Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49501) Oldman2 válasza proly01 (#49350) üzenetére


Oldman2
veterán

A leírt lépések megfelelőek, de a PIT fájl szerintem nem szükséges, csak 3 fájlos ROM esetében.

De majd valaki nálam okosabb vagy megerősíti ezt, vagy mond okosabbat ennél.

(#49502) Weeman1 válasza kacsuszka (#49498) üzenetére


Weeman1
veterán

A rar-t ellenőrzöd le a kóddal hogy nem e hibás,stb.

Xiaomi 11T Pro

(#49503) Neddie90


Neddie90
csendes tag

Sziasztok azt nem tudja valaki hogy a 4.0.4 miért nem enged marketből letölteni?:S:S:S

(#49504) Weeman1 válasza Neddie90 (#49503) üzenetére


Weeman1
veterán

Az alkalmazás kezelőben nyomj egy adatok törlését a Play-nél.

Xiaomi 11T Pro

(#49505) Neddie90 válasza Weeman1 (#49504) üzenetére


Neddie90
csendes tag

Megcsináltam basszus csomó írást találtam róla mit tegyek ujraraktam a romot töröltem minden adatot nem tudom mi lehet:S:S

(#49506) proly01 válasza Oldman2 (#49501) üzenetére


proly01
őstag

szerintem PIT el fogom feltenni....
Véleményed szerint szükséges 100% ra feltölteni a telót és nyomni egy battery wipe ot is recoveryből az ICs feltelepítése előtt?

....Pr:)ly....

(#49507) proly01


proly01
őstag

Szerintem visszateszem a 4.0.3 at aztán rátolom ezt:

[link]

állítólag ezek a speedmod kernelek jók vagy tévedek?

....Pr:)ly....

(#49508) Oldman2 válasza proly01 (#49506) üzenetére


Oldman2
veterán

Ezt a Battery Calibrationt én minden újonnan feltett ROM-on végrehajtom.

Hogy van-e értelme/haszna máig is vitatott, de csinálom... most éppen a Wanamlite 13.0-t rakom fel... azon is.

Hogy ROM-olás előtt van-e értelme? Szerintem nincs, mert ezt 100%-os feltöltöttségen kell végrehajtani, a ROM-olás meg úgyis leszívja, úgyhogy utána.

(#49509) Barto válasza proly01 (#49507) üzenetére


Barto
aktív tag

Az SM kernelek jók voltak anno az s1-en. Nem tudom
miért, az s2-n nem lett felkapott. Bár vannak jók. A romkonyhában ajánlottként lehetett belefözni romba. Most az is fejlesztés alatt van. Az s1-n sokszor föztünk magunknak, az is kimaradt itt, vagy legalább is nem terjedt annyira. Számos fözött rom van kint, ami okozhatta ezt.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#49510) proly01 válasza Oldman2 (#49508) üzenetére


proly01
őstag

ezek közül te melyikkel csinálod?
Mert én az elsővel csinálom/csináltam mindig,de én azt vettem észre,hogy egy idő után tönkre vágja az aksimat...össze vissza értékeket mutatott :(((

Gondolom te is feltöltöd 100% ra aztán alkalmazáson belül rányomod hogy calibration és ennyi?!
:R

Barto: Szóval akkor ajánlott? Mert nekem erről a PhilZ féléről nincsenek túl jó tapasztalataim JB leak alatt...többek közt ez is az egyik lefelé váltás oka.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#49511) Barto válasza proly01 (#49510) üzenetére


Barto
aktív tag

Azt nem merem igy kijelenteni. Nincs annyi tapasztalat róla, mint a devil vagy sema vagy cm kernelekröl. Nagyon kevés szó esik róla. Fel is kaptam a fejem, mert nosztalgiát ébreszrett bennem. Az s1 stock romjain azzal rootoltunk defaultként. Itt a sema az alap mondhatni. Meg kellene nézni xda-n mit irnak. Az s1-n király volt. Meg volt még supercurio is. Azt sem tudom, hogy van-e 9100-re.

