Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#48501) klevente


klevente
tag

Ugye két fájl kell a roothoz, az egyiket odinból a másikat pedig a cwm recoveryből kell felrakni? A triangleaway megy jb-n?

(#48502) hr2 válasza klevente (#48501) üzenetére


hr2
őstag

Egyből a .zip-est tegyed a gyári recovery-ből fel, más nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#48503) klevente válasza hr2 (#48502) üzenetére


klevente
tag

zsír :D az a PhilZ-cwm6-xxlsj...-signed.zip fájl?

(#48504) hr2 válasza klevente (#48503) üzenetére


hr2
őstag

Igen, azt. :)

(#48505) klevente válasza hr2 (#48504) üzenetére


klevente
tag

Köszönöm :)

(#48506) laca71


laca71
aktív tag

Szisztok !

Nekem sajnos vissza kellett állnom 4.0.4-re , mert folyamatosan eldobálta a hálózatot a JB.
Pedig teljes format volt...

(#48507) Muffi


Muffi
aktív tag

Sziasztok!
Végre hazatértem és rakom is fel már a JB-t, csak annyi hogy ha én repartolni akarom akkor melyik PIT fájl kell hozzá? az amihez az LPQ -hoz? mert ugye mikor kijött az LQ5 akkor kijött vmi 8GB-s és az nem volt mindenkinek jó. Szóval csak ezt szeretném megtudni, hogy melyik kell :)

köszi előre is a segítséget

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48508) danny1990


danny1990
csendes tag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a középső gomb az S2nél arra funkcionál, hogy le lehet rakni vele a futó alkalmazást a háttérbe ugye?

(#48509) Muffi


Muffi
aktív tag

Bocsánat lejárt a szerk. időm.

szóval 2 pit PIT fájl van! Egy 16 GB-s és egy 32 GB-s! Melyiket kell használni?

és mi az a CHECKSUM.tar kiterjesztett fájl?

[ Szerkesztve ]

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48510) kungzi válasza Muffi (#48509) üzenetére


kungzi
veterán

A 16GB-os kell, ha a belső tárhelyed 16Gb, ha 32GB belső tárhelyes telefonod van(amit kétlek), akkor a 32GB-t. De szerintem ez olyan egyértelmű, mint az 2*2=4 :D

ezen kívül: MODEM, CSC, CODE

A fájlok neveiből töröld ki az md5 fájlt, bár nem tudom melyik verziót szedted le. A lényeg, hogy .tar legyen minden végén, mert különben az Odin invaliddal leáll.

Cheksum.tar nem kell

[ Szerkesztve ]

(#48511) hr2 válasza Muffi (#48509) üzenetére


hr2
őstag

A Te S2-d hány gigás?
Azt kell használni ha akarod.

Checksum-al a Total Commander-ben ellenőrizni lehet, hogy a többi fájl megsérült e.

(#48512) Arcanis válasza proly01 (#48289) üzenetére


Arcanis
aktív tag

" Nekem hiányzik az accu weather és a hírek
időjárás widget "
Ezek touchwiz-es widgetek, más launcherben nem látszódnak a listában. (Csak tw launcherben)

(#48513) laszlolczka


laszlolczka
őstag

Nem tudom észre vettétek-e,hogy rázással frissithető az időjárás -hirek és egyéb funkciók.Persze csak ha aktiválva van ez a funkció.

-Házas?igen már tiz éve.Gyerekek?Igen kettő.Állatok?-á tök kulturáltak.

(#48514) Jadro válasza pzstm (#48490) üzenetére


Jadro
veterán

Dettó. Szeretem a CM-et, de ez a hálózatos baki unalmas volt már. Barkácsoltam a RIL-t, mindent leírásszerűen csináltam, mégis volt hogy megszakadt hívás közben. Ez nem fog hiányozni. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#48515) Arween


Arween
senior tag

Látom van pörgés :) én is szeretném feltenni a JB-t.jelenleg ez
van fent a telefonon.Erre mehet simán odinból az innen letöltött JB??

Előtte kell a 3 Wipe??sd-kártyán megmaradnak a cuccaim? :R kösz a válaszokat

[ Szerkesztve ]

(#48516) Oldman2 válasza Arween (#48515) üzenetére


Oldman2
veterán

Elvileg megmarad az SD kártyák tartalma, nálam azonban a külsőre azt mondta "megsérült", így annak tartalma pápá...

:-) Szerintem ments le mindent az SD-kről, biztos ami biztos alaon.

(#48517) hr2 válasza Arween (#48515) üzenetére


hr2
őstag

[link]
Megmaradnak az SD-n a fájlok, ha csak le nem formázod.

