Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93551) PöCöKuk@c válasza De4d (#93550) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Nekem a játék nincs meg, csak az akciókat nézegettem ezert láttam, igy nem tudok a kiegészítőkről tanácsot adni sajna. :N
Anonymus23 - :DDD ez nekem is megfordult az okos fejemben. ;]

(#93552) kekesi132 válasza De4d (#93550) üzenetére


kekesi132
tag

Mellék ágak itt is a DLC-k, de jobban kapcsolódnak az alapjátékhoz, mint a 3 esetében. Illetve maguk a DLC-k is együtt alkotnak egy egészet. Ezért, hogy teljes legyen az élmény érdemes a megjelenés szerinti sorrendben végigvinni a kiegészítőket.
Amúgy egy próbát mindenféleképpen megérnek, az Old World Blues zseniális lett, de a többi se rossz, bár a Dead Money elég fusztráló tud lenni.

(#93553) De4d válasza kekesi132 (#93552) üzenetére


De4d
őstag

Csak a DLC-k drágábbak mint maga az alap, teljes játék :((
De akkor ez a RU-s verzió is jó nálunk?

Minden jó, ha a vége jó!

(#93554) warcat válasza De4d (#93553) üzenetére


warcat
veterán

Én nem ajánlom a RU/CIS verzió beszerzését, már megjelenés óta ezt kínálják nekünk Steamen annak ellenére,hogy a nyugati árat kérik el érte tőlünk,árkedvezmény nélkül.
Bekerülsz az orosz/cirill nyelvű verzió Steam fórumába,nem a nemzetközibe,ha használod játékinformációkra,kérdésekre vagy csak akár képmentésekre, "enyhén" zavaró.

Másik probléma,hogy a dlcket később kb kizárólag Steamtől veheted meg, mivel ez egy teljesen külön játékbejegyzés alatt szerepel (lásd fenti kép) a nemzetközi disztibútoroktól vásárolt dlck nem aktiválódnak mivelhogy nincs meg az alapjátékod ;]

korábban a megoldás egy Ultimate kiadás külföldi boltos(nuuvem,gmg,amazon..) kulcs volt,de Bethesda másfél-két éve elkezdte,hogy az alapjátékait fillérekért adja,de a "teljes" verziókat már csak 50%-ra akciózza.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#93555) [Prolixus] válasza warcat (#93554) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Plusz bizonyos modok telepítését is megnehezíti a dolog.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93556) kemotox


kemotox
addikt

Én nem értem ezt az állandó régiós balhét, honnan szedtek ilyen verziókat? Vagy nálam azért nincs ilyen mert soha nem vett még nekem leértékelt akciós jóárasított dolgot a távoli mehikán rokonom? ;]

Legalábbis RU jelzést nem láttam soha. Meg lehet nézni valahol részletesen, hogy milyen verzióm van egy adott játékból?

[ Szerkesztve ]

(#93557) PöCöKuk@c válasza De4d (#93553) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Nézd meg ezt a verziot.
(Tabrol tokeletlen) :((

[ Szerkesztve ]

(#93558) #54715584


#54715584
törölt tag

Steam is árul 3rd party játékokat? Ezt pl most találtam a Far Cry 3 oldalán: Requires 3rd-Party Account: Uplay (Supports Linking to Steam Account)
Tehát ebben az esetben úgy működik, mint más oldalak, hogy megveszem a kulcsot és beaktiválom a másik appban?

(#93559) [Prolixus] válasza kemotox (#93556) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mi honnan vesszük? A Bethesda árulja nekünk. Magyar store-ban Dishonored-ből meg Fallout New Vegas-ból is csak a ruszki verziót árulta nekünk, pont akkor nem vettél feltétlenül ilyet, ha nem steam-ről vetted. D1-ből nekem a mai napig RHCP verzió van, rendes steam-es vásárlás, hogy rohadjanak meg. Egyszer mennék fel a fórumra kérdezni valamit, erre tiszta cirill ákombákom fogad, és nobody speaks fuckin' english.

