Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93301) Beni97 válasza Assimilator (#93284) üzenetére


Beni97
őstag

Én is így vagyok. Bár azért nekem van 1 drágább is rainbow six, és akarnám még a witcher 3 goty-t is csak így már nagyon sok lenne.

Főleg most az a bajom, hogy a héten megvettem a pub-ot hogy kipróbáljam. Sajnos nem úgy futott a gépemen mint szerettem volna ezért visszaadtam és a pénzt is ugye visszaigényeltem bankkártyára. Ugye a játékot úgy vette hogy ami volt steamen pénzt az levonta és igazából a bankkártyás fizetéssel csak kipótoltam. Ami azért durva mert az a steam egyenleg az 0.04eu-t jelent. Steamen vissza is kaptam a pénzt, kártyára (otp) még nem jött meg. Írtam nekik hogy mivan, azt írták hogy több 1 hétig is eltarthat, meg hogy menjek be a bankba és kérdezzem meg őket hogy kell e még valamilyen adat és szóljak megint steamnek ha kell.
Ma fogok bemenni, csak még nem tudom hogy fogalmazzam meg a banknak mi is a gond. Mert valahogy úgy érzem nem fogják érteni, ki indulva abból hogy azt se tudhatják mi az a steam. És azért az a 30 eu, az nem kevés szerintem. Sok kis olcsó, mégis jó játék jöhet ki belőle.

Valaki járt még így? Neki mennyi idő volt kb a mire visszajött kártyára is a pénz?

(#93302) ProEvoFan válasza warcat (#93262) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Köszi!Igaz nem így vettem meg hanem CS csomagban, ami olcsóbb volt, mint a sima CS Go.

(#93303) Assimilator válasza Beni97 (#93301) üzenetére


Assimilator
őstag

En pont azon gondolkodom, hogy meg osszehozok 3 fontot es megveszem a PUBG-t.
Milyen geped van?

Amugy azt tudja valaki, hogy mikor indul az "uj nap". Csak, mert uj matricakat meg nem lehet szerezni.
Kartyanal befenyitett -1 opciom van, szoval azt nem is eroltetem. :)

(#93304) Anonymus23 válasza Assimilator (#93303) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nyugodtan csinálhatod, én letoltam +2x is, és nem vett el tőlem semmit :DDD

Helyi idő szerint 19 órakor indul az új nap.

;) - The Power of the Light Side

(#93305) Beni97 válasza Assimilator (#93303) üzenetére


Beni97
őstag

i5 2500, gtx 650 (1gb változat), 8 giga rammal. A vga a ludas gondolom mert nagyon régi egy kártya, meg persze hogy a játék alfa és nem éppen jó optimalizálás szempontjából. Sejtettem hogy gyenge hozzá a gépem, de a gta 5-öt, witcher 3-at is vitte, így megpróbáltam ezt is. Igazából a laggok nem is érdekeltek annyira, inkább az huzott fel, hogy nem töltött be textúrákat és így nem tudtam egy házba se bemenni. Úgy néztek ki mintha valaki 5 percig gyúr egy gyúrmát és a földhöz vágja. Itt ki is léptem és már töröltem is.

(#93306) atenza


atenza
senior tag

Tapasztaltabb kollégákat kérdezném, várható a playerunknowns battlegrounds akciózása még a sale alatt vagy semmi esély rá?

Szokták akciózni azokat a játékokat is amik alapból is elég kelendőek? (korábbi tapasztalatok alapján hátha valaki meg tudja mondani)

[ Szerkesztve ]

(#93307) FoLey-v válasza Beni97 (#93305) üzenetére


FoLey-v
addikt

GTX 650 nem egy erőmű kártya sajnos. :( Én is ilyen címek miatt cseréltem le a GTX 460-mat egy HD 7870-re,remélem már ezzel szépen fog boldogulni. :)
Amúgy PUBG optimalizálatlan a grafikája és erősebb kártyákon is be lagoltatja.

atenza Szerintem kevés az esélye,mert early megjelenésű a játék. :Y

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#93308) Beni97 válasza FoLey-v (#93307) üzenetére


Beni97
őstag

Igen tudom. Valamikor egy gtx1050-re megpróbálom lecserélni.