(#48518) Arween válasza hr2 (#48517) üzenetére


Arween
senior tag

pü ment:-)

[ Szerkesztve ]

(#48519) klevente


klevente
tag

Nagyon be voltam zsongva, hogy hú de jó lesz, felrakom, de inkább megvárom a hivatalost, és addig hátha kitalálok valami lementési módszert, mert nekem cm9-en a titanium backup miközben alkalmazásokat ment le kernel panicot dob :O :O :O :O

(#48520) Melanor


Melanor
tag

Zajlik itt az élet.
Én is telepítettem sammobile-ról a Jelly-t. Nem volt ép jó ötlet, hisz nekem is mindenféle hálózatzárral szórakozott, most pedig egyszerűen nem tudom a telefonomat elindítani semmilyen gyári odinból föltett rommal, mert a csili-vili S megy vég nélkül.
Van erre valami megoldás?
Most hálózatfüggő lesz a telefonom, persze ha beindul?

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48521) klevente válasza Melanor (#48520) üzenetére


klevente
tag

kk5-öt dobj fel pittel és jó lesz :D

(#48522) Muffi


Muffi
aktív tag

Na feltoltam a Zselésbabot! :D

Hát csak néztem mikor ezt meg ezt felajánlotta, hogy ezt szinkronizálja meg azt, meg egyszerű mód stb.
nagyon durva :D eddig minden rendben vele!
Eléggé szmúsz :DDD
remélhetőleg nem lesz semmilyen anomália vagy hálozateldobás!

Google Nexus 5 16Gb - White/KitKat 4.4.2; Asus Transformer Prime Tablet- V4.1.2 JB

(#48523) maggi1886076


maggi1886076
addikt

ez nagyon durva lett :DD opera mini nextet nem találom play-en.vki megnézné nekem, hogy látja-e? csak a sima minit találom.ez a rom alatt brickbug-os kernel van?philz féle root-ot tettem fel recoveryből.ez már kernel? vagy csak root?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48524) hr2 válasza maggi1886076 (#48523) üzenetére


hr2
őstag

Gyári kernel + root + CWM recovery

(#48525) tisvol


tisvol
aktív tag

Nekem reggel óta van fennt, egyelőre semmi anomália nincs vele. Hálózatot nem dobja, függőnek meg amúgy is függő volt :) Van benne pár jópofaság, pl hogy e-maileknél vagy üzeneteknél, dupla pöccintés a telefon tetején és az üzenetek elejére ugrik. Végre a telefon menüből elérhető a Névjegyzék. Nekem ez pl nagyon jól jön. És hogy nem kapcsol ki a képernyő ha "rajta tartom a szemem". Nyam-nyam.

Üdv:T.

(#48526) proly01


proly01
őstag

Arcanis: :R

Lehet ez most sok lesz,de hátha valaki segít.
Szóval azt megtalálta már valaki vagy tudja valaki hogy a gyári samu billentyűzeten,hogyan tudok nagyobb gombokat varázsolni?Mert nekem speciel nem tetszik hogy ilyen kicsik lettek a gombok.Tökéletes a billentyűzet nem kell anysoft meg stb csak nagyobb gombok....
Illetve,hogy mikor bekapcsol a teló hiába veszem le a telefon értesítés (rendszer) hangját 0 ra akkor is van zene bootolás alatt.Ki lehet ezt kapcsolni azzal együtt hogy mikor sokáig tartod a képernyőn a kezed rezeg?Mert ez is eléggé idegesítő szerintem.Azt még megértem,hogy akkor rezeg mikor sms után a füledhez való emeléssel akarsz hívni mert onnan tudod hogy hívja az illetőt hogy rezeg egyet,de annak mi értelme hogy rajta hagyom a kezem a képernyőn mert gondolkodom például hogy mit is akartam és elkezd rezegni a telefon? :F
És még annyi,hogy TW launcherben van olyan lehetőség vagy app ami eltünteti az állapotsávot alkalmazás menü és fő menü alól is?
Mert nekem bejön a gyári launcher viszont az hogy folyton ott az állapotsáv az nem.Ezért is használok GO EX et.
Előre is köszi :R

más....

Most merült le elsőre....folyamatos wifi és 2ó 18 perc kijelző mellett 1 óra telefonálással plussz az álligatás mikor feltettem 17ó 49p ig bírta 10% ra merült mikor feltettem tölteni.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#48527) maggi1886076 válasza hr2 (#48524) üzenetére


maggi1886076
addikt

értem.akkor még más kernel nincs hozzá.ugye?akkor ezt nem érdemes recoveryből vájpolni :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48528) hr2 válasza maggi1886076 (#48527) üzenetére


hr2
őstag

Kihagytam, hogy brick bug mentes is. :)

(#48529) maggi1886076 válasza hr2 (#48528) üzenetére


maggi1886076
addikt

akkor jó:D nem kell félnem :DDD

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#48530) Melanor válasza klevente (#48521) üzenetére


Melanor
tag

Wipe megoldotta az elindulás problémát, de sajna függő lett a telefonom (magyarán engem is átvertek, vagy függősödött függetlenből)

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48531) hr2 válasza Melanor (#48530) üzenetére


hr2
őstag

Az utóbbi, na olyan nincs.
Ha volt régebbről EFS mentésed és most azt visszatennéd, lehet megoldaná a problémádat.

(#48532) #20844032


#20844032
törölt tag

Sebességben és szolgáltatásokban nagyon jó ez a JB, de az üzemidő nálam a fele a 4.0.4-nek. Rengeteget van ébren a háttérben.

