Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48751) nfsu17 válasza HardRic (#48729) üzenetére


nfsu17
veterán

Picit soknak tartom azt. Én. Ha tényleg másnál is ennyi, meg a végleges is ennyi lesz, akkor maradok itt. Múltkor 1 órát nyomkodtam wifin (kikapcsolt 3g), szintén 50%-os fényerő, opera mini, fényképezés, fényképek visszanézése, menüben bóklászás és így volt 15% csökkenés 1 óra alatt.

(#48752) Gloob válasza isco00 (#48749) üzenetére


Gloob
addikt

Oké, de ha megnézed ott nagyon sok az inaktív, csak cashelt alkalmazás, amit a rendszer ki fog dobni abban a pillanatban amikor szüksége lesz memóriára. Próbáld ki és zárd be az inaktív alkalmazásokat és azonnal lesz memória. Az is igaz, hogy utána szép lassan visszamásznak, tehát sok mindent nem tudsz kezdeni velük, max a fagyasztás.

Samsung Galaxy A52S

(#48753) nagyj74


nagyj74
senior tag

most már elég időt teszteltem a JB-t. akksi idő beállt, most már jó. ram. annak ellenére, hogy 600-700 között van állandóan, nincs lassulás. fagyás egyszer volt, de a facebook alkalmazás használatakor. úgyhogy ezt a facebooknak tulajdonítom. összeségében nem rossz a rendszer, sőt! és ez még csak teszt verzió. tehát nekem bevált.

(#48754) futor


futor
aktív tag

GB: TugaPower2.3.6, XWLA4, Jkay 13.6.4
[link]

aksi fogyasztása minimális, memóriát alig használ......mindennel kompatibilis, agyon lehet állitani..ŐK a jó GB -ROM-ok ... :DDD

(#48755) d3tox1c


d3tox1c
senior tag

Sziasztok.
Gondolom unjatok mar az ilyen kereseket,de:lassan fel eve hogy rootoltam a telom(Galaxy SII),es felraktam ra egy rom-ot,akkor azt nagyon ajanlottak,de mar nem tudom melyik az :(
A telom egyre gyakrabban fagy,es szeretnek ra egy uj rom-ot,csak nem tudom melyik az ami mostanaban a legjobban bevalt,mivel sajnos nem sok idom van olvasgatni a forumot :(
Legyszives segitsetek,legjobb lenne egy stabil,konnyen felrakhato cucc.
Mas.
Mivel a telom rootolva van,nem tudom hasznalni a Barclays pingit-et,es szerintem a masik Barclays appot sem.
A root valahogy visszacsinalhato?
Elore is koszi a valaszokat,es bocs hogyha nagyon belamaztam az oldalba :Y

(#48756) GrooveHero válasza Arcanis (#48750) üzenetére


GrooveHero
addikt

Köszi a megerősítést, akkor szerintem én is maradok a nextel-nél. Eddig kicsit vacilláltam, hogy hol vegyem meg az itt olvasott visszazárások miatt, ade akkor nem kell aggódnom. Szuper, és köszi :R

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48757) nggabi válasza Kékes525 (#48736) üzenetére


nggabi
nagyúr

bocs h így belevau de én is jártam már úgy h a közelség szenzor megvadult a toktól. nagyon nem mindegy h hol van rajta a mágnes... a kijelzőn a kép is elváltozhat tőle, ezért is nem ajánlják.

"szenyor dzsíííí"

(#48758) klevente válasza d3tox1c (#48755) üzenetére


klevente
tag

Szerintem rakj rá egy gyári 4.0.3-at, a legfrissebb m.o.-ra az xwlp7: [link]

Ezt odinból kell felrakni, előtte wipeolj data-t cache-t és dalvik cache-t. ha kell valami segítség nyugodtan írj, azért vagyunk :D

(#48759) visionbp


visionbp
tag

Urak,

hosszú ideig read-only módban hagytam magam, mert erősen vacilláltam, hogy átmenjek-e S3-ra, vagy várjam meg S2-n JB-t. Jól tettem, hogy nem váltottam :)