(#93309) Assimilator válasza Beni97 (#93305) üzenetére


Assimilator
őstag

Akkor jo, nekem ettol lenyegesen erosebb konfig van. (I5 4690, GTX970 4GB, 8GB RAM) Koszi a valaszt.

atenza:
Nem varhato. A fejlesztok elore szoltak, hogy nem lesz. Illetve igy is a legkelendobb jatek.

(#93310) atenza válasza FoLey-v (#93307) üzenetére


atenza
senior tag

FoLey-v, Assimilator

thx mindkettőtöknek!

[ Szerkesztve ]

(#93311) Imilenni


Imilenni
addikt

Az Angliában élő magyaroktól kérdeném hogy: működik a 20 font feletti vásárlásokból visszanyerhető 5 font?
S ha igen az 5 font hova kerül jóvá írásra? Steamre?

Press "F" to pay respects.

(#93312) shaddy1027


shaddy1027
tag

A rejtélyes 5 cent nyomában:


:DDD

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93313) Assimilator válasza Imilenni (#93311) üzenetére


Assimilator
őstag

Nem probaltam, mert csak walletbol vasarolok, de ha Angliaban valami ki van irva az ugy is van. Szoval mukodik.
Egyebkent pedig nem jovairjak, hanem 5 fonttal kevesebbet vonnak le. Szoval az a Paypal szamladon marad.
De ha jovairas lenne, Paypal akcio reven, akkor is Paypalen irnak jova.

De utana is olvastam gyorsan. Teljesen mukodik. Viszont csak egyszer hasznalhato.

(#93314) ollie válasza sixpak (#93292) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha több számítógép van a családban, akkor sokkal kényelmesebb egy steam link, mint a hdmi kábelt dugogatni ide-oda, ami nem is feltétlen oldhat meg minden esetben.

***

(#93315) hali13


hali13
tag

Sziasztok.

Van egy nagy gondom, nem tudom lesz-e ötlete valakinek rá.

Szóval. A Steam fiókom mobil hitelesitővel müködik. Ez kb a harmadik telefonom, amire átköltöztettem a hitelesitőt, eddig mindig rendben müködött. Most ugye összeomlott a Steam az akciós idő miatt.

Amikor tegnap be akartam lépni a gépen a telepitett verzióba, sajnos kiderült hogy a lányom valamikor kilépett a fiókomból és a sajátjával lépett be. Na most ugye ha vissza akarok lépni, kéri a mobil guard kódot amit elvileg a telefon adna. DE mivel összeomlott az egész rendszer, most a telefonomon is kilépett a fiókomból. Most az a helyzet, hogy akárhol próbálok belépni a fiókomba, kéri a mobil hitelesitőre küldött kódot. De a telefonon való belépés próbálkozáskor is kéri a mobil hitelesitő kódot abból az alkalmazásból, amibe akkor próbálok belépni. Sakk-matt.

Végigmentem az összes lehetőségen, de sajnos a felirt R-el kezdődő kódomat nem fogadja el a Steam guard a mobilon. A telefonszámomra hiába jelölöm ki hogy küldjön kódot, nem jön semmi. Arra meg nem hajlandó a rendszer, hogy a többször ellenőrzött e-mail fiókomra küldje el a kódot, amivel be tudnék lépni a fiókomba és azt a nyomorult mobil steam guardot le tudnám törölni.

Most irtam a supportnak, de nem nagyon reménykedem segitségben, ráadásul ezt az egészet nem tudtam angolul megfogalmazni, ugyhogy magyarul irtam meg.

Esetleg valakinek ötlete, hogy hogyan tudnék visszajutni a fiókomba????

