Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:51:33

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy S4 - negyedik, bővített kiadás, téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39901) silvergod válasza Weeman1 (#39884) üzenetére


silvergod
őstag

igen tudom..egy éven belül van februárig.
ilyenkor csak leírom hogy laza a kábel és hoznak egyet? vagy komplett töltőt?

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#39902) mgTerminator válasza silvergod (#39901) üzenetére


mgTerminator
veterán

Ha szar az aksid akkor kapsz egy új telót, vagy csak aksit cserélnek?

(#39903) silvergod válasza mgTerminator (#39902) üzenetére


silvergod
őstag

az akkuval nincs gond még bár azt is cseréltetni akarom majd, mert a púposodó szériából van állítólag....bár most még semmi baja
a töltő kábele nagyon laza minden kis érintésre kiesik,de kipróbáltam másban is onnan is...

Iphone 12/12 PRO tokok-fóliák-lencsevédők és Samsung S20--S20 PLUS--S10 Lite - tokok és fóliák eladók ---> aprón megtalálod

(#39904) proly01


proly01
őstag

Az mitől lehet,hogy az ANDROID OPERÁCIÓS RENDSZER kb 45% ot használ az akuból és este leteszem 9 óra alvás után reggelre kb 10% ot merül és ebből 40-60% ot a fent említett fogyaszt? :F
:R

....Pr:)ly....

(#39905) tisvol válasza migabi24 (#39897) üzenetére


tisvol
aktív tag

Nekem kb 2 éve ázott meg az S2-m. Nem kicsit, nagyon. Ultrahangos tisztítás után a mai napig hiba mentesen üzemel. Akkor sincs semmi veszve, ha a telefon a jelenlegi állapotában nem működik.
Egyébként meg mi van a levegő páratartalmával? Vagy ha hideg helyről melegre mész be, és lecsapodik a pára? Nem elhanyagolható ez a fajta terhelés sem, mégse mennek tönkre ezrével a telefonok. El kell vinni egy szervizbe, ahol értenek hozzá. Ennyit megér.

[ Szerkesztve ]

Üdv:T.

(#39906) Ghostman78 válasza proly01 (#39904) üzenetére


Ghostman78
senior tag

mennyi az uptimeod ? :U
nekem kb 300 óra után csinálta ezt, reboot megoldotta....

(#39907) proly01 válasza Ghostman78 (#39906) üzenetére


proly01
őstag

Igen,én is erre gyanakodtam.Este kikapcsoltam úgy töltöttem (már kb másfél hete nem volt kikapcsolva) és úgy néz ki ez megoldotta.Most 9 és fél óra alatt csak 3% ot merült éjszaka.
Szerintem az elfogadható,bekapcsolt wifivel,mobilnettel,ébresztővel és meg 9 kor hívtak is kb 2 percet beszéltem :K

....Pr:)ly....

(#39908) ebegab92


ebegab92
senior tag

Kérdés: Lehet-e downgradeelni a telót KNOX ugrása nélkül?
Jelenlegi ROM-om: I9505XXUFNDG
A cél, hogy 4.3-as legyen rajta (Ha jól sejtem a KNOX előtti verziókat nem lehet már rátenni), így abból melyik az a verzió, ami még feltehető rá?

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#39909) s.Oliv3r válasza ebegab92 (#39908) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

Hello jol sejted, de még annál is jobban, mert 4.3-ra se tudsz visszamenni. Talán NF1re vagy NB9re visszateheted, de ha nem engedi, akkor sem knox fog ugrani, csak nem fogja engedni.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#39910) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

A mediaszerver battery drain bugra senkinek nem sikerült még megoldást találnia? root nélkül persze.

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#39911) prtvlogan válasza T0rnad0 (#39899) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Köszönöm a valaszotokat! Lementem az adatokat, es
kiprobalom!

(#39912) FrankMonzano válasza proly01 (#39904) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Nekem a 4.4.2 ota hiaba inditom ujra vagy csinalok gyari visszaallitast, ugyan ugy porog az android rendszer.
Ha keves a kijelzo ido, az viszi a legtobbet.
Nincs erre valami megoldas?
Vagy ez amolyan 4.4.2 bug?
Kevesebbet bir joval a telo igy mint anno az s3-mam.

