Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45751) terra052 válasza demars (#45750) üzenetére


terra052
őstag

Mi anno vhs-re vettük fel a MP Flying Circust a tévéből és rojtosra néztük :C
És ez a linkelt jelenet meg tényleg a topik és Acef Mester miszter :DD :DDD :DD

werkmania.hu

(#45752) Acef válasza Beren (#45746) üzenetére


Acef
addikt

:DD :DD :DD :DD
Nem láttam ezt a filmet. Most megnéztem a jelenetet, és hát igen, én is hiába, mondom :W

[ Szerkesztve ]

(#45753) demars válasza Acef (#45752) üzenetére


demars
addikt

:DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45754) Beren válasza Acef (#45752) üzenetére


Beren
tag

"Nem láttam ezt a filmet."
Te jó ég, hát milyen társaságba keveredtem?... :D Nézd meg hamar, szinte garantáltan gurulni fogsz a röhögéstől.

(#45755) terra052 válasza Beren (#45754) üzenetére


terra052
őstag

Vagy romot épít valaki, vagy MP-t néz... A kettő együtt nem megy. :P

werkmania.hu

(#45756) debrecenikri


debrecenikri
tag

Valaki tud segíteni? Újraraknám a telefonon a gyári 4.1.2-t Odinnal, de miután újrarakom, mindig bejön a recovery-s nyitott android és visszaáll a reinstall előtti állapot. Perpill crashel a setup wizard :D

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#45757) Balathruin válasza debrecenikri (#45756) üzenetére


Balathruin
veterán

Milyen a reinstall előtti állapot? Ha nem működik a gyári szoftver és tutibiztosan jól lett telepítve akkor az is lehet hogy a hardver kezdi feladni. Én megpróbálnám másik szoftverrel is, amit legutóbb feltettem PA az szépen működik.

(#45758) debrecenikri válasza Balathruin (#45757) üzenetére


debrecenikri
tag

Köszi a segítséget, de sajnos nem működik :( Másik hülye kérdés, vagy ha úgytetszik kettő, van valakinek GingerBreadje Odinhoz vagy egy kernelje TWRP-vel szintén Odinhoz? A válaszokat előre is köszi :R

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#45759) howarju válasza debrecenikri (#45758) üzenetére


howarju
csendes újonc

Szia!

http://s2.toldacuccot.hu/letoltes?sid=23e67dad8b5bdeb54a9bdb7a79a24d68&file=Samsung+GT-I9070_2_2.3.6.zip

"A küldött fájlokat egyenként 7 napig vagy 50 letöltésig tároljuk a szerverünkön.
Köszönjük, hogy szolgáltatásunkat választottad: ToldACuccot.hu csapat.
http://www.toldacuccot.hu"

[ Szerkesztve ]

howarju

(#45760) debrecenikri válasza howarju (#45759) üzenetére


debrecenikri
tag

Köszi :)

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#45761) luci87 válasza scyllarus (#13151) üzenetére


luci87
tag

En nem talalom ezt a menupontot a telomon,hol lehet?

(#45762) Balathruin válasza luci87 (#45761) üzenetére


Balathruin
veterán

Az a menüpont csak a régi 2.3.6-os rendszeren elérhető.

(#45763) scyllarus válasza luci87 (#45761) üzenetére


scyllarus
veterán

Egy több, mint 4 éves hsz-re válaszoltál :D
Pár dolog változott azóta...

Érdekesség: elővettem a telót a fiókból (pontosabban összelegóztam az elromlott kijelzőjű és a jó telóból egyet). És fmoddal sokkal jobb használni, mint az új W10-es Lumiámat. Kicsi, lassúcska, de így is többet nyújt :((

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45764) demars válasza scyllarus (#45763) üzenetére


demars
addikt

L(M)umiánál minden többet nyújt! ;]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45765) luci87 válasza Balathruin (#45762) üzenetére


luci87
tag

Köszi.

