Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42901) kikka82


kikka82
újonc

Sziasztok!

Tud nekem valaki segíteni? Csináltam a telcsimen egy gyári visszaállítást és azóta ha jön emailem vagy messenger üzenet vagy viber akkor az értesítőpanelen ezek részletesen jelennek meg. A visszaállítás előtt ez nem így volt.

(#42902) teo77


teo77
őstag

Sziasztok! Barátnőm telójához szeretnek eredeti, gyári headset-et. Tudtok ilyet valahol, neten? Nem szeretnék belefutni valami gagyi másolat vásárlásába. Köszi szépen! /Teo

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42903) Maxentius válasza [P]laci (#42898) üzenetére


Maxentius
addikt

Ez a legkevesebb... ehhez kapcsolódva kíváncsi vagyok, mikor lesz elérhető a GPE 5.0 rom. Mert kapni már nem lehet a Play Áruházban, viszont eddig minden droid-verziót megkapott.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42904) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Az normális, hogy a SIM-kártya nem marad a helyén, nem pattan be a foglalatba, hanem az akkuval lehet csak a helyén tartani? Új a teló teljesen, másodjára raktam be a SIM-et, de nem emlékszek, hogy első alkalommal így jártam volna. :F

[ Szerkesztve ]

(#42905) PowerBuldog válasza D-Phrag (#42904) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nem, annak be kell pattannia.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42906) D-Phrag válasza PowerBuldog (#42905) üzenetére


D-Phrag
senior tag

F.sza akkor már garis is egyből? :(

(#42907) migabi24 válasza D-Phrag (#42906) üzenetére


migabi24
nagyúr

Biztos jól rakod bele? Nem fordítva próbálod?

(#42908) SteveJobs válasza Maxentius (#42903) üzenetére


SteveJobs
őstag

Te recoveryből raktad fel a miuit vagy odinból?

(#42909) D-Phrag válasza migabi24 (#42907) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Hát nem sajnos.. bekapcsoltam, működik rendesen, de így nem okés. Viszont emiatt nem fogom szervizeltetni, annyit nem ér a dolog, nem?

(#42910) migabi24 válasza D-Phrag (#42909) üzenetére


migabi24
nagyúr

Miért nincs fél órád, hogy a szervizes a nappalidba kicserélje? Persze csak ha gyári garis

[ Szerkesztve ]

(#42911) ttrap válasza teo77 (#42902) üzenetére


ttrap
tag

Én ezt vettem nemrég. Samsung dobozos, 3 pár szilikon illesztékkel. Összehasonlítva az eredetivel, semmi eltérést nem találtam.

(#42912) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Kb hetente egyszer eljátssza azt a telefonom,hogy reggel mikor lehúzom a töltőről nem ébred fel. Az értesítő LED villog, hogy van valami, de nyomhatok bármit nem ébred. Csak aksi ki-be. i9515, gyárilag 4.4.2-vel jött. Semmi kókány nem volt rajta.
Mitől lehet?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42913) D-Phrag


D-Phrag
senior tag

Naná, hogy gyári garis. Ilyen értékű készüléket sufni gsmes jótállással venni bűncselekmény szerintem.
Egyszerűen csak nem akarom, hogy egy zsír új készüléket akár emiatt és minimálisan is szétszedjenek..
Apropó mennyire kellene amúgy "megbontani"?

[ Szerkesztve ]

(#42914) migabi24 válasza D-Phrag (#42913) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ez nagyon könnyen szerelhető készülék és a háznál szerelők nagyon értik a dolgukat, nyoma se lesz a műveletnek

(#42915) Keem1


Keem1
addikt

Na emberek, végül a kedvező vélemények miatt feltettem én is a FOTA-n érkező 4.4.2-t (letöltöttem az odinos verziót, mert tervben van egy kis tesztelés után a teljes újrahúzás factory ressettel egybekötve).
Viszont, ne b@sszatok fel, hogy a launcher tök más, mint az S5-nél (szintén 4.4.2). Komolyan, mi értelme van azonos rendszer esetén két TW launchert fejleszteni? Az S5 tök jó kékes-zöldes ablakai (menü, lehúzható értesítési sáv, számológép, stb.) nagyon pengén néznek ki, az S4-féle 4.4.2-es felülete meg szinte semmiben sem különbözik a 4.3-tól (attól eltekintve hogy pár órás használat után gördülékenynek és stabilnak tűnik az új rendszer).

