Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) fgo


fgo
tag

Most pedig egyszerűen nem lehet bekapcsolni semmire nem reagál mit lehet tenni? :(

(#952) banhammer válasza fgo (#951) üzenetére


banhammer
veterán

Nem lehet bekapcsolni?
Nem lehetséges, hogy lemerült?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#953) fujifilm1 válasza fgo (#951) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Ma sem akar szót fogadni?
Memória Kártyát kiszedted?
R

(#954) banhammer


banhammer
veterán

Szerintem jobb ha minnél hamarabb eljuttatod a szervízbe.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#955) fgo


fgo
tag

Ma sem indult el ,igen kivettem a memória kártyát arra sem reagál,beszéltem az üzlettel ők sem értik mi lehet a gond, elvileg hétfőn feladják és kedden kapok helyette másik készüléket,de ettől függetlenül nem értem mi a fene lett vele :F(ők is kérdezték estleg nem e lemerült de emlékszek 84% volt ,de feltettem a töltőre de arra sem reagál rajta hagytam ma 2 órát hátva tök lemerült de ezután sincs semmi eredmény)

[ Szerkesztve ]

(#956) fujifilm1 válasza fgo (#955) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Erre a készülékre is van samsung prémium garancia!
Regisztrálj ! És hívd ki őket. Futár jön . Helyben megjavítják. Egy nap alatt kész. Ha küldözgeted akkor sokkal lassabb lesz.

[ Szerkesztve ]

(#957) fgo válasza fujifilm1 (#956) üzenetére


fgo
tag

Van ,és regisztráltam is de a boltban azt mondták hétfőn küldnek helyette másikat amit kedden hoz a futár én pedig küldöm a rosszat visza vele

(#958) gidacska


gidacska
csendes tag

Sziasztok.Most lettem gazdája az eszköznek.Az lenne a kérdésem, hogy a pell smart remote csak egy tv-t tud kezelni egyszerre mert van 3 különböző típusú tv-m háló,nappali,gyerekszoba és jó lenne ha fel lehetne venni mindegyiket egyszerre. Külön külön kezeli mindet de egyszerre nem sikerült hozzáadni az összeset.Esetleg más alkalmazás tudná ezt?Köszönöm.

(#959) tasika16


tasika16
tag

Szerintettek milyen menük legyenek az oldalon... meg mondjuk csinálnék egy forumot is szívessen csak ahhoz php kéne az még annyira nem megy. De azt lehet hogy ráhúzok egy wordpresst vagy drupalt még nem tudom. De nyáron neki állok. Mert most még érettségire készülök...

(#960) banhammer válasza tasika16 (#959) üzenetére


banhammer
veterán

Pnia lesz benne?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#961) kigyi_23 válasza fgo (#957) üzenetére


kigyi_23
addikt

Én most jártam vele ugyanígy a hétvégén eltűnt a kép azóta semmi. Bekapcsol, de kép nincs csak a hangot hallom. A kijelzőt oldalról megnézve látszik, hogy bekapcsol, mert ugye a kikapcsolt és bekapcsolt kijelzőnek más a színe. Még sincs kép, néha bekapcsoláskor bevillan a Samsung galaxy felirat, de csak a másodperc töredékéig látni eltűnik és utána semmi kép. Én kijelző hibára tippelek, de nem tudom.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#962) koxminator válasza kigyi_23 (#961) üzenetére


koxminator
senior tag

Sok ötletem nincs nekem sem, de azért 1-2 dolgot én legalábbis lehet, hogy kipróbálnék (2-es pontot bedugott töltővel persze, hogy biztos legyen elég nafta a ketyerében):

1. Ha van memóriakártya a gépben, kivenném, és megpróbálnám anélkül elindítani és megnézni, mit csinál.
2. Recovery módban elindítani a gépet, hogy ott látszik-e valami a képernyőn -> Bekapcs. gomb lenyomva tart a hangerő fel gombbal egyszerre néhány másodpercig.

