Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93451) .LnB


.LnB
titán

Vettem egy játékot summer sale alatt. Még sose refundoltattam semmit, ez hogy van. 2 óránál kevesebb idő után tudok refundolni ugye? De az meg van szabva, hogy a vásárlástól számított időn belül lehet csak refundolni? Mert megvettem a Witcher 3-at is, azzal jó sokáig elleszek, szóval a másik játékot egy ideig még nem fogom kipróbálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93452) hitvanyalak válasza .LnB (#93451) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

"Mire vonatkozik a visszatérítés
A Steam visszatérítési ajánlata a vásárlást követő két héten belül, kevesebb mint két órányi használati idő esetén, a Steam áruházi játékokra és szoftverekre vonatkozik. Alább látható egy áttekintés arról, hogyan működik a visszatérítés más vásárlásfajtáknál."

Forrás

Refund

[ Szerkesztve ]

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93453) .LnB válasza hitvanyalak (#93452) üzenetére


.LnB
titán

Köszönöm. Akkor megmarad a game, csak nem lesz annyira rossz. És drága se volt. Quantum Break-ről van szó egyébként.

Ja és ezért nem tudtam én a steamen megkeresni a választ a kérdésemre: [link] , ha otthon vagyok akkor megoldottam volna egyedül. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93454) hitvanyalak válasza .LnB (#93453) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

;)
A Quantum engem is érdekel, anno haver gépén játszottam kicsit rajta és minden filmessége ellenére nekem tetszett. Lehet meg is nézem kijön-e a keretből.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93455) [Prolixus] válasza .LnB (#93453) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Most ezt nem értem. Beleesel a refund-os kritériumokba, kérdezel mert refundolni akarsz, aztán mégsem refundolsz végül? :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93456) .LnB válasza [Prolixus] (#93455) üzenetére


.LnB
titán

Én csak érdeklődtem, hogy meddig lehetséges a refund. Most nyomom a Witcher 3-at. Nem fogom feltelepíteni a Quantum Break-et, hogy gyors, kapkodva játsszak vele 1,5-2 órát, majd döntsek. Semmi értelme nem lenne. Szépen lenyomom a Witcher 3-at aztán majd ha lesz időm ránézek a QB-re. Nem sürgős, nem akartam minden áron refundolni. Tizenpár euró nem számít azért annyira.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93457) [Prolixus] válasza .LnB (#93456) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Ja, hogy csak érdeklődtél. Nekem úgy jött le, hogy határozott refund szándékod van és érdeklődsz a feltételeiről. My bad. Amúgy én refundolnám. Drága film az 18€-ért. ;]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93458) .LnB válasza [Prolixus] (#93457) üzenetére


.LnB
titán

Jaja havert kérdeztem róla steamen, de nem válaszolt. Hmm gondoltam akkor megveszem. Ahogy megvettem, ír felkiáltó jelekkel, hogy "Meg ne vedd!" :D Pont ezzel az indokkal amit te is írsz.
Viszont engem nem feltétlenül zavar. Nekem a kedvenc single player szériám a Metal Gear Solid, és ott is hasonlóan sok az átvezető. A MGS4-ben van ami 1,5 órás. :)
Meg aztán valószínűleg csináltam már nagyobb hülyeséget is játékvásárlások terén. :P

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93459) maross válasza .LnB (#93458) üzenetére


maross
veterán

jo lesz az, tul nagy divat lett ekézni szegeny quantum breaket.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#93460) hitvanyalak válasza .LnB (#93458) üzenetére


hitvanyalak
senior tag

Mondjuk itt nem az átvezető sok, hanem a játék kevés lásd Beyond Two Souls :D DE ennek ellenére és mindenképpen, szerintem jó játék.

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

(#93461) .LnB


.LnB
titán

Mondjuk, jelen állás szerint, ha a Witcher 3 egész végig ennyire jó. Akkor nem tudom idén elkezdem e még a QB-t. Sőt azért jön még idén 1-2 cím ami érdekel majd. Lehet ez is úgy jár mint a Doom, Deus Ex: Mankind Divided meg egy jó pár nagyobb cím, hogy megvettem de el lett felejtve.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93462) BomiBoogie válasza Freiherr (#93449) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Nekem is belassult egyik este, erre lehet számítani, esetleg próbáld meg szerverváltással.

(#93463) s7evcsenko válasza .LnB (#93461) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A witcher 3-ba én 168 órát toltam bele, igaz majdnem ki van maxolva minden... szóval ha tényleg magával ragad, akkor ezzel elleszel egy ideig.... :K
A QB-et is végigpörgettem, de azt elég gyorsan, mert annyira nem értem az angolt, és iszonyat sok párbeszéd van benne.
Maga a játék szerintem nagyon jó, ha jól láttam most már van hozzá magyarítás is, így lehet még1x nekifutok.
Viszont mire Te végzel a W3-al, addigra lehet lesz még ennél is olcsóbb a QB. ;]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#93464) .LnB válasza s7evcsenko (#93463) üzenetére


