Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

Windows XP kérdések és válaszok

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28051) band1103 válasza brd (#28045) üzenetére


band1103
őstag

Erről az alaplapról van szó: GA-MA78G-DS3H rev1.0 amin SB700 Chipset teljesít szolgálatot. Honnan lehet megtudni ha nem tudok angolul hogy az SB700 hotswap-képes-e vagy nem?

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28052) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

XP SP3. Okos felhasználó valamit elnyomkodott, így minden egyes fájl ikonjához a win kép és faxmegjelenítő ikonja jelenik meg. Hogy lehet az alapértelmezett ikonokat rendre visszaállítani?

Köszi: HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#28053) brd válasza band1103 (#28051) üzenetére


brd
nagyúr

Mondjuk tőlem. Tudja. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#28054) band1103 válasza brd (#28053) üzenetére


band1103
őstag

Oké! :DDD Köszönöm :R
Feltettem és müxik rendesen!

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28055) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Sziasztok!
Mivel nincs nülön Games for Win topic itt kérdeznék ezzel kapcsolatban...
Lehetséges-e egy olyan hotfix telepítése ami a telepített oprendszer nyelvétől különbözik?
-pl magyar Xp alá angol hotfix

A probléma:
GfW-s játék, letölthető cuccuokkal. Eddig ilyenem még nem volt csak olyan amihez elég az account. Ezt anno sikerült megcsinálni, megy a bejelentkezés gyűjti is a pontokat stb. szal működik úgy ahogy kell.
Az új progi ami szedne le frissítést egy 0x800B0003 hibával elszáll frissítés közben. A hibakód alapján két dolog a valószínű, egy hogy nem megbízható a cucc vagy a mérete ami 500 mega felett kiakasztja a...mittudoménmit.

A sima win techsupport azt javasolja erre a hibára, hogy rendszergizdaként regisztáljak újra néhány dll-t és a windows logo hitelesítést tegyem automatikusra ne egyből tiltásra és akkor ok lesz. Na ezeket megcsináltam sőt valami úgy is volt beállítva ahogy kellett de nem segített!

A GfW supportja a fenti hibakódra azt mondja, hogy van ám hotfix, tessék tölteni és feltenni!
Ebből viszont minden nyelvű van kivéve magyar, telepítésnél az angol mondja is, hogy bekaphatod!

[link]
Erről a hotfixről lenne szó, ha valaki tud magyar változatot lepjen meg vele! -vagy segítsetek, hogy a rákba tegyem fel más nyelvű rendszerre?

Kösz!

(#28056) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Sziasztok!

Biztos volt már 5000x a kérdés, ezért előre is elnézést kérek, hogy felteszem! :B Melyik az a program, amivel ki lehet szedni az indítási képernyőt Windows indulás előtt? (Ahol be lehet állítani, hogy pl Windows XP vagy Ubuntu induljon)

Köszönöm szépen előre is! :R

Sic Parvis Magna

(#28057) band1103


band1103
őstag

Egyik haveromnak van egy Celeron egymagos 2Ghz-es gépe 2*256MB és 2*128 MB rammal.
Mikor megnéztem a gépét hihetetlenül lassúnak tűnt, és hihetetlen mennyiségű progit találtam a "programok hozzáadásában" feltelepítve. Mondom neki:
-Mikor volt ez az XP feltelepítve?
-Olyan 2 vagy 3 éve. Már nem emlékszem.
-Mik ezek a programok
-Némelyiket nem is tudom mert a srácaim tették fel de azt hiszem a többségét már nem is használják
Mondom neki:
-Tegyünk fel egy új rendszert!
-Hát nem is tudom...
-Olyan XP telepítő kellene ami már alapból SP3-as és frissítések is benne vannak.
-Olyan van ami SP2-es és nem akarok szenvedni a telepítéssel mert 2x több ideig tart a windows Update-al frissíteni mint magát az XP-t feltenni.
-Oké - mondom neki - akkor Ha ide adod a telepítődet akkor megoldom hogy SP3-as legyen és beleintegrálok mindent amit egyébként az Update tenne fel, de semmi többet.
-Az nem jó. - mondta a haver - Utálom az SP3-at mert biztos attól lassult be a gép. Egyébként is: Az SP3-at csak azért találták ki hogy az emberek a Vistát akarják inkább mert egyébként semmi más haszna nincs.

Na ekkor kaptam sokkot :DDD és dobtam le a láncot.

[ Szerkesztve ]

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28058) brd válasza band1103 (#28057) üzenetére


brd
nagyúr

...és az ilyenek még szavazhatnak is, gondolj bele. :(

The only real valuable thing is intuition.

