Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1151) Elementh


Elementh
aktív tag

A kék szolgáltatónál nem volt ilyen :/

(#1152) peterk


peterk
senior tag

Az imént érkezett valami rendszer frissítés a telefonomra. Valami 400 megás csomag, ennyi helyet kért magának a telepítéshez. (Le kellett szednem a letöltött mo térképet, hogy legyen neki elág hely. :)) Most telepedik....

Tudja valaki, hogy ez mi? A nemtudomhogyishíjják update-et ami kb. 1 hónapja érkezett, azt már akkor feltettem, szóval ez valami új...

[ Szerkesztve ]

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1153) daniel909 válasza peterk (#1152) üzenetére


daniel909
addikt

javít pár apróbb dolgot mint a lock screen fagyás, kilépésnél animáció akadás, valamint gyorsabb a ki és belépés az appokba.
valamint egyes beszámolók szerint a hang is jobb lett. nem nagy dolgok, de a telefon érezhetően gyorsabb, simább.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1154) dejaris


dejaris
addikt

Na az uj update ota belepesnel a kijelzo alos egy tized reszen kis ideig nincs kep. Nalatok is igy van?

(#1155) peterk


peterk
senior tag

Köszi! A kilépéskori rövib megakadáson kívül az említettekkel nem volt gondom, az akadás meg ritka volt és nem különösebben zavart, úgyhogy akkor nekem ez nem oszt nem szoroz. De legalább 150mb-al több lett a tárhelyem. :D (Valószínűleg ürítette a cache-t.)

Aki hisz a parajelenségekben, emelje fel a kezem!

(#1156) dejaris válasza peterk (#1155) üzenetére


dejaris
addikt

Osszesegeben is kevesebb az other content, ezt meg irtak elotte.

(#1157) L4mie


L4mie
veterán

ppl!
8S en megy a Skype? 512 RAM osokon állítólag nem fut :(

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1158) danilla válasza L4mie (#1157) üzenetére


danilla
őstag

Ki állította?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1159) L4mie válasza danilla (#1158) üzenetére


L4mie
veterán

Kollégám ;] gondoltuk megkérdezzük olyantól aki tapasztalja is.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1160) danilla válasza L4mie (#1159) üzenetére


danilla
őstag

Idézet a topikot nyító tesztből: "Az 512 MB RAM által okozott esetleges limitációkkal nem találkoztunk, a Skype is szépen futott a 8S-en"

https://twitch.tv/ddplayzone

(#1161) daniel909 válasza L4mie (#1157) üzenetére


daniel909
addikt

mond meg neki h csak pár játék és a tune in igényli az 1 gigát. minden más ok.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1162) amanoba válasza daniel909 (#1161) üzenetére


amanoba
őstag

Tune in?! Ez bullshit, naponta használom 8s-en...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1163) dejaris válasza amanoba (#1162) üzenetére


dejaris
addikt

A legfrissebbet nem hiszem, a regit meg mar, hogy toltheted le,

(#1164) amanoba válasza dejaris (#1163) üzenetére


amanoba
őstag

Akkor a kijelentesen változtatni kell, mert nem teljesen fedi a valóságot: pl. nem minden verziója működik a tune in-nek 512ramos telókon.

Btw a gyakorlatban ez mit számít?

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#1165) btudos válasza amanoba (#1164) üzenetére


btudos
veterán

HR után nem tudod visszarakni.

De a beszámolók szerint az új verzió 1 GB RAM-mal is egy bugos szar.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1166) dejaris válasza amanoba (#1164) üzenetére


dejaris
addikt

Egy leendo felhasznalo kerdezte akinek nem fog mukodni, jo az a kijelentes.

(#1167) #49227776


#49227776
törölt tag

[link]
Egy hasonló igazán jöhetne a mi telefonunkra is... nem értem miért pont egy ilyen telefonra adták ki ezt, nem hogy a miénkre :W :W

(#1168) daniel909 válasza #49227776 (#1167) üzenetére


daniel909
addikt

na igen, ez nagyon kéne. irigylem is a Nokia tulajokat.
viszont van pozitív oldala is a dolognak: látjuk mi mennyit foglal [link] [link]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1169) ng0ofy válasza L4mie (#1159) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Csak hogy biztos legyen: skype megy most is nálam, épp csevegek. Az a pár játék egyébként sem erre a vasra való :D A tunein meg....

