Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmény topic: World of Tanks - MMO - Archívum I.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) forras2


forras2
őstag

3247 csata kellett ahhoz, hogy meglegyen az első ammo rack-os killem :B
A pláne az, hogy szembe állt velem a tigris, és a tornya is rám nézett...

(#41952) [HUN]Dani válasza forras2 (#41951) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Grat hozzá.:))
Egyébként ott lent kékkel és sárgával írt sebzés számok, hogy vannak neked az első oldalon? Eredetileg a második oldalon írja nem? Valami mod?

magyarsrac

(#41953) nyunyu válasza [HUN]Dani (#41952) üzenetére


nyunyu
félisten

Stat pack

Multkor valaki linkelte a magyaritasat is.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41954) forras2 válasza [HUN]Dani (#41952) üzenetére


forras2
őstag

Igen. Valamilyen statpack az, nem tudom mi a konkrét neve :B

Nyunyu
Mondjuk az a magyarítás jól jönne, nehéz megszoknom ezt az englist.

[ Szerkesztve ]

(#41955) Dr_Syrex válasza nyunyu (#41953) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Azt hiszem ideje nekem is kipróbálnom végre. Van benne 1-2 hasznos +info.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#41956) Fel válasza ollie (#41732) üzenetére


Fel
addikt

Megnéztem. Kegyetlen! Újdonságot nem láttam benne, de így ömlesztve ennyi zöldség, kissé tömény.. A végén az O.704 mit kereshetett? 3 forintost?

------------------------------------------------------------------------

Amint várható volt, az oroszoknál holnap adják ki a 8.4-et. Kevés a valószínűsége, hogy nálunk pénteken landolna, sokkal inkább majd a jövő hét közepe felé jöhet.

[ Szerkesztve ]

(#41957) forras2 válasza Fel (#41956) üzenetére


forras2
őstag

Van valahol magyar leírás, hogy mi változik a 8.4-ben? :U

(#41958) Sunsetjoy válasza forras2 (#41957) üzenetére


Sunsetjoy
tag

Talán ez.

[link]

A Google csak akkor az igazi barátod, ha értesz angolul :) | http://sunsethungary.atw.hu/

(#41959) krisss93 válasza Fel (#41956) üzenetére


krisss93
aktív tag

Köszi Fel épp most akartam kérdezni a patchet.
Esetleg van egy átfogó véleményed a brit TD-k használhatóságáról?
(nem próbáltam most a tesztet)

(#41960) nyunyu válasza Sunsetjoy (#41958) üzenetére


nyunyu
félisten

Leo+VK2801 superscout besorolasa megszunik a "valtozatlan formaban" egy szinttel feljebb rakassal?

Most ugye +5 szinttel nagyobb tankkal kerulhetnek ossze, akarcsak a T-50/T-50-2/Chaffee/ELC.
Mig a "sima" light tankok csak +4.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41962) diegho válasza Antonius1978 (#41949) üzenetére


diegho
nagyúr

Ha olyan szituban leszek és lesz replay megmutatom, elmondani úgysem lehet ezt.

(#41963) Antonius1978 válasza diegho (#41962) üzenetére


Antonius1978
addikt

Rendben, majd talan akad epp egy olyan csata.
Addig is varom a Tigris videodat. :C :R

(#41964) ktg3 válasza Fel (#41925) üzenetére


ktg3
őstag

Néha tolom haverral szakaszban. Nekem Kb 10-ből 3-szor van statom, neki 10-ből 9-szer. Ez lehet, hogy mázli kérdése, de nekem azért kicsit furcsa.

@forras2:Furcsa, hogy neked ilyen ritkán adja az ammoracket. Mondjuk lehet, hogy kaliber kérdése, de ilyen 5-10 csatából általában legalább egy ammo racket lövök. Persze van amit csak ilyen 2-300HP-ról. Azt is észrevettem, hogy mintha alacsony HP-s tanknak könnyebb lenne racket lőni.

IS3, meg type nagyon gyakran pukkan el egy lövésre. Bár mostanában pár Tiger is kapott már oneshot-ot.

[ Szerkesztve ]

(#41965) belaazallat válasza Fel (#41956) üzenetére


belaazallat
addikt

Jagdtpanther 2-vel nem tudod mi lesz? Elveszik/nem veszik? Lesz kárpótlás érte?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#41966) #35692544


#35692544
törölt tag

ezt a sok éti csigát akivel megint egy csapatba oszt

ennél többet az arty miatt már nem tudtam sebezni

(#41967) krisss93 válasza belaazallat (#41965) üzenetére


krisss93
aktív tag

El ne vegyék, már majdnem megvan rá az XP :Y

(#41968) Pttypang válasza krisss93 (#41967) üzenetére


Pttypang
veterán

Messze van még a patch :)

Everybody lies.

(#41969) Dr_Syrex válasza krisss93 (#41967) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Volt szó egyáltalán ilyesmiről? Nekem nem rémlik semmi :F

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#41970) forras2 válasza ktg3 (#41964) üzenetére


forras2
őstag

Lehet korábban is lőttem, csak nem vettem észre. De ilyen "nagy" HP-ról először lőttem ki tankot. Ammo rackot lőttem korábban is már, nem egyszer, csak akkor nem pukkant el a tank.