(#28059) brd válasza 30z.Samu (#28056) üzenetére


brd
nagyúr

Az a progi a BIOS setup, ha jól fogalmaztál. Ott lehet beállítani, hogy megjelenítsen-e egy csicsás képernyőt. BIOS setupja válogatja, hogy milyen néven fut, de valami olyasmi menüpontban van, hogy boot.

The only real valuable thing is intuition.

(#28060) 30z.Samu válasza brd (#28059) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ööö, hát én arra gondoltam, hogy be lehet állítani, hogy legyen-e BOOT menü vagy nem. Pl én az egyik OP rendszert le akarom törölni, akkor ne jöjjön elő a legközelebbi bekapcsolásnál a menü, hogy pl XP vagy Vista.

band1103: Ez a komoly! :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#28061) Lenry válasza band1103 (#28057) üzenetére


Lenry
félisten

"akkor szenvedjél vele b+" gondolom magamban, és nem nyúlok többet a géphez

Utálom az SP3-at mert biztos attól lassult be a gép. Egyébként is: Az SP3-at csak azért találták ki hogy az emberek a Vistát akarják inkább mert egyébként semmi más haszna nincs.

belegondol egyáltalán, hogy mekkora hülyeséget mond?
ez kb olyan szinten van, mint amit pár hete hallottam:
az új fém 200ast csak azért találták, ki, hogy nehezebb legyen az emberek pénztárcája.
és ezt halálkomolyan, meggyőződéssel mondta....

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28062) brd válasza 30z.Samu (#28060) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor rosszul fogalmaztál. ;) Ha csak az XP-t akarod meghagyni, akkor bebootolsz a telepítőlemezéről és ahol először lehet beavatkozni, ott "J" betűt nyomsz (vagy "R", ha angol a telepítő), aztán a bejövő fekete hátteres ablakban fixboot c:, ill. kiadhatsz egy fixmbr-t is, hátha valamelyik másik OS boot része az MBR-be írta magát. (Esetleg az ntldr, ntdetect.com átmásolása is szükségessé válhat a telepítőlemezről.) De ez csak akkor jó, ha tényleg csak XP-t akarsz, mert a M$ szinte OS-verziónként változtatgatja, hogy milyen módszerrel induljon, tehát ha pl. Vista/Win7, vagy Linux is van a gépen, annak a fenti megoldás kinyírja a boot részét, ezért azt helyre kell hozni.

The only real valuable thing is intuition.

(#28063) band1103 válasza Lenry (#28061) üzenetére


band1103
őstag

Azért nem tud belegondolni hogy mit mondott mert még oly csekély számtech. tudása sincs mint nekem. Csak egy User. Viszont mint embert szeretem is meg tisztelem is, ezért néha fáj hogy nem enged segíteni.

"A bölény királyul néz ki: tisztára mint egy rasta tehén !" # * Have a Nice Death!* ...powered by vérpistike... #

(#28064) icons


icons
addikt

Hello!

Olyat csinál az XPm, hogy elkezd belassulni, akadozik, és körülbelül 1perc múlva teljesen lefagy, tehát se egérre, semmire nem reagál, és ha lenyomok valamit, elkezd a gép pittyegni. Tegnap is ez volt, pedig nem csináltam semmi rendszerigényes műveletet. Ma megint megtörtént.

Mi okozhatja ezt? (vártam 2percet, utána újraindítottam, de szerintem nem csinál már semmit)

(#28065) joe2005 válasza icons (#28064) üzenetére


joe2005
senior tag

Szerintem vinyó, chkdsk-t futtasd le javítón keresztül.

"Have you tried turning it off and on again?"

(#28066) Steelmanus válasza band1103 (#28054) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem akarok zavartkeltenei, de amikor a masik vincsit lekapcsolja hallod a hangjat? Mert a Hotsswap fukcional a vincsit gyorslekapcsolassal kapcsolja ki az XP, nezd meg a konfigom en is hasznaltam az AHCI modot az NCQ miatt de visszatertem az IDE modra.
Pl az AHCI modban nem talaltam progit ami kitudta volna olvasni a hofokot, meg a Sentinel is megbukott, pedig abban biztam. Szoval amikor lekapcsolja a masik vinyot hallgasd meg a hangjat nem hallani ahogy a motor siman leporog, hanem egybol lealll. Ha jol emlekszem mar a Win98-ban is volt egy ehhez hasonlo funkcio ott Gyorsleallasnak hivtak de szamuztek mert sok vincsiben karttett ugyanis hajlamosak voltak a parkolosavrol visszapattani a fejek tanyerok fole es konnyen karosodtak.