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#49512) proly01 válasza Barto (#49511) üzenetére


proly01
őstag

Én csak ezen fórum adataiból tudok táplálkozni...itt azt írják páran,hogy jó ezért kérdeztem.
Meg igazából csak ehhez van linkem,meg a super one clickhez....

....Pr:)ly....

(#49513) Oldman2 válasza proly01 (#49510) üzenetére


Oldman2
veterán

Én az elsőt használom első pillanattól. Ezen appoknak egyetlen tényleges "hatása" van, egyetlen fájlt letörölnek amikor kéred.

Bármi "tönkre vágás" szerintem valami mástól történhet.

Feltöltöm, Calibration, kilépek, lehúzom a töltőről és ennyi.
:-)

(#49514) hr2 válasza proly01 (#49510) üzenetére


hr2
őstag

Értsétek már meg, hogy a PhilZ kernel, ugyan az mint a JB-kernele 1az 1-ben az, szóval gyári kernel.
PhilZ csak root-ot adott JB gyári kerneléhez meg lecserélte a gyári recovery-t CWM-ra + kiszedte a brickbugot.
Benne van a nevében: [PhilZ-cwm6] v3.5 * Safe Stock Kernel+CWM6, No BrickBug, = biztonságos CWM-es, root-olt gyári kernel.

Én pont ezért is szeretem, a PhilZ féle kerneleket, mert gyári, nem úgy mint a siyah meg a dorminax amit már ők fordítottak maguknak ott több a hibalehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#49515) proly01 válasza hr2 (#49514) üzenetére


proly01
őstag

Értjük,nyugodtan nyugodj meg.

[ Szerkesztve ]

....Pr:)ly....

(#49516) hr2 válasza proly01 (#49515) üzenetére


hr2
őstag

Nem rosszindulatból írtam, csak már egy párszor említettem itt a fórumon, elnézést ha idegesnek tűntem. :)

(#49517) tomi7711


tomi7711
aktív tag

Sziasztok! LP7-hez százalékos akkut tud valaki? Semmi más buhera nem kellene, csak ez :)

(#49518) nfsu17 válasza tomi7711 (#49517) üzenetére


nfsu17
veterán

[link] pl.

Kérdés, sorry ha ez is egy újabb debil kérdés:
Én mindenképp kivárom az OTA-s JB-t. Felteszem tegyük fel. Ilyenkor úgy tudom minden beállításom, videóm, képem megmarad. De mondjuk nem úgy működik, ahogy kellene, ezért szűz rendszert szeretnék. Ha nyomok JB-n egy factory resetet, akkor egy szűz JB-re fog visszaállni, vagy az ICS-re?

(#49519) hr2 válasza nfsu17 (#49518) üzenetére


hr2
őstag

"Szűz" JB fog maradni. :)

[ Szerkesztve ]

(#49520) tomi7711 válasza nfsu17 (#49518) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Olyan kellene, ami a gyárit cseréli le :)

(#49521) nfsu17 válasza hr2 (#49519) üzenetére


nfsu17
veterán

:R köszi ismét.
de akkor álmodtam mikor valaki azt írta (lehet nem itt), hogy ics-n nyomott egy factory-t és gb-re állt vissza? vagy ő is csak álmodta ezt? lehetetlen ilyet összehozni?

Olyan kellene, ami a gyárit cseréli le :)

azt nem írtad

[ Szerkesztve ]

(#49522) hr2 válasza nfsu17 (#49521) üzenetére


hr2
őstag

Nincs mit. :)

Szerintem ezt valaki álmodta. :D

(#49523) Arcanis válasza tomi7711 (#49520) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ha van root jogod, akkor szerintem használd az uot kitchent. (sokféle battery mod van, és csak feltöltöd az aktuális framework-res.apk-t vagy systemui.apk-t, és megcsinálja a modot)

(#49524) tomi7711 válasza Arcanis (#49523) üzenetére


tomi7711
aktív tag

Hm köszi! Ez eszembe sem jutott (S-en már használtam anno)

Thx

(#49525) vtommy


vtommy
aktív tag

Valaki tudna segíteni abban, hogy hogyan kapjam meg a +50gigát dropbox-on :)?