(#42916) [P]laci válasza Keem1 (#42915) üzenetére


[P]laci
senior tag

nézd gyártói szemmel a dolgot! :K
most jutottunk el oda, hogy lassan a csúcsmodellek mindegyike ugyanazzal a hw-ral jön ki és csak a sw a más gyártónként! :K
na most kicsi sarkítással élve a I9506 gyakorlatilag hw alapon hasonlít az S5-re és ők nyilván nem fogják pusziért odaadni neked ugyanazt a dolgot, mint ami az S5-ön van... ez a különbség szerintem az 5.0 esetén is megmarad majd... :K
mondjuk számomra sem teljesen tiszta, hogy ha az aktuális csúcsra megcsinálsz vmit és simán átemelhető lenne a dolog, akkor hogy a fentebb említett dolog érvényesüljön miért éri meg még időt szánni egy másik UI-ra is megcsinálni ugyanazt... de ez legyen az ő bajuk. ;]

(#42917) teo77 válasza ttrap (#42911) üzenetére


teo77
őstag

Köszi szépen! Amúgy Miért épp ezt vetted? Van 2 ezerért is.

[ Szerkesztve ]

Nexus 7-2013 - root, cwm, 4.4.4 /Honor 7, Marshmallow(Budapest)

(#42918) Zsolaf válasza Keem1 (#42915) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez mindig igy van sajnos, soha nem adják az összes újítást a régieknek,
nem is lenne logikus részükről akkor többen mondanák miért váltsanak a drágábbra ha tudja a régi..

(#42919) migabi24 válasza Keem1 (#42915) üzenetére


migabi24
nagyúr

Azt hogy stabilabb pár óra nyomkodás után ugye csak viccnek szántad :-)

(#42920) Keem1 válasza migabi24 (#42919) üzenetére


Keem1
addikt

Többen is írták, és nem volt napi 30 újraindulás sem ;)

(#42921) migabi24 válasza Keem1 (#42920) üzenetére


migabi24
nagyúr

Az etalon 4.3-tól nem lehet stabilabb akkor sem

(#42922) plaszy


plaszy
őstag

Sziasztok!

Ma lesz egy gyári független (használtan vett) S4-esem (I9505). Érdeklődnék, hogy melyik a legfrissebb gyári rom rá? Esetleg a hivatalos oldalon hol tudnám lecsekkolni?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#42923) Zsolaf válasza plaszy (#42922) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ha magyar független, akkor ez az ami neked kell. 4.4.2

(#42924) plaszy válasza Zsolaf (#42923) üzenetére


plaszy
őstag

Köszönöm!

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=plaszy

(#42925) babosf


babosf
aktív tag

sziasztok,
ha valaki használ eudemoney romot, kérem nézze meg, hogy a wanamból beállított call recorder működik-e?
köszi

Galaxy S23 Ultra

(#42926) RumiTT


RumiTT
tag

A Black Mist kiadás a "kékes" feketét jelenti?

(#42927) Keem1 válasza RumiTT (#42926) üzenetére


Keem1
addikt

Inkább szürkésfeketét.

(#42928) hunbandit


hunbandit
csendes tag

Sziasztok
Le szeretném cserélni az S4-em külső burkolatát mivel nem nagyon volt megbecsülve az elején. Végig le van pattogva ütődve róla a az ezüstös krómos burkolat is.
(Egyébként nem tudom mennyire jó az ütés állósága de ejtettem már le 1.50M magasból aszfaltra csúszott már előttem vagy 2-3M a Tescoban is tehát maga a készülék jól bírja :) . )

Még a hangerő szabályzó gombnál is kapott egy nagyobbat (ami be is hajlott) nagyon szarul néz ki szegény.

Szeretnék egy kis pénzt spórolni ezért egyik telefon szerelő haverom megcsinálná nekem csak mondta, hogy vigyek neki egy új házat. Én az aliexpressen nézegettem valszeg innen is fogok rendelni. Valakinek van esetleg tapasztalata vagy ha rendelt neki melyik jött be.

[link]

[link][/L

Értelmes válaszokat előre is köszönöm :) .

(#42929) zseko válasza Keem1 (#42920) üzenetére


zseko
veterán

Mennyi ideje is tetted fel, pár órája? :) Majd ha két hét folyamatos használat után sem kezd rebootolni akkor elmondhatod hogy jó ;) Nálam sem az első pár órában kezdi el...

HR24.hu

(#42930) zseko


zseko
veterán

Tud valaki olcsó 2A-es töltőt? Mobilboltokban eddig csak ócska 700mA - 1A közöttieket találtam, egyedül a Tescóban láttam egy -azt hiszem- Belkin nevűt amibe külön kell még az usb kábelt bedugni, de az 4400Ft. Póttöltőnek kellene, ne a gyárit hurcolásszam mindig magammal munkahelyre vagy máshová.

