Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93801) Spet válasza maross (#93800) üzenetére


Spet
addikt

Emelem a tétet, 1 nap is :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93802) alcsa válasza Spet (#93801) üzenetére


alcsa
senior tag

Kossunk kompromisszumot s legyen 2. Egy nap kellett ahhoz, hogy belerazodjanak a szerverek :).

(#93803) Csapoati válasza maross (#93800) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Akkor nem pörgött volna a $ a kártyákból. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93804) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Újratelepítettem a Win-t. Az volna a kérdésem, hogy a Steam feltelepítése után a játékokat, amik fent voltak, újra kell telepíteni/letölteni? Mert azokat a D.\Games\Steam mappába telepítettem (vagyis nem a Win-el közös meghajtón vannak), szóval gondoltam, nem lehet-e esetleg valahogy tudatni a Steam-el, hogy ott vannak a korábbi játékok, fájlok?

(#93805) Hauptmann válasza warcat (#93799) üzenetére


Hauptmann
addikt

És még nem vettem semmit magamnak, csak a gyerek acc-ára kettőt. :DDD De van még időm. :D A 7 Days to Die-on gondolkodom.

(#93806) korpas15


korpas15
tag

Ebben tudnátok segíteni?

(#93807) elithun válasza korpas15 (#93806) üzenetére


elithun
őstag

Elvileg, ha minden matricát kiveszel az albumból és azt elmented, akkor eltűnik a vitrin. forrás

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#93808) korpas15 válasza elithun (#93807) üzenetére


korpas15
tag

Köszönöm, sikerült :R

(#93809) po1son válasza warcat (#93799) üzenetére


po1son
addikt

Köszi az infót, akkor mai nap már nem kell végig zongoráznom 15 accountot. :))

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#93810) korpas15


korpas15
tag

Az miért lehet, hogy már 1 órát játszottam egy játékkal, és még nem adott kártyát? Régebben úgy emlékszek 20 percenként adta.

(#93811) Spet válasza korpas15 (#93810) üzenetére


Spet
addikt

#Régenmindenjobbvolt #változnakazidők #légytürelmes

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93812) ayo válasza korpas15 (#93810) üzenetére


ayo
addikt

az még az elején volt, a 2 órás refund miatt feltolták az időt, hogy ne csak azért vegyék a játékokat hogy kijöjjön a kártya, majd refund = ingyen pénz

most már a 2 órát ki kell várni

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#93813) bepken válasza korpas15 (#93810) üzenetére


bepken
veterán

ez játéktól és accounttól is függ. van, akiknek csak 2 óra után dob kártyákat (pl ha volt már refund a fiókon)

nálam másfél óra alatt általában kiköpi a 3 kártyát

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93814) #73540608


#73540608
törölt tag

Sziasztok!
Pár hete néhány alkalommal Steam Client Bootstrapper Crash hibaüzenettel steam indításkor crash-el egyet a kliensprogram. Eddig semmi baja nem volt, lehet egy újabb steam frissítés a ludas? Semmi új dolgot nem telepítettem azóta, csak játékokat. Azért nem akarom újra rakni a steam-et, mert van egy rakás (100-150 gb) játék föltelepítve... Valami egyéb megoldás? Előre is köszönöm!

(#93815) kerti008


kerti008
aktív tag

Sziasztok
A Steam Link-en gondolkodok a szamitogepem egy 5675C Broadwell CPU de nincs kulonallo grafikus kartyam.
Szerintetek ilyen alap konfigon a Steam Link a regebbi jatekokkal mukodokepes lenne? Mit jelent Nekem a regi jatek? Pl.: Unreal, Quake, Jedi Knight Dark Forces II, Sin, stb. :DD Gyakorlatilag a Doom3 elotti jatekokhoz kellene amiket nem adtak ki konzolra.

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#93816) arfer


arfer
aktív tag

A steam link nem külső videókártya! Csak a gépben levő képét tükrözi TV-re...

(#93817) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na, én nem vittem túlzásba az idei Summer Sale-t. Megvettem a Seasons After Fall-t (7,49€) és a Virgina c. thriller-walking simet (2,49€). Kb ennyi wallet pénzt szedtem össze a kártyákból, szóval nem belőlem gazdagodott tovább Gabe. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93818) warcat válasza Csapoati (#93817) üzenetére


warcat
veterán

Nálam a két új Age of Empires 2 kiegészítő 7.18€-ért és ennyi.

EA: It's in the crate!

