Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64501) flegga92 válasza #61600768 (#64500) üzenetére


flegga92
senior tag

Én is voltam a MM-ban megtapogattam. Először szemezgettem az S7-el de nem tetszik gyors le is raktam a P9-et meg vagy 15 percig nyomogattam.
Sokat szívtam az S4-el is a knox miatt. Azóta szerettem meg újra mióta lejárt a gari és azt csináltam rajta amit akartam.
P9-et lehet nyitni garivesztés nélkül minimális pénzért. Ott a 2 sim ami nekem fontos. Az S4-et is a gari miatt választottam (házhoz jövő szerviz ami ha jól tudom megszűnt). Itt pedig 3 év gari van, 3 hónapig cserélik a törött kijelzőt és 3 hónapon belül ha garis baja van kérheted a cserét.

(#64502) Slapy


Slapy
aktív tag

Haver a napokban vett p9-et, meccsnézés közben kipróbálgattam....biztos vagyok benne hogy az lesz következő telefonom! :)

(#64503) jakszy198908


jakszy198908
csendes tag

Sziasztok!
Valaki tud linkelni nekem egy GT-I9506 S4-hez android 5.0. Olyat amit odinnal kell felrakni.
Előre is köszönöm a segítséget!

(#64504) #61600768 válasza jakszy198908 (#64503) üzenetére


#61600768
törölt tag

(#64505) migabi24


migabi24
nagyúr

Ne féljetek a huaweitől, én is P8-ra váltottam i9506-ról, kb fél éve használom, a legnagyobb megelégedéssel, piszok jó a huawei szoftvere nagyon átgondolt ügyes megoldásokkal

(#64506) zseko válasza Rick4 (#64484) üzenetére


zseko
veterán

Nem. Épp azért próbáltam be mást, mert a gyári nálam 4.4.2 óta hibás. Wifi + 4G nem megy egyszerre, ledob a hálózatról. Root nélkül pedig még random módon (értsd, bármikor, hívás közben is) újra is indul, ilyenkor meg se tudom ha kerestek, mert nem menti el.
A sebességbeli különbség pedig eléggé észrevehető nem gyári romot használva. Jól érzékelhető, mennyire fogja a rendszert a TW.
S7 tetszene, leginkább a kamera miatt, de ennyit nem vagyok hajlandó fizetni egy telefonért. A one plus 3 ára még éppen a határ.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#64507) kalolaci


kalolaci
senior tag

Èn is gondoltam màr, hasonlò teljesìtmènyű akksira, mint amiről geza844 ìrt. Csak azèrt nem vettem, mert àllìtòlag nem tart közel sem addig, mint a gyàri.

[ Szerkesztve ]

(#64508) KYZRR válasza KYZRR (#63724) üzenetére


KYZRR
őstag

Sziasztok!
Anno írtam ide, egy eléggé beteg S4-el kapcsolatban. Az akkoriban említett hibái már javításra kerültek, viszont még mindig csak a 4+1 fileos, gyári cuccal jók az érintők, eddig csak 1-2 másik romot próbáltam, de azokkal nem volt jó a vissza és a menü gomb.

Milyen ROM-tól függ az, hogy működik az érintő, és hogy nem?

GT-I9505 típusról lenne szó.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#64509) Eclips21 válasza KYZRR (#64508) üzenetére


Eclips21
őstag

imperium kernelből van régi és új érintős driver verzió is :D egy próbát megér

[ Szerkesztve ]

(#64510) KYZRR válasza Eclips21 (#64509) üzenetére


KYZRR
őstag

Egyelőre szeretném megőrizni a gyári állapotát a készüléknek, de ha nem marad más lehetőség, akkor megpróbálom ezt is, köszönöm. :R

You can only die once, make sure it is worth it...

(#64511) #61600768


#61600768
törölt tag

Itt egy új főzelék Note 7 TouchWiz felülettel..

(#64512) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Sziasztok.Az mitől van hogy a win10 nem látja az s4-et?Usb hibakeresés bekapcsolva,de csak tölt.Hol tudom bekapcsolni a háttértár vagy MTP módot.Statusbarra nem teszi ki a lehetőséget.Köszi a segitséget ezért a szép láma kérdésért.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64513) flegga92 válasza Black_Raven (#64512) üzenetére


flegga92
senior tag

Másik USB port, illetve másik USB kábellel próbáld ki (vagy a mostani kábelt teszteld másik telefonnal)

(#64514) Black_Raven válasza flegga92 (#64513) üzenetére


Black_Raven
veterán

Köszi, más hiánya vagy nem bekapcsolása nem okozhat ilyet?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64515) flegga92 válasza Black_Raven (#64514) üzenetére


flegga92
senior tag

Egyik ismerősöm S4 minijét szintén nem ismeri fel a gépem. (win10) Az én S4-emet és a másik srác S3 Neo-ját gond nélkül. De nem jöttem rá mi az S4 mininek a baja.