Olvasgatom itt a sok memóriahasználatot, meg a battery draineket, és fogalmam sincs, hogy én csesztem-e el valamit, vagy ennyire különbözőek lehetnek a készülékek. Merthogy a JB leak estéjén nem bírtam magammal, még éjszaka felpattintottam, és:
- LPX-ről, brickbugos kernelről indultam, annak ellenére, hogy veszélyes chipem van,
- PIT nélkül tettem fel a JB-t, 4,5 perces művelet után még 2 percig bootolt, aztán szépen elindult,
- azóta mint a vaj,
- napi 2-2,5 óra telefon, viszonylag sok (30 <) sms, kb 50 e-mail, nagy részükre rövid válasz is,
- poweramp, tune in és bt-s kihangosítás,
- folyamatos 3G vagy wifi kapcsolat,
- sok kacat program, amiket nem raktam újra, végleges JB-re várva, és root nélkül,
- ki nem kapcsolom, általában hetente 1x indítom újra (ez tegnap megvolt).

Ilyen körülmények között 500 MB körüli a memóriahasználat, reggel 8-kor veszem le töltőről és este 11 körül 30 százalék körül áll az akksi.

Létezik, hogy csak szerencsém van?
(Azért is írtam, hogy a fórumba betévedők némi ellenpontot is olvassanak a JB-ről :) )

[ Szerkesztve ]

(#48760) Antares83 válasza bulikavagyok (#48742) üzenetére


Antares83
tag

Nálam a mozgásos képernyőzárral volt gond. Meghalt töle a touchwizz. A többi rendben müködik.

Samsung Galaxy S 5 Mini

(#48761) SteveJobs


SteveJobs
őstag

sziasztok !
Van egy Galaxy S2-m ami egyik napról a másikra fogta magát és nem kapcsol be illetve ha rádugom számítógépre semmire nem reagál . Megszeretném kérdezni hogy ilyenkor mit tudok tenni ?
Köszönöm előre válaszotokat ! :)

(#48762) kungzi válasza visionbp (#48759) üzenetére


kungzi
veterán

En is vagyok vele. :)

SteveJobs

Szerintem a telod tégla lett. Jig-ed van? Download mode megy? Ha nem akkor szerviz, es adnak egy csereutalvanyt. Vagy nem lehet teljesen lemerült? Olyankor szokott ilyeneket csinálni, hogy nem kapcsol be egybol. Toltsed mar egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

(#48763) maggi1886076 válasza SteveJobs (#48761) üzenetére


maggi1886076
addikt

töltőre rakni próbáltad?reagál vmit?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48764) SteveJobs válasza kungzi (#48762) üzenetére


SteveJobs
őstag

magyarul ha kérhetlek :D
eddig még nem volt dolgom ilyennel . nem merülhetett le teljesen , mert 3.8V feszültség van tehát zárlat nincs .

maggi1886076

igen próbáltam már töltéssel , de nem igen akarta .

(#48765) isco00


isco00
csendes tag

Az, hogy kinek mennyire merül viszonylag értelmetlen egymás telefonjaihoz hasonlítani, nyilván függ a hasznalattól, de még inkább az akku állapotától. Az enyém pl. okádék módon kivan már, jó ha fél napot hajlandó etetni a gépet úgy, hogy bő 1 éves...
A JB gyerekbetegségeit most nem számítom, majd reszelik még, de NAGYON jónak tűnik már most, pedig jó 80%-os készenlétű lehet.

(#48766) kano válasza visionbp (#48759) üzenetére


kano
nagyúr

Nekem is ez a tapasztalatom. Én VK romra visszatettem a gyári 3 fájlos LQ5-öt és utána fel a JB-t (persze teljes wipeokkal).
Az ég adta világon semmi problémám a memóriahasználattal és az akku eséssel. :C

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#48767) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

van a gyári jb-bõl zip? dual bootban akarom kipróbálni :)

(#48768) sniphoe


sniphoe
aktív tag

JB alatt a beépített Email kliensben nem lehet állítani, hogy a kimenő levelek melyik IMAP mappába kerüljenek és szinkronizálódjanak?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#48769) Weeman1 válasza Mogcaa (#48767) üzenetére


Weeman1
veterán

Itt van. :)

Xiaomi 11T Pro

(#48770) kungzi válasza SteveJobs (#48764) üzenetére


kungzi
veterán

JIG ---> videó róla
(ez egy kis micro usb-s kütyü, amit ha rádugsz a telefonra, akkor download mode tudod tenni, így tudsz felflashelni új romot Odin-nal)

