Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48801) Weeman1 válasza kungzi (#48794) üzenetére


Weeman1
veterán

Egy próbát megért. :))

Xiaomi 11T Pro

(#48802) zooole


zooole
senior tag

Feltenném a leak-et. Cm10-et használok, vannak problémák :)

Gyors telepítési infót tudna adni valaki? Odinban miként és hogy kell, előtte wipe, esetleg egy link :)

(#48803) SzlobiG válasza proly01 (#48782) üzenetére


SzlobiG
félisten

Valami nagyon nem oké nálad. Nálam péntek este óta most van 70%-nál 43perces kijelzővel. :U

(#48804) busman


busman
addikt

Reggel 7 kor vettem le normál használat mellett,most 35%,gyakorlatilag leszívta az akksit...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48805) Jadro válasza zooole (#48802) üzenetére


Jadro
veterán

Én is CM10-re dobtam rá. Simán ment fel a rom odinból pit nélkül. Ezután bebootoltattam, bejelentkeztem ahová kell és kicsit később feltoltam a CWM-es! rootot. Szuper minden, nem volt semmi gond.

Rom: [link]
Kernel: [link]

Egy kis akku info tőlem is: 11:15 perc használat után 66%-on áll, igaz nem használtam agyon. 43 perc képernyő, 25 perc duma, wifi ON, signal ON (3G). Nem tűnik rossznak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48806) BigT válasza SteveJobs (#48799) üzenetére


BigT
senior tag

azért egy JIGel tegyél még próbát. Nincs rá garancia? mert akkor fagyalllo lesz a te legjobb barátod, aki korrekt áron cserél majd egy alaplapot a telefonodba.

Samsung S7 edge

(#48807) zooole válasza Jadro (#48805) üzenetére


zooole
senior tag

Egyzer rootoltam még zergrush-al, mivel stock 4.0 csak 1 hétig volt (CM9) ezért nem nagyon foglalkoztam vele. Ez is hasonló nem? Annyira nem kell a root egyébként, csak fent láttam az átlátszó notibar-t, talán azért. Annyira nem vágnék bele amíg nem vagyok 100% biztos benne.

Viszont amint lejön felrakom odin-ból, az még megy :)

(CM10 alatt megy a TriangleAway ugye? Már inkább rákérdezek, mert CF3D-vel jól rácsesztem, hajnal 2-kor kellett összeszednem a telefont, de az sd-t nem látta, amire tettem ROM-ot, így az odin maradt csak)

[ Szerkesztve ]

(#48808) proly01 válasza SzlobiG (#48803) üzenetére


proly01
őstag

lehet az volt a baj hogy nem csináltam felrakás előtt battery wipe ot?

....Pr:)ly....

(#48809) Oldman2 válasza proly01 (#48808) üzenetére


Oldman2
veterán

Azt 100%-ra feltöltődés után kell...

(#48810) proly01 válasza Oldman2 (#48809) üzenetére


proly01
őstag

De van valami CWM ben is ilyen wipe battery stats asszem ez a neve én arra gondolok.....
Ha root alól battery wipe ot csináltam "elméltileg a főzött romoknál kell minden újnál" akkor az mindig hazavágta az aksimat eddig nem csak sII nél Ace n él Y nál Ace 2 nél stb....

....Pr:)ly....

(#48811) SzlobiG válasza proly01 (#48808) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én se csináltam meg nem is fogok. Repartal feltoltam csak simán jb-t.

(#48812) Jadro válasza zooole (#48807) üzenetére


Jadro
veterán

Nem tudom, hogy neked kell-e a root. Amire én használom, az az adblock, mentések visszavarázsolása titanium backuppal, system területek elérése + még így hirtelen mit tudom én milyen programokhoz jön jól még. :)

Feltenni egyszerű, CWM-ben betallózod a rootolt kernel.zip-et és kb ennyi. Az odinos verziót azért nem mondtam, mert az cwm-et cserél csak, nem rootol és még utána vannak teendők. A CWM-es verzió egyszerűbb.

Az átlátszó notibar,amit lentebb láttál az alap romnál nem játszik, ahhoz deodexed rom kell. Van az is már XDA-n, de a linkelt rom az még a "gyári".

CM alatt nekem ment a triangle away igen. (Ja és a moddolt kernelt a kártyára rakd, onnan tudod kitallózni a gyári romból cwm csere előtt.)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48813) zooole válasza Jadro (#48812) üzenetére


zooole
senior tag

Igen, utána láttam, hogy deodexed kell neki. TitaniumBackup nekem is jól jönne éppen.

Tehát akkor előtte kell egy CMW, amit mondjuk odinból rakok fel, majd CMW-ből az új kernelt, ami sima zip (ezt linkelted, nem?) felrakom CMW-ből, ahogy minden mást.

