Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93901) SchumiBácsi

Üdv all!

Nem lép be a kliens, de böngészőben ma nagy nehezen sikerült. Tegnap az sem (nem küldte meg a kódot).
Ilyenkor mi van?

Előzmények: pár hete első induláskor a kliens belefagy a memóriába. Kizárólag csak második próbálkozásra indul. Előtte 2-3naponta self-update, azóta semmi. (végül is amíg jó, csak addig kell okádni a frissítéseket, ha meg már beszart akkor jól van az úgy)... Jelenleg kvázi használhatatlan.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93902) FollowTheORI válasza SchumiBácsi (#93901) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Valami helyi probléma lehet a gépeddel...

Lehet megérne egy kipucolást + újratelepítést a steam. Minimum.
Amugy nem valami tűzfal vagy víruskereső fogja meg?

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93903) SchumiBácsi válasza FollowTheORI (#93902) üzenetére

Nem tudom, mert semmi módosítást nem követtem el. Sztem csak addig frissítették míg be nem szart :D

Perpill egy steam újratelepítés játszik max, PC nem fér bele időben.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93904) FollowTheORI válasza SchumiBácsi (#93903) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Béta klienst használsz?

Stabil oldalon nem nagyon jött frissítés.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93905) AtHoS válasza SchumiBácsi (#93901) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nálam is gond volt pár hete, hasonló azonnali frisítéssel indított, csak nálam blue death-be szaladt a frissítés utáni steam indulás közben a W10. Böngészőben leszedtem a steam telepítőt, majd azzal "frissítettem". Ez helyrerakta és megszűnt az anomália

szerk. stabil verziót használok

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#93906) SchumiBácsi válasza FollowTheORI (#93904) üzenetére

Sose bétáztam. De a self-update az jött heti 2-3szor ezekben az időkben - agyfaszt is kaptam már néha tőle, amikor a lassan 40betűs jelszót kétszer írom be 2perc alatt, mert hát az újraindítás a lelke mindennek.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93907) SchumiBácsi válasza AtHoS (#93905) üzenetére

A kék képernyőig én még nem jutottam el de sztem minden lehetséges - kék, fekete, bármi ha így folytatják. Ki fogom próbálni a módszeredet, ami ha jól értem nem jár a játékok újratelepítésével.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93908) AtHoS válasza SchumiBácsi (#93907) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Játékok maradtak, de a családi megosztást újra el kellett játszanom

read-only mode on the forum

(#93909) De4d


De4d
őstag

Arra lehet számítani hogy 12-14 centre felmennek a mostani sale kártyák?

Minden jó, ha a vége jó!

(#93910) Csapoati válasza De4d (#93909) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Számítani éppen lehet, de ez nem a jós topik. :DDD Amúgy szerintem nem mennek fel addig, az érdeklődés is csökkenni fog. Talán 10-11 cent lesz a teteje.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93911) bul07 válasza De4d (#93909) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem ma majd két nap alatt ment el 0,08€ áron kitett, egyre kevesebb fogy
10e kártya volt kint mikkor kiraktam és ~35óra alatt ment el nehezen fogynak

Van még 5 kártyám kiraktam két napja 0,09€-ért mert 0,08€-ért már egy két darab volt de máig nem vitték el
Most levittem 0,08€ nem izélek azon a pár centen csak menjen el és legyen vége

Amúgy én a vásár +42€ zártam, és nem vettem semmit

De majd jól jön ez az összeg ha az új Cod-ra kedvet kapnék

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93912) De4d válasza bul07 (#93911) üzenetére


De4d
őstag

42+ Hány account az? :D

Minden jó, ha a vége jó!

(#93913) bul07 válasza De4d (#93912) üzenetére


bul07
nagyúr

18

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93914) Csapoati válasza bul07 (#93913) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Hát annyira már se időm se idegem nem lenne. :D Nekem 4 van (illetve 3, + barátnőmé), de már néha ezt is fárasztó nyomkodni.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#93915) De4d válasza Csapoati (#93914) üzenetére


De4d
őstag

Én a kettővel is így vagyok már, kezdetben csak raktárnak kellett, aztán ilyenkor jó ha több van(sale-k alatt) hehe :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#93916) mark! válasza bul07 (#93913) üzenetére


mark!
őstag

18 accon napi szinten kifarmoltál mindent? :O nekem 1 van, de ezen se volt kedvem :DDD

>

(#93917) #54715584


#54715584
törölt tag

Néhány játéknál megvan az összes kártya, csináltam belőlük badge-t és most lvl 1 lett kiírva játék mellé és megint megvehetném őket. Ez hogyan működik? Több szint van? Ugyanazokat a kártyákat többször is megvehetném és egyre több badge-t tudnék készíteni?

(#93918) SchumiBácsi válasza FollowTheORI (#93902) üzenetére

Egyetlen módszer sem jött be a felsoroltakból.

