Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31301) mezis


mezis
nagyúr

Üdv.!

Egy PEN drive-on az AVG víruskereső egy "Worm/VB.7.T" jelű vírust detektált. Az autorun.inf, meg az a három exe file, aminek semmi keresnivalója nem volt a PEN drive-on, simán kitörölhető volt.

Most viszont küzdök azzal a lapossal amiben ez a PEN drive volt: Hálózati meghajtóként végigvizsgáltam az egész C: winchestert, egyetlen vírust sem talált az AVG. Ugyanakkor a C: főkönyvtárában virgonckodik három exe file: "lsass.exe", "rclblxax.exe","rjdnox.exe".

Ha átnevezem őket, pillanatokon belül ismét megjelennek, ami nem csoda, mert ez az lsass.exe fut a taskok között és állandóan változtatja a helyét, így leállítani sem tudom.
A registry-ben a HKM....run-ál az "rclblxax.exe" van bejegyezve 31683-as névhez, és a regedit nem hajlandó sem módosítani, sem kitörölni azt írja, hogy hibás hivatkozás.

Mit tehetek ? Metsem ami menthető, aztán töröljem a particiót ?

mezis

(#31302) hoffman_ válasza Viktor77 (#31296) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az én voltam, töröltem a linkelt képet PH! tárból útközben :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31303) jaozsi válasza Poo (#31295) üzenetére


jaozsi
csendes tag

probáltam ezt a printscreent,de nem sikerült zöldágra vergődni vele/nyomtam a/PrintScreenSysRq/ nem tudtam sem vágólapra sem paintra tenni és képlopóm,meg nincs. de most megnéztem máshol is pl. amikor kilépek a freemailbol alul van hirdetés két képpel és ott is csak x van.

Viktor77
bal egér gommball duplán akkor valoban error,de amennyiben a jobb egér gombal rámegyek és akkor be adja kép megjelenítése arra sem reagál.az előbb kiléptem a freemailbol és alul van két hirdetés ott is x volt,viszont ujra ki-be léptem és akkor másodjára ott volt a kép.

(#31304) Poo válasza jaozsi (#31303) üzenetére


Poo
aktív tag

akkor szerintem,lehet hogy valami buherált xpéd van és abban van egy blokker ami valamit blokkol vagy te tettél fel valamilyen blokkert ami blokkolja vagy valami alkalmazást tettél fel ami tett fel egy blokkert. :DD futo progiknál nézzél szét hogy van e valami érdekes ami fut a háttérben vagy a programok telepítése és törlése résznél is szétnézhetsz hogy ott mik vannak feltéve.vagy automatikus indításba mik vannak betéve és ott mik indulnak a géppel.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#31305) hiszteria


hiszteria
csendes tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Új alaplap: ASRock N68-S (2 PCI, 1 PCI-E x1, 1 PCI-E x16, 2 DDR2 DIMM, Audio, Video, LAN)
Chipset: nVIDIA nForce 7025-630a, AMD K10
Új CPU: DualCore AMD Athlon II X2 240, 2800 MHz (14 x 200)
RAM: 2×1 GB DDR2-800 DDR2 SDRAM (5-5-5-18 @ 400 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz)
HDD 1- Rendszer: SAMSUNG HD080HJ SCSI Disk Device (80 GB, 7200 RPM, SATA-II)
HDD 2: SAMSUNG HD161HJ SCSI Disk Device (160 GB, 7200 RPM, SATA-II)
HDD3: WDC WD16 00AAJS-00V4A SCSI Disk Device (149 GB)
VGA: NVIDIA GeForce 7300 GT (256 MB).
BIOS típusa: AMI (12/15/09) "legfrissebb"

Eredeti Xp Sp3 + frissítés netről. Tehát mindennek jónak kéne lennie, de mégsem. Játszok, netezek, filmet nézek, filmet konvertálok.
A jelenség viszont hihetetlen. Menyasszonyom szereti a Windows-os Fekete Özvegy nevű játékot. Elindítja és jön a kékhalál és újraindítja a rendszert. Hihetetlen, mivel se nagy CPU, se nagy RAM és se nagy VGA igénye nincs ennek a játéknak és mégis behal. Néha előfordul, hogy videómegosztón, teljes képernyőn nézek filmet és ugyanez történik.

Mi lehet a probléma?

A válaszokat előre is köszönöm! :O

(#31306) sfdrakex válasza hiszteria (#31305) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

bad sector a vinyón?