(#45766) howarju válasza howarju (#45749) üzenetére


howarju
csendes újonc

Sziasztok! :-)
Tetszett az Android 6.0.1 és a CM 13, de az akku üzemidejével nem voltam megelégedve! Visszatértem Acef fórumtárs Fmodjához. :-)

[ Szerkesztve ]

howarju

(#45767) Balathruin


Balathruin
veterán

Aki megunná a gyári alapú rendszert annak tudom ajánlani a PA ROM-ot amit feltettem. Jól működik, ha nem fut cucc a háttérben akkor gyors is.
Telepítése nem nagy ügy, teljesen gyári 4.1.2-ről érdemes indulni. Root, CWM, wipeok, flash. Gapps nem kell, beépített. Egyetlen hibát találtam, nem törli a preload partíciót amiben a gyári cuccok ottmaradnak. Utólag törölhető fájlkezelőből.

(#45768) busamancs


busamancs
újonc

Sziasztok!

Van egy Samsung GT-I9070-es telefonom, amin 2.3.6-os Android van rajta. Leszeretném frissíteni AOSP 4.4.4-es Androidra. Két kérdésem is volna:

1.: A 2.3.6-osról lefrissül AOSP 4.4.4-re vagy előtte le kell frissíteni 4.1-re?
2.: Hol tudnám letölteni ezeket az Android rendszereket?

Előre is köszönöm a válaszotokat!

(#45769) demars válasza busamancs (#45768) üzenetére


demars
addikt

Miért AOSP?
Javaslom inkább az fmod romot!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45770) busamancs válasza demars (#45769) üzenetére


busamancs
újonc

Nem nagyon ismerem. És az megbízható?

(#45771) Beren válasza busamancs (#45770) üzenetére


Beren
tag

Az itteni fórumos tapasztalatok alapján a legjobb. :)

(#45772) Karcub válasza Beren (#45771) üzenetére


Karcub
senior tag

+1

(#45773) terra052


terra052
őstag

Na pattanok végleg, tegnap elvitte a futár a készüléket, köszi mindenkinek (és főleg a MESTERnek :C ) a segítséget. Kevés ilyen összetartó topikban vagyok.
:R

(Azért fél szemem rajtatok lesz ám) :DD

werkmania.hu

(#45774) demars válasza terra052 (#45773) üzenetére


demars
addikt

Elég jól bírtad vele :K :C
Enyém még megvan de nincs napi használatban. Már öcsém is beújított valami "hüvejre" :DD
Sok szerencsét az utódhoz (mi lett helyette?)! Topikot én is olvasom azért, jó csapat gyűlt itt össze.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45775) terra052 válasza demars (#45774) üzenetére


terra052
őstag

Közben két évig volt már egy Redmi Note 4G, majd az is ment és jött egy S7. Na ez maradós lesz, amíg szét nem hullik, kifogástalan.
Csak most lett kivéve a napi használatból a Note, a páromnak is vettem egy S7-et akcióban, így az Advance már csak porosodott, tartaléknak marad a Note.
Az S7 topikot össze sem lehet hasonlítani ezzel, bár a Note-nál is jó csapat volt mondjuk.

werkmania.hu

(#45776) scyllarus válasza demars (#45774) üzenetére


scyllarus
veterán

Én most 2 hete ezt használom fő telefonnak. Vanir 4.4.4-es romjával tökéletesen használható.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45777) demars válasza scyllarus (#45776) üzenetére


demars
addikt

Lehet ezt még használni ugye... :C

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45778) scyllarus válasza demars (#45777) üzenetére


scyllarus
veterán

Lumia után bármi jó :D

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#45779) demars válasza scyllarus (#45778) üzenetére


demars
addikt

:DDD

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45780) Csendeske


Csendeske
aktív tag

Sziasztok!

Tudtok valami megbízható utángyártott akksiról, vagy hogy hol érdemes esetleg venni?

(#45781) Wendelke válasza Csendeske (#45780) üzenetére


Wendelke
senior tag

Most vettem egy ilyent az ebay-ről. kicsit nagyobb mint a gyári, illetve ilyen márkájú akksit használok fényképezőgépbe is.

