Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49851) begrimisu


begrimisu
aktív tag

akkor ezt a triangle away nevezetű progit felrakom és eltűnik besorolásnál a sárga háromszög? Vagy inkább kernert kéne cserélni 4.0.3 ?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#49852) Weeman1 válasza begrimisu (#49851) üzenetére


Weeman1
veterán

Igen eltűnik.

Xiaomi 11T Pro

(#49853) Oldman2 válasza begrimisu (#49851) üzenetére


Oldman2
veterán

Kernelt

(#49854) begrimisu


begrimisu
aktív tag

na most ketten két félét mondtatok melyik a jobb megoldás? mert itt az 1 oldalon is kerner van írva! és ha kerner akkor hol lelem meg a hozzá valot 4.0.3?

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#49855) SzlobiG válasza zack (#49837) üzenetére


SzlobiG
félisten

Akkor gyorsba próbálja ki vki. ;]

(#49857) kungzi Tehát akkor előbb kell tenni egy wanamot és utána rá bezkét? :U

[ Szerkesztve ]

(#49856) #20844032 válasza kungzi (#49845) üzenetére


#20844032
törölt tag

Nekem simán felment wanamra. Egyelőre tesztelem.

(#49857) kungzi


kungzi
veterán

Bezke romja:

Tehát omegára és Wanamra is mehet WIPE NÉLKÜL, Odex-esre /odinos/ nem!!!

(#49858) kecsetihunor válasza kungzi (#49857) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Miért wipe nélkül?

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#49859) begrimisu


begrimisu
aktív tag

nos szerintetek? :F

begrimisu felhasználónak 50 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#49860) kungzi válasza kecsetihunor (#49858) üzenetére


kungzi
veterán

nem tom, de nagyon jó a rom :C

a youtube videó elvileg 1080p-s ;]

(#49861) baluka26 válasza kungzi (#49860) üzenetére


baluka26
veterán

Mehet kapásból akkor a gyári leakelt JB a FoxHound Revolverre Odin-nal?
Semmit ne csináljak előtte? Wipe vagy akármi?
Ezzel unrootolni fog? CWM is eltűnik?

Bocsi a sok kérdésért.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49862) kungzi válasza baluka26 (#49861) üzenetére


kungzi
veterán

wipe data, wipe cache, wipe dalvik cache

igen eltűnik, de tudsz majd utána rátenni rootot

(#49863) baluka26 válasza kungzi (#49862) üzenetére


baluka26
veterán

Megy egy pü egy utolsó kérdéssel.

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#49864) Arcanis válasza kungzi (#49860) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Én kapásból látok egy layout-hibát. A két ablakot elválasztó kereten van a csere és fullscreen gomb. (Amiknek a keret alatt kellene lennie)

(#49865) #20844032


#20844032
törölt tag

Ez a Bezke cucc úgy pattog a Wanamhoz képest hogy az félelmetes. Egy nanoszekundumnyi gondolkodás vagy tétlenség, akadás nincs. Remélem nem az akksiidő fogja bánni :)

(#49866) killmix


killmix
tag

Bezke illetve Wanam 4.1.2-jét lehet használni dual bootban?

[ Szerkesztve ]

(#49867) kungzi válasza Arcanis (#49864) üzenetére


kungzi
veterán

igen azt én is észrevettem, de nem is használom ezt a featuret csak kipróbáltam, biztos javítva lesz :)

(#49866) killmix

nem, mert nincs dual boot kernel JB LEAK-re

[ Szerkesztve ]

(#49868) khorvat válasza kungzi (#49860) üzenetére


khorvat
senior tag

Ez a Bezke ROM mehet wipe nélkül rootolt gyári 4.0.3 ICS-re is? EFS mappa mentés és programok, adatok mentése kész a telón.
Most akartam kezdeni a JB Leak felrakást,de ha lehet menne egyből ez!
Vagy menjen a JB Leak download módból wipe-okkal és maximum utána ez wipe nélkül recoveryből?

Titanium Backuppal készült mentéseket , lehet/szabad/érdemes vissza rakni majd JB Leak-re vagy Bezke-re? Vagy a legjobb ha újra szépen belakom az új 4.1.2 ROM-ot és telepítgetem sorba a progikat, kritikus mentésem semmilyen progiból nincs!

[ Szerkesztve ]

(#49869) kecsetihunor válasza kungzi (#49860) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Én felnyomtam WIPE nélkül... nem szokásom ilyet csinálni, induláskor még az Omega bootanim volt. 201 alkalmazást optimalizált (kicsit sok, pedig ebből csak 30 max ami az enyém).
Remélem a legjobbakat :D

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#49870) kecsetihunor


kecsetihunor
aktív tag

Egy új hír! Megfagyott Bezke alatt a lockscreen! Egy dupla home klikk megoldotta a problémát, de na...