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#31307) hiszteria válasza sfdrakex (#31306) üzenetére


hiszteria
csendes tag

MEMTEST, HDDTEST minden lefuttatva és semmi. Minden hardver kipróbálva a legújabb, kicsit korábbi és gyári driverrel is. :((

(#31308) sfdrakex válasza hiszteria (#31307) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Memoria modul ha van több vedd ki hogy csak 1 maradjon és egyesével teszteld őket.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#31309) ollie válasza hiszteria (#31305) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alaplapcsere után újra lett húzva az xp? Minden driver fel lett tolva rendesen?

***

(#31310) hiszteria válasza sfdrakex (#31308) üzenetére


hiszteria
csendes tag

Teszteltem úgy is, sőt kölcsön RAM-okkal is.

Egyébként ilyenek az EVEREST értékek:

Memória olvasás: 7400 MB/mp
Memória írás: 5861 MB/mp

(#31311) hiszteria válasza ollie (#31309) üzenetére


hiszteria
csendes tag

Természetesen.

(#31312) hiszteria


hiszteria
csendes tag

Még egy kis érték:

Érzékelő tulajdonságai:
Érzékelő típusa Winbond W83627DHG-P (ISA 290h)
GPU érzékelő típusa Driver (NV-DRV)
Alaplap neve ASRock N68-S
Burkolatba behatolás történt Igen

Hőmérsékletek:
Alaplap 35 °C (95 °F)
CPU 39 °C (102 °F)
1. CPU / 1. mag 31 °C (88 °F)
1. CPU / 2. mag 31 °C (88 °F)
MCP 62 °C (144 °F)
Aux 35 °C (95 °F)
GPU 43 °C (109 °F)
SAMSUNG HD080HJ 39 °C (102 °F)
SAMSUNG HD161HJ 29 °C (84 °F)
WDC WD1600AAJS-00V4A0 37 °C (99 °F)

Hűtőventilátorok:
CPU 3184 RPM
GPU 31%

Feszültség értékek:
CPU mag 1.41 V
+3.3 V 3.33 V
+5 V 5.04 V
+12 V 12.14 V
+5 V készenléti 5.24 V
Debug Info F FF 35 FF / FF FF
Debug Info T 35 39 35 / 35
Debug Info V B0 00 CF CF D0 D2 E6 (03)
Debug Info I C1 B073

(#31313) hiszteria


hiszteria
csendes tag

Ja és még Vista alatt is előfordult.

(#31314) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Sziasztok

Tegnap végigfuttattam egy Malwarebytes Antimalware-t, ami egy gonosz fájlt, a backdoor.bot vagy mit talált, karantén, majd töröltem.

XP cd most sem bootol.

Paragon Partition Managerrel megformáztam Fat32-re a pendrivot, aktívvá tettem.

boot sorrend: USBcdrom, USBhdd, USBcdrom, egyéb.

Letöltöttem a Puppy Linux programot és kiírtam dvd-re az iso fájlt. Nem bootol mégsem USBdvdíróról.

Letöltöttem a Damn Small Linux programot és kiírtam extra lassún (1x) dvdre a képfájlt. Nem bootol mégsem USBdvdíróról.

A Puppy Linux képfájlját és a dvdjént található fájlokat átmásoltam a pendrivera. Nem bootol róla.

A DamnSmallLinux képfájlját és a dvdjént található fájlokat átmásoltam a pendrivera. Nem bootol róla.

A Puppy Linux oldalán egy zip letöltésével és C:/boot mappába másolásával, kibontásával állítólag telepíthető HDD-re is. Megtettem, bármelyik fájlt indítom el, nem értelmezi (az XP sp2).

Bootkor nem ajánl fel semmit mindezek kezelésére.

Mit tegyek? Hogyan lesz bármilyen rendszerem? Hogy lesz gyalult HDD-m? Ha lesz egyszer gyalult HDD-m, hogyan rakok rá valamilyen rendszert?

A linuxokat ezért szerettem volna. Gondoltam, formázzák az egész HDD-t, aztán el is indítom linux rendszeren belülről a WinXP telepítő cdt, ami nem bootol (a cd jó, Windows-on belülről telepít is, de nem törli az első partíciót a kettőből).

(Egy kis háttérinfo: újra szeretném telepíteni a rendszert, de nem Windowson belülről, hogy formázhassam a winchestert és leöljek minden kártevőt.)

