Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:08:43

LOGOUT.hu

NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#109150) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!

***

Hozzászólások

(#93701) energy4ever válasza #54715584 (#93697) üzenetére


energy4ever
addikt

Ramesz a kepekre, majd az osszes matricara rakattintasz ami az adott kepre valo, utana feldob egy uzenetetet, es kesz. Ezt az osszes kis keppel megkell csinalni.

(#93702) s7evcsenko válasza kemotox (#93700) üzenetére


s7evcsenko
addikt

jogos. :B
(#93694) szami777 - sorry :R :R

[ Szerkesztve ]

"Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

(#93703) #54715584 válasza energy4ever (#93701) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, ez is megvan, minden kép teljes lett. Ezek után csak gyönyörködök benne? :D

(#93704) Defy94 válasza Samus (#93699) üzenetére


Defy94
csendes tag

Nekem is 4-et adott csomagonként. Eddig minden egyes küldetést teljesítettem, talán ezzel van összefüggésben.

(#93705) szami777 válasza #54715584 (#93703) üzenetére


szami777
addikt

Igen. :DDD

Azt nem értem csak, hogy lehet meg neked mind már, mindent megcsináltam és még 15 matrica hiányzik. :F

15 kép van neked is összesen?

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93706) #54715584 válasza szami777 (#93705) üzenetére


#54715584
törölt tag

Igen, 15 kép van összesen. Csinálgattam ezeket a feladatokat előzőleg, de nem mindig kaptam stickerst. Matricából volt már olyan 10-12 db előzőleg, de nem nagyon foglalkoztam vele.
Tegnap délelőtt végigcsináltam az összes feladatot. A Rise of the Tomb Raiders alatt 3 achievementet szereztem, és 3x4 matricát kaptam érte. A Queue-t 2x lapoztam végig, második alkalommal kiírta, hogy kaphatok még 2 kártyát, ha még egyszer végignyomom.
És este még feldobott 3 feladatot, 2x szintén a Queue-t kellett végignyomnom, el kellett indítanom egy játékot és a harmadikra már nem emlékszem. De így megvan az összes matrica a.
Nem nagyon értem hogy mnűködik ez, lehet bugos volt a rendszer és szerencsém volt?

Most is végigpörgettem egy sort, és kiírta, hogy kaptam 14 trading card-ot. Amit mégsem kaptam meg. Úgy tűnik mákos vagyok és bugos volt? :D

[ Szerkesztve ]

(#93707) GoTReX


GoTReX
őstag

Sziasztok
A régebbi Need for Speed : Most Wanted törlésre került a Steamről? Látok róla videókat,de én nem találom az áruházban. :U

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93708) szami777 válasza #54715584 (#93706) üzenetére


szami777
addikt

Nem tudom, hogy bug-e elvileg (gondolom én) ki van számolva, hogy utolsó napig pont meglegyen mind, azért is fura, hogy neked megvan mind, lehet bug, örülj neki. :DDD

(#93707) GoTReX

Most Wanted sose volt steamen, se a régi, se az új. :K
Ezek vannak steamen: Shift1-2, undercover, hot pursuit.
Nem csak steames játékokról lehet képeket, videókat feltölteni.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93709) core i7


core i7
addikt

Sziasztok steam fiók szintemet ,hogy tudnám még növelni? Közösségi dolgokat megcsináltam azért kaptam is kitűzőt 4 éves tagságomért is drágakőt is készítettem van még esetleg valami amivel lehet növelni a szintemet?

(#93710) wjbhbdux válasza core i7 (#93709) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Minden játék kártyáiból csinálhatsz kitűzőt 5x, a most futó nyári vásár kártyáiból viszont korlátlan alkalommal lehet. 100xp alkalmanként.

