Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93601) sixpak válasza [Prolixus] (#93599) üzenetére


sixpak
nagyúr

Így van, én is havonta egyet kapok, lvl negyvenvalamennyi.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93602) Gerzsi válasza sixpak (#93601) üzenetére


Gerzsi
tag

mi van a bónusz csomiban?

(#93603) sixpak válasza Gerzsi (#93602) üzenetére


sixpak
nagyúr

3 kártya.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93604) bul07


bul07
nagyúr

Havonta fiókonként olyan 1-2 hull
Van vagy 115 a raktáramba, meg vagy 1000 kártya, semmi energiám mindet piacra dobni

Mostani nyári kártyákkal összejött már vagy 21€, van még pár nap remélhetőleg 30 meglesz

Pedig ki kell majd raknom, mert majd a új COD-ot talán ebből akarom megvenni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93605) Hauptmann válasza bul07 (#93604) üzenetére


Hauptmann
addikt

Hogy jött ki 21€ a 8-9 centes nyári kártyákból úgy, hogy napi 3-at dob csak?

(#93606) bul07 válasza Hauptmann (#93605) üzenetére


bul07
nagyúr

Kulcsszó
fiókonként

Sajnos tegnap már csak 0,07 mentek el, de nem szám ingyen van, régi szép idők mikkor az első pár napon 0,15-0,17 környékén mentek és onnan csökkent

Tegnap volt két fóliás is, eddig 4, ja igen ma is van már egy de még nem értem a végére
Csak sok idő, főleg ebben a melegben nehéz végigzongorázni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93607) [Prolixus] válasza Hauptmann (#93605) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Úgy, hogy van egy rakás másodlagos accountja. 10 fiók már 30 kártya naponta.

(#93601) sixpak

Mondjuk attól is függ szerintem, és ez csak most ugrik be, hogy hány olyan játékja van amire kaphat booster pack-ot. Gondolom ha sok van akkor többet kap, értelemszerűen. Esetleg az itteni nagykutyák (értsd a két topicgazda :P ) elárulhatná ő milyen gyakran kap. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93608) bul07 válasza [Prolixus] (#93607) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen, bónusz csomag azokra a játékokra jár aminél már a kártyák ki lettek farmolva
És minél régebben kapott egy játék kártyát annál ritkában dobja mert egyre kevesebben készítenek kitűzőt, persze van egy két kivétel ahol pörög a kártya, mondjuk a CS GO, ott sok kitűző készül

Csaba biztos vezet statisztikát erről is , meg ugye neki igazán sok fiókja van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93609) [Prolixus] válasza bul07 (#93608) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ehh, régen tényleg minden jobb volt. :)) Annyi trade képes fiókot csináltál amennyi jól esett, bezzeg most már 5€-t bele kell lapátolni mindegyikbe. 2-3 sale mire az megtérül fiókonként...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93610) eami válasza bul07 (#93606) üzenetére


eami
Topikgazda

mondjuk mióta kidobolták hogy figyelik a sok fiókot, én biztos nem gurigázgatnék ilyesmivel :DDD

(#93611) bul07 válasza eami (#93610) üzenetére


bul07
nagyúr

Figyeljék, nem hiszem hogy a én 20 alatti számommal olyan sok vizet zavarnék, biztos van magyar honba nagyobb számmal dolgozik
Amúgy ha akarnák telefonszámhoz rendelt fiókok miatt se perc alatt kiszűrnének
De már több mint egy éve nincs új fiókom

Amúgy mi a szankció?
Én nem csalok esetleg kártya farmolás megy, na meg még abba köthetnek bele hogy egy fiókra gyűjtöm őket, és legtöbbnél megvolt a 5$ hitelesítés is

Amúgy meg steam-es játékkal nem is játszok, kevés olyan multi játék van ami még érdekel a steam-en

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93612) eami válasza bul07 (#93611) üzenetére


eami
Topikgazda

max kapsz egy bant az összes fiokra és nem tudsz majd rájuk venni semmit sem, se aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#93613) SP4C3 válasza eami (#93612) üzenetére


SP4C3
veterán

Ilyen ban létezik?