Download mode: hangerő le+home+power gomb egyszerre megnyomása

próbáld ki, hátha előjön! Ha előjön, akkor menthető a telód :)

(#48771) zoleeno1 válasza visionbp (#48759) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1! En inkabb ugy fogalmaznek, h nem neked van szerencsed, mivel nagyobb reszben mindenkinek popecul mukodik, hanem annak nincs, akinel nem ez a helyzet. En is az elegedettek taborat gyarapitom szerencsere :-)

Az uj facebook egyebkent nekem is fc-zett tegnap 2x is.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48772) HardRic válasza nfsu17 (#48751) üzenetére


HardRic
addikt

Nekem még Gingerbreaddel volt olyan. Azért nálam már az is ront, hogy az akkum több, mint 1,5 éves.

(#48773) tisvol


tisvol
aktív tag

Sziasztok!
A Letöltött programok között találok olyat, hogy com.android.provider.Mérete 4 KB. És ez egymás után 3x. Mi lehet ez? És miért szerepel a listában háromszor??
Hát RAM-ot nekem is többet kajázik, teljesen kipucolva, 420 körül, de persze szépen visszamászik 520-560-ra. Egyelőre nekem minden jól működik, Néha a Lock Screen beragad, csak a Power gomb simételt megnyomásával javul meg. A WI-FI nekem nem olyan meggyőző, családi házas környezetben lakok, eddig két szomszéd WI-FI-je is látható volt, most egyik sem.

Üdv:T.

(#48774) SteveJobs válasza kungzi (#48770) üzenetére


SteveJobs
őstag

ez a JIG nincs nekem .
pontosan mi is ez ? honnan tudok , lehet szerezni olyat és mennyiért ?
sajnos a download mode-ba nemtudok belépni ezzel a gomb kombinációval . :F

(#48775) kungzi válasza SteveJobs (#48774) üzenetére


kungzi
veterán

tessék

úgy néz ki meghalt a telefonod! nem tudom mi miatt, de előfordult már itt a fórumon ilyen. milyen garancia van rá? ha gyári garis, akkor hívd ki a szerelőt, alaplapot cserél, vagy kiállítanak egy csereutalványt, amit a vásárlás helyén tudsz levásárolni olyan árban, amennyibe a telefont vetted. Ehhez szükséged lesz egy gyári garanciapapírra és egy számlára.

(#48776) SteveJobs válasza kungzi (#48775) üzenetére


SteveJobs
őstag

nagyon szépen köszönöm az eddigi segítségedet . akkor elviszem a telefont szervizbe valószínű . ha valami sikerült akkor mindenkép írok , hogy mi lett a telefonnal

(#48777) nfsu17 válasza HardRic (#48772) üzenetére


nfsu17
veterán

Hú, igen, akkor az nagyon sokat ront. Nekem 2 hónapos.

SteveJobs

Tegnap linkeltem egy videót.
[link]
4:10 után használja a csávó a download módot. Ilyen sokáig kell nyomni. Próbáld ki mégegyszer, hátha nem nyomtad olyan sokáig.

[ Szerkesztve ]

(#48778) futor


futor
aktív tag

..szegény ROM-merok még mindlg a 4.04-est forszirozzál , az ujjal nem tudnak mit kezdeni, ha nincs aki kernelt irjon rá , meg vannak kötve...siyah is gondban van, a többi meg addig szabin van.
JoelDroid S2 [1.4] - [link]

(#48779) Arcanis


Arcanis
aktív tag

(#48780) vagyula válasza Weeman1 (#48769) üzenetére


vagyula
senior tag

Neked elindult dualban 2.romént?

miui.hu

(#48781) zack válasza futor (#48778) üzenetére


zack
nagyúr

Azt lehet tudni siyah miért van gondban? :U
Nem túl jó előjelek...Amig nincs normális kernel, nincs érteleme az új rendszert belakni, hiába gyors.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48782) proly01


proly01
őstag

DIREKT!!!
Levettem ma a töltőről 10.40kor hozzá sem értem eddig...nem hívtak nem nyomkodtam semmi,nem megy a wifi nincs kint élő háttér nem fut a háttérben semmi...
Most 13:44 van szóval 3ó 4 perc telt el és 83% on van!!!! :W
A SEMMITŐL!!!!

....Pr:)ly....

(#48783) Weeman1 válasza futor (#48778) üzenetére


Weeman1
veterán

Remélem azért Indie hamarosan megcsinálja az új Omega-t.