/s

(#93711) ollie válasza Assimilator (#93624) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szemelyes perverziobol mar feltolom magam 100-ra

Századik szinten jobb a szex? :DDD

***

(#93712) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Ahogy nézem kettő matricás album is kitöltődött nálam, de akkor ez kb ennyi? Semmi értelme az egésznek?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93713) GoTReX válasza szami777 (#93708) üzenetére


GoTReX
őstag

Hmmm akkor én néztem be valamit. Köszönöm a választ! Sajnálom,mert szerintem az egyik legjobb rész a régi Underground és Porsche unleashed után.

Lenne még egy kérdésem: Most vettem meg a Witcher 2-t és minden indításkor rákérdez a serialra. Beállíthatom hogy ne kérdezze többet,de ilyen régen nem volt. Ez valami új dolog a Steamen?

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93714) PöCöKuk@c válasza GoTReX (#93713) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

Tedd be a pipát, hogy többet ne mutassa az ablak sarkában. A kód ha kell mindig ott van a Hivatkozások menüben a CD-kulcs fülnél ha kell. Egyébként lekérheted a GoG-os verziót is vele, ha akarod a honlapjukon.

[ Szerkesztve ]

(#93715) #54715584 válasza KubanitoS (#93712) üzenetére


#54715584
törölt tag

Hogy csináltál 2 albumot? Külön fiókkal? Nálam amikor betelt kiírta, hogy minden feladatot teljesítettem és a badge is megjelent a profilomon.

(#93716) shaddy1027


shaddy1027
tag

Csak jó volt a tippem az elején ;)

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93717) Hauptmann válasza shaddy1027 (#93716) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azért ehhez szerencse kell, nelem csomószor dobott olyan matricát, ami már megvolt.

(#93718) PöCöKuk@c válasza shaddy1027 (#93716) üzenetére


PöCöKuk@c
tag

JÚÚjj :C , reméljük nem babrál ki és a többiek is kapnak. :DD

(#93719) shaddy1027 válasza Hauptmann (#93717) üzenetére


shaddy1027
tag

Mi alapján van meghatározva a matricacsomagok tartalma?

A csomagok három matricát tartalmaznak a matricás album egy vagy több oldalához.
A matricák kiosztása véletlenszerű, azonban nem kapod meg kétszer ugyanazt a matricát, ameddig nem kaptad meg az összeset.

Pedig nem kellene még egyszer se hasonlónak előfordulnia. :(

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#93720) #54715584 válasza shaddy1027 (#93719) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is egy matrica egyszer volt csak, illetve egyszerre többségében 4 db-ot kaptam.

(#93721) KubanitoS válasza #54715584 (#93715) üzenetére


KubanitoS
veterán

Nem írtam, hogy mind betelt, csak azt, hogy kettő darab a jó sokból ki lett maxolva. De ahogy nézem nem sok értelme van a dolognak. Ha mind megvan akkor kap az ember egy kitűzőt? pff

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93722) zsoke12


zsoke12
csendes tag

Sziasztok. 2 napja nem enged be steambe ezzel az üzenettel. Már próbáltam mindent ujra raktam a steamet, tűzfalba át van engedve de semmi...

(#93723) #54715584 válasza KubanitoS (#93721) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jah, akkor nem album, hanem 2 oldal az albumból?

Igen, amit fentebb betettek badget, annyit kapsz a végén. :)

(#93724) KubanitoS válasza #54715584 (#93723) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ja, de amúgy csak most vettem észre, hogy ez valóban egy full album lenne a különféle benne található oldalakkal. Marhára foglalkoztatott a dolog eddig. :D

Amúgy csak én érzem úgy, hogy a régebbi leárazások sokkal izgalmasabbak voltak? Most van, aztán ennyi. De ahogy nézem a fórum sincs túlságosan felpörögve. Bár lehet csak én öregszem.

Ki mit vett eddig?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93725) Spet válasza KubanitoS (#93724) üzenetére


Spet
addikt

Ahogy mar tobbszor mondtuk regen minden juhb volt.