(#39913) proly01 válasza FrankMonzano (#39912) üzenetére


proly01
őstag

Nekem is ezt produkálta 4.4.2 vel a teló....kibírt kb fél napot....reggel 5 kor elindultam 10 kor kivettem a zsebemből mert hívtak és már 76% on volt meg ilyenek és semmi megoldást sem találtam rá.Valahol visszább írom is hogy nagyon tré....Nekem is az android rendszer ette néha a médiaszerver.Legtöbbször az android rendszer.
Megbántam nagyon,hogy frissítettem 4.3 ról....aztán felakartam tenni újra de nem engedte felénél megállt az odin és ennyi.Tégla lett a teló.Besétáltam vele mondtam,hogy kies frissítést ajánlott fel megállt a felénél ilyen lett azt se tudom mi ez de nem tudom használni a telefont visszamentem érte kb 1 óra múlva és visszaadták 4.3 al,de hogy hogy fogalmam nincs.Azóta áldom az eget.

....Pr:)ly....

(#39914) FIREBLADE78 válasza proly01 (#39913) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Felakartam rakni 4.4-et de már nem fogom,lehet főzött kellene és ha van valami,akkor kinyírni kiessel

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#39915) borsodika válasza proly01 (#39913) üzenetére


borsodika
őstag

Valószínűleg alaplapot cseréltek.

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#39916) adamka36


adamka36
tag

Sziasztok. Szerintetek mikor várható Galaxy S4-re Xeh 4.4.3 android? Illetve van már valami megoldás arra hogy ne induljon folyton újra a telefon a 4.4.2 miatt? Persze Knox ugratás nélküli folyamat érdekelne. Köszi! ;-)

[ Szerkesztve ]

(#39917) *RLaci* válasza adamka36 (#39916) üzenetére


*RLaci*
addikt

A megoldás,hogy felteszed odinnal mondjuk az angol(BTU)4.4.2-t.Azzal hibátlanul működik.Nekem is egy nap 10x újraindult a XEH rommal.Hiába csináltam factory resetet,hiába húztam újra a romot.

(#39918) [P]laci válasza dobobazsy (#39891) üzenetére


[P]laci
senior tag

mizu a telóval? él még? :DDD

(#39919) adamka36 válasza *RLaci* (#39917) üzenetére


adamka36
tag

Nem értem hogy lehet így kiadni valamit! Szolgáltatós is újra indul? Amúgy nekem most Xeh van de ha mondjuk szeretnék vissza térni T-mobile, akkor mi a legrövidebb út?

(#39920) ebegab92 válasza adamka36 (#39916) üzenetére


ebegab92
senior tag

Galaxy S5-re 2014. júniust, Galaxy S4-re 2014. júliust ígértek... :U Biztos a 4.4.4 -re gyúrnak...Lesz ebből szerintem szeptember is:DDD

ABIT kézikönyv,BIOS innen letölthető: http://sdrv.ms/X4IwiL

(#39921) lionhearted válasza *RLaci* (#39917) üzenetére


lionhearted
őstag

XEH-m van, semmi baja.

Tegnap még működött...

(#39922) *RLaci* válasza adamka36 (#39919) üzenetére


*RLaci*
addikt

Odinnal felrakod a T-s 4.4.2-t.4.3-ra nem tudsz vissza menni.Nincs downgrade.

(#39923) *RLaci* válasza lionhearted (#39921) üzenetére


*RLaci*
addikt

Jó neked. :) Nekem full bug volt az egész.

(#39924) pixelblondie


pixelblondie
aktív tag

Eladó egy fekete SAV, ha valakit érdekel. ( Spigen Slim Armor View)

as good as it gets

(#39925) papi77 válasza ebegab92 (#39920) üzenetére


papi77
addikt

Én mondtam,hogy szeptember lesz az... :)

Az első: NOKIA 1611

(#39926) lkristóf


lkristóf
senior tag

Már én is közétek tartozom, ugyan is tegnap meghozták a Black Edition S4 -et! ;) Tökéletesen megy a telefon, még fólia is van rajta eredetileg. :)

(#39927) K Norbi válasza lkristóf (#39926) üzenetére


K Norbi
addikt

Üdvözlünk a táborban! :D

(#39928) zseko válasza *RLaci* (#39917) üzenetére


zseko
veterán

de gondolom erről már vissza nem tudsz állni xeh-re knox ugrás nélkül.

