Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93401) Defy94 válasza Gerzsi (#93398) üzenetére


Defy94
csendes tag

16 eurót költöttem. Megvettem a Forest-et és a Lost Castle-t.
Még megveszem a Kingdom Rush-t és részemről kifújt a sale. Kellene valami stratégiát is, ha összejön kártyapénzből 3 euró, beszerzem a Red Alert 3-at. :)

(#93402) #96349952


#96349952
törölt tag

Én 160 eurót dobtam be. :DDD :B

(#93403) egymegegy1


egymegegy1
tag

Sziasztok gift ként miért nem tudok vásárolni játékokat , a terv a követekező , veszek 1-2 jó árasított játékot aminek majd meg ugrik az ára és cserélném őket cs-go skinekere , viszont ha kosárnál ajándékba vásárolom lehetőséget választom akkor ki kell választanom ismerősöm akinek szeretném ajándékozni , így nem az én raktáramban landol , pedig ugye ez lenne a cél. Avagy vége van már annak az időknek hogy gift-tet vásárlok s majd azt cserélem amire szeretném??

(#93404) S1M0N válasza egymegegy1 (#93403) üzenetére


S1M0N
senior tag

Igen, már vége van ennek, nem tudsz játékot tárolni már, egyből el kell küldened, ha ajándékba veszed.

[ Szerkesztve ]

(#93405) #54715584 válasza #96349952 (#93402) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor már beírhatom, hogy €50 eddig. :D

(#93406) #96349952 válasza #54715584 (#93405) üzenetére


#96349952
törölt tag

:DDD

Mentségemre legyen szólva, hogy én előre megfontoltan cselekedtem. Már januártól elkezdtem a Walletba pakolni minden hónapban a 25 eurókat, éppen erre a sale-ra készülve. Úgyhogy lényegében ez nem egy egyszeri nagy kiadás volt, hanem a megtakarításaimat használtam fel arra, hogy lenullázzam a kívánságlistámat. (Meg azért ajándékoztam is – igaz, nem sokat.)

(#93407) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Egyelőre 0 €. Majd később vásárlok be.

(#93408) BigBlue69


BigBlue69
őstag

Ingyen Steam játék.

steam://run/480

Másoljátok böngyészőbe vagy futtatásba

[ Szerkesztve ]

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#93409) #54715584 válasza #96349952 (#93406) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szerintem nem kell mentegetőzni, mindenki annyit költ, amennyit jónak lát. :)

(#93410) #96349952 válasza #54715584 (#93409) üzenetére


#96349952
törölt tag

Jó, csak ahogy itt-ott olvastam, néha nagyon megy a savazása annak, aki ilyenkor esetleg többet vásárolgat.

(#93411) Agyzuzo válasza #96349952 (#93410) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Mindig az irigyek... :) Ne is foglalkozz velük. :D

Én 30 EUR körül csaptam el, ennyi volt épp wallet-ben. :)

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93412) #54715584 válasza #96349952 (#93410) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az csak irigység vagy ostobaság.
Senki nem tudhatja, hogy vettél 5 db 30 eurós játékot, mert épen féláron voltak, ami eddig történelmi mélypont, vagy vettél 50 db 3 eurós játékot, mert éppen arra vártál, hogy 80-90% leárazás legyen vagy éppen néhányat csomagban vettél, és kaptál mellé rengeteg plusz tartalmat és/vagy még több játékot szinte fillérekért.

Amíg nem volt pénzem erre, én is fejcsóválva kalózkodtam. Mióta meg rászán(hat)ok bizonyos összeget, nagyon megfontoltan válogatok, hogy mit mennyiért veszek meg és mennyire kell, esetleg ráér majd későbbi leárazáson is a megvétel, és lehet megvettem 20 játékot, de ezeket nem is egyszerre fogom végigjátszani, hanem majd szépen lassan, ahogy időm engedi, de megvenni most érte meg. :)

Sokan meg sajnos teljesen haszontalannak tartják a játékokkal töltött időt, pedig rengeteg olyan tartalom van, ami fejleszt készségeket és gondolkozást, logikát, de folyton csak az FPS-ekre gondolnak, amikor játékokról van szó, mert nem értik, nem tudják mi van mögötte. Itt meg aki akar, irigykedjen. :)

(#93413) Jinxb1rd válasza Gerzsi (#93398) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Zero.

We are only Stardust...