Egyébként próbál bootolni pendriveról, akár aktív állapotú, akár nem aktív. De nem tölt be semmit, vagyis egy gondolatjel villog a bal felső sarokban.
Ha USBdvdíróról akarok bootolni, nyitott tálcán behúzza a lemezt, kicsit felpörgeti, de nem teljesen, és villámgyorsan kiírja hogy a lemezen nincs rendszer vagy hasonló. Utána bármilyen gombot megnyomok, a USBdvdíró mozdulna, de a számítógép még előbb lefújja az egészet. Mintha nem lenne elég idő felpörgetni a cd-t. De ezután ha kiveszem a cd-t, és akár le is csatlakoztatom az USB összeköttetést, gombnyomásra ugyanezt írja ki. Akkor is, ha a bootsorrendben a USBcdrom csak egyszer szerepel.

SEGíTSETEK!

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31315) hiszteria


hiszteria
csendes tag

Megtaláltam a hibát.

Szóval az ASROCK alaplapok, amelyeken 4 SATA csatlakozó van, nem szeretik, ha a rendszerlemez és az optikai meghajtó az 1-es és a 2-es aljzatba van dugva. Nálam is így volt és a két másik HDD pedig a 3-as és a 4-es-be.

A 2-esből a DVD írót kicseréltem a 3-asban lévő HDD-vel és semmi baja. :W :W :W

Ezzel rendszerteljesítmény növekedést is elértem.

Hálás köszönet mindenkinek, de főleg magamnak! :DDD

(#31316) nyuszi123456 válasza nyuszi123456 (#31314) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

amúgy a Műszaki Egyetemnél vagyok egész nap, holnap is.

Nem tudna vki itt élesben segíteni??

Kösz

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31317) DJackson válasza nyuszi123456 (#31316) üzenetére


DJackson
tag

ha azt gyanítod több idő kellene a felpörgésre, akkor a biosban talán lehet delay-t állítani az ide eszközök felismeréséhez, de nem biztos hogy notik esetéen van ilyen lehetőség az alaplapban. Vagy kapcsold ki a enable fast boot-ot vagy engedélyezz startup memory scan vagy mit ami végignézi a fizikai memóriát ide eszközök keresése előtt.

minden jóban van vmi STAR: STAR Trek, STARgate, BattleSTAR Galactica, STARopramen, STARcraft...

(#31318) nyuszi123456 válasza DJackson (#31317) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Egyik sincs a BIOSban. Gate A20 vagy mi az van, az Fast volt, most Normal lett. Az mire vonatkozik?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31319) nyuszi123456 válasza DJackson (#31317) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

már tudom, az nem az. már nem bootolt sehonnan, még csak a memóriát se írta ki, semmit, egy bötűt se.

CMOS reset kellett, és most újra megy vígan.

Mondom én, jó gép ez, sokat tud. A többi a Windows hibája, vagyis inkább egy leleményes vírusé.

Amúgy most is elégedett vagyok a notival.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31320) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

Halmozódik a külső boot hiba.

Nem bootol:
1) Samsung SE-S224 USBdvdíróval
- gyári Windows CDről
- dvd-re képfájllal kiírt Linuxról (verzió ld fentebb)
- dvd-re képfájllal kiírt másik Linuxról (verzió ld fentebb)
2) pendriveval dvdről átmásolt Linux boot fájlokról (ld. 1 pont)
- aktív beállítással
- inaktív beállítással.

Mi lehet az oka, hogy nem bootol? Egyértelműen próbálkozik. Hogy lehet, hogy nem találja az indítóadatokat? Lehet más hiba is?

:(((

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31321) nyuszi123456


nyuszi123456
aktív tag

ismertek esetleg pörgősebb topikot, ahol tényleg segítenek?

köszi

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31322) localhost válasza nyuszi123456 (#31321) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Nagyon szépen kérem, ne haragudj, napok óta figyelemmel kísérlek....

Neked nem egy pörgősebb topic kellene, hanem az alábbi két dologból legalább egy:
(a) hozzáértés (b) egy hozzáértő - aki szívesen segít személyesen!

Könyörgöm fogadd ezt jóindulatú segítségnek! :R

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31323) nyuszi123456 válasza localhost (#31322) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

nos, írhatsz bármit. az eddigi tanácsokat megfogadtam.

lenne megoldásod?