Utána meg TriangleAway

Remélem jól értettem, ha nem, kérlek javíts ki, bocs, sosem voltam annyira benne a témában, pedig szeretnék.

(#48814) SteveJobs válasza BigT (#48806) üzenetére


SteveJobs
őstag

Majd lesz valahogy ez van sajna. :U

(#48815) Gloob válasza zooole (#48813) üzenetére


Gloob
addikt

Nem kell Odinból semmilyen CWM-et felrakni. A ROM gyári recovery-éből flasheled fel a kernelt. és az felrakja a root-ot és lecseréli a recovery-t. Ennyi a mutatvány mindössze. Utána még a Playról lehet a SU-t frissíteni, az pedig letölti az új bináris állományt, és tényleg kész is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A52S

(#48816) rauley válasza #03445504 (#48748) üzenetére


rauley
tag

Nálam olyan 500-600MB között használ,de ha memória ürítést csinálok,akkor olyan 350MB-ra megy le.
Viszont eddig eléggé merül nekem is,ICS-hez képest. Mondjuk annyira nem para,mivel ez még csak próba verzió.
Majd a véglegest meglátjuk milyen lesz. Amúgy tetszős cucc,ha majd nem merül így,akkor igen jó lesz.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot.

(#48817) Jadro válasza zooole (#48813) üzenetére


Jadro
veterán

Nem kell külön CWM. A gyári rom 3 fájlját betallózod (CSC, modem és maga a rom) és ebben van egy CWM már. A felrakás után én mindig hagyom egyszer bebootolni teljesen, aztán a Volume up + home + power gombbal belépsz recovery módba és van cwm. Igaz kicsit szegényesebb mint amit majd a moddolt kernel tesz fel, de tudsz benne tallózni a külső kártyáról, (vagy ha átnevezed a fájlt update.zipre és a györérbe teszed akkor belső tárhelyről is felmegy). Betallózod, felmegy a kernel és lesz root is, valamint nincs háromszög. Nálam legalábbis nincs. :)

busman: Én sem, nem hiszek benne. :) Megteheted bármikor, az csak adatokat töröl, amit újra elkezd gyűjteni a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48818) busman válasza Jadro (#48817) üzenetére


busman
addikt

Én mondjuk nem csináltam battery wipe-ot telepítés után,lehet hiba volt...
Ha feltöltöm 100%-ra most is megtehetem?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48819) zooole válasza Jadro (#48817) üzenetére


zooole
senior tag

Egyébként ez a kernel bármiben is különbözik az eredetitől, ami a ROM-ban van, vagy csak a root?

Azért kérdeztem CMW-t, mert én úgy tudtam stock recovery-ből nem lehez zip-et feltenni, legalábbis nem test romoknál így van, nem?

(tejlesen hülyének érzem magam :D)

(#48820) proly01 válasza SzlobiG (#48811) üzenetére


proly01
őstag

Hát akkor bazz én nem tudom.... :(
Még max annyi lehet,hogy TB al én minden felesleges szemetet kiszedtem !!!Fejből amire emlékeztem!!! a ROM ból és lehet olyan dolgot is kitöröltem amit nem kellett volna vagy én már nem tudom....azóta van amúgy ez mióta feltettem az intelligens elfordulást meg a ripple effectet cwm ből azóta veszem észre hogy irdatlanul merül....meg azóta kiír folyton random valami com.google.gapps leállást is ilyenkor befagy minden és kb 10 mp múlva betölti újra a kijelzőt és megy minden tovább plussz a play ről semmit se tudok letölteni :(
Lehet feltöltöm 100% ra aztán felteszem újra szűzen a JB-nt de most nem fagyasztok meg semmit TB al és megnézzük mi lesz meddig húzza.
De tuti valami a kijelző körül van mert állandó jelleggel 70-68-60% ra írja hogy eszi az aksimat.....bármit is csinálok de már 30% on van de még így is eszi mint állat. :W

....Pr:)ly....

(#48821) Jadro válasza zooole (#48819) üzenetére


Jadro
veterán

A rootban különbözik, meg új cwm-et tesz fel. A stock recovery-ből is lehet zipet feltenni, hogyne lehetne. Valahogy felment nekem is ez a kernel. :) Most nem tudom megnézni pontosan, hogy milyen menüpontok vannak benne, de kártyáról tuti be lehetett tallózni, belső memóriából viszont nem. Ezt első körben benyaltam. :) Viszont szerintem update.zip néven fel lehet tenni belső tárhelyről is ha jól emlékszem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48822) zooole válasza Jadro (#48821) üzenetére


zooole
senior tag

Van SD-m, de volt vele gondom, mert mikor én CF3D-vel szívtam, nem látta a kártyát, csak a belsőt.