Elmondom oszinten en nem vettem semmit, tobb penz marad az uj hutore :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93726) eami válasza KubanitoS (#93724) üzenetére


eami
Topikgazda

aprólék mellett PUBG vettem, de az mondjuk pont nem akciós :DDD

(#93727) szami777 válasza eami (#93726) üzenetére


szami777
addikt

Én azt már kosárba raktam, amikor észrevettem, hogy haveromnak megvan family share-be. :DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#93728) drachoHUN válasza KubanitoS (#93724) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Witcher 3, Valve Bundle és Shadow of Mordor.

Forza JUVE!!!

(#93729) Franklin válasza KubanitoS (#93724) üzenetére


Franklin
addikt

Azért voltak izgalmasabbak régen, mert voltak Flash Sale-ek, de mióta beveztték a refundot, azóta nincsenek.

(#93730) Hauptmann válasza shaddy1027 (#93719) üzenetére


Hauptmann
addikt

Pedig de, kaptam már többször ugyanolyat.

(#93731) GoTReX válasza PöCöKuk@c (#93714) üzenetére


GoTReX
őstag

Szia

Köszi a segítséget, így fogok tenni:) Nem tudtam a GoG verzióról,de Steamet szeretem inkább. Még WoT vagy BF4-et is inkább oda importálom. :)

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#93732) Ryder62 válasza shaddy1027 (#93716) üzenetére


Ryder62
őstag

Úgy elég nehéz megcsinálni ha bugzik a rendszer. Az acsisat nem akarja megadni, holott szereztem egyet.

(#93733) #54715584


#54715584
törölt tag

"Your account already owns some of the above items, so you can’t purchase them again. You can purchase these items as a gift or adjust the contents of your cart to continue."

Na ilyenkor mi van? Mert nem tudom módosítani az összetevőket.

Thief és Deadfall Adventures bővebb verzióban van soundtrack, concept rajzok és egyebek, de ezek külön nem választhatóak.

(#93734) BomiBoogie válasza Ryder62 (#93696) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Acsikért vegyetek Zup! játékokat, minden teljesített pálya (kb. 30 másodperc) hármasával dobálja őket! :D

(#93735) [Prolixus] válasza #54715584 (#93733) üzenetére


[Prolixus]
addikt

"Mert nem tudom módosítani az összetevőket."

Nem is írja egy szóval sem, hogy tudod módosítani az összetevőket. Amúgy az van mit látsz: vagy giftet veszel belőle, vagy nem veszed meg sehogy. Ez egy ilyen "móka", nem minden speci edition kiadás minden összetevője vehető meg külön, van amit csak a kiadással együtt árulnak. (bár hogy itt konkrétan mit nem árlulnak külön azt nem tudom)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93736) #54715584 válasza [Prolixus] (#93735) üzenetére


#54715584
törölt tag

Soundtrack, concept art és hogyan készült videók a plusz dolgok.

(#93737) [Prolixus] válasza #54715584 (#93736) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Mondjuk ezeket "máshonnan" is biztosan be tudod szerezni, hacsak nem kifejezetten az motiválná a vásárlásodat hogy még több pénzt adj a készítőknek munkájukért cserébe. :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#93738) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Váltottam a Steam Desktop Authenticator használatáról a rendes Androidos változatra, mire:

Ez egy vicc? Ez a f*s képes lezárni fél hónapra? :Y Azt a szerencsétlen eget rájuk... adnám el a sok hülye kártyát, pont azért tettem fel telóra, hogy gyorsabban túlessek rajta...

(#93739) warcat válasza FoxiestFox (#93738) üzenetére


warcat
veterán

Ez ilyen,régebben -míg volt a vásároknak értelme- csináltunk (vagy legalábbis linkeltünk) egy gyorstalpalót,amiben benne volt,hogy vásár előtt/alatt már nem piszkálunk semmit a fiókon (például új fizetési mód,vagy pont a téged érintő biztonsági beállítások) mert ez a vége.
Szerencsére ha a summer kártyákról volt szó,az aug. 5-ig megmarad,mostani áron biztos elmegy, a játékkártyák ára meg ilyenkor a béka hátsója alatt van mert mindenki most adná el,hogy egy kis extra wallet pénzhez jusson.