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31324) leyo76 válasza nyuszi123456 (#31323) üzenetére


leyo76
senior tag

Vettem a fáradságot, vissza olvastam, 33db hsz-t írtál a témában, többen is próbáltak segíteni (megjegyzem türelmesen), amellett hogy tulajdonképen tisztázatlan maradt a tényleges problémád. Az sem derült ki hogy milyen gépről van szó pedig többször is kérdeztük. A lehetséges megoldások között, valaminek működnie kellene volna, de az sem derült ki hogy egy-egy ötlettel mi is történt valójában.

Ténylegesen, jó indulatból, én is inkább azt javasolnám, vidd el szakemberhez.

(#31325) localhost válasza leyo76 (#31324) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Macskaköröm! :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#31326) Nova96


Nova96
őstag

Megint irok mert nem láttam választ:
Windows nem áll le(1hónapja let tujra téve táp csere virus nincs F-Secure)és egy idő után bekapcsol magátol help?? :F

(#31327) leyo76 válasza Nova96 (#31326) üzenetére


leyo76
senior tag

Jó lenne tudni hogy nagyjából milyen gépről is van szó. Ha jól értem rendes módja szerint nem áll le, de ha mégis akkor elindul magától.

Szerintem ez két különböző hiba, ha nem áll le az elképzelhető hogy egy agresszív folyamat nem hagyja, magától beindul, nos az vagy biosban beállított wake up, vagy valamilyen érintkezés hiba...

-szerintem-

(#31328) akaido válasza nyuszi123456 (#31314) üzenetére


akaido
addikt

Malwarebytes rulez! :) ezen kívül egy SpyBot Search-öt is engedj rá.
Mennyire lenne macerás megítélésed szerint az optikai meghajtót(dvd írót) kicserélni? Azért kérdezem, mert vannak gépek amikben elég nehéz hozzáférni.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#31329) sfdrakex válasza nyuszi123456 (#31314) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

DVDre a kép fájlt hoyg irtad ki? Ha az isot huztad rá az nem bootol az tuti, és amit irtál az alapján nem egyértelmü. Egyébként pendriverol se bootol? Mert nem értem ha leformáztad a pendriveot milyen usb-s dvdről akarsz bootolni miért nem pendriverol telpitesz? LinuxLive USB Creator 2.1 nevü progi teszi neked imageből pendrivera a linuxot hoyg fusson pendriveról.

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#31330) sfdrakex válasza nyuszi123456 (#31320) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

Pendrivera ne másold hanem az előző hszmben irt progival készits pendrivera bootolható működő linuxot. Ha másolod nem jó. Pendriveról lehet telepíteni xp-t is meg win7et is azopkat prübáltad már ?

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#31331) nyuszi123456 válasza sfdrakex (#31329) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

A program amivelaz iso-kat dvdre kiirtam, burncdcc

dvd-rol mar az eredmenyt pakoltam at a pendrivera. de nem ment,bar probalta.

mi a boot sector pendrivon es hogyan irjak abba? dvdn ugyanez?

mar nem nagyon tudok irni.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31332) nyuszi123456 válasza akaido (#31328) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

van meg egy sony de ossze kellene csavarozni, holnap OBI :)

spybot 6kbseckel arad lefele

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31333) nyuszi123456 válasza akaido (#31328) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

van meg egy sony de ossze kellene csavarozni, holnap OBI :)

spybot 6kbseckel arad lefele

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31334) somacsek01


somacsek01
csendes tag

Sziasztok. Windows xp-n futtatható prodramot keresek ami 3D-s, lehetőleg magyar. Javaslat? Köszike

(#31335) m.jeno válasza Nova96 (#31326) üzenetére


m.jeno
senior tag

Nem vagy egyedül, én sem tudom kikapcsolni a gépet, egyszerűen leállíthatatlan. Valakinek azon kívűl ötlete, hogy az energiagazdálkodással kapcsolatos beállításokat nézzem át, jól jönne. Előre is köszi.

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#31336) akaido válasza nyuszi123456 (#31333) üzenetére


akaido
addikt

[Innen] töltsd le. Nekem ez cirka 600 kilával jön.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#31337) somacsek01


somacsek01
csendes tag

Nos, 3D-s Xp, ötlet senki????

(#31338) akaido válasza Nova96 (#31326) üzenetére


akaido
addikt

m.jeno-nek is válasz.