Akkor stock recoveryből is tudok feltenni mondjuk egy CM10-et, ha mondjuk lesz stable? :Y

Észrevettem még, hogy az aláírásodban XXLS6 van, ami sammobile-on van pedig XXLSJ. Ez töltöm én is.

[ Szerkesztve ]

(#48823) Jadro válasza zooole (#48822) üzenetére


Jadro
veterán

CM10-et odinnal fogod kezdeni szerintem, nem a stock recovery-ből.

Az aláírásomat elírtam, javítom mindjárt. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48824) zooole válasza Jadro (#48823) üzenetére


zooole
senior tag

És miért? Tudom, hogy volt odinos CM9, de én csak CMW-ből felrakható zip-es verziót találtam láttam.

(#48825) busman


busman
addikt

Battery wipe-ra valaki?

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48826) Arcanis


Arcanis
aktív tag

Megnézné valaki (akinek van root-ja), ezt a módosított SecLauncher2.apk-t?
(Bekapcsoltam benne a háttérkép görgetését)
[SecLauncher2_XXLSJ_wp-scroll-mod.apk]
Telepítés előtt tegyetek fel egy másik launchert is, nehogy a módosított ne induljon és launcher nélkül maradjatok!

Telepítési instrukció:
odexelt romra:
1) biztonsági mentést készítesz a system/app/SecLauncher2.apk és SecLauncher2.odex fájlokról.
2) letöltöd a módosított apk-t, átnevezed SecLauncher2.apk-ra,
3) felülírod az eredetit ami a system/app mappában van,
4) kitörlöd a system/app/SecLauncher2.odex fájlt.
5) reboot.

deodexeld romra:
1) biztonsági mentést készítesz a system/app/SecLauncher2.apk fájlról.
2) letöltöd a módosított apk-t, átnevezed SecLauncher2.apk-ra,
3) felülírod az eredetit ami a system/app mappában van.
4) reboot

visszaállítás: az elmentett eredeti fájlokat visszamásolod a helyükre, majd reboot.

Ha valaki kipróbálja, légyszi írjon ide. Egyelőre még nem tudtam rootolni a telefont.

(#48827) snefftamas


snefftamas
aktív tag

Sziasztok!

Hosszas nézelődés után úgy döntöttem, hogy én is veszek egy SGS II-öt. Kártyafüggetlen GSM boltban akarom venni, az lenne a kérdésem, hogy melyik boltban lenne érdemes vennem (BP).
Kicsit aggasztanak az esetleges garis problémák (kijelző) és olyan helyen szeretném venni ahol nem vétel után szóba is állnak velem.

köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#48828) GrooveHero válasza snefftamas (#48827) üzenetére


GrooveHero
addikt

még mindíg ezt ajánlom :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48829) snefftamas válasza GrooveHero (#48828) üzenetére


snefftamas
aktív tag

köszi, gondolom a Samsung garancia az ajánlott, az mit takar?

Rabolni álarcban, d*gni óvszerben!

(#48830) Zin


Zin
senior tag

Normalis kulso tokot hol lehet kapni?Lehetoleg ami nem szöszöli össze ha belecsusztatom...:P

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#48831) proly01


proly01
őstag

Azt hiszem a fenyero okzza ezt a gondot.Nezzetek meg nalatok is de nekem a dazzle ha minimura teszem a fenyt akkor is azt irja hogy 14%on van a fenyero szoval ha 50% ra teszem az azt jelenti hogy az valojaban 64% automatikus fenyero pedig egyaltalan nincs nalam...probaltam tok sotetben full vilagosban es felhomalyban is es semmit se valtoztat a telo a fenyeron.Viszont miota minimumon van a fenyero azota kb 1ora alatt egy % ot esett wifivel az aku.

....Pr:)ly....

(#48832) futor válasza zack (#48781) üzenetére


futor
aktív tag

..siyah-ot azért látom gondban, mert Ő az egyik legnagyobb kernel gyártó és általában az idáig tapasztaltak alapján az elsők között volt akik a leghamarabb reagáltak ha kijött egy ROM, hogy kiadott rá egy megoldást...de most nem látom ezt a reakciót...ami azt jelentheti, hogy neki is fejtörést idézett az új ROM...vagy hol van a Wanam ? , Neak ...stb...tehát csak van valami amit nem tudnak megugrani..per pillanat

[ Szerkesztve ]

(#48833) charlie1975


charlie1975
aktív tag

feltettem a jb t azóta a böngészőben nem mennek a flashes bővítmények tudnátok linkelni valamit ami segít rajta?köszi

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#48834) SzlobiG válasza proly01 (#48831) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nálad össze van kuszálva ott főleg ha TB-vel belenyúltál nem értem minek jó az. Gyári állapotot kell használni és kész.

Szerintem tolj egy repartot neki JB-vel és jó lesz.