(#28067) Steelmanus válasza icons (#28064) üzenetére


Steelmanus
addikt

Az Esemenynaploban nincs nyoma a leallasnak?

(#28068) 30z.Samu válasza brd (#28062) üzenetére


30z.Samu
félisten

De ezt meg lehet valahogy oldani Windows-on keresztül is. Volt egy progim régebben, de nem tudom a nevét. :B

Sic Parvis Magna

(#28069) icons válasza Steelmanus (#28067) üzenetére


icons
addikt

Mennyire visszamenőleg írja ki?
Most ilyenek vannak: Egyéni hibanaplózás, Alkalmazáshibák, Rendszerhibák, Biztonsági naplózás.
Rendszerhibán belül ati2mtag szokott hibás lenni általában, többet nem igazán értek belőle :)

joe2005: meglesz az is majd, de azért remélem nincs igazad...

(#28070) brd válasza Steelmanus (#28066) üzenetére


brd
nagyúr

Nem a nevezett progik buktak meg, hanem a driver, ami az AHCI-ért felelős.
A "visszapattanás" meg érdekes lenne, tudtommal nincs olyan funkció a HDD-kben, ami lefékezi a tányérokat (így a fej sem tud visszapattanni, mert a tányérok forgása által keltett légáram is a parkolási helyzetbe löki a fejeket). :F Hol írnak erről?

The only real valuable thing is intuition.

(#28071) bme


bme
tag

Sziasztok!

Azt akarom kérdezni, hogy az XP-nél lehet-e utólag megadni termék kulcsot, mint Vista-nál?

köszi
bme

(#28072) Csabee. válasza bme (#28071) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tudtommal nem. Telepítés kulcsot be kell írnod, különben nem enged tovább a telepítő.

Üdv: Csabee.

(#28073) bme válasza Csabee. (#28072) üzenetére


bme
tag

Igen, de már fent van az XP. de rákerestem itt a fórumban és van rá microsoftos program. Előbb kellett volna keresnem :B

(#28074) Csabee. válasza bme (#28073) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Kiszeretnéd cserélni a termékkulcsod? vagy nem értem!

Üdv: Csabee.

(#28075) bme válasza Csabee. (#28074) üzenetére


bme
tag

Igen, mert a mostani nem érvényes, de már van érvényes termékkulcs...

(#28076) dave93


dave93
őstag

Tisztelet, becsület!
Miért van az, hogy eredeti, Dr.House DVD-t nem hajlandó lejátszani az a jó édes Windows Media Player? 600 féle codek-kel próbálkoztam, VGA driver a legfrissebb, Winamp, Gomplayer sem szereti, ezt írja ki: [link]
Jóval gyengébb, Vista-s gépem teljesen jól lejátsza.
Köszi :R

(#28077) Csabee. válasza dave93 (#28076) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Törölj le minden codec csomagot! És csak a k-lite-ot tedd fel!

Ha ezzel sem emgy akkor ott a VLC

Üdv: Csabee.

(#28079) Csabee. válasza voga34 (#28078) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Első feladat hogy egy munkacsoportba hozd a gépeket! PL MSHOME, mind a 3 gépen ez legyen a munkacsoport, ezt követően osszál meg mappát mindenhol egyet :)
Újraindítod a gépeket és látni fogják a megosztott mappákat!

Üdv: Csabee.

(#28081) celeron


celeron
senior tag

Üdv mindenki!
Az lenne a kérdésem, hogy mi lehet a baja a gépemnek, ha a következőt produkálja:
- Ha XP-t rakok fel rá, az XP futása közben meggágyul a gép, és nagyon lelassul, gyakorlatilag semmit nem lehet vele csinálni.
- Windows 7 makulátlanul működik ennek ellenére.
(Ez az egész úgy kezdődött, hogy XP-nél bebootolás után mindig kiírt egy hibaüzenetet hogy " A következő folyamat váratlanul megszakadt: Távoli Eljáráshívás" Aztán ujratelepités azota sem oldja meg a problémát. Viszont olyan volt, hogyha kihúztam a net kábelt, akkor müködött az XP normálisan.. :F )
Emberek elég fontos lenne, aki tud segitsen
kössz előre is!

(#28082) Csabee. válasza voga34 (#28080) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Tűzfalat egyenlőre ne piszkáld, próbáld meg a leírtak alapján, ha úgy sem megy akkor a tűzfalnál kell babrálni, először egy tűzfal kikapcsolással és ujraindítással! Ha akkro megy akkro a tűzfallal kell babrálnod! De először ahhoz ne nyúlj hanem csináld meg amiket írtam!