Köszönöm előre is.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93316) Arkennys válasza hali13 (#93315) üzenetére


Arkennys
addikt

Van fizikai formában meglévő játékod amit aktiváltál steamen? Értsd, lemezes játék aminek a cd kulcsát aktiváltad be. Avagy vásároltál saját bankkártyáról a fiókra? Úgy tudom ez a két út pl jó a supportnak bizonyítani, hogy a tiéd, és segítséget kicsikarni. De hozzáértőbb kollégák is válaszolnak majd szerintem. :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93317) #96349952 válasza Arkennys (#93316) üzenetére


#96349952
törölt tag

Nekem annak idején 3 év inaktivitás után kellett kérnem egy felhasználónév és jelszó kombót, mert totál elfelejtettem. Elég volt hozzá a Half Life 2 lemezét, tokját lefényképezni a szériaszámmal, bravúrosan rövid idő alatt reagáltak és engedtek hozzá a Steam-profilomhoz. Szóval igen, van lehetőség fizikai adathordozó megléte esetén arra, hogy érdemben segítsenek.

(#93318) Arkennys válasza #96349952 (#93317) üzenetére


Arkennys
addikt

Igen ezt én is így tudtam. Biztonság esetére relikviaként őrzöm is első játékom dobozostul, ami miatt steamet csináltam jópár éve :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93319) hali13 válasza #96349952 (#93317) üzenetére


hali13
tag

Én már elküldtem a supportnak az egyik paypalos vásárlásom számait. Elvileg az is jó hozzá.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93320) #96349952 válasza Arkennys (#93318) üzenetére


#96349952
törölt tag

Ja, nekem is megvan még (ezért is) a Half Life 2 dobozosan. Egyfajta fizikai biztosíték, meg hát első Steam-játék. ;)

hali13, remélem szerencsével jársz.

[ Szerkesztve ]

(#93321) FollowTheORI válasza hali13 (#93315) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Hát kár hogy nem tudsz angolul ezek szerint jól?

Próbálj meg végig menni ezen a folyamaton úgy hogy nincs meg a telefonod opcióval:
Egyébként a telefonosnak mennie kéne, ha ugyanaz a szám. Olyannal még nem találkoztam, hogy nem küld telefonszámra kódot.

[link]

Egyébként ezek szerint valamit nem jól költöztettél a telefonon, mert nem szabadna kérnie kódot ha jól vitted át a guardot... ha lenne backupod most mondanám csinálj esetleg egy restore-t a telóra, de valszeg nincs és csak rontana a szitun.

Egy-két tanulság... ne költöztesd ilyen gyakran a guardot... mindig tedd el a backup kódot, csinálj a telefonról mentést amiről tudsz restore-t. Vegyél olyan telefont ami ezt tudja biztonságosan ilyen biztonsági appokkal is. :)
Meg az emailes cuccnak is mennie kéne, szóval azt is nézd át majd, mert ott sem stimmelt akkor valami. Melyik szolgáltató?

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93322) hali13 válasza FollowTheORI (#93321) üzenetére


hali13
tag

Valóban nem vagyok perfekt angol, de talán ezen nem múlik az életem.... Ami a napi dolgokhoz kell, azt tudom, ez már nekem speciális probléma angol nyelven.

Ezen mentem végig, megadtam minden adatot, itt irtam le magyarul hogy mi a gondom, egyelőre várom a reakciójukat.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93323) Beni97 válasza Assimilator (#93309) üzenetére


Beni97
őstag

Az a baj, hogy nagyon tetszik most ez a játék stílus. H1z1-et nem tudom mennyire érne megvenni. Hajlanék felé is csak mivel ez a játék jobban tetszik és egyszer (ha még sokan fognak játszani vele vagy nem jön ki jobb) meg fogom venni. Szóval lényegében pénz kidobás lenne, hiába 10 eu most.
Bár ha valaki játszott vele, az meggyőzhet hogy jó játék és annyival nem rosszabb mint a pubg.
Ahogy olvastam az értékeléseket, sok loot van benne, viszont kevés fajta. Ami engem aggasztani egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#93324) hali13 válasza hali13 (#93322) üzenetére


hali13
tag

Az emailokat megkapom, csak az a gond, hogy ahhoz hogy belépjek a fiókomba, már nem hajlandó a steam emailra küldeni a kódot, hanem csak mobilguardra, vagy mobiltelefonszámra. Nem találok olyan lehetőséget, amikor emailra küldenék.