Xiaomi 11T Pro

(#48784) Linkin válasza futor (#48778) üzenetére


Linkin
senior tag

Siyah miért van gondban túl sokat kéne dolgozni az JB-s kernelen? :Y :Y

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#48785) SteveJobs válasza nfsu17 (#48777) üzenetére


SteveJobs
őstag

Hát igen sajnos én is ezt csináltam de kb 5-percig de semmi.

(#48786) maggi1886076 válasza Arcanis (#48779) üzenetére


maggi1886076
addikt

ez már tölthető nem?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48787) Szelley válasza proly01 (#48782) üzenetére


Szelley
senior tag

rengetegszer le lett írva, nem kell pánikolni! BetterBatteryStats-ot fellököd, megnézed wakelock-nál mi ébresztgeti a telefonod. Ennyi! :)

(#48788) sniphoe


sniphoe
aktív tag

A saját szám elküldésének beállítására nem találok lehetőséget JB alatt. Nektek van ilyen menüpont?

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#48789) Linkin


Linkin
senior tag

Azt lehet tudni hogy mikor jön a végleges JB? valahol Hétfőt rebesgették.
Mert ha nem akkor lehet feldobok egy Simplistic vagy egy Omega JB-t

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#48790) nggabi válasza sniphoe (#48788) üzenetére


nggabi
nagyúr

tárcsázó > bal érintő > hívás > további beállítások innen már menni fog ;)

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#48791) nfsu17 válasza Linkin (#48789) üzenetére


nfsu17
veterán

hétfőn?
van még mit foltozni rajta. de lehet megvan 1 hét alatt, akkor már jövő héten lehet.

betterbatterystat
[link]

proly01
töltsd fel újra 100-ra, hagyd pihenni 3 órát, majd megnézzük mi lehet

[ Szerkesztve ]

(#48792) Weeman1 válasza vagyula (#48780) üzenetére


Weeman1
veterán

Nekem sem indult el 2.romként Dorimanx kernellel.
Megvárom az Omegát.

Xiaomi 11T Pro

(#48793) zack válasza proly01 (#48782) üzenetére


zack
nagyúr

Mint mondtam már ez teszt ROM. Senki se mondta, hogy ezt használd a mindennapokban, mert erre ez a verzió véleményem szerint nem alkalmas, még ha működik is rendesen a modem része.

Ha ki is jön a hivatalos jövő héten, vagy december elején, még mindig csak "félkarú óriás" lesz, mert amig a kernel kérdés nem oldódik meg... :(
Szerintem azt fogjuk JB használatnál is átélni, amit anno az ICS-nél. Mire jó lesz minden szempontból, az hónapok...

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48794) kungzi válasza SteveJobs (#48776) üzenetére


kungzi
veterán

milyen garanciád van? milyen rom volt rajta?

amúgy mennyi időre tetted rá a töltőre? mert nem egyből mutatja, hogy tölt, van amikor több, mint fél óra múlva mutatja a töltést. próbáld meg, hátha

(#48792) Weeman1

még jó, hogy nem indult mivel az a kernel nem támogatja a stock JB romot

egyenlőre csak a PhilZ root kernel van hozzá. szóval kár próbálkozni

[ Szerkesztve ]

(#48795) sniphoe válasza nggabi (#48790) üzenetére


sniphoe
aktív tag

Megvan, köszönet! :)

If everything seems under control, you're just not going fast enough.

(#48797) klevente válasza kungzi (#48796) üzenetére


klevente
tag

Ez.......egyszerűen......GYÖNYÖRŰ!!!!! Már csak ezért érdemes lenne felrakni, mindjárt elgondolkodom rajta :DDD

(#48798) bee_jay válasza kungzi (#48796) üzenetére


bee_jay
tag

Na végre! Ezt már nagyon vártam! :C

Valaki tudna tanácsot adni a BetterBatteryStats használatával, beállításával kapcsolatban?
Előre is köszi! :R

(#48799) SteveJobs válasza kungzi (#48794) üzenetére


SteveJobs
őstag

A garanciát el lehet felejteni .Gyári szoft volt rajta.Már fél napja van a számítógépen. :O :O :O :O

(#48800) kungzi válasza SteveJobs (#48799) üzenetére


kungzi
veterán

nincs rá garancia?

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.