(#41971) ESP


ESP
senior tag

WOT kupon érdekel valakit? 1db lenne 7e ft-ért.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#41972) AlexWolf


AlexWolf
senior tag

basszus, változtattak valamit a kv-2 proton ágyúján? mostanában vagy 3x kilőttek 300 méterről. ilyen távra én régen nem is lőttem, mert tuti volt, hogy malinovkáról átlövök himmelsdorfra.

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41973) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Lehetséges az hogy ha egy ideig nem lépek be akkor törlik a profilomat? Vagy lehet tudni ilyen időintervallumról ami után törlik a profilt?

[ Szerkesztve ]

(#41974) forras2 válasza Cseri0058 (#41973) üzenetére


forras2
őstag

Haver majd fél évig nem lépett be, és megmaradt az accja :))

(#41975) AlexWolf válasza Cseri0058 (#41973) üzenetére


AlexWolf
senior tag

én is kihagytam vagy egy évet mégis megvolt minden

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#41976) Cseri0058 válasza AlexWolf (#41975) üzenetére


Cseri0058
őstag

Akkor jó.

(#41977) nyunyu válasza ktg3 (#41964) üzenetére


nyunyu
félisten

IS3, meg type nagyon gyakran pukkan el egy lövésre

IS-8 sem szereti, ha a torony oldalat bizergalja egy 128-as nemet loszer.

Kisebb IS/IS-2-ok szembol sem birjak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41978) ktg3 válasza nyunyu (#41977) üzenetére


ktg3
őstag

Nagyon ritkán látok, hogy rackelnek nagy heavy-t kis kaliberrel, de múltkor asszem egy tpye T34 szedett ki ammo rackel valami 6-700 HP-ról egy tigrist.

Nagyot néztem.

Biztos, hogy van ilyen, hogy kisebb kaliberrel nehezebb modul sérülést okozni, mert 75mm-es ágyőval pl marha nehéz letrackelni egy olyan tankot ami tier 7+ és előtte nem volt sárga se a lánctalpa.

Nagy kaliberrel, meg insta leszeded a tracket.

(#41979) nyunyu válasza ktg3 (#41978) üzenetére


nyunyu
félisten

Minden modulnak van valamennyi sajat HPja, csak akkor robbanhat/gyulladhat ki/eshet le, ha ez elfogy.
Persze azt nem kotik az orrunkra, hogy melyik tankon melyik modul milyen eros.

Kis kaliber nem valoszinu, hogy sebez annyit, hogy egybol elfogyjon mondjuk a rack HPje.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#41980) BinLaden


BinLaden
tag

Helló topik!!

Muszáj volt egy ilyet alkotnom máma.



Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#41981) Arpee78 válasza nyunyu (#41979) üzenetére


Arpee78
senior tag

"Persze azt nem kotik az orrunkra, hogy melyik tankon melyik modul milyen eros."

Hozzáférhetők az adatok, de a lőszerek modulsebzései is fellelhetők.

(#41982) mynames válasza BinLaden (#41980) üzenetére


mynames
senior tag

Itt már sokan elmondták , hogy a legszarabb tier6 tank a KV1S... :))
Most majd jól megkapod a magadét! :DDD

(#41983) BinLaden válasza mynames (#41982) üzenetére


BinLaden
tag

nekem is csak azért van mert ebbű alakul ki majd a T54 :))

Sürgős hívásom volt. A fiamért kell mennem. Az iskolába, ugye Torrente? Figyelj! Te dobjál be valamit.. Egy whisky-t vagy a f@szom tudja mit, csak ne lábatlankodj itt ...

(#41984) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Én feladom.
Legalább kivételt tenne ez a buzi játék azokkal akik fizetnek érte, és nem teszi be a köcsögök közé..

Ma a legtöbb meccsen, kb az egész csapat egy oldalra húzta a belét, vagy másik gyakori eset, h foglalják a bázisunkat, alig 50-100 méterre vagyunk a bázisunktól, erre elmennek az ellenséges bázis fele...
Én nem veszek többé prém fiókot... ezeket a köcsögöket én nem pénzelem... nem foglalkoznak a játék élménnyel... azzal, h a sok retardált agyatlan seggfejt engedi játszani...

(#41985) Thome


Thome
addikt

Uff. Listába belepakoltatnám magam ha lehetséges: ThomaHUN

(#41986) kirjak válasza SoulReaver (#41984) üzenetére


kirjak
aktív tag

Ez kissé erős volt....

A tisztelet mindenkinek jár! ASUS ROG Chimera G703VI-E5060T

(#41987) myckey válasza SoulReaver (#41984) üzenetére


myckey
veterán

:D
nem kéne kérem szépen kelteni a feszkót

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41988) Thome válasza SoulReaver (#41984) üzenetére


Thome
addikt

Én azon sírok be, mikor cimbora 3-as artival jön, én 4-es (jobb esetben 5-ös) közepes tankkal, s bedob minket 6. szintűekhez... :U

Holott 3-as Artival nagyon nem üti még a 6-os tankokat, sebzi de nem ússza meg 3-5 lövés/kill alatt.