HR24.hu

(#42932) Dare2Live válasza zseko (#42930) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

hirtelen keresés ocsóra ebay. [link]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42933) SG3rg0


SG3rg0
őstag

Sziasztok!

Nincs rootolva a telefonom. Szeretnék valamilyen full backupot készíteni. Ezt hogy tudom megcsinálni, anélkül hogy rootolnám a telefont. Kiest próbáltam nem olyan jó?
appok beállítások tehát egy komplett mentés.

(#42934) Nagyfejű


Nagyfejű
aktív tag

ha valaki szeretne S4 23hó samsung garival akkor nekem lenne egy 87000ft-ert.az ár fix

(#42935) Petyyyyy válasza SG3rg0 (#42933) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Helium backup-pal.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#42936) borsodika válasza [P]laci (#42931) üzenetére


borsodika
őstag

Remélem a hazai I9505-ön is így fog hasítani.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42937) Maxentius válasza [P]laci (#42931) üzenetére


Maxentius
addikt

Épp akartam linkelni. :D Kicsit lehetne több vanilla felület benne, kevesebb TW-jelleggel.

Na tessék, ide is kikerült.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#42938) Bavid válasza borsodika (#42936) üzenetére


Bavid
senior tag

Reméljük hogy megcsinálják rá, mert egyelőre csak az Exynos változatról vannak hírek. Egyébként meg nekem nem jön be a felület, a google féle 5.0-s sokkal szebb.

(#42939) PowerBuldog válasza borsodika (#42936) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Ha mégsem akkor nem érdekel, hogy Vodás meg garis a teló rátolok egy custom romot. :)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#42940) borsodika válasza PowerBuldog (#42939) üzenetére


borsodika
őstag

Ezzel az a baj, hogy meg vannak az előnyei a gyári romnak pl fényképezés terén is szebb képeket produkál. Régebbi teelfonjaimnál s2,s3 használtam cyanogenmodot ott pl az fm rádió portolását driver hiányában nem tudták megoldani mondjuk ez a veszély itt nem áll fent eleve az fm rádió hiánya miatt :N

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42941) Nagyfejű válasza Nagyfejű (#42934) üzenetére


Nagyfejű
aktív tag

a készülék elkelt! :C

(#42942) motoflug


motoflug
őstag

Sziasztok!

Ha más töltővel akarom használni a telefont (nokia n97-é talán), akkor milyen adatokra kell figyelni?

Köszi! :R

(#42943) borsodika válasza motoflug (#42942) üzenetére


borsodika
őstag

A gyári töltő 2,1A 5V. Ami ennél kisebb az is tölti csak lassabban.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42944) Adam1995


Adam1995
csendes tag

Találkozott már valaki iyen jelenséggel ?
Rootoltam Kingo ROOT-tal. Azóta folyamatosan lefagy, néha nem érzékel az érintésre, ezt lezárás feloldás után elhagyja. Sokszor újraindul. Szval most jön az újrateepítés...
Vigyázzatok vele, lehet hogy a legújabb verzióval gond van..

(#42945) zseko válasza Dare2Live (#42932) üzenetére


zseko
veterán

köszi, ám ilyen 'kínai csodákra' nem merném rábízni a telefont :N Az ebay-es topikban mondtak pár leégett/felrobbant/szétolvadt példát kínai töltőre, így inkább nem kísérleteznék a telefonnal. Inkább veszek kicsit drágábbat, csupán a 4.5e-et tartom kissé irreálisnak.

HR24.hu

(#42946) Zsolaf válasza [P]laci (#42931) üzenetére


Zsolaf
addikt

Ez igen!! :C :C :C várom...

(#42947) Dare2Live válasza borsodika (#42940) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

a legtöbb custom rom gyári alapú.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#42948) borsodika válasza Dare2Live (#42947) üzenetére


borsodika
őstag

A normális custom rom forrásból van felépítve a 0-ról (cm, AOSP..) és mivel a Samsung nem adja ki a szoftverének a forrását ezért amit említesz azok csak moddolva vannak inkább.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#42949) flegga92 válasza Dare2Live (#42932) üzenetére


flegga92
senior tag

Ezt nem ajánlom senkinek, tele van a net, hogy robbannak, gyulladnak, ha szerencséd van pár hét alatt szimplán nem működik. Inkább valami ALI GSM-ben használt mobilboltban kell egy eredeti használtat venni.

(#42950) sanyikk


sanyikk
tag

Én vettem kinai töltőt. Következmény: egy tablet PC és egy Samsung telefon halála.......

Igen drága volt.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.