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#49871) khorvat válasza kecsetihunor (#49870) üzenetére


khorvat
senior tag

Akkor az is megoldás lehet ha a lockscreen-t nem használjuk? Míg ez a hiba nem javul meg véglegesen?

(#49872) zack


zack
nagyúr

Nem tudom nálam mi van...A Bezke full wipe után bootloop-ol... :U
Nem tudok vele mit tenni. A full wipe az full wipe. Ennél jobban nem tudom lepucolni. :F

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49873) kungzi válasza zack (#49872) üzenetére


kungzi
veterán

nem kell wipe írtuk is!

holnapra megcsinálja a rendesen telepíthető verziót

[ Szerkesztve ]

(#49874) kecsetihunor válasza zack (#49872) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Igen, ez nekem is bosszantotta a fülem, hogy miért wipe nélkül?
Amúgy nálam rendszeresen probléma van az akkumulátorral, a mai nap az Omega úgy merült, hogy nem is használtam. Nem tudom mi ragad be... Betterbattery szerint a NetworkLocation futott több, mint 1 órát.
Hol van már R2D2 Custom Style Mix XWLP4 amikor 12 óra alatt 1%-ot merült? Hiány van :)

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#49875) futor válasza kecsetihunor (#49874) üzenetére


futor
aktív tag

...de, jó volt olvasnom, mikor megemlitetted a régi szép romokat, amiken felnőttünk. :R
Nap mint nap azon jár az eszem, hogy visszarakok egy régiséget. Ha nem is fogja leszakitani az eget, de bár tudok vele bő egy napot csámcsogni....és nem fog lefagyni telefonálás közben, vagy amikor előrántom....vagy rezervába kell vinnem egy 3310-est ? :F

(#49876) SzlobiG válasza zack (#49872) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ott volt írva, hogy nem kell wipe pont az volt a baj, hogy wipeoltál. Sima leaked romra(odex) meg fel se megy. Wanam/omega-ra lehet feltenni vagy deodexedre.

(#49877) LanyUs


LanyUs
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék egy memóriakártyát bele.
Bár a tech. leírás: Card slot microSD, up to 32 GB

Úgy olvastam itt, hogy a 64-est is viszi. Lehet nem merem bevállalni, hacsak vki nem próbálta. Esetleg ajánlott márka a 32-esből? Vagy tökmindegy :)

(#49878) nagyj74


nagyj74
senior tag

Sziasztok. lockscreenre hogy tudok ikont kirakni, vagy cserélni? Nem találom a beállításokban.

(#49879) Antares83 válasza LanyUs (#49877) üzenetére


Antares83
tag

Nekem a Samsung 32 GB os kártyája bevált. Semmi gond nem volt még vele eddig.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#49880) kecsetihunor válasza futor (#49875) üzenetére


kecsetihunor
aktív tag

Egyetlen egy rossz húzásom volt eddig. Letöröltem a sok-sok CWM mentésem, pedig rengeteg volt. Én Criskelo v18-assal kezdtem... ha tudjátok mit jelent az :)
Aztán a nyáron szinte egy teljes napot kerestem Criskelo XXKI3-as romját (sikertelnül), az volt talán a legjobb ROM ami valaha a telefonomon volt (ne feledkezzünk meg Turkbey ROM-jairól az eltérő stílusával). Aztán jött Illusion romjai, az Illu 1.0.2 nagyon hamar közkedvelt lett, az volt a GB-k egyik királya, sokan azt mondták az lesz az utolsó GB ICS-ig. Aztán az Illusion 1.7.2 (XWKL1) személy szerint a legstabilabb GB ROM. Aztán jött még az XWLA4 ROM, lassan megismerkedtünk Wanammal, Artuval is. Majd az első ICS leakek. Azokban az időkben csak R2D2 Custom Style Mix-ek illetve Wanam volt a telómon.
Hm... ha meglennének a Criskelo CWM mentéseim (pedig volt...).

[ Szerkesztve ]

If you want to do something with Windows, reboot. If you want to do something with Linux, be root.

(#49881) khorvat válasza nagyj74 (#49878) üzenetére


khorvat
senior tag

Képernyőzár menüjében keresd!