(#93819) Frod


Frod
addikt

Summer Sale-es kártyáknak a csereberéjét is befagyasztották?
1 db hiányzik, tegnap nem vettem meg hátha ma kiesik, erre ma már se kártyát nem lehetett szerezni, és opciót se látok, hogy vegyek egyet :(

Do you see the white shadow?

(#93820) Zolás


Zolás
addikt

Nemrég játszottam végig a Tomb Raidert, úgyhogy megvettem a folytatást (Rise of the Tomb Raider). Ennyi volt a nagy vásár. Még meg akartam a Borderlands pre sequel season passt, de nem ennyiért. Addig nem kezdek neki amíg nincs meg, játék meg van amíg várok, több is mint kellene.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#93821) szami777 válasza Csapoati (#93817) üzenetére


szami777
addikt

Csak witcher 3 expansion pass.
Remember me-t akartam volna mlg nagyon, mert nagyon jó árba volt, de ugyse lett vna idöm rá

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93822) Vertigo18 válasza Frod (#93819) üzenetére


Vertigo18
addikt

Nekem az enyéimet engedi piacra dobni...

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#93823) Amantius


Amantius
senior tag

Vive le Roi
The Turing Test
The Technomancer
Ghost 1.0
Styx: Master of Shadows

Garry's Mod, meg a Pythagoria ment a kölöknek.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#93824) kemotox


kemotox
addikt

Én vettem két zsugát mert kellet a badgéhoz trédelni meg lusta vagyok. Such deal, very epenis, much sale

(#93825) kriszpontaz válasza Zolás (#93820) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Nálam a kép pont igaz. Nem vettem semmit. :D

(#93826) csaba951


csaba951
veterán

Steam Summer Sale 2017

Én ezeket vettem meg.

A Vampyre Story;-90%;1,99 EUR
Adam Wolfe;-84%;0,95 EUR
Adam Wolfe - Season Pass;-88%;1,91 EUR
Castlestorm - From Outcast to Savior DLC;-75%;0,74 EUR
Castlestorm - The Warrior Queen DLC;-75%;0,74 EUR
Deus Ex: Mankind Divided - Digital Deluxe Edition;-75%;19,98 EUR
Euro Truck Simulator 2 - Michelin Fan Pack;-50%;1,49 EUR
FEMINAZI: Complete;-63%;0,74 EUR
Fort Meow;-75%;2,01 USD
Hard West: Scars of Freedom DLC;-75%;0,74 EUR
iGrow Game;-75%;1,24 EUR
Plague Inc: Evolved - Soundtrack;-55%;2,24 EUR
planetarian ~the reverie of a little planet~;-70%;2,99 EUR
School of Talent: SUZU-ROUTE;-79%;1,88 EUR
The Crew Calling All Units;-66%;8,49 EUR
The Last Door Collector's Edition Bundle;-78%;2,24 EUR
The Living Dungeon;-87%;1,27 USD
The Living Dungeon: Unearthed;-75%;1,24 EUR
The Room Two;-75%;1,24 EUR
Virginia Special edition;-81%;2,80 EUR
_______________________________________
Összesen: 56,92 EUR

Ez úton is szeretném megköszönni a sok Summer Sale 2017 Trading Card vásárlónak, hogy támogattak a Marketen, és ezzel lehetővé tették a fenti játékok megvásárlását! :R

(#93827) Frod válasza Vertigo18 (#93822) üzenetére


Frod
addikt

Oké, valami gebasz lehetett, most már működik. Gyorsan megvettem a hiányzó lapot.

Do you see the white shadow?

(#93828) maross


maross
veterán

En is szeretnem ez uton is megkoszonni a steamnek, hogy evrol evre kevesebbet kolthetek (~7-8eur) :). Westboron még nagyon gondolkodtam, de kimaradt.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93829) kwzatz válasza csaba951 (#93826) üzenetére


kwzatz
őstag

Az mondjuk vicces volt, hogy a Deus Ex Collectiont olcsóbban lehetett megvenni (tehát az összes eddigi játék+ Mankind Divided + Season Pass), mint amennyibe a Mankind Divided Digital Deluxe került. Azt nem tudom, hogy ha a korábbi játékok megvoltak, akkor nem lehetett-e tovább faragni az árból.