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#45782) Balathruin válasza Wendelke (#45781) üzenetére


Balathruin
veterán

kicsit nagyobb mint a gyári
... van ráírva, valójában nem fog annyit tudni. Gyárinál nagyobb akku fizikai méretében is nagyobb lenne, de azok 90 százalékban kamuk, mert sokkal drágább lenne ha tényleg tudna is többet.

(#45783) Wendelke válasza Balathruin (#45782) üzenetére


Wendelke
senior tag

Minden bizonnyal így van, de kislányomnak játszani, zenét hallgatni szerintem így is jó lesz, a felpúposodott gyári helyett. :)

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#45784) Csendeske válasza Wendelke (#45781) üzenetére


Csendeske
aktív tag

Köszönöm!
Megnézem milyen lehet.
Annyi fajtát lehet kapni, tulajdonképpen nem is drágán, csak tudja-e, amit ráírtak?! :U

(#45785) demars válasza Csendeske (#45784) üzenetére


demars
addikt

Próbálj meg megbízható eladótól venni, lehetőleg gyári akksit. Nagyobb kapacitású az valószínűleg átverés. Volt itt olyan aki vett és nem volt jó :N
Ahogy írod, játszani teljesen jó lesz a gyári akksi. :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45786) Wendelke válasza Csendeske (#45784) üzenetére


Wendelke
senior tag

Csak annyit tudok róla elmondani, hogy 3 napja be van kapcsolva a telefon, SIM kártya nélkül.(akkor jött meg az akksi) Talán 1-2 órát játszott vele a kislányom. Amikor beletettem az akksit , akkor 53%-on állt, most meg 72 óra elteltével 23%-on, még nem töltöttem.

Nyilván ez inkább készenléti idő nagyrészt. Hogy ténylegesen mennyit tud, az csak később derül ki.

Én mondjuk nem is emlékszem ,hogy mennyit bírt nálam a telefon akkuidőben. :F

"Aki hülye, haljon meg" Moldova Gy.

(#45787) Bandusek válasza Acef (#44956) üzenetére


Bandusek
tag

Szia! Kérhetek egy hozzáférést az fmod mappádhoz? irtam privátot,köszi

(#45788) demars válasza Bandusek (#45787) üzenetére


demars
addikt

Jobb később, mint soha! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#45789) howarju válasza Csendeske (#45780) üzenetére


howarju
csendes újonc

Szia!

#45717
Nálam nagyon bevált! Igaz, dupla vastagságú, de van hozzá hátlap is!
Nagyon sokat bír, az eredetihez viszonyítva!

[ Szerkesztve ]

howarju

(#45790) netreg


netreg
tag

Halihó,

Van itt még aktivitás?

Érdemes még ilyen telót venni? Használtan, első okostelefonnak, 5000 forintért. Leginkább az Android 2.3.6 miatt aggódom, végül is ez egy 2012-es teló. Alternatívaként van egy LG L40-ünk, annál rosszabbat, de hasonlót sem szeretnék (lassú, kicsi belső tárhely az appokknak). Ott legalább KitKat van (4.4.2).

Köszönöm!

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#45791) Balathruin válasza netreg (#45790) üzenetére


Balathruin
veterán

Semmi értelme ilyet venni, még 5000 Ft-ért sem. 4.1.2 van hozzá + custom romok, de a hardver ami benne van ma már használhatatlan. Aki azt mondja "hát jó ez még" az nem tudja mi az hogy okostelefon és mire használják.
Legolcsóbban, teljes szerencsét kizárva 15000 Ft körül egy régi csúcskészülékkel még mehetsz is valamire. Ilyen pl. az LG G2 (esetleg G3, de az szerintem ipari hulladék) amire feldobsz egy Nugát romot és van egy tökéletes telefonod.
Ha borzalmas gyári szoftvert keresel akkor Z1 Compact vagy újabb Sony, esetleg Galaxy S4 jöhet szóba.
Nem tudom mennyire adnak el, de még a Xiaomi Mi3-nak kéne hasonló árban lennie, nagyjából a G2 szintjén van.