Amit oda küldenek, az mind csak arra jó, hogy utána tovább léphessek a velük való konzultáció irányába. Egyébként szerintem az ő összeomlásuk miatt döglött meg a mobilguard rendszer is, ezt nem érzem az én hibámnak. Egy tanulsága van, ezentúl ezt a mobil guardot hanyagolni fogom.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93325) ollie válasza hali13 (#93315) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A mobil hitelesítőbe be tudsz lépni úgy, hogy kérsz sms-en kódot.

***

(#93326) Spet


Spet
addikt

Aki tegnap kapott 12 darab kártyát ma nem fog, nagy eséllyel utána sem. (én nem kaptam)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93327) Beni97 válasza Beni97 (#93301) üzenetére


Beni97
őstag

Na most megint nem értek valamit.

Ma bent voltam a otp-nél, hogy hol is van az a pénz, és mivel ők persze látják hogy mivan így tudják, hogy hétfőn kedden kéne megjönnie a pénznek. Viszont 30eu-s játék 8-9ezer forint, és még mellette volt 2k ami szintén vissza jön, és így lesz annyi amennyinek lennie kell. Nem csináltam semmi mást, nem vettem és vontam vissza a játékon kívül mást. Sehonnan. Szóval a steam-nek kellett levonnia még valamit. Mivel oda van írva hogy áfát is tartalmazzák a kiírt árak így az se lehet.

(#93328) Rula válasza Spet (#93326) üzenetére


Rula
tag

Pont írni akartam, hogy ma egyáltalán nem kaptam :(
Remélem azért mondjuk az ötödik napon újra kapok, mert kb 16 db esett

(#93329) shaddy1027 válasza Spet (#93326) üzenetére


shaddy1027
tag

:(

;]

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93330) bepken válasza Spet (#93326) üzenetére


bepken
veterán

én speciel azt se bántam volna, ha egyben kiköpi a kétheti adagot.... :D franc se akar minden nap kattintgatni...

mondjuk matricát azért nagyon remélem, hogy kapok majd, mert ha nem... :(((

;]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93331) shaddy1027 válasza bepken (#93330) üzenetére


shaddy1027
tag

Matricákat szerencsére szórja továbbra is :K

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93332) Tybor66


Tybor66
tag

Urak/Hölgyek!

Valaki legyen szíves elárulni, hogy a "Discovery Queue settings" feladatnál, mit kell ma csinálni, hogy kapjak matrica csomagot? Mert bármit állítok, s elmentem azt, mindig marad 1 nem teljesített feladat. :F

Köszönöm a segítséget!

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#93333) NyMRooD válasza Tybor66 (#93332) üzenetére


NyMRooD
őstag

A beállítások között lesz külön egy Discovery Queue settings és azt nyisd meg, aztán talán 1-2 próbálkozás után el is fogadja.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#93334) shaddy1027 válasza Tybor66 (#93332) üzenetére


shaddy1027
tag

Store->Explore->Customize Your Queue

Beállítasz egy tagot és okét nyomsz, majd visszamész a matricás oldalra.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93335) bepken válasza shaddy1027 (#93334) üzenetére


bepken
veterán

tapasztalatom szerint elég, ha megnyitod ezt a beállítást :)

egyébként megnyugodott a kis lelkem, megkaptam a matricákat! huhh... :DDD

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93336) cyberkind válasza bepken (#93335) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is ennyi volt, a kurátoros meg még könnyebb, beköveted aztán mégse, és kész is. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#93337) Tybor66 válasza Tybor66 (#93332) üzenetére


Tybor66
tag

(#93333) NyMRooD & shaddy1027

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget! Az egész "Testreszabás" részt átnéztem, állítottam, de (#93334) shaddy1027 fórumtárs által is bemutatott ablakot korábban nem nyitottam meg. De így már rendben van.