Mivel sem a tűzfal sem a vírusirtó nem változott a rendszertelepítés óta (több mint 1év), így valószínűleg ez sem gond.

Viszont volt olyan gond vagy másfél éve hogy a létező legfontosabb külföldi oldalak, és a steam oldalai a steamben nem töltődtek be sehogyan sem, miközben minden más működött. Hosszas huzavona után akkor kiderült hogy a különálló hálózati kártya szelektív módba váltott (csak úgy) és az alaplap kártyára való visszaváltás oldotta csak meg problémát.

Most akkor ezek alapján vegyek új hálókártyát vagy új alaplapot? Eszem faszom megáll hogy mindig van valami megoldhatatlan szar. Előtte mondom heti 1-2 self update állandóan, míg most be nem szarta magát. Erre persze már nincs semmilyen gyorsjavítás biztos így működik jól?

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93919) Hauptmann válasza #54715584 (#93917) üzenetére


Hauptmann
addikt

Igen, ha megvan megint az összes, és kitűzőtt gyártasz belőle, lvl 2 kitűződ lesz. Azt hiszem, lvl 5 a legnagyobb.

(#93920) bul07


bul07
nagyúr

Az első pár napban hosszabb ideig tart de utána 1óra alatt megvolt, ez matricás izé vett el több időt

Teljesen mindegy hogy olvasok valamit a netten vagy videót nézek, vagy traviánon nyomkodom az építéseket , vagy ép a kártyákat farmolom kis apróért

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93921) #54715584 válasza Hauptmann (#93919) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szuper, akkor ennek sosem lesz vége? :)

[ Szerkesztve ]

(#93922) szami777 válasza #54715584 (#93921) üzenetére


szami777
addikt

Sosem. Illetve sima kártya ötös szintig, foil meg egy szint.
A steam level pont olyan mint az univerzum:nincs vége, folyamatosan bővül, és kur@a sokba kerül eljutni a végébe.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93923) #54715584 válasza szami777 (#93922) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ehh, akkor már értem ezt a farmolás dolgot. Most utána olvastam és találtam ilyeneket, hogy Archi Steam Farm és Idle Master. Van olyan, ami utóbbihoz hasonló de ki lehet választani a játékokat? Vagy inkább vásárolgassak? :) Meg adjak el? Mert volt olyan, hogy egy játéknál több ugyanolyan kártyát is dobott (Deadfall pl.).

[ Szerkesztve ]

(#93924) #54715584


#54715584
törölt tag

És néha átvált a Steam, kliens magyarra. Ezt miért csinálja? Beállításokban angol van megadva.

(#93925) mark! válasza bul07 (#93920) üzenetére


mark!
őstag

igazából mindegy, de 18 acc :DDD akárki akármit mond, az azért nem kevés :D

>

(#93926) szami777 válasza #54715584 (#93923) üzenetére


szami777
addikt

Ha egy játékhoz több ugyanolyan kártyát dob, akkor a kitűző menüben lesz olyan opció a játéknak, hogy cserefórum meglátogatása. Ott kifejezetten az adott játék kártyáit cserélgetheted másokkal csereajánlat formájában.
Ez akkor a leghasznosabb, ha kettőt kapsz valamelyikből.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93927) Hauptmann válasza szami777 (#93922) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, a fóliás kártya. Azt azért nem említettem, mert azt nagyon ritkán dob.

(#93928) #54715584 válasza szami777 (#93926) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi.
Ezeket az emoticonokat érdemes megőrizni? Ahogy látom 60-80 gem-et érnek ezek is meg a háttérképek is.

(#93929) szami777 válasza #54715584 (#93928) üzenetére


szami777
addikt

Én mindig elpasszolom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93930) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Mióta nem 2000 a friend limit?

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93931) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Valaki találkozott már olyannal, hogy egyik napról a másikra, teljesen szétbombázza a steam az aktivitást? Felsorol pár megosztott screenshotot, kb 3 hétnyit, aztán ömlesztve felsorolásszerűen 3 hétnyi achi, majd megint screenshotok, és megint achik.. kb átláthatatlan az egész aktivitás így. Másik problémám meg az lenne, hogy folyamatosan eldobálja a family share-t, valamikor 2-3 napra, a 4. napon visszajön, aztán végleg eldobja. Kicsit körülményes 2 hetente újracsinálni az egészet, ráadásul csak az én oldalamon szűnik meg, a másik oldal használni tudja az én könyvtáramat. A steam reinstall segítene valamit?