(#93414) Gerzsi válasza Jinxb1rd (#93413) üzenetére


Gerzsi
tag

még én is :D de nagyon gondolkozok BioShock: The Collection-on

(#93415) bul07


bul07
nagyúr

Én csak a kártya pénzt gyűjtöm be
Elég kicsi áron megy, téli meg tavaly ilyenkor is azért 0,11-0,12€ kezdet, de most csak pár kártyát tudtam eladni 0,1€ áron a többi mind 0,09€ ment el, ugye ebből még le kell vonni a steam sarcát
Így csak +12€ állok

Most majd lehet megtartom a összegyűlt pénzecskét mert majd a megjelenő COD lehet érdekelni fog, de nem tudom 60€ egy játékért elvből nem fogok fizetni, már ha annyi lesz

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93416) Hauptmann válasza #96349952 (#93410) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem kell azzal foglalkozni, itt a ph-n érdekes hozzáállások vannak a billentyűzetek mögül. :DDD

(#93417) vicces


vicces
addikt

[kosár]
eddig ezek fogtak meg, de még nem fizettem. gondolkozok. és a vegas ami a leginkább tetszetős ajánlat..

[ Szerkesztve ]

:)

(#93418) maross


maross
veterán

xcom2 + civ6 39.36, vótmá? Aki idegbajos lesz attol hogy 3 évet kell varnia mig be tudja szerezni az apro dlcket emberi aron, ne vegye meg, de egyebkent jo ara van, a civ6-ot nagyon rovid gyeplon tartjak :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93419) Hauptmann válasza maross (#93418) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az hagyján, a Friday 13 nem kapott semmi kedvezményt.

(#93420) Rendo84 válasza Hauptmann (#93419) üzenetére


Rendo84
senior tag

Mostanában jelent meg, ezért szerintem megbocsátható. :)

(#93421) Mart10000


Mart10000
aktív tag

Köszönöm a válaszokat, akkor nem vesztettem semmit. :DDD

(#93422) maross válasza Hauptmann (#93419) üzenetére


maross
veterán

pedig nagyon benne volt az a 10-20% :))

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93423) Mart10000 válasza #96349952 (#93406) üzenetére


Mart10000
aktív tag

Ez a gyűjtögetés óvatosságból nem merült fel. :DDD

(#93424) Csapoati válasza maross (#93422) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A stílszerű egy -13% lett volna. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93425) cyberkind


cyberkind
félisten

A sima és a GOTY Fallout 3 két külön sor lenne? Nekem megvan a GOTY de egyiket se mutatja a Steam, hogy megvan. :F

Ugyanez a New Vegas.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93426) De4d


De4d
őstag

Más se tudja feloldani a 3. matrica csomagot?

"Play any Steam game in your library, and earn an Achievement. You can check your Achievement progress for any game you own on your Games page."

Ennél hiba üzenet jön a böngészőben.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93427) bul07 válasza De4d (#93426) üzenetére


bul07
nagyúr

Ez nem azt jelenti hogy játszani kell bármilyen játékkal és feloldani egyet?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93428) cyberkind válasza De4d (#93426) üzenetére


cyberkind
félisten

Fel kell oldani egy acsit, én fogtam az acsis programot, ráküldtem a Dirt Showdown-ra és feloldottam mind az 50-et.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93429) Delávégá válasza cyberkind (#93428) üzenetére


Delávégá
tag

ejnye-bejnye :)

(#93430) cyberkind válasza Delávégá (#93429) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezért a játékért nem kár kicsit se. :N

Paranormal Cocktivity

(#93431) bul07 válasza cyberkind (#93428) üzenetére


bul07
nagyúr

Én is ezt csináltam, csak most meg kliensbe kell bejelentkeznem az összes fiókomnál :)

Már vagy két éve nem játszottam steam-es játékkal, nem hogy feloldottam volna ilyen hülyeséget

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93432) De4d válasza bul07 (#93427) üzenetére


De4d
őstag

Igen? De ha rámegyek akkor miért Error 400 jön be a böngészőben? A klinesben pedig fekete kép? :F

Minden jó, ha a vége jó!

(#93433) cyberkind válasza De4d (#93432) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem is az jön be, nem kell ezzel foglalkozni csak meg kell szerezni egy acsit és megadja a csomagot.

Paranormal Cocktivity

(#93434) Agyzuzo válasza cyberkind (#93428) üzenetére


Agyzuzo
addikt

Nekem az öcsi menedzsert már fagyasztja a library-m. :D Kénytelen leszek elindítani valamit. :(

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93435) chungee


chungee
addikt

Estét!