Munkacsoportot a sajátgép jobb klikk tulajdonságoknál tudsz állítani.

Üdv: Csabee.

(#28083) dave93 válasza Csabee. (#28077) üzenetére


dave93
őstag

Köszi, a VLC-vel már működik :R

(#28084) Csabee. válasza celeron (#28081) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én rossz hálókártyadriverre tippelek , ha azt mondod hogy a hálókártya kihúzásával megoldódott a gondod!

dave93: örülök hogy megy :R

Üdv: Csabee.

(#28085) Steelmanus válasza brd (#28070) üzenetére


Steelmanus
addikt

Akkor mi a kulonbseg a Gyorsleallitas es a normal leallas kozott? Nekem volt egy Asus K8-E Deluxe lapom amin vot "hardveres" vedelem. Az alaplapi halokarit hasznaltam, de nem tettem fel az azt kezelo Apache szoftvert es kezzel akartam modositani az Eszkozkezeloben a halokari beallitasait, erre a lap tamadasnak velte es lelotte az egesz gepet en meg akkorat csattanni nem halottam gepet mint amikor az leallt. Ket vincsi volt a gepben, a rendszervinyo elso szektora abban a pillanatban kipurcant vele egyutt maga a vincsi is. Amugy elektronika fekezi a vincsiket. Gondolom hallotad mar hogy mikent all le egy 7200-at forgo vincsi normal esetben es gyorslealitassal az elso kb 2-3 mp mig a masodik alig 1mp, ha nem lenne fekezes akkor mennyi ido mulva allna le a tanyer? Leallitasnal elobb megy ki a fej es csak utanna all le a tanyer, ha nem igy lenne akkor elfogyna a legaram a fej alatt, es nem a legaram loki ki a fejet hanem az is az elektronika dolga.

[ Szerkesztve ]

(#28086) batmab válasza celeron (#28081) üzenetére


batmab
senior tag

probáld meg a távoli asztal,távsegítségeket letiltani...a tűzfalon is... :R

2009.08.24 leányom, Kiara. Már 118cm, és >21kg.. :D Fontos! utánvéttel még anyámtól sem vásárolok...

(#28087) AMD Power


AMD Power
titán

Gyári XP-t telepítek.... telepítés közben kiírja ,hogy rakjam be azt a DVD amin az SP2 van. :F Mert valami fileok hiányoznak neki!? Azon a gyári Win XP DVD amit használtam a SP" alapba rajta van így nem értem mit nem talált meg rajta!?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28088) 30z.Samu válasza AMD Power (#28087) üzenetére


30z.Samu
félisten

És ha berakod neki a lemezt, akkor mit csinál? :B

Sic Parvis Magna

(#28089) Romie


Romie
csendes tag

... én azt sem tudtam, hogy az XP DVD-n is kijött...

(#28090) Csabee. válasza Romie (#28089) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Szerintem Cd-t akart írni!

AMD Power: Karcos a lemez? lehet az okozza a gondod.. nálam töbször van ilyen ha egy lemez már túl karcos. próbálj meg az ismétre menni hát ha tovább megy! Kihagyás nem célszerű..

[ Szerkesztve ]

Üdv: Csabee.

(#28091) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Üdv. Szüleim gépén(XP Pro, az adataimnál a #2) mostanában az iexplore.exék elszaporodtak a folyamatok között, mind az user név által van indítva szerinte. Először nem lehetett lekapcsolni a gépet, mert nem volt hajlandó befejezni magát az iexplore. Megpróbáltam megkeresni és kitörölni(végül csak átneveztem), de most már csak a ffox is csak úgy indul el, hogy előtte a folyamatokban kiirtom az iexplore-kat, majd elindítom a ffoxot.
Mit tudok csinálni? :R
Ui: AVG full scan egy darab fertőzést sem talált.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#28092) Lenry válasza CHIPman (#28091) üzenetére


Lenry
félisten

Spybot S&D-vel nézted? az AVG vírus kergető, de ez lehet, hogy féreg... Spybot hátha megfogja

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#28093) brd válasza celeron (#28081) üzenetére


brd
nagyúr

Valószínűleg a telepítés után rögtön meg is fertőződik valami vírussal az internetről az XP, ennek a jelét látod.

The only real valuable thing is intuition.