(#49882) hdekakas


hdekakas
senior tag

Megtaláltam a megoldást, ha azt írja ki vmi alkalmazás telepítésekor hogy Nem áll rendelkezésre elég tárhely... A főkönyvtár data/app mappából törölni kell az ahhoz az alkalmazáshoz tartozó .odex fájlt! (Root kell hozzá.) Utána engedi a telepítést. ;)

(#49883) nagyj74 válasza khorvat (#49881) üzenetére


nagyj74
senior tag

Megvan, köszönöm :R

(#49884) kano


kano
nagyúr

A képernyő védő fagyásra nem megoldás a dupla óra kikapcsolása?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#49885) hr2


hr2
őstag

(#49886) futor válasza kecsetihunor (#49880) üzenetére


futor
aktív tag

CriskeloRomGSGII.v18
[link]

arhiv criskelo [link]

[ Szerkesztve ]

(#49887) zack válasza SzlobiG (#49876) üzenetére


zack
nagyúr

Nekem nem jött le az itteni hsz-ekből hogy nem lehet wipe. :U Bezke "tölthető" link infó után én semmi olyat nem olvastam itt hogy nem lehet wipe-ot csinálni. :F

De igazából le is xarom. Visszaraktam a NeatROM Full-t, mert tök jó ez is, bezke meg nekem kimarad szerintem. Ha holnap jön wipe-os verzió, azt talán megvárom, de ha ma éjjel belakom a NeatROM-ot akkor nem...
Nincs túl jó kedvem...Az imént kaptam figyelmeztetést ezért... :((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49888) Rebell


Rebell
senior tag

Sziasztok,

bocsánat előre is a lámaságért, de segítségre lenne szükségem.
Életem első okos-telefonja ez a S2-es de nem tudom hozzáadni ill aktiválni a Wifit a telefonon. A Routert nem látja, és ha bepötyögöm az SSID és akkor is azt írja, hogy nincs a tartományban.

Hogyan használhatom a Wifit? Se allshare se semmi nem megy így. A Laptop látja a Routert úgyhogy megy a Wifi
Jól jönne 1-2 segítőkész ötlet, hogy mit kellene beállítanom.

köszönet előre is. :R

üdv

(#49889) khorvat válasza Rebell (#49888) üzenetére


khorvat
senior tag

Router beállításait nézd át, van-e DHCP , SSID látható-e, MAC addressre szűrés van-e stb.
Telefon milyen vezeték nélküli hálózatokat lát ha keresést nyomsz rá? Wifi-t próbáld ki/be kapcsolni és milyen szoftver van a telón?

[ Szerkesztve ]

(#49890) Rebell válasza khorvat (#49889) üzenetére


Rebell
senior tag

Telefon milyen vezeték nélküli hálózatokat lát ha keresést nyomsz rá? konkrétan semmit
Wifi-t próbáld ki/be kapcsolni ez már megvolt párszor
milyen szoftver van a telón? ezt még nem csekkoltam ésnem is tudom még hol kell :DDD
Este vettem át a telcsit

Router beállításait nézd át, van-e DHCP , SSID látható-e, MAC addressre szűrés van-e stb.

az SSID laptopon kitudtam olvasni, MAC szürés: passz. DHCP : passz

:R

(#49891) edgelaszlo válasza zack (#49887) üzenetére


edgelaszlo
senior tag

teljesen elfogyott a türelmem a főzött szarokkal kapcsolatban...megint hozzányúltam a Leakhez, rá is b@sztam...most szenvedhetem vissza Odinnal, ami vmiért nálam ad hoc működik... :(

telefonok, tabok, gitárok, erősítők

(#49892) kungzi válasza futor (#49886) üzenetére


kungzi
veterán

erről nincs valami screenshot? ja hogy ez GB rom :Y :D

[ Szerkesztve ]

(#49893) Rebell válasza Rebell (#49890) üzenetére


Rebell
senior tag

Android verzió 4.0.4

(#49894) khorvat válasza Rebell (#49893) üzenetére


khorvat
senior tag

Telón a wifit próbáld AP módba tenni és úgy a laptoppal rá keresni, ha nem látja lehet a wifid bemondta az unalmas, majd gariba javítják ha így lenne!

(#49895) ravensky13


ravensky13
tag

Helló!
Tudunk valamit az official JB érkezésének időpontjáról, azon kívül hogy nagyon hamarosan? :)

(#49896) kungzi válasza ravensky13 (#49895) üzenetére


kungzi
veterán

Majd... :D

(#49897) zack válasza edgelaszlo (#49891) üzenetére


zack
nagyúr

NeatROM jó. Feltehetted volna, ha már így is úgy is fel kell valamit tenned. ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49898) kacsuszka


kacsuszka
aktív tag

kérlek mutassátok megy hogy kell a 48gb -os drop-box...léciii

(#49899) zack


zack
nagyúr

Nem reklámozott Google Play akció, csapjatok le rá!

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#49900) Willhunting


Willhunting
aktív tag

(#49899) zack:
Quickoffice Pro $15 helyett $1-ért most igencsak megéri! :C Köszi a linket!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.