(#93932) eami válasza Rison77 (#93931) üzenetére


eami
Topikgazda

néha behülyül nálam is, szerintem nem kell emiatt aggódni :N

(#93933) EmptyParadox válasza eami (#93932) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Nem gondoltam volna, hogy valaki ránéz/használja egyáltalán az activity-t. O.o

[ Szerkesztve ]

(#93934) Rison77 válasza eami (#93932) üzenetére


Rison77
senior tag

Közben feltúrtam a redditet is emiatt, találtam is bő 1 hónapos posztokat, hogy náluk is ez van, írtak is ticketet a valve-nak, és azt a választ kapta, hogy tudnak a problémáról, és vizsgálják.. Próbáltam most letörölni a steamet, steam helyett gondosan lepucolta az asztalomat :D Utána olvastam, hogy bizony ha nem az alapértelmezett helyére van telepítve, akkor bizony automatikusan nem szedi le magát.. manuálisan kell törölgeti a fájljait.. Ezután elindítottam, és lőn világosság, visszajött a share ^^

(#93935) SH4D0W2011 válasza Vesporigo (#93857) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Igen, én például, pedig szerintem én is megcsináltam mindent hozzá. :((

(#93936) Franklin válasza EmptyParadox (#93933) üzenetére


Franklin
addikt

Én gyakran nézem, jobb mint a facebook :D

És néha hasznos is tud lenni, mikor azt látom, hogy már 10 ismerősöm vette meg ugyanazt a játékot, akkor gyanús, hogy valami jó akcióban van :)

(#93937) wjbhbdux válasza EmptyParadox (#93933) üzenetére


wjbhbdux
veterán

ha játszol rendszeresen frissülő játékokkal, akkor jó hely követni hogy mi történik velük, ha postol oda a fejlesztő.

/s

(#93938) DrTechnoid válasza EmptyParadox (#93933) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Nekem az a steam kezdőoldalam, lévén van pár impozáns ( pénzeszsák ) egyén a barátlistámon,így mindig azonnal lekövetem hogy mit csinálnak a nagyok :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93939) EmptyParadox válasza DrTechnoid (#93938) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

Okés, meggyőztetek, rá fogok néha nézni az activity-re. :)

(#93940) SchumiBácsi válasza SchumiBácsi (#93918) üzenetére

Na végül sikerült "rendhagyó" módon megoldani a belépési problémát: reinstall.

És mivel a végleg beszart állapot előtti 1-2hétben már volt úgy hogy nem tudott csak 2odik - 3adiknak belépni, ezért a jövőbeli hajtépés elkerülése érdekében új szabály szerint megy a Steam:

Reinstall every month or
1st connection failed/error = restart
2nd connection failed/error = reinstall

100as net majd szépen letölti a játékokat egy este alatt úgy 50-100GB mértékben, függően attól mi és mennyi van fent. Úgy is kevés a letöltés - nincs kihasználva a net de majd a Steam ezután javít a dolgon ;]

Aztán ha elég sokan csinálják és ledőlnek a szerverek majd megtanulnak programozni / frissítést ellenőrizni. Én mindent kipróbáltam amit lehetett a telepítés előtt - nem jött be.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93941) #54715584 válasza SchumiBácsi (#93940) üzenetére


#54715584
törölt tag

Fél szemmel követtem ezt csak, de nem lehet, hogy béta verzió volt nálad telepítve? Nálam az okozott különféle problémákat.

(#93942) AtHoS Hát, én megpróbáltam segíteni... :D

[ Szerkesztve ]

(#93942) AtHoS válasza #54715584 (#93941) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Stabillal pont így jártam én is és a reinstall oldotta meg nálam is

read-only mode on the forum

(#93943) SchumiBácsi válasza #54715584 (#93941) üzenetére

Stabil volt/van fent.

De sztem lassan egy kaptafa, mert a vadiúj telepítés is belefagyott a memóriába belépéskor, így le kellett lőni és másodszori próbára már be is jelentkezett...

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#93944) Franklin válasza SchumiBácsi (#93940) üzenetére


Franklin
addikt

"Aztán ha elég sokan csinálják és ledőlnek a szerverek majd megtanulnak programozni / frissítést ellenőrizni."

Jól megmutatod nekik... ;]

(#93945) core i7


core i7
addikt

Sziasztok steamen ,hogy megy a vásárlás feltöltöm bankkártyám és aztán? PUG-ot szeretném megvenni

(#93946) FollowTheORI válasza core i7 (#93945) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Kosárba rakod és fizetsz.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93947) core i7 válasza FollowTheORI (#93946) üzenetére


core i7
addikt

és van valami euro kalkulátor mert euroba írja steam?

(#93948) arfer válasza core i7 (#93947) üzenetére


arfer
aktív tag

He :F ? Ha arra gondolsz, hogy kb. mennyi forintban, akkor xe.com ajánlott. De a bankok árfolyama ettől eltérhet! Általában a nekünk rossz irányba :((( ...

[ Szerkesztve ]

(#93949) FollowTheORI válasza core i7 (#93947) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Számolj rá tartalékot és akkor tuti elég lesz. Pl 320-al eurónként.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93950) ayo


ayo
addikt

vagy nézd meg a bankod honlapján, annál tutibb nincsen. Pl. OTP-nél itt kell nézni a "Deviza eladási" részt.
Sokan a középárfolyamot nézik, az nem mindig célszerű :)

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.