Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48201) pzstm válasza bulikavagyok (#48200) üzenetére


pzstm
titán

jéééé...és tényleg...SMS-nél most működik...kellett egy restart :B :C :R

és megy névjegynél is. Valamint a tetejére duplaklikk-es dolog is egész jópofa :C

Tényleg mintha egy új telefont vettem volna. Ha picit még finomhangolnak a firmware-en akkor szerintem bőven kibírom S4-ig ezzel a masinával :C

Most még jobb vételnek érzem mint anno. S ha belegondolunk 2.3 óta mindent megkaptunk hozzá...másfél éve folyamatosan adja a frissítéseket ki Samsung....mindehhez pedig egy marha jó garanciális szolgátatás is jár, amit szerencsére még nem vettem igénybe :R

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48202) Muffi


Muffi
aktív tag

Kerlek segitsetek!
Vk romrol akartam atmenni jbre de nem az odinoz valtozatot hanem a cmw-set mivel nem vok gepkozelbe. Szoval szetwipeoltam a vk romot majd feltettem ezt a phil fele jb romot. Majd ujraindult a telo es megakad a samsung galaxy s2 feliratnal es nem csinal semmit. Meg bootolni sem bootol...ez mitol van? Kerlek segitsetek! Mert mar tokom kivan ezzel a vk rommal. Koszonom elore a segitseget!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48203) proly01 válasza hr2 (#48197) üzenetére


proly01
őstag

:R

És akkor már csak még valami....
Arra gondolok,hogy csak egy hülye példát említek,fent van nekem a NFS és ugye annak a telefon android mappájában van kb 2Gb adata.
Na ha én csinálok erről egy mintést TB vel akkor mikor visszaállítom visszaáll az is vagy nekem kell újra manuálisan telepítenem vagy csak az adatokat kell visszamásolnom a data mappába vagy hogy van ez?
:R

....Pr:)ly....

(#48204) Varszegig válasza plejik (#48117) üzenetére


Varszegig
veterán

Az S3-on sem scrollozódik a háttér TW alatt. Ez nem a JB miatt van, hanem az új TW baromsága. Rakj fel novát, vagy apexet, és más előnyökkel is jár.

(#48205) F-ECT$ válasza kungzi (#48160) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó lesz, ha sietnek (és utána a custom romokkal is), mert szegény mostani LPT wanam-om már haldoklik kicsit.

Dive ever, work never.

(#48206) plejik válasza pzstm (#48199) üzenetére


plejik
addikt

bakker jó!!! :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#48207) bulikavagyok válasza pzstm (#48201) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Abszolút egyetértek. Nekem már nagyon érett a csere a Note2-re, de csak azért mert ez már meg van 1,5 éve, és egy kicsit már untam. S3 nem tetszett anno azért nem cseréltem, így viszont már nem lesz gond megvárni az S4-et... A Samsung megspórolt nekem pár 10ezret. :)

(#48208) kungzi válasza Muffi (#48202) üzenetére


kungzi
veterán

recoveryben csinálj wipe cache-t és wipe dalvik cache-t

(#48209) Romeo619


Romeo619
senior tag

Az lehetséges, hogy melóhelyemen 4 után lehúzom a töltőről, majd 0 használat mellett reggel már nem ébreszt 6:50-kor mert lemerült?

(#48210) hr2 válasza proly01 (#48203) üzenetére


hr2
őstag

A 2GB data-t neked kell újra feltenni majd, de csak akkor ha formázod a belső tárhelyet vagy az sd-t ahol ez van.

(#48211) pzstm válasza bulikavagyok (#48207) üzenetére


pzstm
titán

S4-ből meg egy lightos 5"-os, FullHD-s, 3GB RAM-os, négymagos 2.0GHz-es Cortex A15-öt kérünk szépen :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48212) proly01 válasza hr2 (#48210) üzenetére


proly01
őstag

A telefon belső tárhelyén van...vagyis azt akarod mondani,hogy nyomok egy factory resetet meg egy wipe ot és utánna felteszem ugye a JB-nt.Aztán mikor bebootol a telefon rajta fog maradni minden adat?

....Pr:)ly....

(#48213) Jadro válasza Romeo619 (#48209) üzenetére


Jadro
veterán

Ezek szerint lehetséges. :) Ott valami erősen beragad és pörgeti a procit.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48214) hr2 válasza proly01 (#48212) üzenetére


hr2
őstag

Ha nem választod ki, hogy formázza a belső tárhelyet akkor igen, rajta marad.