:R

iPhone SE (2016) & iPhone SE (2020) -> Samsung Galaxy A54 (8/256) & MacBook Air M1 (2020)

(#93338) bepken válasza cyberkind (#93336) üzenetére


bepken
veterán

engem csak az zavar, hogy ennek a matricázásnak a végén a világon semmi értelme nem lesz xD

pedig a korábban linkelt Nortpole Noir képregény nekem - komolyan mondom - még tetszett is! itt most nem erőltették meg magukat sajnos...

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93339) cyberkind válasza bepken (#93338) üzenetére


cyberkind
félisten

Semmit se kapunk ha kirakunk legalább egy képet?

Paranormal Cocktivity

(#93340) szami777 válasza bepken (#93338) üzenetére


szami777
addikt

"Once you've applied all of the stickers that correspond to a specific page, that page will permanently unlock on your account.
For all of your unlocked pages, you'll be able to customize them any way you want with your extra stickers."

De hogy a "véglegesen fel lesz oldva a fiókodon" rész mit takar, azt a franc se tudja.

Egyébként nézegettem külföldi fórumokat, oldalakat, sehol sincs még csak tipp se, hogy ez mi a toszra jó.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93341) shaddy1027 válasza szami777 (#93340) üzenetére


shaddy1027
tag

Akkor mondok egy tippet, a fullos matricával díszített képet megkapjuk háttérkép formájában, csak mert ha kihagysz egy napot sincs veszve semmi. Összes matricát megkaphatod, hogyha az utolsó nap nyomod végig a küldiket. Ebből következik, nem lesz valami nagy durranás, a lapokból.
Könyvre lennék igazából kíváncsi, mert arra már én se tudok mit tippelni. Na jó még is, ha összejön az összes oldal, akkor jutalmul kapsz egy szép könyves kitűzőt.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93342) edgR válasza szami777 (#93340) üzenetére


edgR
őstag

hát nem az atommagot fogjuk vele hasítani, az egyszer biztos

(#93343) bepken válasza shaddy1027 (#93341) üzenetére


bepken
veterán

hát én is merem remélni, hogy legalább egy event badge jár majd érte :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93344) hali13 válasza ollie (#93325) üzenetére


hali13
tag

Ez is megtörtént, az sms nem érkezik meg.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93345) NandorHUN válasza warcat (#93262) üzenetére


NandorHUN
addikt

Nekem jóval többet ír
Kevesebb van meg belőle, nem szóltam.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93346) szami777 válasza shaddy1027 (#93341) üzenetére


szami777
addikt

Igen, a háttér sanszos, a baj az, hogy szerintem nem szépek, sőt, kifejezetten ocsmány némelyikük, 10 eurocentért meg olyat veszel a marketen, amilyet csak akarsz. :)
Badge jo lenne.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93347) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Borderlands 2-t megéri manapság még megvenni? Anno PS-en még játszottam vele annakidején, de sose vittem ki, mert nehéz volt embert találni. PC-n nem tudom mennyire van rajta még ember, de az is le van akciózva.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#93348) Beni97 válasza NandorHUN (#93347) üzenetére


Beni97
őstag

Hát én nem adnék ki annyit érte. Még ha a legújabb rész kerülne most annyiba akkor se. :(
Nem hiszem hogy aktív egy játék manapság.

(#93349) Plebi


Plebi
senior tag

Úgy nézett ki, hogy senki sem kap kártyát a tegnapi "ingyen" kártyák miatt.

Végigmentem a várólistán, kiírta, hogy kaptam eddig mennyit oldottam fel, de a raktárban nem növekedett a kártyák száma. Kiírta, hogy feloldottam 6-ot, de a raktárban csak 3 volt.

Azért írtam, hogy úgy nézett ki, mivel pár perc után megjelent a hiányzó 3.

Lehet ellenőrzik valahogy a profilokat?

Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

(#93350) Assimilator válasza Plebi (#93349) üzenetére


Assimilator
őstag

En tegnap kaptam 8-at. Egesz nap azt irta ki, hogy -1 kartyat kaphatok. Este megjott a napvaltas. Gondoltam, megnezem. Kaptam 5 darabot.
Az elso lista utan 3-at, aztan 1-1 darabot.
Nem igazan ertem, de orulok. :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.