Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:49:03

LOGOUT.hu

Xperia U - A Kisherceg

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1035) husziahazban válasza pit stop (#1008) üzenetére


husziahazban
csendes tag

én is voltam már Sony boltban...nem tudom hogy az center volt e vagy sem de a lényeg h sony márka bolt....írtam nekik emailt hogy van e náluk ehhez a telóhoz USB OTG kábel...mondták hogy persze 2500 ft....ohh mondom nagyon jó akkor holnap megyek érte.....Erre természetesen nem volt kábelük...mint kiderült félreértették és azt hitték hogy sima adatkábel kell , de a legnagyobb poén hogy MÉG AZ SEM VOLT nekik :D:D:D szóval komolyan mondom beszarás....

Nekem elég jól müködik a telefon , a GPS iGOval 30 sec alatt talál jelet net nélkül...nem fedeztem fel semmi hibát ...2 hónapja van meg kb...erös napfényben én is látom a pötyöket ha ugy forgatom, de csak akkor

DE: eléggé elszomorít hogy eddig semmit sem tudtam hozzá venni amit szerettem volna , persze neten láttam egykét dolgot de nem nagyon szeretek rendelni....

médiában vettem egy tokot hozzá ami jónak tünt...bele is probáltam...frankón beleszorult....
na azóta kétszer esett le a telefonom (hálisten nem lett baja pedig nagyot koppant) a rohadt tok miatt mert kicsuszott belőle
.... erre a telóra egyszerüen az összes rohadt tok széles, szóval én inkább azt ajánlom tegyetek rá foliát és a zsebetekben ne tegyetek mellé mást....

jha még annyit hogy nekem sem frissül és én T-s vagyok

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.