(#48215) kungzi


kungzi
veterán

Most olvastam XDA-n, hogy elvileg benne van a Ripple-lock, csak le van titlva, mert valami nem jó a DPI miatt. Elvileg ha a DPI-t 180-ra állítjuk, akkor ki lehet választani, de én meg nem nézem :D

(#48216) #20844032 válasza kungzi (#48188) üzenetére


#20844032
törölt tag

Akkor tudom mi van.
Eddig minden odinos romfelrakás után ez volt nálam, HA nem előzte meg hard reset. Ha hard reset után rögtön teszem fel a romot akkor jó. Fogalmam sincs miért van így, de így van.
Ezzel csak egyetlen probléma van:
ezen nem megy a hard reset :F

[ Szerkesztve ]

(#48217) bulikavagyok válasza pzstm (#48211) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

....a lehető legkisebb készülékházban! Azt sem bánom, ha az előlap 85-90%-a a kijelző! :DD

[ Szerkesztve ]

(#48218) busman


busman
addikt

Facebook szalag nem tölt be,hiába nyomok a frissítésre...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#48219) kungzi válasza #20844032 (#48216) üzenetére


kungzi
veterán

kódos hard reset nincs JB-n

beállítások/mentés és visszaállítás

ott tudsz csinálni :)

(#48220) proly01 válasza hr2 (#48214) üzenetére


proly01
őstag

Ezt most nem értem....

Úgy teszem fel a JB-n hogy...

Telefon bekapcsolt állapotában nyomok egy visszaállítást.Aztán miután újraindult bekapcsolom a recovery-t és ott nyomok egy wipe ot és egy factory resetet majd miután bekapcsolt kikapcsolom és felteszem rá a JB-n-t.
Ettől függetlenül mikor rátettem a JB-n és bebootol a teló rajta lesznek az android data mappa adatai a telón :F
:R

....Pr:)ly....

(#48221) brp88k


brp88k
tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Mivel nemrég regisztráltam az XDA-ra, ezért nem tudok beírni.

Ide kellene írni: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1903162&page=501

Valaki legyen szíves jelezze, hogy nem jelzi a telefon az átirányított hívásokat. A Forwarded Call Alert sem működik a ROM alatt.

The phone doesn't indicate any forwarded incoming calls, even not with Forwarded Call Alert app.

Köszönöm!

iPhone 5, Korábban: Galaxy Note II, Galaxy SIII, Galaxy SII, Galaxy Ace

(#48222) Linkin


Linkin
senior tag

Akkor a sammobilról töltött romban van pit azzal mehet nyugodtan vagy anélkül?

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#48223) bagly


bagly
tag

Valaki próbálta már az új rádiót? Már felvenni is lehet vele :DD

(#48224) hr2 válasza proly01 (#48220) üzenetére


hr2
őstag

A telefonon nem kell visszaállítás nyomni, hanem:

Belépsz a recovery-be ott a mounts and storage alatt: format-data/system/cache és az advanced alatt wipe dalvik cache /ha itt még formáznád a emmc-t, akkor formázódna le a belső tárhely a 11,5GB/
Eztután download mod és mehet fel a ROM Odinnal.

[ Szerkesztve ]

(#48225) proly01 válasza hr2 (#48224) üzenetére


proly01
őstag

:R

....Pr:)ly....

(#48226) Ateszpapa válasza Oldman2 (#47989) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Elírtam. :)
Most a Dropbox 55.25 GB-ot ír a beállításoknál.
Előtte is használtam, kb 5 GB-om lehetett, de pontosan nem emlékszem. :B

Sok képet, videót raktam fel, mindig növekedett az ingyenes 2GB-ról bizonyos időközönként.

Viszont amit ingyen ad a Samu, az 2 évig él, utána törlődik.

[ Szerkesztve ]

(#48227) futor


futor
aktív tag

..a szakácsok főznek....(OFF)(/OFF)

(#48228) Linkin válasza futor (#48227) üzenetére


Linkin
senior tag

Honnan tudod?
Más:linkelne nekem valaki egy jó odint mert nem tudom melyik verzió a jó :W :W

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#48229) pzstm válasza busman (#48218) üzenetére


pzstm
titán

szintén...nálam sem szóval ki is kapcsoltam....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48230) kungzi válasza Linkin (#48228) üzenetére


kungzi
veterán

tessék

legelső találat volt a Google-ban :)

[ Szerkesztve ]

(#48231) Linkin válasza kungzi (#48230) üzenetére


Linkin
senior tag

Kösz :C :C :C

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#48232) the radish


the radish
senior tag

Hát a JB alatt a blacklist nem igazán tökéletes. Eddig olyan szépen, a kezdetektől foglaltat jelzett a program, most pedig egyet kicsöng, majd mintha kinyomná.
Azért ettől függetlenül marad. :)

(#48233) tejeszacskó


tejeszacskó
tag

halló :)

T-mobilos JB vajon mikor jöhet?:)