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#93614) warcat válasza SP4C3 (#93613) üzenetére


warcat
veterán

Inkább csak rémisztgetés,régebben a régiózárakat Steamen keresztül nagyon trükköző,rengeteg ajándékot így elküldő fiókok közül párat ezzel jutalmaztak elvileg.

Azt garantálom,hogy oroszéknál 100as tételben farmolnak a fiókokkal,mert ott sokkal nagyobb pénz amit kiszedsz,illetve több mindent lehet belőle venni,szóval illene ott rendet rakni inkább :)

EA: It's in the crate!

(#93615) szami777 válasza [Prolixus] (#93599) üzenetére


szami777
addikt

Én kb 1-1,5 hetente kapok (42. Szint)
Azt tudom, hogy régebben ritkábban adott jóval, bár sajnos a bonuszcsomagok ára is a béka segge alatt van.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93616) Laraxior


Laraxior
titán

AoE2 HD-vel játszik valaki Win10 alatt?
A minap megvettem a másik két kiegészítőt, de nem igazén akar futni a game. Nem tudom, hogy hol játszottam vele utoljára, Win7, vagy Win10 rendszeren :B
Letöröltem már, újra letöltöttem, de így sem jó. Lehet az egész steam mappát kukáznom kellene, aztán újra install?
Mert az másik partíción van, oprendszer telepítésnél meg szokott maradni.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#93617) shaddy1027 válasza cyberkind (#93600) üzenetére


shaddy1027
tag

Felrakod a matricákat a képre majd save, és utána fogod tudni beállítani a profil vitrinbe:

Kék részre kell utána kattintani:

Így fog kinézni:

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93618) cyberkind válasza shaddy1027 (#93617) üzenetére


cyberkind
félisten

Azóta már megvan, én máshogy gondoltam ezt mert így lényegében csak egy kép marad meg a sokból ha jól gondolom, de lehet ezt is rosszul gondolom. :D

Paranormal Cocktivity

(#93619) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Sziasztok!
Ebben a hónapban is érkezek egy ingyen játékkal, szintén köszönömért viheti a leggyorsabb.

Tropico 4
F0MTJ-RAE3X-JQBVH

(#93620) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Booster pack 10. szint után esik?

(#93621) morfondőr


morfondőr
őstag

Ezt a booster pack-ot jelzi értesítésként a steam? 22-es szintű vagyok és nekem még sosem esett (vagy még nem vettem észre). :(

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#93622) [Prolixus] válasza morfondőr (#93621) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Persze. Kapsz értesítőt hogy új cucc van a...raktáradban (? angolban inventory).

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93623) #96349952 válasza Bencus88 (#93619) üzenetére


#96349952
törölt tag

Köszi! :R

(#93624) Assimilator válasza Benir8 (#93594) üzenetére


Assimilator
őstag

Ez sok mindentol fugg.
Szint, kartyas jatekok szama, szerencse.
En jelenleg lvl 85-on vagyok, 1043 db kartyas jatekom van.
Igy kapok hetente 1-2 booster packot.
De pl. az asszony is ugyanigy kap, csak 103 db kartyas jatekkal.... (lvl 12)
Az en javaslatom az lenne, hogy inkabb add el a kartyakat es vegyel belole jatekot.
Sokan beleesnek ebbe a "magas szint=booster pack=gazdag leszek" szindromaba.
En is beleestem, nem sok ertelme van.
Eddig elvileg £130-ot koltottem kituzore.
Egy par jo jatek kijott volna belole.
Szemelyes perverziobol mar feltolom magam 100-ra, aztan a maradek par ezer kartya megy a piacra.

A szazalekok sem igazan szamitanak. Pl. ha azt irja, hogy 100%-al tobb kartyat kapsz akkor az kb. igy nez ki:
Alap esely: 0,0000000000001%
Esely+100%: 0,0000000000002%

Akik szerintem szamottevo penzt tudnak ebbol csinalni - ESETLEG - azok az 1000 folottiek. Csak ugye ott megint ott van, hogy mennyit toltak bele...

(#93625) DrTechnoid válasza Assimilator (#93624) üzenetére


DrTechnoid
őstag

"Sokan beleesnek ebbe a "magas szint=booster pack=gazdag leszek" szindromaba."