Alapos virnyzargatás után, ha többféle progi sem talál semmit, akkor ajánlom a következő fájl hozzáadását a registryhez, hátha használ:[link] A winportal extrák oldalán találhatók még:
[

Rendszerleállási események követése (leállításkor párbeszédpanelen kell megadni a leállítás/újraindítás okát, ezeket a rendszer naplózza)]
[

Rendszerleállítás gyorsítása (20 helyett 5 másodperc várakozás a programok, szolgáltatások leállására)]

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#31339) akaido válasza somacsek01 (#31337) üzenetére


akaido
addikt

Mivel pontosan nem adtad meg milyen típusú progi után kutatsz ezért általános tipp:[link]
Itt keress rá a 3D szóra és kapsz vagy 4-5 találatot.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#31340) sfdrakex válasza nyuszi123456 (#31331) üzenetére


sfdrakex
nagyúr

mondom pendrivera másolva nem jó, irtam a programot amivel megy a dolog az ráteszi pendrivera imageből meg dvdről is, másolva sose lesz jó.

Innen töltheted le.

[ Szerkesztve ]

Nobody is perfect, but I'm pretty fucking close!

(#31341) mm779


mm779
tag

Tudja valaki, hogyan lehet megoldani, hogy XP-ben ha megnyitok valamit pl. zenefile, kép, dokumentum, akkor azt:

1. Ne rakja be a Start Menü/Dokumentumok közé?
2. Intézőbe ne látszódjon a megnyitott file/mappa elérési útvonala(vagyis az előzményeket hogyan lehet kitörölni)?

(#31342) #93794560 válasza mm779 (#31341) üzenetére


#93794560
törölt tag

Szia!

Az elsőre a megoldás: Jobb klikk a tálcán, Tulajdonságok.
Start Menü fül/Testreszabás gomb/Speciális fül. Alul, a "Legutóbb megnyitott dokumentumok listázása" elől ki kell venni a a pipát.

[ Szerkesztve ]

(#31343) mm779 válasza #93794560 (#31342) üzenetére


mm779
tag

Köszi. ;)

A másodikra esetleg tudja valaki a megoldást?

(#31344) supesz


supesz
aktív tag

hello mindenki

szeretném beállítani a windows explorerben, hogy az alapértelmezett panel bal oldalon a search companion legyen.

jelenleg kattintanom kell a search gombra ha használni akarom, de én azt szeretném, hogy az a gomb alapértelmezetten be legyen nyomva.

annyi elképzelésem van a dologról, hogy valamit a registry-ben kell állítani, de hogy hol és mit azt nem tudom.

előre is köszönöm a releváns segítséget

supesz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#31345) supesz


supesz
aktív tag

UP! :DD

supesz

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#31346) qantum válasza supesz (#31345) üzenetére


qantum
senior tag

:)

[ Szerkesztve ]

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#31347) qantum válasza qantum (#31346) üzenetére


qantum
senior tag

Sziasztok ! Ha cserélem az alaplapot, cput, Ramot, kell az XP-t újra telepítenem ?

" Te nyomod a bulit, én meg rajtad vagyok . "

(#31348) supesz válasza qantum (#31347) üzenetére


supesz
aktív tag

nem feltétlenül
keress rá a HAL (hardware abstraction layer) kulcsszóra !

amennyiben a szokásostól eltérő architektúrát szerzel be akkor adódhatnak gondok
(RISC utasításkészletű cpu-n nem fog menni az XP)

supesz

[ Szerkesztve ]

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#31349) nyuszi123456 válasza sfdrakex (#31329) üzenetére


nyuszi123456
aktív tag

Szia,

A Puppy Linuxból végül a saját oldaláról a 2.5.1 verziót töltöttem le (final volt ráírva, de az aktuális 4.3.1).

Sem ő, sem a Damn Small Linux (szoftverbázisról) nem indult el így kiírva. Bootolni próbálkozott, fekete képernyőn a bal felső sarokban villogó fehér gondolatjel megvan.

Ez egyet jelent azzal, hogy a gépem nem engedi a külső bootot?

mindjárt nyomatom a freeDOSt.

A csoki nem ízlik. Mi finomabb a csokinál? - A marcipán. (Vékony tejcsokibevonattal.)

(#31350) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Üdv srácok!
Van egy laptop ami fél éve lett telepítve, és mostanság nagyon nehezen akar kikapcsolni, sőt van hogy ki sem kapcsol.. akár fél órát is áll.. Ez mitől lehet? Töredezettségmentesítettem, de nem oldotta meg a gondot!
Win Xp Sp3 van rajta!

Üdv: Csabee.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.