Summer sale 2017. Kiírja hogy teljesítettem xy és jár a summer sale trang card. De üres a raktárom :(

[ Szerkesztve ]

(#93436) hali13


hali13
tag

Nem költöttem mert még mindig ki vagyok zárva a fiókomból. Bár már kezdek hozzászokni az állapothoz. Persze a support három napja nem képes válaszolni. Lehet hogy keresztet vethetek a fiókomra, bár az fájna mert nem kevés pénzem van benne.

Poco M4 Pro "Öregember nem gyorsvonat......"

(#93437) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Nekem a SAM feloldott egy acsit és azonnal matricát kaptam... :)

Vásárolnék M.A.G.U.S. kiadványokat! Pm me!

(#93438) bepken válasza chungee (#93435) üzenetére


bepken
veterán

valószínűleg nincs legalább 5ös szintű profilod. ha a sale végéig eléred az 5ös szintet, akkor megkapod az összes gyűjtött kártyát egyben.

skacok nemár...azért közel két hét alatt még csak fogtok tán játszani, nem? :D egy akármilyen játékkal, ami acsikat is ad

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93439) Gabesz87


Gabesz87
veterán

Elég rég nem játszottam már, gondoltam, ma előveszek valamit, de az a meglepi ért, hogy eltűnt a steam :S Sem az asztalon, sem a start menüben nem találtam, csak egy steam support center hivatkozást. És a telepített alkalmazásoknál sincs. A mappája megvan a Program Files-ban, csak persze hiányosan. Amúgy is sok fura dolog történt a nagy Win10 frissítés óta, szóval egyébként is tervezem a tiszta telepítést, csak kíváncsiságból, elképzelhető, hogy az Anniversary Update-nek köze van a Steam eltűnéséhez?

[ Szerkesztve ]

(#93440) De4d


De4d
őstag

Korábban kérdezte valaki hogy, hányszor lehet refundolni.
Ha nem túl szigorú akkor eléggé lehet farmolni nem? Valaki kinyeri a kártyákat, aztán refundol(2 óra alatt lehet párat), nyilván a kártyák már megmaradnak. Aztán megint megveszi, vagy megvesz mást és megint megcsinálja. Főleg olyan játéknál ahol, drágák a játékkártyák...

Minden jó, ha a vége jó!

(#93441) sagem válasza De4d (#93440) üzenetére


sagem
addikt

2 óra után esnek kártyák.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#93442) De4d válasza sagem (#93441) üzenetére


De4d
őstag

Nekem 20 perc után már dob.
Nem mint ha vissza akarnék élni ezzel, sose refundoltam még játékot, csak a múltkori téma után így felmerült bennem ezt meglehet csinálni, vajon hányan élnek ezzel vissza?

Minden jó, ha a vége jó!

(#93443) Gerzsi válasza De4d (#93442) üzenetére


Gerzsi
tag

szerintem gyorsan levágják hogy csak farmolsz

(#93444) [Prolixus] válasza De4d (#93442) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Elvileg még úgy van szerintem is, hogy 2 óra után esnek. Aztán a gyakorlatban ez nem mindig működik így. Mindenesetre nem hiszem, hogy sokan visszaélnének ezzel. Aki nagyüzemben elkezd refundolgatni, azzal úgyis csinál valamit a support és vége a kérészéletű aranybányának.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93445) Hauptmann válasza [Prolixus] (#93444) üzenetére


Hauptmann
addikt

Milyen aranybánya? Egy kártya általában 9 cent. :DDD Háromból már majdnem 30 cent össze is jön. :DDD

(#93446) sagem válasza De4d (#93442) üzenetére


sagem
addikt

Az csak bug, néha előfordul, pláne ha épp terhelt a szerver. De egyébként simán megtagadják a refundot, nem hülyék ők sem, szerintem szentes téltelekkel nem érdemes szórakozni:)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#93447) [Prolixus] válasza Hauptmann (#93445) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ironizáltam. :) De ha valaki nagytételben csinálná, pár játék árát össze lehetne szedegetni azért így.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93448) genndy válasza De4d (#93440) üzenetére


genndy
addikt

Mert gondolod hogy nem látják egész pontosan hogy melyik játékból esett mennyi kártya és az éppen milyen drágán megy. Dehogynem. Nyilván ezért (is) van, hogy minden refund kérelemnél joguk van eldönteni hogy megadják-e. Biztos lehetsz benne hogy ha már egy kártya is kiesett belőle akkor már megtagadják.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#93449) Freiherr


Freiherr
őstag

Másnak is ilyen ótvar lassú a letöltés? :F

XXX

(#93450) vicces válasza Freiherr (#93449) üzenetére


vicces
addikt

jah. :O

:)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.