(#28094) brd válasza Steelmanus (#28085) üzenetére


brd
nagyúr

Fogalmam sincs, ezért kérdeztem, hol írnak erről. :) Én még nem találkoztam olyan HDD-vel, amelyben a tányér ne forogna még legalább 5 másodpercig, bárhogyan állítom is le. Lehet, hogy elektronika fékezi le valamennyire, de ha elveszed az áramot a HDD-től, hogyan fékezi le a tányérokat? :F Igen, elektronika löki ki a fejet, de a légáram is kifelé nyomja a fejet (persze azoknál a HDD-knél, ahol valami villa, vagy speciális megoldás van arra, hogy a fej rögzítve legyen, ott valószínűleg az elektronika közreműködése is kell).

The only real valuable thing is intuition.

(#28095) AMD Power válasza Csabee. (#28090) üzenetére


AMD Power
titán

Hiába ismét akkor se jó. És ha jól emlékszek a lemez se volt karcos. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28096) Fire/SOUL/CD válasza AMD Power (#28095) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

1. próbáld meg simán lemásolni a HDD-re a XP telepítő "DVD" tartalmát, ha sikerül, akkor nincs a lemeznek fizikai sérülése
2. mivel DVD-n van, nyilván azt egyszer oda át kellett írni, lehet, hogy hibásan lett kiírva, aminek sok oka lehet(húzott gép, hibás RAM, "szemetelő" író vagy akár alapból hibás volt az ISO, stb stb)
3. Próbálkozz meg egy "másik" XP telepítőcsomaggal

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#28097) AMD Power válasza Fire/SOUL/CD (#28096) üzenetére


AMD Power
titán

Hülye voltam nem néztem meg ,hogy CD-n van vagy DVD-n de gyári az biztos.. Boltban vásárolt eredeti kulccsal. Most megy így a Windows de 10 percenként lefagy. Gondolom én azok miatt a kihagyott fileok miatt. Megpróbálom majd egy másik Win XP-el is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#28098) Steelmanus válasza brd (#28094) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ha elveszed az aramot akkor az elektronikaban levo pufferkondik tartjak a frontot. Este meg kerestem de meg a Win98-as idokben olvastam rola hogy mikent mukodnek a vincsik. Akkor meg csak egy 5K-s modemem volt igy a HIX Guru rovatat olvasgattam es ott volt egy osszefoglalo amit egy olyan valaki irt kivonatosan, aki bedolgozott a Kurt-KFT-nek. Angolbol forditotta mert nagy volt ra az igeny, es azert mert kivancsiak voltunk ra. Majd belepett a S.M.A.R.T technologia ami akkor uj volt es senki nem erttette. Keveseknek volt meg akkor szelessavu elerese. A mai vincsik mukodesi elve lenyegeben megegyezzik a regi vincsikevel csak kifinomodtak, ill egyre kissebbek lettek a fejek es csak az olvasas-iras modja valtozott nameg a szektorok fizikai merete. Regen egy tanyer also felulete csak szerviz savokat tartalmazott, azert lehetet pl Low Format - sokaig kisertett a BIOS-ban - mert csak a tanyer felsofeluleten volt adattarolasra kialakitott felulet azt lehett meg nyuzni, am ma mar szervizszektorok vannak alul- felul, adat-szerviz-adat stb. Igy nyertek kapacitast. Csakhogy nincs soha hibatlan vincsi gyartaskor azert gyarilag kialakitjak rajta a geometriat pl 80 Gb pedig lehet hogy 120-asnak gyartottak majd elhelyezik benne az ennek megfelelo elektronikat az o feladata kezelni a szervizsavokban tarolt adatok alapjan a vincsit. Ma mar 0.4 nanomilimeter a tavolsag a fej es a tanyer kozott am a parkolopalya meg ma is olyan mint regen, lezerrel kialakitott nano barazda es semmi mas nem tartja ott a fejet csak a gravitacio. Ha elevel hozzavered az asztalhoz a vincsit hidd el az siman leesik a parkolorol es beleut a tanyerba, ha az szervizsav akkor bukta ha adat akkor badszektor.

(#28099) Csabee. válasza AMD Power (#28097) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Esetleg még megnézheted hogy virtuálisan felmegy-e!

A CD_ről ha gépre lemásolod a fájlokat azt engedi rendesen? Mert onnantól ha engedi akkor abból csinálsz egy bootolható Xp-cd-t egy backup lemezed lesz . és azzal felkell tudnod telepíteni!

Üdv: Csabee.

(#28100) CHIPman válasza CHIPman (#28091) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Még valaki?
Lenry: Majd megnézem, de többnyire azok vannak ezen(saját) a gépen, mint azon.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows XP (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.