(#48234) #20844032 válasza kungzi (#48219) üzenetére


#20844032
törölt tag

Működött, meg is jöttek a CSC kódok :R

(#48235) bulikavagyok válasza tejeszacskó (#48233) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Szerintem az éven már nem. Ezt csak az eddigi T-s frissítés gyakorlatból következtettem ki, de tévedtem már. :DD

(#48236) tejeszacskó válasza bulikavagyok (#48235) üzenetére


tejeszacskó
tag

ha tegnap vittem szervízbe, cseréltek kijelzőt és akkut. és december elején jár le az 1 éves gari, érdemes romolni? :D

[ Szerkesztve ]

(#48237) plejik válasza pzstm (#48229) üzenetére


plejik
addikt

Amikor felteszittek a facebookot, akkor kell beállítani neki, hogy szinkronizálhasson a progi, élősszőr nekem sem ment, de utána igen. Elvileg fel is kéne neki ajánlani az első bejelétkezésnél..

Háttér görgetéssel kapcsolatban talált már valaki valamit? mer egy kicsit bosszant, hogy nem lehet....

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#48238) pzstm válasza plejik (#48237) üzenetére


pzstm
titán

tudom. Sync all van kiválasztva program felrakása utáni első belépésnél ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#48239) bulikavagyok válasza tejeszacskó (#48236) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem értelek. Én is T-s vagyok, de nekem 2év+2 hó a gari. Egyébként a Garanciának nincs köze a romoláshoz, mert mindig vissza tudod állítani az eredeti állapotot. Kivéve, ha tégla lesz, de annak kicsi az esélye, + akkor már úgyis mindegy:)

(#48240) plejik válasza pzstm (#48238) üzenetére


plejik
addikt

Akkor nem tudom, de nem vesztesz vele sokat hidd el, szedi az szerintem az aksit is... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#48241) futor válasza futor (#48227) üzenetére


futor
aktív tag

-.. kunkzi odin 1.85-os Odinja tökéletes...a * nagy * szakácsok meg nagyon hallgatnak, onnan gondolom, hogy most biztos főznek valami okosságot : [link] :Y

[ Szerkesztve ]

(#48242) Mogcaa


Mogcaa
aktív tag

Az mitől van hogy a belső memória 11 gigájából azt írja hogy 7,5 giga foglalt, viszont az összes mappát kijelöltem gépen, mert nem értem, hogy miért van kevés helyem.
Azt írja hogy a kijelölt elemek kb 3,5 giga (a rejtett mappák is láthatóak)

Mi foglalhatja a helyet vagy mi lehet a baj ? idegesít nagyon :@

(#48243) kungzi válasza futor (#48241) üzenetére


kungzi
veterán

a nevemet próbáld már meg helyesen leírni pls :D köszike ;]

(#48244) zack


zack
nagyúr

Nálam hatalmas a rumli. Megy vissza 4.0.4...Az én telefonom gyári független, mégis lezárta a szoftver. Az általam felinstallált segítség se oldja meg. Továbbra is "nincs regisztrálva", és nem tudok se hívni se fogadni. :((

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48245) futor válasza kungzi (#48243) üzenetére


futor
aktív tag

..bocs....próbáltam, de már lejárt a szerkesztési idő.... ezer boccs :R

(#48246) bee_jay


bee_jay
tag

Próbálta már valaki, hogy a 4.2 kamera alkalmazása (camera42_patched_v2) működik-e ezzel a rommal? Legfőképp az érdekelne, hogy HD videót is lehet-e már rögzíteni vele (mert eddig ugye csak 480p-ben lehetett).

(#48247) kungzi


kungzi
veterán

Na most látszik kik lettek atkuldve a palankon a gyári független telokkal. :)

(#48248) zack válasza zack (#48244) üzenetére


zack
nagyúr

Többet nem teszek fel ilyen szoftvert. :((( Most imádkozok, ha visszarakom a CWM mentést, akkor tudjak telefonálni...Mert ha nem, akkor drága mulatság volt a próba... :W

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48249) zack válasza kungzi (#48247) üzenetére


zack
nagyúr

Persze most látszik... :U
Szerinted ha nem a szoftver lenne a ludas, akkor tudnék most telefonálni? Nem , mert miután visszazár, teljesen mindegy mit csinálok vele, újból nyitni kell az NCK-t...
De teljesen jó a telefon, restore után...
Azért próbaképpen mindenki nézze meg tud e telefonálni, aki "dismiss"-t nyomott a kód beírásánál. :U

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#48250) tomi7711


tomi7711
aktív tag

Sziasztok! Van valakinek ötlete, hogy a GoSMS-ben miért nem mehet az mms fogadás/küldés? A gyári üzenetkezelő alkalmazást leszedtem. A letöltés gomb megjelenik, de hiába kattintok rá, nem boldogul vele.
Visszaraktam a gyári alkalmazást, azzal le tudtam tölteni és így a gosms-ben is megjelent.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.