.LnB
titán

ha tényleg magával ragad? Lepadlóztam tőle kb. :D Ez a single player játékok World of Warcraft-ja. Kb a WoW ennyire összetett játék mint ez. És ez a világ!? És a világ mérete?! Kicsit egyébként rémisztő is amikor igazán megnyílik a világ előtted, és az a millió tennivaló, meg minden. El lehet veszni benne elsőre, főleg ha valaki Witcher szűz. Szerencsére haver segít, meg magyar, csak el kell olvasni a dolgokat. :D

Mindig tudtam, hogy jó. Olvastam, láttam. De nekem WoW és Dota2-n kívül a fantasy-hoz mindig hangulat kellet, hogy nekiálljak. Hát most van hangulatom. Első nekifutásra 6,8órát játszottam vele. Kicsit beszippantott. De vissza is vettem azért másnap már. Család mellett nem fér már ennyi bele.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93465) s7evcsenko válasza .LnB (#93464) üzenetére


s7evcsenko
addikt

A W3 volt az a játék, aminek sikerült kitépnie a 10 éve tartó WoW szenvedélybetegségből...
Manapság már csak napi 30-60 percet lépek be, de lassan lejár a feltöltésem, akkor kicsit pihentetem.
Ezek szerint hasonlít az izlésünk, akkor viszont a QB is tetszeni fog. :B

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#93466) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mennyi idő alatt szokták elbírálni a refundot?

(#93467) cyberkind válasza FoxiestFox (#93466) üzenetére


cyberkind
félisten

Nekem változó volt, valamikor pár nap alatt, max 1 hét alatt lemegy, de valamikor hetekig tart.

Paranormal Cocktivity

(#93468) FoxiestFox válasza cyberkind (#93467) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Atya gatya. A refund ősszegből akartam megvenni a Black Mesát, azért remélhetőleg beleférek, még akciós júli 5-ig.
Azt hittem, ezt valami bot csinálja, és kb instant.

(#93469) kemotox válasza FoxiestFox (#93468) üzenetére


kemotox
addikt

Szerintem inkább átlag 1-2 nap, viszont most mindenki fosatja ezerrel a vásárlást meg gondolom a refundokat is szóval... Isten kezében vagyunk, szokták mondani. Szurkolunk :D

(#93470) cyberkind válasza kemotox (#93469) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerencsés vagy, hogy ezek a tapasztalataid. :D

Paranormal Cocktivity

(#93471) X Factor


X Factor
addikt

Sziasztok, tud valaki egy műkődő toolt ami automatikusan képes venni trading cardokat?

Make things work

(#93472) .LnB válasza X Factor (#93471) üzenetére


.LnB
titán

Igaz én már elég rég nem b*sz*kszom ilyen kártyákkal. De úgy rémlik már régen is be lehetett állítani értékeket, és automatikusan vásárolt a rendszer.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#93473) X Factor válasza .LnB (#93472) üzenetére


X Factor
addikt

Nekem olyan kéne igazából, h. mondjuk nekem megvan 3 a 6-ból és ne nekem kelljen 15öt klikkelnem, hanem egy klikkre megveszi a hianyzokat majd megcsinalja a badge-t.

Make things work

(#93474) yozsee11 válasza X Factor (#93473) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Steam Bulk Card Buyer

Chrome bővítmény

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#93475) vorosmarti válasza FoxiestFox (#93466) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nekem egy nap alatt meglett 2 refund, bár nem volt nagy összeg...

(#93476) FoxiestFox válasza vorosmarti (#93475) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem is most jött meg, másfél nap volt kb.

(#93477) vorosmarti válasza FoxiestFox (#93476) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Sztem a sale alatt egy kicsit jobban összeszedik magukat. Nekik is érdekük h újra elkölthesd a pénzed :)

(#93478) FollowTheORI


FollowTheORI
nagyúr

Attól is függ hova kéritek, walletra hamar visszajön a pénz... bankba kártyára simán van 1-2 hét is (akár a zárolás feloldása, akár a pénz visszamozgása, ha volt valódi tranzakció is).

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#93479) kwzatz válasza .LnB (#93461) üzenetére


kwzatz
őstag

"Mondjuk, jelen állás szerint, ha a Witcher 3 egész végig ennyire jó."
Nem "ennyire jó", hanem ahogy haladsz előre, egyre jobb. :)

"Everything is high risk, if you are a pussy."

(#93480) Allien


Allien
veterán

Bocsi. Azt az oldalt keresem, ahol az árakat szoktuk össze vetni. Sajna, a fejlécben sem lelem, és nem otthonról vagyok. Segítene valaki? THX

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#93481) [Prolixus] válasza Allien (#93480) üzenetére


[Prolixus]
addikt

ITD?

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93482) Allien válasza [Prolixus] (#93481) üzenetére


Allien
veterán

Köszönöm, az lesz az...
THX

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#93483) Gerzsi


Gerzsi
tag

(#93484) SP4C3 válasza Gerzsi (#93483) üzenetére


SP4C3
veterán

E-pénisz méregetés level 2. :W

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#93485) S1M0N válasza hitvanyalak (#93454) üzenetére


S1M0N
senior tag

Quantum Break nagyon jó, túlzás azt állítani róla, hogy csak nézni kell, játszani nem.