(#48533) Melanor válasza hr2 (#48531) üzenetére


Melanor
tag

Hát efs mentés van, de az amikor a telefont vettem rajta volt a memóriakártyán. Most már az okát is tudom. Viszont most csodálatosan használhatatlan a telefonom...

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48534) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Akinek zárolva lett a telója, légyszi írja meg, hogy hol vette. Fontos lenne, mert akkor nem ott veszem. Amúgy ha beleszaladnék...hogy állapítható meg róla, hogy független e? Melyik volt az a kód? És azt hogyan tudom megállapítani, hogy az amit venni fogok hajalmos e a brickbugra?

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48535) hr2 válasza #20844032 (#48532) üzenetére


hr2
őstag

Hát, nem tudom. Én az ICS-hez képest különbséget nem nagyon vettem észre akksi szempontjából.

(#48533) Melanor
Mi az oka?
Hogy érted azt, hogy használhatatlan? (függő lett, arra gondolsz?)

[ Szerkesztve ]

(#48536) #20844032 válasza hr2 (#48535) üzenetére


#20844032
törölt tag

Melyikhez? 4.0.3-ak hasonlóan szarul fogyasztottak.

(#48537) plejik


plejik
addikt

Nálam eddig semmi gond nincs az új JB -el. Minden pöpec, jók ezek az új kis apróságok. Viszont ha valakit érdekel szerintem jobb képeket csinál mint előtte, legalább is én úgy vettem észre, talán élesebbek mint eddig.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#48538) hr2 válasza #20844032 (#48536) üzenetére


hr2
őstag

Én a XWLPY 4.0.4 -hez képest nem tapasztalok lényeges különbséget, akksi szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#48539) Asmodeus01 válasza GrooveHero (#48534) üzenetére


Asmodeus01
tag

*#7465625# ezzel tudod megnézni hogy független-e,,de tök mindegy mert nekem is mindegyik off -on volt,,JB felrakás után a ,,hálózatzár on,, :(((
De egy-két segítőkész topiktársnak köszönhetően mindenre van megoldás.. :R

[ Szerkesztve ]

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#48540) SzlobiG válasza Asmodeus01 (#48539) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nekem erre kis e dob semmit csak vmi olyasmit, hogy nem lehet olvasni.

Bár nem igen érdekel mert jó.:)

(#48541) GrooveHero válasza Asmodeus01 (#48539) üzenetére


GrooveHero
addikt

Nyugi, velem nem basznak ki, mert megveszem feldobom rá a JB-t, és ha függő lesz, már viszem is vissza. 3 napom van rá. Aztán adnak egy újat, és ha az sem jó, akkr megint. Egy ideig csináljuk, aztán majd meglátjuk ki unja meg előbb....tudom, ez rajtad nem segít.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48542) Melanor válasza GrooveHero (#48534) üzenetére


Melanor
tag

A brick Bug emmc brick bug checker playről. Ha azt írja, hogy no same chip akkor jó :)
Vedd a samsungnál vagy szolgáltatónál, akkor tudod mit kapsz. A gond, hogy rengeteg bolt árul szürke importos új telefont. Erre hamar rájössz ha megnézed a garit. Ha a bolt ad rá ott valami bűzlik.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48543) kungzi válasza plejik (#48537) üzenetére


kungzi
veterán

és gyorsabban exponál a fényképező :)

[ Szerkesztve ]

(#48544) Melanor válasza hr2 (#48535) üzenetére


Melanor
tag

Igen, a telefon függővé válása a probléma, mert nincs tartaléktelefonom épp és igencsak nagy szükségem lenne a telefonomra.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48545) Asmodeus01 válasza SzlobiG (#48540) üzenetére


Asmodeus01
tag

nekem a gyári 4.0.3 -on simán működött...

)()--Ne feledd! Attól, hogy valakinek baja van veled, az attól még mindig csak az Ő baja.... .--()(

(#48546) GrooveHero válasza Melanor (#48542) üzenetére


GrooveHero
addikt

NEm bolti garisat akarok venni, hanem samu garisat, a nextel gsm-nél.
ezt

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#48547) zoleeno1 válasza hr2 (#48538) üzenetére


zoleeno1
addikt

+1, nálam sem merül semmivel sem jobban, mint ICS-el.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#48548) hr2 válasza Asmodeus01 (#48539) üzenetére


hr2
őstag

Ez is érdekes, ez a kód nekem semmit nem csinál.

(#48547) zoleeno1
Úgy van. :)

(#48550) Moby
Nem tudom mi lehet nálad, én nálam észrevehető különbség nincsen.

[ Szerkesztve ]

(#48549) Melanor válasza GrooveHero (#48546) üzenetére


Melanor
tag

Jó választás.

Soha ne engedd hogy belenyúljanak az agyadba!

(#48550) #20844032 válasza hr2 (#48538) üzenetére


#20844032
törölt tag

Ettől nekem nagyságrendekkel jobb volt az LPY:

És ez egy szárazra factoryresetelt - wipeolt gépen.
Ez így nagyon gyenge. Ha a végleges is ilyen lesz, maradok ICS-en.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.