Az appID-k alapján vissza lehet amúgy nyomozni neked mi van bármilyen játék esetén, még akkor is ha nem írja a könyvtáradban a verziót.

(#93558) Crisp Rat

Megveszed steam-en, és a játékhoz kell másik kliens is, jelen esetben uplay. Ilyenkor ad kulcsot is a steam amit lehet később használnod kell a third-party kliensben. De ahogy írták, uplay esetén talán pont lehet csinálni automatikusan is a dolgot, nem kell a steam által adott kulcsokkal szarakodni, csak kapcsolod a fiókodat és voilá.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93560) cyberkind válasza #54715584 (#93558) üzenetére


cyberkind
félisten

Még aktiválnod se kell mert ahogy elindítod elindul a Uplay és megcsinálja, legalábbis nekem így van, bár én megadtam a Steam profilomat a Uplay-ben.

(#93559) [Prolixus]
Ez azért korrekt, így utólag örülök, hogy nem a Steam-en vettem meg ezeket. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93561) Ryder62 válasza warcat (#93554) üzenetére


Ryder62
őstag

Én a napokban vettem észre, hogy a New Vegasom ami évek óta megvan, kapott egy RU végződést. Gyönyörűen nézz ki a könyvtárban mondhatom. Amúgy tudtam, hogy ez orosz verzió (Ultimate Edition btw) mert elolvasom a játékok adatlapját vásárlás előtt. Meg orosz régiós community van hozzá.

Más:

Nektek megjeleníti ezt a stikers showcase-t rendesen? Nálam üres. Pedig beállítottam.

(#93562) kemotox válasza [Prolixus] (#93559) üzenetére


kemotox
addikt

Jaja Bundlestarstól van a FNV. Most akkor tényleg jobban megéri minden szempontból (ár, régió) nem steamről venni a steames játékokat? Van ám üzleti érzéke ennek a gabennek! :D

(#93563) [Prolixus] válasza cyberkind (#93560) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, anno én sem tudtam ezt, nagyon pipa is voltam. Csak viszonyításként:

Fallout NV ruszki: appID22490 - 47.62%-os értékelés ( 231 pozitív / 205 negatív), 945 ingame

Fallout NV ROW: appID22380 - 95.39%-os érétkelés ( 47k pozitív / 2k negatív ), 5787 ingame

(#93562) kemotox

Ár szempontjából szinte mindig jobban megéri az utóbbi időkben, egyes játékokból meg igen, más szempontból is megéri nem steam-en vásárolni. Szerintem is zseniális. :U

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93564) sixpak válasza Ryder62 (#93561) üzenetére


sixpak
nagyúr

És tényleg, pedig én is jó régen vettem....lehet ezzel valamit csinálni?
Kezdek aggódni, milyen faszságokat lépnek meg a jövőben?!?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#93565) Ryder62 válasza sixpak (#93564) üzenetére


Ryder62
őstag

Remélem modokra nincs hatással mert morcos leszek.

(#93566) PöCöKuk@c válasza Ryder62 (#93565) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Sajna a hozzászólások alapján kuka.

(#93567) Ryder62 válasza PöCöKuk@c (#93566) üzenetére


Ryder62
őstag

Feltettem, meglássuk. Feldobok párat.

(#93568) bul07


bul07
nagyúr

Ezekért a matricákért csak egy háttér a jutalom?
Vagy van más is?

Mert ha nincs más én hagyom a francba

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93569) De4d válasza bul07 (#93568) üzenetére


De4d
őstag

Háttér?

Nekem egyet sikerült összegyűjteni, mégse kaptam semmit.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93570) cyberkind válasza De4d (#93569) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem 2 megvan de azt se tudom hova teszi ha megvan.

