Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#498) petroleumlam


petroleumlam
tag

Lehet, hogy nektek nem váltja ki a laptopot a 80 ezres csodátok, ez eléggé szomorú. Nekem kiváltja a 20 ezret érő WT19i telefonom. Az, hogy neked nem kell a hang alapú navi, az egy dolok. Ha kellene, akkor se lenne neked. Nekem van és KIKAPCSOLHATOM ha nem kell. Te viszont nem tudod BEKAPCSOLNI ha kell. Nem tudom érthetőbben írni. Mellesleg miért van az, hogy ha én negatívumot írok a WP-ről, akkor felhördül a társaság? Nyilván valóan azért, mert igazat írok. Én pedig azért nem akadok ki ha ti írtok olyat, hogy 5 percenként kifagy az android, mert itt van a kezembe és valamiért nem akar kifagyni semmilyen körülmények között. Semmilyen főzött rom nincsen rajta, gyári szoftvert használok.
Továbbá micsoda duma az, hogy csak kapcsolattartásra való az OKOStelefon? Mellesleg facebook kliens minek, ha az is elérhető a weboldalról? Vagy emailkliens minek ha az is van online felületen? Ne kibúvót keressetek, hanem végre lássátok be, hogy tévedtek. És azért nem adjátok el, mert gyorsan buknátok rajta 50 ezret. Nézzétek meg, nem kell messzire menni. A hardverapro okádja fillérekért féláron a WP telefonokat mert a kutyának nem kell. Nézzétek meg, kell link? "Eladás oka: maradok az androidnál". Másfél hónapos telefonokat árulnak féláron. Ez biztos a véletlen műve...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.