Sokan meg abba esnek bele hogy elfelejtik , hogy a booster pack megérkezéséhez az adott játékból ki is kell szedni a kártyákat, ugyanis ez az egyik feltétele. A szint meg a játékok száma semmit se jelent enélkül a tényező nélkül.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93626) [Prolixus] válasza DrTechnoid (#93625) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Sokan meg abba esnek bele, hogy nem olvasnak vissza, és nem veszik észre, hogy ugyanezt leírták már a #93608-os hozzászólásban. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93627) Hauptmann válasza DrTechnoid (#93625) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kezdem nem érteni. Ha egy játékhoz 6 kártya van, simán játékkal ugye csak 3-at dob. Booster pack csak akkor jár, ha megvan az összes kártya, illetve a level 1 kitűző? Vagy akkor is jár, ha csak simán a játékkal szerzett kártyák vannak?

(#93628) bepken válasza Hauptmann (#93627) üzenetére


bepken
veterán

kicsit túlagyaljátok ezt a dolgot szerintem :D

bár itt a topikban többen is sokkal részletesebben leírtuk, itt a hivatalos GYIK

legutóbbi hozzászólásom végén olvasható kérdésemre pedig közben a válaszom is megszületett :D azt is érdemes számba venni, hogy ha egy játékot ingyen szórtak (pl legutóbb PAYDAY 2), akkor hiába van 200% esélyed a booster pack-re, még így is nagyon csekélyek az esélyeid. ha egy játékot még csak pár ezren vettek meg és te kipörgeted rögtön vásárlás után, akkor meg nagyjából biztosra vehető, hogy fogsz kapni boostert, amit valaki elkészíti a saját kitűzőjét.

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93629) morfondőr válasza Hauptmann (#93627) üzenetére


morfondőr
őstag

Nálam minden feltétel adott, amit leírtál és mégsem kaptam még soha booster packot, csak gem-ekből csináltam! 150+ játékom van, van amit megjelenés után 1-2 hónappal vettem meg és mégsem jött semmi! Esetleg az hatással lehet rá, hogy legtöbbször kulcsot aktiválok és nem közvetlenül a steam-ről veszem?

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#93630) szami777 válasza morfondőr (#93629) üzenetére


szami777
addikt

"Esetleg az hatással lehet rá, hogy legtöbbször kulcsot aktiválok és nem közvetlenül a steam-ről veszem?"

Na az biztos nem.Fura, hogy nem kapsz, ha csinálgatod a kitűzőket és mész felfele, el kéne kezdenie dobálgatnia.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93631) gyugyo79 válasza morfondőr (#93629) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem 70 olyan játékom van amiből min 1 szintű kitűző is ki van rakva. Mindnél ott van, hogy jogosult vagyok bónuszt kapni, mégis egy alkalommal kaptam eddig összesen én is. Nem mintha fájna. De ezek szerint eléggé szerencse kérdése is.

(#93632) morfondőr válasza gyugyo79 (#93631) üzenetére


morfondőr
őstag

Én sem fakadok sírva ez miatt, de most csodálkozok, hogy sokan rendszeresen kapják én meg soha! Ha írnék a supportnak, gondolom kapnék egy sablonos választ, hogy így jártam, majd esik, ha esik, nem is töröm magam ilyennel. Inkább a lottón kéne szerencsésnek lenni, azzal többre mennék! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#93633) Agyzuzo


Agyzuzo
addikt

Kár a Boostereken aggódni. 3000+ jogosult játékom van mégis jó ha beesik 2 havonta 1 pak.
A másodlagos acc-jaimon lényegesen kevesebb kártyás játék van, mégis oda esnek be sűrűbben... A legkisebb acc-omra a legsűrűbben konkrétan. Ja és azok az acc-ok ráadásul baromira alacsony szintűek...

[ Szerkesztve ]

Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

(#93634) yusukee


yusukee
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudom a telepítési meghajtón áthelyezni a SteamLibrary-t?

C:\\programFiles\Steam a telepítési mappa. Ezt szeretném átrakni a c:\Games mappába. Csak úgy lehet, ha oda telepítem a Steam-et is? (másik meghajtóra tudom hogyan kell átrakni)

(#93635) X Factor válasza yusukee (#93634) üzenetére


X Factor
addikt

Settings-Downloads -> ott fenn steam library, hozzá adod,h. c:\games

Aztán meg átmásolsz mindet oda.