(#1170) dejaris válasza ng0ofy (#1169) üzenetére


dejaris
addikt

Eleg izmos a proci, csak a rambol vettek vissza.

(#1171) L4mie válasza ng0ofy (#1169) üzenetére


L4mie
veterán

oksi köszi az infókat srácok, munkatársam meggyőződött. :R

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#1172) gzbotii


gzbotii
veterán

Sziasztok.

Vegul is, mennyi memoria van szabadon app-oknak? Es erre gyakorlatilag hany app fer el?
Desire-en eleget szivtam a keves memoria miatt, ha a kozeljovoben sikerulne erre valtanom, nem szeretnek evel itt is szivozni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1173) dejaris válasza gzbotii (#1172) üzenetére


dejaris
addikt

En elferek rajta: 1 jatek (earthworm jim) es agy 30 app. De azer tudja idegesiteni a nyugtalant.

(#1174) daniel909 válasza gzbotii (#1172) üzenetére


daniel909
addikt

1,3gb ha leszeded a htc appokat.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1175) gzbotii válasza daniel909 (#1174) üzenetére


gzbotii
veterán

HD7/Trophyn emlekeim szerint semmi ertekeset nem adott hozza a HTC. Itt sincs semmi extra gondolom...
1,3GB meg eleg sok mindennek eleg lehet, egy atlagos app mekkora felinstalava WP-n? ~10MB?

A Here Maps-re egy MO terkep mekkora? Emelekeim szerint, L710-en, 107MB volt...

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#1176) vwpolopg válasza gzbotii (#1175) üzenetére


vwpolopg
őstag

133mb körül :)

(#1177) daniel909 válasza gzbotii (#1175) üzenetére


daniel909
addikt

10-70mb között van egy átlagos app.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1178) dejaris


dejaris
addikt

Na mostmar az Asphalt 7 is elmegy 512MB RAM-al:) Majd talan ha HR-elek valamikor akkor ki is probalom, hogy felfer-e.

(#1179) vwpolopg válasza dejaris (#1178) üzenetére


vwpolopg
őstag

1,3gb szabad helyet eszik meg :(

(#1180) dejaris válasza vwpolopg (#1179) üzenetére


dejaris
addikt

A mereten is csokkentettek valamit.

(#1181) vwpolopg válasza dejaris (#1180) üzenetére


vwpolopg
őstag

nofene, erre kíváncsi leszek ha végre visszakapom a szervizből a L820-at...

(#1182) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Valami gond van a telefonommal.
Szeretném frissíteni de 450mb szabad helynek kell lennie, de nincsen csak 300 és hiába töröltem le mindent, minden alkalmazást, játékot, képet, sms-t és így sem lett elég hely. :F
illetve megduplázódnak a fáljaim. Már 1 képből 5db és hiába törlöm egy idő után megint megduplázódik. Ez miért van?

(#1183) MerLinh


MerLinh
senior tag

hátha lesz valami ebből a sdre telepíthetőségből ahogy nézem az összetetettben is 5. helyezésre ugrott már

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#1184) dejaris válasza Buster17 (#1182) üzenetére


dejaris
addikt

Akkor mar hard reset is mehet.

(#1185) daniel909 válasza Buster17 (#1182) üzenetére


daniel909
addikt

hard reset! sajnos ez valami bug lehet.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1186) daniel909 válasza MerLinh (#1183) üzenetére


daniel909
addikt

hát az nekünk szó szerint kánaán lenne, meg is dobná a telefon értékét. de sajnos nem hiszem h fogják engedélyezni. a 8S iszonyatosan igényli ezt a fícsört, de a többi telefon annyira nem. azért egy 8gb + micro SD kombó már simán elég lehet egy átlag juzernek. szóval kb csak a 8S miatt nem fogják ezt engedélyezni. Esetleg a HTC kitalálhatna valamit. de ők meg leszarják.

bár ez az egész kártyára telepítősdi nagyon összetett kérdés. a droid tudja évek óta. jogos az elvárás h a wp is tudja ha már vetélytársak. viszont üzletileg nem érdeke az MSnek ezt engedélyezni a warez és a drágább WP-k miatt.

de összeségében nekem az jön le h nem fogják megcsinálni. remélem tévedek.