HR24.hu

(#39929) lionhearted válasza ebegab92 (#39920) üzenetére


lionhearted
őstag

Mintha lenne bármi jelentősége is a 4.4.3-nak: "A legfrissebb beszámolók szerint a Google rövidesen útjára indítja az Android 4.4.3 KitKat rendszerfrissítését, mely új funkciók helyett kizárólag a platform hibáinak foltozgatására fókuszál."
A 4.4.4 meg az openSSL hibajavítást tartalmazza...
Tekintve, hogy a Google a Nexus hibáit javítja, ezek nem feltétlenül vannak jelen itt, tehát teljesen felesleges verziószámra nagyon pattogni... inkább jöjjön ide is a német DBT-s új build, az hasznosabb lenne, mert ezek a buildek nekünk hibajavítás, foltozás, adott esetben featurepack.

De a XEH NF1-nek sincs semmi baja, nem tudom, hogy mivel gyilkoljátok. Nem lehet, hogy valami fartapp került a gépezetbe?

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#39930) *RLaci* válasza zseko (#39928) üzenetére


*RLaci*
addikt

De.Gyári romot olyat eszel fel amilyet akarsz.Csak a product kód változik,az meg senkit nem érdekel.A knox 0,az állapot official marad.

(#39931) *RLaci* válasza lionhearted (#39929) üzenetére


*RLaci*
addikt

Nem volt semmi gyilkolás.Megjött a frissítés,másnaptól napi kb 10 újraindulás.Hard reset ugyanúgy,újra húzás ugyanúgy.Rom csere(BTU),hibátlan működés. :R

(#39932) lionhearted válasza *RLaci* (#39931) üzenetére


lionhearted
őstag

Nehezen hihető, hogy egyetlen plusz program telepítése nélkül, gyári állapotában ez történt volna vele. Talán a frissítés nem ment le tökéletesen, míg az ODINos igen. Azért vicces, hogy ez szoftveresen orvosolható volt egy másik ország builddel, annak fényében, hogy ott ugye még csak az NB9 van, itt meg már van NF1 is (DBT-n megy ugye NG2 is). De itt is volt már NB9, tehát Odinnal azt is visszatehetted volna, elméletben ugye különbség nélkül (a CSC részén túl...), vagy megpróbálkozhattál volna egy ODINos NF1 frissítéssel.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#39933) papi77 válasza lionhearted (#39932) üzenetére


papi77
addikt

Én pedig azt hiszem el nehezen,hogy ezt nem direkt csinálja a samu,hogy újat vegyél! ;)
Nekem is csak az segített amikor a 4+1 fájlost felraktam.
Pedig előtte is odinnal raktam fel az eredeti svájci nf1- et 4-5 ször,mégis tíz percenként újraindúlt!

Az első: NOKIA 1611

(#39934) FrankMonzano válasza papi77 (#39933) üzenetére


FrankMonzano
őstag

Erdekes.
Nemem sosem indult ujra, viszont ez az android rendszer porgese iszonyat.
Ha pl folyamatosan wifin bongesztem, az s3 3ora alatt ment le 50%-ra, az s4 4.4.2-vel 2 ora alatt megy 50%-ra ugyanezen korulmenyek kozott, vicc.

(#39935) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Ha rootolom a telót towelroot-al, és adblocker-el felülírom a system-en lévő hosts fájlt (hogy ne legyen reklám), akkor ugrik e a knox vagy sem?

(#39936) lionhearted válasza papi77 (#39933) üzenetére


lionhearted
őstag

Ha egy flagship napi 10x újraindul, akkor utána a márkát fogod kerülni, nem a készüléket...
Azt még értem, hogy sokszor feleslegesen butítanak szoftvert, hogy vedd a jobbat / újat, de ezt flagship mellett megcsinálni nagyon bátor lenne. Ott pont a lojális vásárlókat kellene gyűjteni, hiszen nincs tovább. Az újat meg majd azért kell megvenned, mert abban a TW UX v3, és nem a v2.5 van.

Tegnap még működött...