(#64516) Black_Raven válasza flegga92 (#64515) üzenetére


Black_Raven
veterán

Akkor várunk hátha más tudja, igaz eléggé haldoklik a topik.Biztos sokan eladták már.És ide a topikba miért nem tudok képet föltenni?Másik telóval tudok csak ezzel nem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64517) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Valaki megmondaná odin/download modeból hogyan tudok kilépni.?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64518) KYZRR válasza Black_Raven (#64517) üzenetére


KYZRR
őstag

Tartsd addig a bekapcsoló gombot, amíg ki nem kapcsol a készülék, vagy akksi ki.

You can only die once, make sure it is worth it...

(#64519) Black_Raven válasza KYZRR (#64518) üzenetére


Black_Raven
veterán

Már ok.Ugyanúgy kell ahogy beléptem.Köszi

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64520) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok!
Az I9515 változat miben különbözik az i9505-től? Value edition a neve . Kösz előre is a választ!

(#64521) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Nem tudja valaki képet miért nem tudok feltölteni topikba?Tegnap írtam másikkal megy, csak s4-gyel nem.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#64522) pittbaba


pittbaba
aktív tag

Sziasztok!

Mi történhetett a telefonommal?
CM13 van fent, 6.0 rendszer.
Semmi bajom nem volt vele hónapokig, most reggel felkeltem, felvettem a telefont, és már nem volt Wifi valamiért. Az óta nem bírom bekapcsolni, szürke. Ha rányomok az állapotsávnál, a végtelenségig próbálja bekapcsolni a wifi-t de nem tudja. Több helyen olvastam, hogy valszeg ez hardveres hiba, és nem érintkezik. Semmilyen szoftvert nem tettem fel pluszban rá már hetek óta, nem hiszem, hogy szoftveres baja lenne. Van valamilyen módja ezt ellenőrizni? Próbáltam rázni, hogy ha kontaktos akkor az kiderülhet. Mit tegyek?

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#64523) nggabi válasza pittbaba (#64522) üzenetére


nggabi
nagyúr

Először egy gyári romot tegyél, utána pánikolj :)

"szenyor dzsíííí"

(#64524) pittbaba válasza nggabi (#64523) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Hát eddig semmi bajom nem volt a CM-el, most feltettem belőle a legújabbat, de a hiba továbbra is fennáll :(
Nagyon nagyon nagyon az utolsó dolog amivel foglalkozni tudok most, rámborult ez a minden tetejére, légyszi segítsetek meg egy stabil gyári rom linkkel. i9505 telcsi. Elvileg csak recoveryben a zip fájlt kell feltenni s kész? Gondolom előtte illene resetelni (ami szintén meglövi az egész munkafolyamatomat). Ez a telefon egy botrány rossz készülék, mióta megvan csak a baj van vele... hónapokig volt szervízben, de semmit nem tudtak vele kezdeni :((( elkölöttem százezreket erre, és soha nem volt jó, nagyon nagy csalódás az s2 után :(( az ember nem tud dolgozni, pedig azért veszi

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#64525) nggabi válasza pittbaba (#64524) üzenetére


nggabi
nagyúr

Ha cm-el használod ne is csodálkozz. Samfirm program, odin, google a barátod.

"szenyor dzsíííí"

(#64526) pittbaba válasza nggabi (#64525) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Köszönöm... ezer ilyet megcsináltam már, most nincs időm guglizni, igazán az oltás helyett szerintem illett volna egy linket berakni, ami neked 1mp mert ezzel foglalkozol napi szinten, én meg fél éves szinten a rossz telefonok miatt szét kell guglizzam magamat. Eddig soha semmi bajt nem okozott a CM, és érzésem szerint most is Samsung a ludas. Köszi a nem segítséget már megint. Ebben a topicban még életemben egy normális tanácsot nem kaptam. A google-t ismerem a nélkül is hogy idejönnék. Istenem...

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#64527) nggabi válasza pittbaba (#64526) üzenetére


nggabi
nagyúr

Tehát nézzük újra. Elmondom h először tegyél gyári romot h megnézd a wifit. Utána felraksz egy cmet. Másrészt telóról vagyok, meg párszor elmondtam már ezeket itt, de én kérek elnézést...

De itt egy értelmes tanács: wifi chip hibás a telód, alaplap kuka.