Ezekkel kárt nem okozhatsz, viszont valami támpontot adhat.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#963) kigyi_23 válasza koxminator (#962) üzenetére


kigyi_23
addikt

Már próbáltam a ketyere nem az enyém a főnök unokája kapta karácsonyra. Én ma reggel találkoztam vele ebben az állapotban hát képet 3 percre sikerül kicsikarnom belőle majd eltűnt.... Rec állapotban semmi kép szintén, de ez csak random állapot lehet lenne, ha többször próbálnám, egyértelműen vga vagy kijelző hiba lesz.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#964) koxminator válasza kigyi_23 (#963) üzenetére


koxminator
senior tag

AKkor szervíz, az a biztos.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#965) banhammer válasza kigyi_23 (#963) üzenetére


banhammer
veterán

Lehet leejtette az onoka.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#966) kigyi_23 válasza banhammer (#965) üzenetére


kigyi_23
addikt

Nem lehetetlen, de a főnök unokáját mégsem gyanúsíthatom meg, ha a szerviz talál erre utaló nyomot majd ők megteszik :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#967) semmiho


semmiho
tag

Sziasztok! Lassan fél éve nyúzunk egy Note 10.1-et - szuper kütyü! :) Egyedül a "rendes" billentyűzet hiányzik. A samsung.com ajánlása szerint ez kompatibilis vele: Samsung Galaxy Bluetooth Keyboard
Sajnos nem találom kód alapján sehol, mintha nem lenne kapható nálunk... :(
Találtam egy ilyet, de itt más kóddal (és kissé máshogy is néz ki) illetve azt írják, "csak" a TAB-bel kompatibilis (?). Ez is jó lehet?

(Az ember azt gondolná, a Bluetooth az bluetooth, biztos jó - de jártam már meg ilyesmivel, például Polar Bluetooth mellkasi pulzusmérő jeladóval... Nokiákkal megy, iPhone-nal megy, androidos cuccokkal nem...)

[ Szerkesztve ]

(#968) Octi válasza semmiho (#967) üzenetére


Octi
aktív tag

Ha gondolod, este kipróbálom egy Apple billentyűzettel.

Ez is minőségi (full fém), megbízható, és bárhol megkapod ;)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#969) semmiho válasza Octi (#968) üzenetére


semmiho
tag

Oh az jó lenne, köszi! :)

(#970) Octi válasza semmiho (#969) üzenetére


Octi
aktív tag

Sajna nem csatlakoztatható :O

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#971) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Jövő héten érkezik a Note 10.1-esünk. Nincs még tapasztalatom vele, ezért kérdezném: milyen alkalmazásokat ajánlanátok ami használja az Spen-t?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#972) banhammer válasza TazLeacher (#971) üzenetére


banhammer
veterán

Nézz körül a Google Play-en vagy a Samsung boltjában.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#973) TazLeacher válasza banhammer (#972) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszönöm szépen a kimerítő választ. Nem arra voltam kíváncsi, hogy mik vannak, nem analfabéta vagyok, hanem arra, hogy van-e olyan, amit az aktív felhasználó bázis ajánl. De köszönöm a hasznos tanácsot. Kár volt a +1 hsz-ért... :W

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#974) banhammer válasza TazLeacher (#973) üzenetére


banhammer
veterán

Az ajánlás olyan, mint a kinek a pap, kinek a papné.
Én próbálgattam az Spen-t.
Próbáltam vele netezni, jegyzetelni, rajzolni és nem jött be.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#975) koxminator válasza TazLeacher (#971) üzenetére


koxminator
senior tag

Sajnos én sem használom az SPent, úgyhogy nem tudok segíteni, bármennyire is szeretnék :(

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#976) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Mindkét véleményt köszönöm, ez viszont hasznos volt, ezek szerint nem akkora nagy cucc.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#977) fgo