Paranormal Cocktivity

(#93571) morfondőr válasza bul07 (#93568) üzenetére


morfondőr
őstag

A kitűzőért jár a háttér meg egy emoji, én már gem-et csináltam belőlük! :DDD

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#93572) szami777 válasza cyberkind (#93570) üzenetére


szami777
addikt

Valaki írta itt tegnap, hogy profil vitrinbe kirakhatod.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93573) Arkennys válasza warcat (#93554) üzenetére


Arkennys
addikt

Ultimatet rendeltem meg pár éve a 3 játék bagóért, dobozosan akció keretében, azt hiszem 576-ból. Dobtak mellé két címet ami nem érdekelt, de fallout vegas ultimate, steamen beválthatóan megérte azt a párszáz forintot. Erre látom én is pár napja, hogy RU. Mondom mi a frász, átcsaptak a palánkon anno? :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#93574) Edorn


Edorn
aktív tag

Matricás feladtteljesítés kapcsán kérdezem: Volt egy talán ingyenes kis játék, ami abból ált, hogy egyre magasabbra kellett repülni egy léggyel. És ennyi. Pár perc volt csak az egész játék. A végén ,emg kaptál egy darab acsit. Nem tudja valaki a játék nevét? Nem találom... (asszony accán ezzel gyorsan lehetne teljesíteni a gyűjts be egy acsit feladatot... :DDD )

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#93575) EmptyParadox válasza Edorn (#93574) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

(#93576) Edorn válasza EmptyParadox (#93575) üzenetére


Edorn
aktív tag

Ez az! Köszi! :K

AMD Ryzen 5 5600 3.50GHz AM4, SAPPHIRE RX580 4GB, EX2220 (1920x1080), crucial MX500 SSD, CRUCIAL 16GB Ballistix DDR4 3200MHz, MSI B450 GAMING PLUS | Tárhely, domain: https://nokturn.hu

(#93577) kemotox válasza Edorn (#93574) üzenetére


kemotox
addikt

Carpe Diem is jó. Visual novel, kiír egy szöveget, kattintasz, jön a következő szöveg. A legelején van egy választós rész, de utána mehet auto clickerrel :D De csak simán kattintgatva is 2 perc. Én így csináltam :P

(#93578) DrTechnoid válasza Edorn (#93574) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ha megveszed ezt a szemetet 0,74 eur-ért ( legalábbis nekem ennyit ír ) , ez mindenre ad acsit, még arra is ha felugrasz a levegőbe.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93579) PöCöKuk@c válasza DrTechnoid (#93578) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

És ez a csoda i7- es procit javasol!? :DDD Tök jó. Sajna nem fog a gépemen futni. :F Pedig sok szép névkirakó acsija van.
De a legyecskével megfertözöm a környezetem. :))

[ Szerkesztve ]

(#93580) Ryder62 válasza DrTechnoid (#93578) üzenetére


Ryder62
őstag

Ez nagyon jó. Aki betűket akar a profiljára annak nagyon megéri 0,75€-ért.

(#93581) Franklin válasza Ryder62 (#93580) üzenetére


Franklin
addikt

(#93582) De4d


De4d
őstag

Kicsit megzuhantak a sale kártyák. Érdemes őket megtartani? Sale után mennyire lesz "hiány cikk"? Mennyire mehet fel az ára? Esetleg a mostani duplájára? 14-15 cent?

Minden jó, ha a vége jó!

(#93583) PöCöKuk@c válasza De4d (#93582) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Ötödike után eltünnek a raktárból. Rájuk van a dátum írva.

(#93584) [Prolixus] válasza De4d (#93582) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Semennyire. Folyamatosan esni fog az áruk egy darabig, felfelé nem fog menni. Ennek okát már le is írták...5-én lejárnak.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93585) wjbhbdux válasza [Prolixus] (#93584) üzenetére


wjbhbdux
veterán

aug 5-én járnak le, van plusz egy hónap mint az előző sale után.
akkor 10 centre mentek vissza az árak szép lassan pl.