[ Szerkesztve ]

"szenyor dzsíííí"

(#64528) Fall-N válasza Slapy (#64502) üzenetére


Fall-N
veterán

Nekem is nagyon bejön a P9, szerintem én is arra fogok váltani. Nagyon jól sikerült, és nekem szebb is az S7-nél.

(#64529) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok !
Hétfőn vagy kedden érkezik meg az s4-em I9505 . 4+1 fájlos romot honnan tudnék letölteni ?Mert az összefoglalóban lévő linkek nem élnek ! Vagy ha esetleg valakinek megvan és felrakná google drive-ra vagy bárhova ahonnan le lehet tölteni megköszönném. Igazából lollipop és kitkat is jó lenne csak 4+1 fájlos legyen .
A másik kérdésem hogy a sammobilról letölthető romok(ha nem lesz 4+1-es rom ) közül melyiket érdemes leszedni? És mobil odin -al is felrakhatóak?
Köszönöm előre is a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#64530) Valken


Valken
tag

Egyszerűen idegbajos leszek, ha nem mindig a legfrissebb rendszer / alkalmazás van a telefonomon és az RR "nagyon lassan" frissül. :)

Stabil (nyilván ez viszonyítás kérdése) "nightly" megoldást tud valaki, ami 6.0.1 alapú? :)

[ Szerkesztve ]

(#64531) Imi1981


Imi1981
veterán

Tényleg ennyire kihalt ez a topik? A jóval öregebb s2 topik meg virágzik ehez képest . :(((

(#64532) Tesztelo.hu válasza Imi1981 (#64531) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Az idők folyamán annyira tökéletessé vált ez a telefon, hogy már nincs mit kérdezni, nincs mit megoldani. :)

(#64533) bwin.party


bwin.party
aktív tag

Új, bontatlan gyári aksit hol tudok rendelni i9506-hoz? :)

(#64534) Imi1981 válasza Tesztelo.hu (#64532) üzenetére


Imi1981
veterán

És neked nincs véletlenül valami tárhelyre feltöltve 4+1-es rom ? Minden link halott az összefoglalóban és a logouton is .

(#64535) #61600768 válasza Imi1981 (#64534) üzenetére


#61600768
törölt tag

kitkat 5 fájlos ha kitkat rendszeren akarsz maradni akkor tegyél fel ezután a legfrissebb 1 fájlosból 1et.
Kitkat rom kicsomagoláskor jelszót kér ami: www.android-forum.hu

loli 5 fájlos szintén nem ez a legfrissebb ...

[ Szerkesztve ]

(#64536) Valken


Valken
tag

Használ valaki 'synergy' kernelt Resurrection Remix alatt?

Megpróbáltam felrakni, de TWRP-ből nem megy fel (illetve nem indul el a telefon, csak az RR bootanimációig jut el), 'Flashify'-vel már felmegy, de miután csináltam egy dalvik/cache törlést, ugyanúgy nem bootol be.

Más megoldás esetleg?

(#64537) Imi1981 válasza #61600768 (#64535) üzenetére


Imi1981
veterán

Nagyon köszönöm ! :R
Most töltöm a kitkat-ot . 1 fájlosból a sammobilon már csak lolli van de majd körülnézek máshol.
Amúgy melyik gyorsabb stabilabb a gyári romok közül a kitkat vagy a lolli?

(#64538) kalolaci


kalolaci
senior tag

Kìvàncsi lennèk, melyik bìrja tovàbb egy feltöltèssel. Samsung Galaxy S7, vagy Huawei P9? (A full hd felbontàs, a Huawei mellett szòl.)

[ Szerkesztve ]

(#64539) Eclips21


Eclips21
őstag

P9, S7 valósághoz nem tudom mennyi köze van

[ Szerkesztve ]

(#64540) kontarr


kontarr
csendes tag

Üdv Mindenki,

4.3 van a jelenleg a telón.(stabil) Telekom hálózatos volt de jelenleg már kártyafüggetlen lehet-e valami gikszer belőle ha frissítem? Ezt a művelete azért tenném hogy működjön egy Miband2-vel
Válaszokat előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#64541) pittbaba válasza nggabi (#64527) üzenetére


pittbaba
aktív tag

Szia!
Köszönöm a helyesbítést, az óta végigjártam a kötelező köröket, most már tuti, hogy minimum egy hőpuskázás dukál neki. Megvolt a downgrade gyári romra, akkor visszajött minden 2 napig, de annyi volt, most már az sem segít. Bluetooth, wifi is meghalt a telón. Ha valaki foglalkozik ezzel, írjon PM-et. Sokat már nem szánok rá, mert gyűlölöm ezt a telefont, az első hónapokban kiderült sajnos, hogy nagyon rossz választás volt. Már egyébként egy alaplap cserén túl volt félidős korában, egyszerűen botrány az s4 :(. Pedig olyan becsben van tartva, hogy az ritka, egy darab kis karc sincs sehol évek óta. Egy szó, mint száz, ha pár ezer forintból megmenthető, várom az ajánlatokat, nem akarok szemetelni.