fgo
tag

Leírom mik a fejlemények,ahogy nem rég írtam pénteken vettem egy Note 10.1 tabletet haza vittem délután gondoltam belakom a készüléket . Összekötöttem a asztali gépemmel mindjárt ki írta ,hogy van frissítés eredetileg 4.0.4 volt rajta gondoltam oké mehet frissítette is 4.1.2-re .Minden rendben ,közben tesztelgettem , regisztráltam a Samsung oldalán + 2 hónap gari minden oké ,el kellet mennem otthonról gondoltam majd este folytatom.Haza értem be szeretném kapcsolni meg sem nyikkan,próbálok mindent semmi.Szombaton felhívom a boltot el mondom mi a probléma ,megnyugtatnak hívjam őket hétfőn cserélik ha nem oldódik meg addig a problémám.Hétfőn hívom őket kérik juttassam el a készüléket nekik meg nézik mi lehet a gond,jó elküldöm nekik kedden meg is kapják majd értesítenek ha van fejlemény.Ma felhívom őket egy hölgy veszi fel aki közli velem egy kicsit emelt hangon ,hogy frissítéssel tönkre tettem a készüléket ezért elkel küldeni a Samsung Budaörsi szervizébe ,de minimum két hét még lesz belőle velemi.Kérdezem ,hogy tudom tönkre tenni mikor a frissítés végig ment utána is használtan semmi gond nem volt vele,de biztos ez a gond mert nem szabad frissíteni ez benne van a garancia levélbe,de akkor mi a francnak adnak ki frissítést ha mezei halandó nem frissítheti ,ezt csak ők tehetnék meg .Tanácstalan vagyok a tablet kellet volna a munkámhoz erre se pénz se tablet majd valamikor ha a szervizből visszaküldik amiről azt olvastam a neten ,hogy mindenki kerülje el jó messzire , szerintetek mit tudok csinálni és tényleg nem lehet frissíteni? Esetleg keresem a Samsung ügyfél szolgálatot

(#978) koxminator válasza fgo (#977) üzenetére


koxminator
senior tag

Tudom, hogy ez már késő bánat és nem boldogít, de én tuti házhoz hívtam volna a Samu szervízt, lehet, hogy helyben megoldotta volna és nem kellene heteket várni. Ha már van az a k..va házhozjövős szervíz, mert prémium a cucc, akkor miért nem használjátok? Nem értem...
Remélem, azért hamarabb visszakapod, mint két hét..
Az meg a boltot minősíti, ha olyat mond, hogy "nem szabad frissíteni, ez bent van a garancia levélben", hát ekkora ökörséget is rég hallottam már. Én egy fa testápoló + vipera kombóval lehet, elbeszélgetnék velük...
Menjen a 3,14csába az ilyen gyökér bolt. Lehet tudni, melyik volt?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#979) TazLeacher válasza fgo (#977) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

A budaörsi szervizről rosszat nem tudok mondani. Főleg úgy, hogy ha jól tudom mindent ők szervizelnek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#980) fgo válasza koxminator (#978) üzenetére


fgo
tag

Késő bánat sajna de mindig tanul valamit az ember

(#981) fgo válasza TazLeacher (#979) üzenetére


fgo
tag

Csak neten több helyen semmi jót nem mondtak róla,de ne legyen igazam

(#982) Octi válasza koxminator (#978) üzenetére


Octi
aktív tag

én tuti házhoz hívtam volna a Samu szervízt, lehet, hogy helyben megoldotta volna és nem kellene heteket várni.

Már ha nem valami "kitudjahonnanvanszürkeimportos" cucc. És abból, hogy a bolt szerint nem szabad frissíteni, erősen erre gyanakszom :U

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#983) kigyi_23 válasza Octi (#982) üzenetére


kigyi_23
addikt

Na nálam is fejlemény, hogy beregisztráltam és hétfőn érkezik a samsung szervizes ember. Elvileg ugye helyben csinálja ehhez mint számtech bolt és szerviz mindent biztosítok ami kellhet neki, ha esetleg valami nem megy :) Én nem tudom szürke importos vagy nem, mert nem én rendeltem, de a nemzetközi hivatalos gari levél járt hozzá. (mondjuk érdeke, hogy ebben még a telenor helyet pannon szerepel lol :D :D :D) a készülék nem függő csak ugye az egyen gari levél miatt ez is olvasható a hátulján.

Kolléganő garpapírját is bekértem, beregelem azt is, ha már itt a fórumon értesültem erről a +2 hónap és premium támogatásról.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#984) CB válasza TazLeacher (#971) üzenetére


CB
senior tag

Szevasz!