(#41989) sith7 válasza SoulReaver (#41984) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy moderátort kérj meg, hogy szerkessze a hsz. - t ... ezzel a stílussal magadat minősíted, még ha esetleg jogos is a felháborodásod a játékban elszenvedett sérelmek miatt :U

(#41990) myckey válasza Thome (#41988) üzenetére


myckey
veterán

Mi van ma veletek? :D

Ne lepődj meg,ha betesz tr6-ba,mikor te ott vagy,meg asszem a TR3 arty is mehet TR6 harckocsi osztályba.
Meg mi az hogy nem üti meg?
Én régebben Grill sütővel (TR4) nyomultam be a TR 6-7 artyval lévő haverokhoz szakaszba,és IS7 gépeket gyújtottam.

Sith7
Jogos-jogos......akkor mindenki szidhatná itt a végét orrba szájba.
Egyébként sem itt kell.
Ott az "Off" topic.
Én szököévente,oda szoktam egy szép -kiborul a bili- című monológot bevarrni,oszt jóvan

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41991) Djuree válasza Thome (#41988) üzenetére


Djuree
félisten

engem 4-es artyommal dob be 8-asok közé néha :U

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41992) Thome válasza myckey (#41990) üzenetére


Thome
addikt

Ahhoz azért kellett némi szerencse is, volt hogy heccből becsatlakoztam egy elég magas játékba (8-10) haverhoz egy 3-as tankkal, és 10 lövésből 1x megsebeztem egy TR8-at 95 HP-val, de ez még közel sem jelenti azt hogy én ütöm a TR 10-et.

S adott esetben lehet hogy a haver artija ütötte a TR6-ot, de én közel sem, s erre odafigyelhetnének a játékkészítők valahogyan. Még egy 5. szintű tanknál (Pzw IV) elviselem ha bedob KV-1S-ek ellen, de amikor egy Pzw 38 nA-val dob be oda, az kicsit más tészta. :))

Djuree: Jobbnál jobb, szerintem olyankor áldod a játékot. Premium lőszer ezerrel megy el, gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#41993) Z.m.Z válasza myckey (#41990) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Érdekes..... én január eleje óta szopok egy Grille-el 86%-os a legénység minden max. és 246 volt a legjobb találatom vele.... a tier VI-ban! De az előbb mentem VII-esek ellen és 133-volt a legjobb lövésem, de ott az átlag már csak 77-83. Mindehez baszott lassú újratöltés, és még lassabb célzás. Ja és VIII-asok ellen általában nulla!!

[ Szerkesztve ]

(#41994) myckey válasza Thome (#41992) üzenetére


myckey
veterán

Én nem akarok arcoskodni,nem is szeretem a gyökereket,de szerintem inkább tanulmányozd át a játékot,majd utána írj ilyeneket,mielőtt még kinevettetnéd magad a komplett topic előtt ;)
ez szimplán jó tanács.

Z.m.Z.
nos ez felettébb érdekes ;]
Én se használok goldot,meg a példám még hónapokkal ezelőtti,akkor a se tudtam,mi fán terem az a gold ammo ;)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#41995) Thome válasza myckey (#41994) üzenetére


Thome
addikt

Akkor magyarázd el miért is, hol a hiba az írásomban, lehetséges félreértelmeztem valamit, komolyan kérdezem.

Szerk: Kritikus helyen lőve, IV tankkal nem sebzem/alig a VI tankot, akkor nem értem hol a hiba.

Szerk2: Az üti szót arra gondolom, hogy kiütni. Mint a sakkban: A paraszt nem üti a királynőt szemből... ;)

[ Szerkesztve ]

(#41996) Z.m.Z válasza myckey (#41994) üzenetére


Z.m.Z
aktív tag

Modjuk gold ammot nem használok mert alacsony a zsebpénzem....... bezzeg a gimnazista lányomé magas.... :D

(#41997) Mottie válasza Z.m.Z (#41996) üzenetére


Mottie
őstag

Ő is WoT-ozik?

Egyébként a Grille-ek békésen tudják sebezgetni a t6-t7-t8 -as tankokat szvsz. Bár én átléptem volt (PzIV -> Hummel) de fogadó oldalról szoktam kapni szép csomagokat Grille feladóktól.

Be Victorious!

(#41998) cscsali válasza forras2 (#41954) üzenetére


cscsali
tag

No akkor még egyszer, ha ennyire kelendő a termékem.
Magyarított csata utáni statisztika pack.
wotinfo.hu-n is meglelitek.
Kedves egészségetekre! :)

(#41999) forras2 válasza cscsali (#41998) üzenetére


forras2
őstag

Köszönöm szépen :R

(#42000) diegho válasza Z.m.Z (#41993) üzenetére


diegho
nagyúr

Grille pedig pont szeret 500 felett is sebezni, sőt a 700 feletti is előfordul vele, tény, hogy pontatlan, lassan tölt és lassan repül a lövedék, de ha betalál szeret sebezni.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.