(#49526) Flashhh válasza hr2 (#49514) üzenetére


Flashhh
tag

Azert egy dori kernel, eleg brutal modon megvan csinalva. Csak nezz nehany changelogot. Mondjuk o amugyis belopta magat a szivembe, mert segitett nekem, rossz a telefonomon az usb csati resz, hardwaresan, nem hagyta a telefont deepsleepbe menni es irt a kernelebe egy reszt ami teljesen kilovi azt a reszt ha nincs rajta tolton, viszont ha radugom megis erzekeli. Igy nem szarakodik a telefonom, jobb lett az akksiidom stb.
Dori 4ever.

(#49527) hr2 válasza Flashhh (#49526) üzenetére


hr2
őstag

Nem mondtam egy szóval sem, hogy rossz.
Használom (tam) én is ha dualboot-olni akarok. :)

[ Szerkesztve ]

(#49528) Arcanis


Arcanis
aktív tag

(#49529) Weeman1


Weeman1
veterán

JB XXLSJ NeatRomLite/Themed/Full PURE STOCK DEODEX*Hidden GamesApps*

(#49528) Arcanis
Ezt is köszönjük. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T Pro

(#49530) Arcanis válasza Weeman1 (#49529) üzenetére


Arcanis
aktív tag

Ezt nem én csináltam, de szívesen :-)

(#49531) Weeman1 válasza Arcanis (#49530) üzenetére


Weeman1
veterán

(#49532) GrooveHero válasza vtommy (#49525) üzenetére


GrooveHero
addikt

[link]
itt az oldal közepén lesz egy link, azt leszeded, CWM-ből felteszed, bejelentkezel, vársz egy kicsit, kapsz egy ímélt, és örülsz ;)

de ne felejtsd el, hogy a művelet előtt mindenféle dropbox-ot távolíts el a telefonról

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49533) #03445504


#03445504
törölt tag

Hamarosan ÚJ M1UI :)

•MIUI v5 will be based on Android 4.1. Devices that have support for Android 4.1 will get MIUI v5.
•The release of MIUI v5 is not known. When its done, it will be released.
•MIUI v5 is beautiful.

(#49534) Barto válasza proly01 (#49512) üzenetére


Barto
aktív tag

Milyen romhoz kellene kernel?

Ingyenes regisztráció kell:
Nemcsak kernelek lesznek, de egyértelmű, hogy hol találod azokat.
ICS Kernel
JB kernelek

"like a big ball of... Wibbly Wobbly, Timey Wimey... stuff"

(#49535) Jadro válasza F-ECT$ (#49460) üzenetére


Jadro
veterán

Igen, azt én is néztem, hogy mitől ugrik fel. Tipikusan erősebb használat után. Gondolom a feszültség kicsit feljebb megy ha ilyenkor nyugalomba kerül és ezt látjuk. Egy biztos, töltést nem kapott.

Tudom, hogy ez nem olyan erős, de nekem sosem volt ilyen 3+-órás képernyő teljesítményem semmilyen rom alatt. Mindig is csodálkozta, hogy másoknál milyen sok van. Mondjuk mindig be van kapcsolva az auto szinkron és a 3G, valamint az adatforgalmazás.