Vannak döntési pontok, ezek után vannak a kiegészítő élőszereplős epizódok, amikben mások szemszögéből láthatjuk az adott döntésünk hatását. Igen, több benne a mesélés, mint az interaktivitás, de soha nem értettem, hogy ezzel mi a baj.

A Telltale játékokat sem azért szeretik sokan (köztük én is), mert olyan nagyon interaktívak...

Pár hete vittem végig, nekem nagyon tetszett, jó lenne egy folytatás.

(#93486) PöCöKuk@c válasza Gerzsi (#93483) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Azon ma én is egyet eltátottam a szemem korábban... :W

(#93487) s7evcsenko


s7evcsenko
addikt

Vett valaki mostanában Dishonored-et a steam-ről?
Arra lennék kíváncsi, hogy ebben van-e magyar hang, vagy csak felirat?
Mert az oldal szerint minden magyar, viszont nekem csak a felirat magyar jelenleg.

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#93488) [Prolixus] válasza s7evcsenko (#93487) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Nincs benne magyar hang, soha nem is volt. Ezek szerint hibásan írja a steam.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93489) cyberkind válasza [Prolixus] (#93488) üzenetére


cyberkind
félisten

De a többi igaz, és csak a Steam-es magyar, illetve ha már voltál olyan "szerencsés", hogy beszerezted kulcsboltból a játékot akkor is lehet honosítani.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#93490) #54715584 válasza s7evcsenko (#93487) üzenetére


#54715584
törölt tag

Youtube-on kerestem magyar szinkronos verziót, de csak feliratosat találtam. Most nincs feltelepítve a játék, de nem emlékszem rá, hogy lett volna benne magyar hang.

(#93491) [Prolixus] válasza cyberkind (#93489) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Biztos, eszembe nem jutna magyar felirattal játszani. :P

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93492) Samus válasza s7evcsenko (#93487) üzenetére


Samus
addikt

Ahogy a többiek is írjak, csak felirat, az viszont hivatalos, nagyon jó minőségű fordítás. Ha magyar az oprendszer és a kliens, akkor alapból magyarul indul telepítés után.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#93493) VGYke


VGYke
addikt

Sziasztok! Rég vásárolgattam. Mostanában nem lehet úgy vásárolni, hogy ajándékba, de tárolás a saját raktáramban? Vagy csak a nyári akciókat nem lehet tárolni?

kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

(#93494) sagem válasza VGYke (#93493) üzenetére


sagem
addikt

Már nincs ajándék tárolás, ha ajándékba veszed egyből el kell küldeni.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#93495) bul07 válasza sagem (#93494) üzenetére


bul07
nagyúr

És akinek küldöd az még választhat?
Hogy hozzáadás vagy tárgy tárolóba
És ha lehet tárgy tárolóba lehet e ajándékozni utána?

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#93496) yozsee11 válasza bul07 (#93495) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Ha elfogadja, rögtön bekerül a játékai közé, viszont ha elutasítja, akkor az ajándékot vásárló visszakapja a pénzt.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#93497) energy4ever


energy4ever
addikt

Ha a nyari vasaros kartyak osszegyulnek, akkor mik jarnak ertuk? Megeri osszegyujteni? :F

(#93498) Samus válasza energy4ever (#93497) üzenetére


Samus
addikt

Alapból semmi. Viszont csinálhat érte kitűzőt, amivel a szinted növeled (a vásáros kizitűzők egyediek, csak a vásár ideje alatt tudod kirakni, utána a kártyák is eltűnnek, míg a játékok kitűzőit bármikor kirakhatod, ha megveszed hozzá a kártyákat, még az adott játék sem kell, hogy meglegyen) . Ha alacsony (10 alatti) érdemes áldozni rá, mert több barátod lehet, de ami érdekesebb, a profilodon megjelenik a vitrin (ez lehet csak nagyobb szinten, mint 10), ahová érdekes dolgokat emelhetsz ki (legritkább acaik, játékok, képek, miegymás). Ha ez aem vonz, akkor más értelme nincs. Akkor add el a kártyákat.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#93499) DrTechnoid válasza energy4ever (#93497) üzenetére


DrTechnoid
őstag

A szintlépkedés önmagában felesleges, sok értelme nincs, de legalább jár érte szintenként +5 hely a barátoknak , rajongóknak , group membereknek egészen 2000-ig. Ezen kívül csak eladásra jók a steam marketen.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#93500) vorosmarti válasza s7evcsenko (#93487) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Nem volt soha szinkronos Dishonored, ami magyarul beszélt. Magyar felirat is csak az RHCP (orosz/magyar/cseh/lengyel) kiadásban, valamint a RU verzióban volt. Utóbbiban is csak akkor ha GOTY lett az alapjátékból, úgy h megvettél hozzá minden DLC-t. A Definitive Edition bevezetésével lehet h módosultak a nyelvi beállítások, de azt már nem követtem. A Bethesda esetében amúgy sem biztos semmi :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.