/s

(#93586) De4d válasza PöCöKuk@c (#93583) üzenetére


De4d
őstag

Nem is figyeltem azt. Valamikor pedig volt hogy megmaradtak, persze pont akkor amikor egyet se tartottam meg, és még mentek a piacon és emelkedett az áruk is.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93587) shaddy1027 válasza PöCöKuk@c (#93583) üzenetére


shaddy1027
tag

Valid until 2017. 08. 05. 18:00:00 Nem Augusztus a következő hónap :DDD

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93588) [Prolixus] válasza wjbhbdux (#93585) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Shiiiiiiiit. Na ezt jól benéztem akkor. :W Akkor igen, menni fog fel az áruk, érdemes lehet tartani őket.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93589) De4d válasza [Prolixus] (#93588) üzenetére


De4d
őstag

Csak kérdés mennyire, ha esetleg ilyen 20 centre, akkor bőven megéri megtartani, főleg, ha már nem nagyon van olyan játék amit venne az ember Sale alatt.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93590) [Prolixus] válasza De4d (#93589) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hohó, arra azért nem számíts. Szerintem az előbb linkelt növekedés lesz reális most is.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93591) warcat


warcat
veterán

0.07-ig érdemes eladni, főleg ha vennél is valamit a vásáron.Azért tessék belegondolni,hogy 10 kártya kell 1 darab summer badgehez, ha felmegy .1-ig akkor lesz 1€/kirakás.Ennél vannak sokkal olcsóbb opciók is.

EA: It's in the crate!

(#93592) PöCöKuk@c


PöCöKuk@c
tag

Uh, jujj este későn már én sem látom a dátumot rendesen, mikor megnéztem az elején bocsiii! :Y

(#93593) De4d válasza warcat (#93591) üzenetére


De4d
őstag

Sajna ami igazán érdekelt volna még az kisebb akciót kapott mint egy "mezei" hétköznapon. Pl Evil Within most 10 euró de volt már 6,5 is steamen.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93594) Benir8


Benir8
senior tag

Sziasztok!
Ha feljebb tolnám a Steam profil szintjét 50-ig akkor mennyivel többet fogok kapni bónuszcsomagokat a kitűzőhöz? Napi 1 bónuszcsomag fog jönni véletlenszerűen?
Most jelenleg 24 szintű vagyok és heti 1 és fél hetente egyszer kapok bónuszcsomagot.

[ Szerkesztve ]

(#93595) Out válasza Benir8 (#93594) üzenetére


Out
addikt

Én 33. szintű vagyok és havonta kapok 1 csomagot. Kétlem, hogy ennek a szinthez bármi köze lenne :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#93596) Benir8 válasza Out (#93595) üzenetére


Benir8
senior tag

Jó ha minél többször kapok, meg hát itt írja,hogy 50. szintél 100% gyakorisággal jár, de azt nem tudom, hogy ez naponta jön egyszer bónuszcsomag vagy kb 2-3 naponta.

(#93597) De4d válasza Benir8 (#93596) üzenetére


De4d
őstag

100% gyakoriság? Mihez képest? Nekem is kb, havonta egy jön, lvl 25-nél.

Minden jó, ha a vége jó!

(#93598) bepken válasza Benir8 (#93596) üzenetére


bepken
veterán

nincs rendszeressége, nem is arra vonatkoznak ezek a százalékok. hanem arra, hogy mekkora esélyed van egy bónusz csomagra.

egyébként maga a booster pack (bónusz csomag) akkor jön létre, ha az adott játékhoz valaki valahol kitűzőt kraftol. amit én se értek, hogy akkor hogyhogy nem kaptam egyetlen egy csomagot se (egyik accomon se) mióta a sale elindult? mármint tuti mindenki krafolt most, nem? :D

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93599) [Prolixus] válasza Benir8 (#93594) üzenetére


[Prolixus]
addikt

50-es vagyok, jó ha 3-4 hetente kapok valamit. Nemtom milyen játékaid vannak, de inkább az a gyakoriság ami neked van a furcsa.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93600) cyberkind


cyberkind
félisten

Ezeket a kirakott képeket hol is lehet használni a profilon belül?

Paranormal Cocktivity

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.