EA: It's in the crate!

(#93740) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok, nincs valakinek egy felesleges meghívója Don't Starve Together, steam summer sale-ből?
Szívesen kipróbálnám, csatlakoznék.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#93741) gyugyo79 válasza shaddy1027 (#93716) üzenetére


gyugyo79
addikt

Nekem az albumba minden oldala meglett tegnap (a profilhoz ki is lehet rakni bármelyik oldalt ) de nem adott ilyen kitűzőt. Még.

[ Szerkesztve ]

(#93742) Franklin válasza gyugyo79 (#93741) üzenetére


Franklin
addikt

Végigkattintgattad (de szép szó) az összes stickert, hogy bekerüljenek az albumokba?

(#93743) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ebből is látazik, hogy van, amikor ugyanazt a matricát adja, ami már megvan. Van akinek már kész az összes album, nekem pedig még pár hiányzik, pedig minden egyes nap begyűjtöttem őket.

(#93744) gyugyo79 válasza Franklin (#93742) üzenetére


gyugyo79
addikt

Kiraktam a profilomhoz is (mind) miután olvastam, a hozzászólást, hogy van ilyen. Addig a boldog tudatlanság volt. Jó most se leszek öngyilkos akkor se ha nem adja be egyáltalán, csak furcsa.

Hauptmann
Nekem érzésre tegnap 2 kört adott mindenből. Tehát 6 matrica csomagot kaptam meg kártyát is. Szóval 3*4=12 matricával előrébb lettem mint az aki normálisan kapja.

[ Szerkesztve ]

(#93745) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Jó pár éve azt hiszem a feladatok teljesítése után ingyen játékokat is osztogattak. Most meg maradt ez a matricás baromság. :D

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#93746) sagem válasza KubanitoS (#93745) üzenetére


sagem
addikt

#régenmindenjobbvolt

De egyébként igen, már többször szóba került, hogy örülhetnek azok akik az "aranykorban" is jelen voltak:) régen is nagyon vártam a vásárokat, egyrészt jó árak voltak, másrészt még a jó áraknál is olcsóbban lehetett legálisan játékot szerezni TF2 kulcsokért cserébe + voltak az extrák, amiket Te is említesz :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#93747) lappa86 válasza Hauptmann (#93743) üzenetére


lappa86
tag

Én nem kaptam kétszer ugyanazt, mégis hiányzik még néhány matrica, pedig én is megcsináltam minden feladatot aznap. Egyszerűen csak arról van szó, hogy az elején egy csomagban három matrica volt, most pedig már egy pár napja négy, és aki mostanában csinálja meg a korábbi feladatokat is, annak többet ad. Illetve néha kapsz plusz matricacsomagot, ha kétszer-háromszor csinálod meg a napi feladatot (pl. az achievementesre nekem több csomagot adott).

Always with the negative waves.

(#93748) bepken válasza KubanitoS (#93745) üzenetére


bepken
veterán

de akkor biztos nem is volt még ennyire ismert a platform :)

lásd tavaly UBI30 keretén belül egy elég erős csomagot halászhatott össze bárki magának Uplay-en

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#93749) Zamery válasza lappa86 (#93747) üzenetére


Zamery
senior tag

Belefutottam ebbe a matricacsomag hibába. Mellékes acc-on még maradt is matricacsomag, be vannak ragasztgatva, és meg is kaptam a kitűzőt, a fő acc-on meg nem ad többet, és minden ki van pipálva. És ma már nem is ad matricát a várólista végigkattintgatásáért. Most akkor ezt bebuktam?

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#93750) lappa86 válasza Zamery (#93749) üzenetére


lappa86
tag

19:00 után pörgesd végig a várólistát és csináld meg a másik két napi feladatot, fogsz kapni matricát.

Always with the negative waves.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Steam topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.