(#45792) ROBERTOH válasza netreg (#45790) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Szia!

Ha jól működik, akkor okostelefonnal ismerkedésre/gyereknek nyomogatni jó lesz, de hosszú távra illetve a sebességből adódó idegeskedések elkerülésére inkább egy komolyabbat javasolnék. Xiaomi-nak vannak nagyon jó ár/érték arányban telefonjai, mobilarénán is tesztelték szinte mindet.

ez a kedvenc aláírásom

(#45793) Beren válasza netreg (#45790) üzenetére


Beren
tag

Asszony néhány hete vett magának egy másik telót, mert unta a tempót. Viszont a 12 éves gyerkőcömnek ideális a Nokia butafon után - ha összetöri, tönkreteszi, jó ideig nem kap mást, így ha másra nem is, de arra, hogy megtanuljon odafigyelni egy okostelóra, ideális. Örül neki, mint majom a farkának, lehet rajta autóversenyt tolni... :D Felhúztam rá egy Lineage 11-et, az 4.4.4 alapú, eddig jól muzsikál.

(#45794) netreg válasza ROBERTOH (#45792) üzenetére


netreg
tag

Kösz a válaszokat. Anyukámnak lenne, ismerkedni az okostelefonok világával. Nincsenek nagy igényei (igazából nem is akar ilyet), Viber, Whatsapp menjen rajta. Megijedtem a régi oprendszertől, de most látom van 4-es is, bár az is nagyon régi már. Tudom jók a Xiaomik, van nekünk is kettő (3S+, 4X), de azok nagyok és drágák is egy kezdőnek. A családban valaki cserélt erről és 5000-ért beszámították volna, felajánlotta, hogy ennyiért megkaphatjuk, innen az ötlet.

Ha nem ezt, mit éri meg venni egy kezdőnek?

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#45795) Titmouse09 válasza netreg (#45794) üzenetére


Titmouse09
aktív tag

Az lehet a baj, hogy ha nagyon lassú lesz, akkor elmegy a kedve az egész okostelefon dologtól. Főleg ha eleve nem is nagyon akarja.
Ráadásul pont ezek a közösségi appok amik problémásak még egy valamivel jobb készüléken is. (Bár nem használom őket, ezt olvastam többször)
Ha tévedek, majd kijavítanak :)

Xiaomi Redmi 3, Samsung Galaxy Tab S2 9.7 VE

(#45796) Balathruin válasza netreg (#45794) üzenetére


Balathruin
veterán

Első élménynek egy ilyet kap és soha többet nem kér okostelefont. Amit leírtam, az a minimum.
Ez a telefon, vagy bármi 5000 Ft-ból (pl. S2) kb. arra jó ha valaki otthon bütykölgeti és "android történelmet" tanul, kipróbálod rajta a különböző verziókat, házi készítésű ROM-okat, stb. Napi használatra értelmetlen.

(#45797) sopruk válasza netreg (#45794) üzenetére


sopruk
aktív tag

Én még ezt használom, de nagyon idegesítő amikor 1-nél több alkalmazást akarok futtatni és percekre lefagy. Pedig már kigyűjtöttem a legkisebb erőforrás igényű appokat, így valamennyire még elvagyok vele, de hamar le szeretném már cserélni...

(#45798) netreg válasza Balathruin (#45796) üzenetére


netreg
tag

Rendben, hanyagoljuk akkor. Nincsenek nagy igényei, de nem szeretném égetni magam valami kacattal. Nézem, amiket ajánlottál, Mi3 nincs, S4 szimpi...

Kösz mindenkinek! Ha valakinek van egy jó tippje 4mag/2G/16G körül/felett, írjon egy üzit pls. Lehet használt vagy egy nem drága új.

[-o--o-> ......................<VOLVO 4 Life>..........................................................

(#45799) ROBERTOH válasza netreg (#45798) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Xiaomi Redmi Note 5A

ez a kedvenc aláírásom

(#45800) jeremos válasza Beren (#45793) üzenetére


jeremos
tag

Tudnál adni linket, a Lineage 11 - hez!?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.