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#93830) Franklin


Franklin
addikt

Én csak a Skyrim Special Editiont vettem meg, de nagyon húztam a szám, mert nem érdemli meg a Bethesda, egyrészt 20 EUR rengeteg pénz egy 6 éves single játékért (pláne a 40 eurós full ára), felújítás ide vagy oda, másrészt újra behozták a fizetős modokat, csak átnevezték Creation Club-ra, ahol kreditekért lehet modokat venni, persze kreditet csak valós pénzből vehetsz :(

Igazából csak a DLC-kre volt szükségem, de sehol nem találtam emberi áron (nem voltak akcióban, ezért 45 EUR-ba került volna a 3 DLC, ami röhej és g2a-n se találtam olcsóbban), sajnos anno nem vettem meg Amazonról, mikor valami 1-2 euróért osztogatták darabját :O

Az az egy szerencséjük van, hogy nagyon szeretem a játékot, eddig 250 órát tettem bele, de kb. még ennyit bele fogok :D

(#93831) kemotox válasza Franklin (#93830) üzenetére


kemotox
addikt

SE ingyen járt megjelenéskor azoknak, akiknek megvolt a játék dkckkel együtt. Igényes modok meg úgy is továbra is nexuson lesznek

(#93832) warcat válasza Franklin (#93830) üzenetére


warcat
veterán

Azért ekkora árkülönbségnél inkább dobtam volna egyet a dobókockával, 8 euró a legendary edition kulcsboltban.
Szerk.: Ah leesett közben,hogy a modok miatt kellett a régi (special) edition. Hát az szívás, de valóban ott max egy elárazásban bizakodhattál volna.Bethesda összes játékánál ez van dlc ügyben,ezért csaptam le az olcsó brazil F4 season passra még megjelenés előtt míg lehetett.
Nem túl vicces a dolog, Wolfikból a New Ordert ugye már a megjelenés utáni nyári vásáron agyonakciózták,az Old Blood meg sosem akar 5€(-75%) lenni-

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#93833) po1son válasza Franklin (#93830) üzenetére


po1son
addikt

Durva bele gondolni, hogy 2014-2015ben a Legendary Edition-t még ~1200 Ft-ért vettem az oroszoktól akciósan, amikor még row volt náluk majdnem minden. :DDD

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#93834) #54715584 válasza Franklin (#93830) üzenetére


#54715584
törölt tag

Anno még 30 euróért vettem leárazáson. :P De egyáltalán nem bántam meg, hogy ennyit költöttem rá. Nem szoktam ennyit költeni egy játékra, de ez életem egyik legjobbja. :K És jelenleg mindenféle mod nélkül használom. Egyébként sem ad achievementet Steam, ha moddolsz, ha jól tudom.

(#93835) Franklin válasza kemotox (#93831) üzenetére


Franklin
addikt

Igen tudom, de nekem csak az alap játék volt meg.

Természetesen én is a Nexusról szedem a modokat.

(#93836) Bluerainbow válasza csaba951 (#93826) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Azért én emlékszem , kb 3 éve jóval hosszabb listáid voltak. És szerintem nem anyagi okok miatt lett "csak ekkora" a listád.
Én összesen 2 tételt vettem , Deus Ex és Quantum Break , azt is walletből. Volt ,hogy 50 -60 € is elköltöttem egy sale alatt , most 0 €

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#93837) kerti008 válasza arfer (#93816) üzenetére


kerti008
aktív tag

Koszi az infot a kerdesem arra iranyult mennyi eroforrast kot le a Steam Link-es tukrozes plusszban. A Doom3 gond nelkul megy a Broadwell CPU-n . Az Intel Quicksynk tukrozi a kepet de azt nem tudom onmagaban elegendo lesz-e a konfig vagy egyaltalan kompatibilis-e kulonallo grafikuskartya nelkul? Jo poen lenne Half Life-ozni a tv-n. 😀

[ Szerkesztve ]

Kedvenc VR jatekaim: HL Alix, Queke1-2, Half Life 1-2 and mission packs, Queke3quest, RTCQuest, Duke Nukem 3D

(#93838) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Rakott már valaki át steam appot másik telóra mert a telefon eltűnt/elromlott/megsemmisült? Pár napja egy gyengusz pillanatomban áttoltam a Z2-t szék karfáján kioltva az életét. Az app mindig azon a telón volt, így gondolom a újraélesztés egy új készüléken időszakos instant bant is jelent marketról.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93839) bepken válasza DrTechnoid (#93838) üzenetére


bepken
veterán

az sajnos mindig elkerülhetetlen

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93840) Gabesz87


Gabesz87
veterán

ERRE valaki?