Make things work

(#93636) Out válasza Out (#93595) üzenetére


Out
addikt

Most kaptam egy bónuszcsomagot a Face it nevű játékhoz (nem is tudtam, hogy van ilyen játékom). Kitűzőm nincs belőle, szóval az nem feltétel a bónuszcsomaghoz.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#93637) warcat válasza Out (#93636) üzenetére


warcat
veterán

Csak kifarmolt kártyák (az adott játékból) és utolsó Steam belogolás max 2 hete volt kell hozzá,hogya a listán legyél akik kaphatnak boostert.
Kb hetente jön egy(lvl73),de a többség 0.1€(=30 Ft) vagy alatta értéket képvisel, ne ebből akarjon senki pénzt termelni.

EA: It's in the crate!

(#93638) AnginaP


AnginaP
aktív tag

Sziasztok!

Tapasztalt Steam veteránoktól szeretnék kérdezni, vagy inkább spekulációt "kérdezni". :)
Nagyon hajtanék a Doom season pass-ra, de sajnos nincs leárazva. Előre láthatólag várható-e a sale alatt leárazás, előző sale-ekből kiindulva? Vagy ha nincs leárazva, akkor kalap-kabát, kb nem is lesz?

Előre is köszönöm a választ! :R

[ Szerkesztve ]

Indítok egy Skyrim szervert.

(#93639) Lackki válasza AnginaP (#93638) üzenetére


Lackki
senior tag

karácsonykor 24eur volt

Privátot hamarabb észreveszem

(#93640) Hauptmann válasza AnginaP (#93638) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem, ha most nincs leárazva, akkor a Summer Sale keretein belül már nem is lesz.

(#93641) elithun válasza Hauptmann (#93640) üzenetére


elithun
őstag

Szerintem se lesz, mivel nincsenek Flash salek sem.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#93642) yusukee válasza X Factor (#93635) üzenetére


yusukee
aktív tag

Ott nekem azt írja, hogy meghajtónként csak 1 library lehet és nem csinálja meg az újat.

(#93643) X Factor válasza yusukee (#93642) üzenetére


X Factor
addikt

Mondjuk ebbe még nem futottam bele, ez igaz.

Ez esetben, F6-al rámold át a library-t a kívánt helyre. Steam uninstall, és ujratelepites utan a kivant foldert add meg library-nek.

Make things work

(#93644) chungee


chungee
addikt

Napot!

Az mitől van hogy haveromnak a valve complete pack 17,7eur-ba kerülne, nekem meg csak 3,74eur-ba:F

[ Szerkesztve ]

(#93645) [Prolixus] válasza chungee (#93644) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Sok bundle ára már egy ideje attól függ hogy mi van meg neked belőle. Ha több játék van akkor olcsóbb a bundle, ha kevesebb akkor drágább. Ergo havernak alig van meg valami (ha egyáltalán) neked meg már a bundle nagy része megvan korábbról. Sajnos nem minden bundle ilyen, van amelyiknél ugyanúgy fizeted a teljes árat hiába megvan egy adott játék belőle.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93646) yozsee11 válasza chungee (#93644) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Azért mert neki 0 db játék van meg belőle, neked meg a nagy része megvan már, így csak azokat kapod meg belőle ami hiányzik, és csak azok árát mutatja.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#93647) Out válasza chungee (#93644) üzenetére


Out
addikt

:Y

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#93648) chungee válasza [Prolixus] (#93645) üzenetére


chungee
addikt

Yah értem. Szal okos funkció van némelyik bundle-nál. Ez nem rossz dolog, sőt igazságosnak tartom :) Köszönöm a felvilágosítást :R

(#93649) [Prolixus] válasza chungee (#93648) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Valóban így fair, igazából mindegyik bundlinál ezt kellene csinálni. Gondolom a kiadók döntik el, hogy ezt engedik-e vagy sem.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93650) wjbhbdux válasza AnginaP (#93638) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Aug 24-27 között a QuakeCon alatt várható id/Bethesda sale.

Bundle pro tip, steamdb-n belépve a profilon lévô játékokat lehet bundlebôl meglévô darabszám alatt rendezni itt, aztán steamen megnézni hogy érdemes-e kiegészíteni.

[ Szerkesztve ]

/s

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.