Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48992) Jadro válasza zack (#48988) üzenetére


Jadro
veterán

Ez a probléma hogy nem tudtál telefonálni elég érdekes. Nekem is előjött, de egy elég furcsa együttállás miatt. Feltettem a romot és alapból nem volt beállítva pinkód kérés. Visszadobtam a programjaimat, köztük az AutomteItPro-t is, amiben van egy szabályom. A kézi állítású otthoni profilban kikapcsoltatom vele a képernyő zárásához a pinkódot. (Macerás és otthon nem akarok szüttyögni ezzel) Amikor beállítottam a telefon bootolásakor a pin kód kérését és ebben az otthoni profilban nyomtam egy reboot-ot, akkor nem kérte be a telefon pinkódot sem újrainduláskor. Egyik próba során viszont volt, hogy egy pillanatig felvillant a kódkérés, de el is tűnt. A telefon elindult wifire fel is csatlakozott és térerőt is jelzett. Ránézésre minden oké volt, de ha hívni akartam akkor jelezte hogy nem vagyok regisztrálva a hálózaton. Logikus, hisz nem adtam be neki a pint. Mindezt csak azért írtam le, hogy lehet hogy nálad is valahogy a pin kéréssel van összefüggésben a dolog. (Ha nincs is beállítva pin kérés, akkor borul az elmélet. :) )

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.