(#48835) nfsu17 válasza charlie1975 (#48833) üzenetére


nfsu17
veterán

(#48836) Drever válasza charlie1975 (#48833) üzenetére


Drever
csendes tag

Valahonnal leszeded a flasht és simàn felrakod, majd restart (nem biztos hogy kell) és elvileg az alap böngésző is futtatni fogja a flash tartalmakat

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#48837) charlie1975 válasza nfsu17 (#48835) üzenetére


charlie1975
aktív tag

sajna még most sem jó melyiket kell felraknom?

pont az a problémám hogy honnan szedjem le a megfelelőt:-)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#48838) nfsu17 válasza charlie1975 (#48837) üzenetére


nfsu17
veterán

ez a legújabb
indítsd azért újra a telót, mert nekem opera anélkül nem vette be
[link]

[ Szerkesztve ]

(#48839) charlie1975 válasza nfsu17 (#48838) üzenetére


charlie1975
aktív tag

köszi remélem sikerül

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#48840) csabám válasza busman (#48818) üzenetére


csabám
addikt

Miért ne tehetnéd? :)
Nem kötelező rögtön a rom felrakása után.

„They fuckin' poke each other on Facebook.”

(#48841) nggabi válasza charlie1975 (#48833) üzenetére


nggabi
nagyúr

JB-re flash player csak felrakod és megy. nem kell reboot sem... :U

"szenyor dzsíííí"

(#48842) nfsu17


nfsu17
veterán

Valaki nézett már TotalCart a mobilján böngészőből?
[link]
Szépen megy, még a hd is, DE pont 10 perc után megkakkan, a hang reccsen egyet, a kép gyak. befagy, meg vele együtt az egész böngésző is. Vagyis nem teljesen fagy le, mert lehet nagyítani, frissíteni, de közben meg mégse megy semmi. Unalmas óráiban valami TC fan ránézne? A flash-em rossz? Mert YT-on 18 perc után sem fagyott le a videó, szóval nem hinném. Szerintem a TC oldal flash lejátszója nem a legjobb.

(#48843) nfsu17 válasza nggabi (#48841) üzenetére


nfsu17
veterán

a mérete alapján ez a Flash Player 11.1.for Android 4.0 (11.1.115.17). Nekem is ez van fent 4.0.3-on, nincs vele semmi gond, de van ennél már 2 újabb verzió is.

(most nézem még szerkesztési időn belül voltam, na fene, nézzétek el, egyszer belefér)

[ Szerkesztve ]

(#48844) zoleeno1 válasza busman (#48804) üzenetére


zoleeno1
addikt

Reggel húztam le a töltőről, 11 óra 20 perc akkumulátor használat, 58p5mp kijelző, 73%-on van most. Wifi nem volt, mert meló helyen nincs rá időm, mobil net folyamatosan aktív, ebéd szünetben úgy 40 percet neteztem is vele.

kérdés: ha Kiest akarok használni és Bluetooth-al csatlakozni, akkor a készülékre is telepíteni kell valamit, vagy csak a pc-re? Mert most csak a pc-n van és nem tudok BT-al kapcsolódni. Valami olyasmi hiba üzit dob, hogy a készülék nem engedélyezte a csatlakozást... Bocs ha hülye a kérdés, de eddig még sose használtam a kiest semmire, gondoltam kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48845) nggabi válasza nfsu17 (#48843) üzenetére


nggabi
nagyúr

azt nem tudom de ez működik jb alatt a gyári böngészőben, a másik meg nem :U

"szenyor dzsíííí"

(#48846) nfsu17 válasza nggabi (#48845) üzenetére


nfsu17
veterán

az lehet, mert jb-m nincs, csak gondoltam az újabb jobb, akkor miért ne, de akkor nem így van. mindegy, kolléga majd felteszi valamelyiket, aztán vagy megy, vagy nem, van választási lehetősége.

(#48847) charlie1975 válasza nggabi (#48841) üzenetére


charlie1975
aktív tag

szia gyári böngészőben megy de opera alatt nem majd még megpróbálok egy restartot

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#48848) nggabi válasza nfsu17 (#48846) üzenetére


nggabi
nagyúr

közben felraktam és megy ez is. valamelyik amelyik ics-hez volt az nem ment... akkor maradjunk a 27es végűnél :)

charlie1975: operát nem használok, de egy rastartot megér :)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#48849) #20844032 válasza zoleeno1 (#48844) üzenetére


#20844032
törölt tag

Be tudnál dobni egy képet?
Nálam > ez < alapján nagyon úgy tűnt, hogy a wakelock a probléma, de kíváncsi lennék milyen annál, akinél nincs gond.

(#48850) hdekakas


hdekakas
senior tag

Mi a gyakorlat, szerintetek mikor jelenik meg a magyar független gyári JB? Akár még pár hónap is lehet? :F

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.