[ Szerkesztve ]

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#1187) Buster17


Buster17
addikt

Hard resetet hogyan kell csinálni? Már kerestem de nem találtam

(#1188) dejaris válasza Buster17 (#1187) üzenetére


dejaris
addikt

Settings/about/more information/reset your phone

(#1189) dejaris válasza daniel909 (#1186) üzenetére


dejaris
addikt

Szerintem attol, hogy sd kartyara is lehet telepiteni meg nem lesz wareztenger. Melleseg, szerintem nem fontos ez, inkabb az, hogy minden app kirakhassa a datajat az sd kartyara. Es akkor nem bolygatodik meg a rendszer minden marad gyors es meg hel is lesz.

(#1190) Buster17 válasza dejaris (#1188) üzenetére


Buster17
addikt

Magyarul? Angolul az aboutnál elakadok mert magyarra lefordítva még hasonló sincs

(#1191) Воланд válasza Buster17 (#1190) üzenetére


Воланд
titán

beallitasok --> nevjegy --> tobb informacio --> a telefon alaphelyzetbe allitasa

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1192) fabiandaniel


fabiandaniel
aktív tag

Az csak nekem újdonság hogy usb -vel felmásolt dokumentumokat is elérem a teflonon? (vagyis nem kell hozzá skydrive)

Fabi

(#1193) btudos válasza fabiandaniel (#1192) üzenetére


btudos
veterán

WP8-nál van mass storage, szóval igen, csak neked :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#1194) fabiandaniel válasza btudos (#1193) üzenetére


fabiandaniel
aktív tag

Eddig mindig fel pakoltam a pdf -eket skydrivra és onnan kellet leszedni de most meg csak felmásolom és usb -n és kész. Ha ezt tudom.... :DD

[ Szerkesztve ]

Fabi

(#1195) Elementh


Elementh
aktív tag

Androidnál így volt,sztem ez amolyan evolúciós folyamat a rendszereknél,majd jön az sd kártyára telepítés is...

(#1196) ng0ofy válasza Elementh (#1195) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Szerintem meg nem, mert pont az a lényege a WP rendszernek, mint alapelv, hogy zárt és "egybeépített", azaz nem fogják az appok külső kártyán tárolni a user infoit sem magukat az alkalmazásokat. Lassíthatja rendszert, ellenőrizetlen hardware. A HTC-től volt ostobaság a 4G memória, de szerintem ez olyan döntés lehetett, amibe még ők is keveset szóltak bele, kellett egy kevésbé jó telefon, hogy a drágább modell felé irányítsák a vásárlókat, érezze, aki olcsóbbat vett, hogy az gyengébb is.

(#1197) dejaris válasza ng0ofy (#1196) üzenetére


dejaris
addikt

Nem kell user infot ott tartani, de azert mondjuk egy maps vagy a jatekok video zenei elferhetnek ott.

(#1198) ng0ofy válasza dejaris (#1197) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Ez igaz, de nem fogják szerintem mégsem engedélyezni, hogy külső tárolón médián kívül bármi legyen.

(#1199) mukibuci válasza dejaris (#1197) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ez csak úgy működhet, ha telepítés előtt megkérdezi, hogy hova szeretnéd. Az nem járható út, hogy a program egy része a belső memórián van, egy másik része pedig az SD kártyán, ehhez újra kellene írni minden app-ot, amire azért ugye elég kicsi az esély

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#1200) dejaris válasza mukibuci (#1199) üzenetére


dejaris
addikt

Hat nem kell csak lehetnek rendes fejlesztok akik elnek majd a lehetoseggel. Nem hiszem, hogy olyan nagy munka lenne az elereseket atirogatni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.