(#49459) kano: Ismerem, fel is van téve, de nekem elég kínai az az igazság. Pl a Partial wakelocksban az AlarmManager(android rendszer) ette a legtöbbet. És ez akkor most mit jelent? :)

Nálam nyugiban most teljesen jól viselkedik, de ha használom, akkor nekiáll zabálni. A képernyő és a cpu pörgetés fogyaszt, de ez mindenhol így van. Az, hoyg nálam miért csak 2-2,5 fél órára elég a képernyő nem tudom. Talán mert nem automata a fényerő (általában 40% körüli) vagy éppen nincs lehúzva tökig, nem tudom. Egy napig kibírja bőszen, ez nekem elég is.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#49536) kano válasza Jadro (#49535) üzenetére


kano
nagyúr

Az Alarms-ban tudod megnézni, hogy mi ébresztgeti a telefont. Ehhez az Advancedben engedélyezni kell a root jogosultságot.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#49537) GazRic


GazRic
senior tag

JB alatt hogy lehet ellenőrizni a hálózati zárat?

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#49538) F-ECT$ válasza Jadro (#49535) üzenetére


F-ECT$
titán

Én 50%-os fényerőn tolom, így meg szokott lenni a 4-5 óra 2Ah akksival, ez normál akksival 3-4 óra lenne. Nálam a gmail és gtalk megy folyamatosan napközben 3g-n, este wifin.

Persze nagyon nem mindegy, hogy miből jön össze ez a képernyőidő: egy opera mini vagy film nézés beéri 10-15%-kal óránként, míg egy Where's my water megeszik 25-30%-ot is.

Dive ever, work never.

(#49539) Jadro válasza F-ECT$ (#49538) üzenetére


Jadro
veterán

Általában nem játékból, hanem abból, hogy böngészek egy kicsit, megnézek ezt-azt. Na most feltöltöttem teljesen, nyomtam egy battery calibrationt is és majd nézem, hogy mi ébresztgeti. Mondjuk életében nem volt még olyan hogy 4 órás képernyő időm lett volna. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#49540) maggi1886076 válasza Arcanis (#49528) üzenetére


maggi1886076
addikt

akkor ez a vk féle jb-re is mehet fel ugye?

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#49541) vagyula válasza Weeman1 (#49531) üzenetére


vagyula
senior tag

Akkor meglátjuk mit hoz a MIUI V5 :)

miui.hu

(#49542) Takika14


Takika14
aktív tag

[link]

Lassacskán csak mi jövünk :)

(#49543) pzstm válasza Takika14 (#49542) üzenetére


pzstm
titán

De ez Tab....mondjuk 2-es van ennke is a nevében ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#49544) kbadam83 válasza Arcanis (#49528) üzenetére


kbadam83
senior tag

Ez a multi window hogy mukodik mert ha oldalrol behuzok barmit azt teljes kijelzore rakja ki csal :-(

(#49545) Takika14 válasza pzstm (#49543) üzenetére


Takika14
aktív tag

Tudom, hogy tab :)

De jelly beant kapott, igaz, hogy 4.1.1 de haladás :D

(#49546) Senser87 válasza GrooveHero (#49532) üzenetére


Senser87
tag

Szuper! működik!

SAM GS23U

(#49547) Arween


Arween
senior tag

ezt a teszt JB-t fel lehet tenni LPX+gyári cfroot kernel-re?Nem lesz tégla a format-data/system/cache, wipe dalvik cache után??

(#49548) GrooveHero válasza Senser87 (#49546) üzenetére


GrooveHero
addikt

Szuper! :C
Örülök, hogy segíthettem :))

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#49549) hr2 válasza Arween (#49547) üzenetére


hr2
őstag

Elvileg nem, de a biztonság kedvéért, tedd ezt fel a format-ok előtt.

(#49550) Senser87 válasza Arween (#49547) üzenetére


Senser87
tag

Nem a JB-től lesz tégla, hanem a wipe-től, amit előtte csinálsz 4.0.4-en, ha veszélyeztetett chip van a telefonodban!

eMMC Brickbug Check

Ezzel ellenőrizd előtte, vagy tegyél fel egy custom kernelt! (Siyah, DorimanX, Speedmod).

[ Szerkesztve ]

SAM GS23U

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Samsung Galaxy S2 Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.