(#93841) Urguru válasza Gabesz87 (#93804) üzenetére


Urguru
tag

Nem kell újra letölteni , megadod a steam telepítésénél ugyanazt a könyvtárat ahol eddig is voltak a játékok.

Illetve megoldható : steam / beállítások / Letöltések / steam könyvtármappák

[ Szerkesztve ]

(#93842) energy4ever válasza Gabesz87 (#93840) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem. Hiaba allitod be, a Steamen belul, hogy azis egy Steam jatek mappa, nem fogja erdekellni a Steamedet, hogy az mi. Osszefoglaloban levan ez irva...

(#93841) Urguru:

Biztos vagy ebben? :F

[ Szerkesztve ]

(#93843) Urguru válasza energy4ever (#93842) üzenetére


Urguru
tag

Beállításos megoldásban nem vagyok biztos , de a másiknál nekem sosem volt gondom , nem kellett újra letölteni a játékokat win telepítés után. Bocsi ha félrevezettem valakit :W

(#93844) Samus válasza bepken (#93839) üzenetére


Samus
addikt

Nekem összejött pihenő nélkül. Ne kérdezzétek, hogy. Még a kódom sem kellett. SMS-t kértem, utána azt valaaztottam, hogy ezt a készüléket akarom a hitelesítésre használni. Jött kettő email, hogy változott a hitelesítésre használt eszköz, és ennyi. Már adtam is el a kártyákat. Múltkor pedig egy hét pihivel jutalmazott. Igaz, akkor kérte a helyreállító kódot, és először kikapcsolta a Guardot, utána én aktiváltam az új telefonon. Most nem.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#93845) Gabesz87 válasza energy4ever (#93842) üzenetére


Gabesz87
veterán

Hol van ez az összefoglalóban? Átfutottam, de csak ezt a részt találtam:

A Steam telepítés nem mozgatható át a játékok újraletöltése nélkül.
BUKTA
Ha másik partícióra szeretnénk mozgatni a Steamet, a SteamApps mappa biztonságos kimentése után távolítsuk el az eredeti Steam telepítést, majd telepítsük fel az új helyre. Másoljuk vissza a SteamApps mappát, és Voilá!, ott terem minden játékunk.

Erre gondoltál?

Vagyis akkor újra le kell töltenem, és telepítenem a játékokat? A D-ről meg, ahová korábban fel lett telepítve, törölhetem úgy ahogy minden feltelepített játék mappáját?

(#93846) kemotox válasza Gabesz87 (#93845) üzenetére


kemotox
addikt

Felrakod a steamet és utána beállításoknál megadsz neki egy új steamlibrary mappát - azt ahova már telepítve vannak a játékaid, tehát a régi steam mappát.

Itt látszik faszán

Beállítások / Letöltések, ott felül van egy nagy gomb amivel meg tudsz adni új mappát. Feljön a képen látható kis ablak ahol betallózod és kész is vagy.

[ Szerkesztve ]

(#93847) Gabesz87 válasza kemotox (#93846) üzenetére


Gabesz87
veterán

Ok, este megpróbálom, köszönöm.

(#93848) elithun válasza energy4ever (#93842) üzenetére


elithun
őstag

Nem úgy van ez, hogy beálítod a mappát ahol eddig volt, odamásolod a korábban letöltött fájlokat és mikor telepíted a játékot, akkor először tallóz, amit tud és utána tölti csak, ha valami hiányzik?
De lehet, hogy csak akkor van ez így, ha nulláról indított letöltés szakad meg.

Egyébként van a Steam-ben külön biztonsági mentés funkció, érdemesebb azt használni. link

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#93849) GabN73


GabN73
addikt

Ez is aranyos, nekem -20 game lett az eredménye:

"To those of you who are wondering why your game count went down -

Just a moment ago, games that are "banned" or because Valve cuts tie with developers are no longer detected by Steam API. A prime example is that all Digital Homicide games are no longer detected as owned.

This is not a per-app change, but rather a system-wide change, so if you own some games made by other developers that are "banned" then Steam API will also no longer detect them."

(#93850) ayo


ayo
addikt

nekem ezek voltak az első napon és maradtak is. nekem se az ár miatt inkább lett ilyen kevés, hanem a backlog a gond, hogy amire időm is lenne egy játékra, addigra kijön def hd gotyban és vehetem meg újra...hogy az is porosodjon a könyvtárban. pár éve sokkal tudatosabban vásárolok és semmi ingyen szemetet nem aktiváltam, csak tényleg azt, ami érdekelt. Nagyon szép lista alakult ki így az utóbbi pár évben ;)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.