért hagyja ki mindenki az s betűt?

[ Szerkesztve ]

(#41133) Patrick76496 válasza Fel (#41132) üzenetére


Patrick76496
őstag

Zöngésség szerinti részleges hasonulás. Ezt a szót sohasem tanították az iskolában, hogy kell leírni. :)

Alig zárt be délelőtt az első 8.4 teszt, már meg is jött a második.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41134) SoulReaver válasza Fel (#41132) üzenetére


SoulReaver
veterán

Tudom, h úgy helyes, h "baszd" de valahogy csak z-vel erősebben hangzik :U

(#41135) fradi81 válasza Fel (#41132) üzenetére


fradi81
veterán

Ezzel már jó az angol :R

moto g72, Ninebot d28e

(#41136) Csabi04 válasza zsloti (#41125) üzenetére


Csabi04
tag

A lövésznek azt hogy 2 másodperccel tovább mutassa az ellenséget és a töltőnek a szerelést vagy(én ezt tettem) álcázást.

(#41137) nagysandor88


nagysandor88
tag

Ezennel búcsúzom Tőletek, csak read only-ban leszek, egy HA-s ügy miatt. :( PH klánban maradhatok?
Minden jót mindenkinek. :R

Általában telóról írok, így gyakran elgépelek dolgokat, találd ki mit akarok! #### Kedvenc hirdetéstípusom: Eladó laptop, Ár megegyezés szerint Aztán álmodd meg mit adna el és mennyiért!?

(#41138) Fel


Fel
addikt

Az alkalmi kommander osztogat (term. miután már kilőtték):

Ezután még beszól nekem is:

Ő ezt tette hozzá:

Fáj a fejem a hülyéktől..

-------------------------------------------------------------------------

Nem tudom, hogy a teszt #2 verziót szánják-e majd véglegesnek, de az mindenesetre érdekes, hogy a Tortoise semmit nem változott. Maradt a 2000 hp és az 5,99s reload. Hmmm... ;]

[ Szerkesztve ]

(#41139) Enzolord válasza Fel (#41138) üzenetére


Enzolord
addikt

Az OBJ704 mennyire játszható?
Érdemes kifejleszteni?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41140) Atlantis válasza Fel (#41138) üzenetére


Atlantis
veterán

A Tortoise jelenlegi formájában nagyon tetszik. félek, mire élesben kifejlesztem, szénné nerfelik. Azért kíváncsi lennék, hogy ha nem gold-dal lőnék, akkor is így átlönék-e szemből, mert most egy T44 is átlőtt az imént simán.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#41141) munnergep


munnergep
senior tag

Kb. 3 napja kezdtem el olvasgatni ezt a fórumot, de ennyi idő alatt több infó ragadt rám, mint az egyéb wot fórumokon összesen :)
(pl. most döbbentem rá, hogy nem kell gold a gold ammo-hoz :W )
Nem vagyok egy szuper játékos, hozom az átlagot, viszont lenne 2 kérdésem, amivel a mai napig nem vagyok tisztában:

Miért jó, ha valaki klánhoz tartozik? Egyszerűen csak könnyebben tudnak szakaszban menni és kész?
Klán háborúban a csaták ugyan olyanok mint egy random csata csak épp csapattársakkal?

Mi az a tankszázad? Én próbáltam már becsatlakozni, de 1 óra után sem történt semmi, biztos valamit nem értek. A wot oldalán nem találok erről normális leírást.

Tudom, hogy láma kérdések, de itt vannak értelmes emberek akik érthetően el tudják magyarázni :)

Ez vagyok én.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#41142) KaLeun válasza nagysandor88 (#41137) üzenetére


KaLeun
senior tag

Mit értesz a PH klán alatt?

Lehet, hogy én is búcsúzom... Csak én a WoT-tól... Megdicsértem egy csapattársat, erre egy lengyel beképzelt hülye (1600 wn6) nekem esett, hát elküldtem... Olyan jó magyarosan... Szegény nagyon szívére vette a dolgot.

[ Szerkesztve ]

Cila

(#41143) vhw válasza KaLeun (#41142) üzenetére


vhw
addikt

Chat-es szövegelésért chat bant szoktak adni.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41144) vJokka


vJokka
aktív tag

Csak erős idegzetűeknek: [link]

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#41145) Bobyjack válasza vJokka (#41144) üzenetére


Bobyjack
senior tag

WN6: 146 :O Jól tolja!

[ Szerkesztve ]

(#41146) homeless09


homeless09
őstag

Na megvan a fantomkép forrása: Az AMD catalystba beállítottam még pár hete, hogy minden program beállítását felülbírálva adjon rá 2x élsimítást. Most kivettem ezt, és láss csodát jó lett a játék. Fene se gondolta volna.

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#41147) fradi81 válasza munnergep (#41141) üzenetére


fradi81
veterán

Miért jó, ha valaki klánhoz tartozik? Szerintem ha ezt megkérdezed akkor téged is hidegen hagy a klán dolog :) Passz.

A tankszázadba ha belépsz ott lesznek ilyen létrehozott 'szobák'. Magyarba érdemes belépni, különben sok értelme nincs mert akkor szinte ugyanaz mint a random. Érdemes először kiválasztani a szintet, úgy látom nálad is a közép lesz a menő. Ha belépsz egybe, akkor ott fent kijelzi hogy melyik tanktípus hányas szintű lehet tehát csak olyannal játszhatsz. Ha megfelelsz a kritériumoknak és a század tulajdonosának akkor bevesz a csapatba, átrak a jobb oldali részre. Ehhez előtte meg kell nyomni lent a gombot hogy készen állsz. Közepesben szoktam menni itt a szintek összege 40-60 között lehet addig el sem lehet indítani egy játékot, pl. 10db 6-os szintű nehéztank. Vannak olyan emberkék akik nem válogatják össze rendesen a tankokat(alacsonyabb szintű használhatatlanokat is bevesznek), és meg sem várják hogy meglegyen a 60, márpedig ilyenkor esélyük sem lesz nyerni, na az ilyeneket el kell kerülni jó messzire. A hangbeállításokban engedélyezni kell a beszédhangot, mert már a szobában is beszélnek és elvárják hogy halld őket, jogosan, mikrofon jó ha van de nem létszükséglet.

moto g72, Ninebot d28e

(#41148) munnergep válasza fradi81 (#41147) üzenetére


munnergep
senior tag

Köszi!

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#41149) Patrick76496 válasza Atlantis (#41140) üzenetére


Patrick76496
őstag

Nekem is nagyon tetszenek az angol TD-k, egy dolgot leszámítva: az pedig a páncéljuk. Tele vannak weakspot-tal, a Tortoise-ot is szétlukasztottam az AT-15-tel gyakorlóban. A Churchill GC pedig az a "Churchill III belövi mozgás közben auto aim-mel" kategória. Sokat nem láttam belőle, mivel a modokkal babráltam, amíg haverom szétlőtt a gyakorlóban. Viszont nagyon jó a gun depression-jük, ez óriási pozitívum. Gondolkodok rajta, hogy belekezdjek-e, de 10-es valahogy nem jön be, egy kör elég is volt belőle (4600 dmg). Mert még ha tényleg belőhetetlenek lennének, akkor még viselném is sebességet, de ezek is csak olyanok, mint a Black Prince, hogy alig van páncélja, mégis dög lassú.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#41150) vhw


vhw
addikt

Na sokan ezt már csak reggel a kávé mellett fogják megnézni, de eszméletlen: link :))

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.