PH Konfigom: Gigabyte GA-H97M-D3H, i7 4790K,GTX 960, Seasonic SS-620GM

(#64542) chubby2o6 válasza pittbaba (#64541) üzenetére


chubby2o6
senior tag

Azért azt nem mondanám, hogy botrány az S4. Lehet, hogy sikerült kifognod egy selejtes/rosszindulatú darabot, de összességében nem ez a jellemző.
Másfél éve használom a használtan vett telómat, mókoltam is rendesen, és ( kopp-kopp ) semmi baja sincs.

Nem tudom, mennyit gondoltál "pár ezer" alatt, de itt a fórumon talán nggabi tud segíteni.

(#64543) flegga92 válasza pittbaba (#64541) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is vegyes érzéseim voltak/vannak a telefonnal, ma is pár alkalommal szívem szerint földhöz vágtam volna. 3 éve megvan. Ügye 4.3 felett még rootolni se tudtál knox ugrasztás nélkül így kénytelen voltam szívni a gyári rommal. 2 év után felüdülés volt hogy végre ki lehet próbálni új dolgokat, de sajnos ezek sem hozták el amit vártam. Már egy jó ideje az Imperium rommal használom ez vállt be a legjobban.
De a telefon üzemideje botrányos. Régen is és most is. Van, hogy a nap végén 60%-al jövök haza van hogy már dugni kell a töltőre. Pedig nem nyomkodom többet. Ha folyamatosan netezek/fb-ozok van hogy 3 óra alatt merül le, de van hogy 1,5-nél már kéri az utánpótlást.

De nehéz tőle megválni, mert jó benne, hogy cserélhető az akku, IR, QI töltés stb. Samsungból TV-n kívül más nem jön a házba, ráadásul nem is tetszenek. Huawei P9 lesz az utód valószínűleg, de hiányozni fog a fenti 3 dolog + AMOLED, NFC. P9 plus nekem ekkora felárat nem ér meg és nem is kell akkora telefon.

(#64544) zseko válasza flegga92 (#64543) üzenetére


zseko
veterán

Én One Plus 3-ban gondolkodom mint utód. Tetszene az S7 is, sőt, a kamera miatt az tetszene igazán, de 130-nál többet nem szánok rá. Valamint, bár vannak hasznos Samsung cuccok, de nem kell ennyi letörölhetetlen memóriazabáló és telefonlassító szar a telefonomra.

HR24.hu

(#64545) flegga92 válasza zseko (#64544) üzenetére


flegga92
senior tag

Szimpatikus telefon ez is, de a gari a P9 mellett szól. Korábbi szériáknál olvastam, hogy elég rossz a support, garis ügyintézés. Persze 125e ne is várjon többet az ember.

(#64546) Imi1981


Imi1981
veterán

Sziasztok! Megjött a telóm amit használtan vetten itt a hardverapron . Az normális hogy eléggé melegszik a kijelző felső részénél és a hátsó kameránál? Most üzemeltem be és csak a google fiókot állítottam be és letöltöttem a nova launchert ,szóval nem gyötörtem .

(#64547) flegga92 válasza Imi1981 (#64546) üzenetére


flegga92
senior tag

Igen. Nagy melegben, nagy fényerőn + ha még töltöd is eléggé fel tud forrósodni. De normál használatnál is előjön.

(#64548) Imi1981 válasza flegga92 (#64547) üzenetére


Imi1981
veterán

Oké akkor megnyugodtam :R !Amúgy minden jól működik rajta és full karcmentes . Talán az akku kicsit gyorsan merül de majd hosszabb távon kiderül . Lollipop van rajta de youtubon néztem egy összehasonlítást működés közben kitkat-el és az jóval gyorsabbnak tűnt ! Ti hogy látjátok?

[ Szerkesztve ]

(#64549) flegga92 válasza Imi1981 (#64548) üzenetére


flegga92
senior tag

Az akkutól ne várj sokat.

(#64550) Black_Raven


Black_Raven
veterán

Engem is érdekelne hogy melyik jobb op.rendszer a telón, a kitkat vagy lollipop.Nekem kitkat van, de ha jobb a lolli akkor frissitek.Köszi a választ.Az akksi nekem 6-7óra kijelző időt bír, de a töltés leáll90%nál.Ez mitől lehet?Ha újra bedugom akkor feltölt 100%-ra.

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.