(#39937) Dare2Live válasza *RLaci* (#39930) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Gyári romot olyat eszel fel amilyet akarsz."

Vissza raknád nekem a gyári 4.3at? knox ugrás nélkül?
Mert a 4.4 teli van bugokkal.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#39938) s.Oliv3r


s.Oliv3r
senior tag

Ezt is elertuk, 1 oras kijelzoidovel egesz jo

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#39939) dobobazsy válasza [P]laci (#39918) üzenetére


dobobazsy
őstag

igen működik még.
azt mondjátok, hogy be fog halni majd valamikor?

(#39940) Weeman1 válasza dobobazsy (#39939) üzenetére


Weeman1
veterán

Ezt senki nem tudja neked megmondani. :)

Xiaomi 11T Pro

(#39941) migabi24 válasza dobobazsy (#39939) üzenetére


migabi24
nagyúr

Szinte biztos hogy behal idővel, mert a korrozió az dolgozni fog a kiszáradás után is, én nemrég láttam ilyen beázott teló belsőt, nagyon durván nézett ki az alaplap, pedig már rég kiszáradt és hibátlanul működött, aztán persze jöttek a gondok

(#39942) migabi24 válasza hr2 (#39935) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem fogja ugrasztani

(#39943) s.Oliv3r válasza dobobazsy (#39939) üzenetére


s.Oliv3r
senior tag

En a helyedben rohadt gyorsan eladnam!!! Mert tenyleg nagyon gyorsan meg fog halni. Oxidalodtak bent a cuccok es kinyirja magat idovel. Rovid hateridon belul

Semmi sem igaz, minden megengedett.

(#39944) migabi24 válasza s.Oliv3r (#39943) üzenetére


migabi24
nagyúr

Tőlled se vennék telefont ha így gondolkodsz, gondolod nem vinné vissza aki megveszi

(#39945) papi77 válasza s.Oliv3r (#39943) üzenetére


papi77
addikt

Ja,csak azt illene elmondani a vevőnek,hogy beázott!
Gondolom te sem örülnél egy ilyen telnek?

Az első: NOKIA 1611

(#39946) szilvand válasza dobobazsy (#39939) üzenetére


szilvand
csendes tag

Nekem kb egy hónapja folyt bele a víz. Leraktam az asztalra tok nélkül pont bele egy kiborult pohár vízbe, amit nem vettem észre. Kb 3 óra múlva kézbe véve azt látom, hogy a hangszóró nyílásán beszivárgott a víz, de olyan szinten, hogy amikor az akkut kikaptam, állt mögötte a víz. Gyorsan kitöröltem, aztán be egy tál rizsbe, légmentesen lezárva egy napig tartottam benne. Aztán azóta tünetmentes. Bár az én esetemben nem volt nyomás alatti víz, csak beszivárgott, szerencsés esetben el sem jutott a belső részekhez. A Te esetedben a víz felülről is be tudott folyni, viszont az mindenképpen jó jel, hogy az akku mögött nem állt a víz.

(#39947) *RLaci* válasza Dare2Live (#39937) üzenetére


*RLaci*
addikt

Mint előrébb írtam downgradelni nem lehet,csak alaplap cserével.😆Azonos verziószámú romot viszont bármelyiket felteheted.Dehát ezt biztos te is tudod. :)

(#39948) Gizmo94 válasza dobobazsy (#39939) üzenetére


Gizmo94
veterán

Be. Ha nem szedted szét és takarítottad ki alkohollal párszor, akkor mindenképpen. Amúgy is nagy eséllyel, ha nagyon belement a víz. Ezt pedig nem tudod meg, hogy mit ért el, csak ha szétszedted. Ha szerencséd van és nem ért fontos részeket, akkor nem döglik meg, de ha nem így van és rendesen bejutott a víz, akkor ketyeg visszafelé az órája. A gari ( ha volt) az mindenképpen repült, mert annyira ügyes volt a Samsung, hogy az egyik indikátor pont a jack csatlakozónál van :) és az azonnal elszíneződik. De ami ilyen esetben baj: rengeteg mikroméretű forrasztás van az alaplapon, és annyira sűrűn vannak az alkatrészek lábai is, hogy az oxidáció mindent kinyír jó eséllyel, ha a víz rendesen bejut, csak idő kérdése.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.