Ha csak otthon használod a táblagéped, nem nagy kaland. Először érdekes lesz az S pen, aztán nem fogod kihúzni.
Ha viszont hozzád nő a táblagép, és viszed magaddal mindenhova (suli, munka, utazás, stb.), akkor kihasználható az S pen funkció.
Én ezt a programot használom, a legjobb a rengeteg notesz program közül, amiket kipróbáltam.

Jó szórakozást az új masinához!

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#985) tomee007007


tomee007007
őstag

Sziasztok!

A napokban lettem én is boldog tulajdonosa egy ilyen gépnek, összességében nagyon meg vagyok vele elégedve.
De lenne egy kérdésem; adtak hozzá egy ilyen alumínium , vastag csipesz szerű fogantyú, meg vagy 8 db fehér és fekete műanyag henger (kb 0.3 mm x 15 mm-es)...azok mire valók?

[ Szerkesztve ]

(#986) Octi válasza tomee007007 (#985) üzenetére


Octi
aktív tag

S-Pen hegy "kiszedő", és tartalék hegyek ;)

[ Szerkesztve ]

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#987) tomee007007 válasza Octi (#986) üzenetére


tomee007007
őstag

Köszönöm!
És a toll hegye kb meddig tart?

(#988) fgo


fgo
tag

Ma felhívtam a Samsung ügyfélszolgálatot ,el mondtam a gondomat ,azt a választ kaptam ha frissítem a terméket nem jár garancia vesztéssel nyugodtan lehet,és ha 72 órán belül elromlik a készülék a cégnek kötelessége újra cserélni ,én mindenképpen ezt kérni fogom nem akarok 3 hétig várni a termékre ha már kifizettem meg ennyire vádaskodóak voltak

(#989) banhammer válasza fgo (#988) üzenetére


banhammer
veterán

Drukkolok neked, hogy sikerüljön.

Szerintem ha nagyon akadékoskodnak akkor ott a boltban hívd fel újra a Samsung-ot és hallgassák meg ők is, hogy mit mondanak.
Ha továbbra is nagyon akadékoskodnak akkor:
- keménykedhetsz egy kicsit a fogyasztóvédelem emlegetésével.
- kérd el a vásárlók könyvét.
- ha nem adják, oda vagy nincs (törvény kötelezi őket erre, hogy tartsanak és jól látható helyen kell ezt kihelyezni) akkor lehet keménykedni a helyi közjegyzővel (aki akár csúnyán kéjrúdra is húzhatja a boltot).

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#990) fgo válasza banhammer (#989) üzenetére


fgo
tag

Remélem ,hogy nem lesz semmi gond ,mivel Samsung garanciával vettem a készüléket nem bolti garival így a Samsung feltételek érvényesülnek ami engedi a frissítést

(#991) banhammer válasza fgo (#990) üzenetére


banhammer
veterán

Hát én szkeptikus vagyok a bolttal kapcsolatban.
Nagy az esélye, hogy kötni fogják az ebet a karóhoz a három nap cseregarancia miatt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#992) fgo válasza banhammer (#991) üzenetére


fgo
tag

Nem tudom mi lesz de holnap hívom őket mert nem akarok több hétig várni

(#993) DaeMonS


DaeMonS
tag

Tudnatok egy jo Tuningolt fullos romot ajanlani amit megint hasznalnek fel evig ?:)

olyan kellene ami gyors, nem tul csicsas, de azert % akksi, power gomb-menu is kiegeszitve stb

koszonom

(#994) koxminator válasza DaeMonS (#993) üzenetére


koxminator
senior tag

Én csak azt tudom ajánlani, amit jelenleg is használok már vagy 3 hónapja: Omega. Nekem 1120 órája (lassan 47 napja) nem volt újraindítva, akkor is csak AdAway frissítés miatt tettem :K

ebből lassan jön az újabb, v3-as verzió (passz, hogy mikor, már készülget egy ideje és most van megint újabb rom kint)

Ez gyári stock alapú, de tartalmaz egyéb finomságokat, optimalizációkat (a power-gomb menü viszont nincs benne) és ráadásul Aroma installeres, tehát felesleges gyári szemetet is ki tudsz szedni vele már telepítéskor

Ezen felül még jók lehetnek, bár én ezek közül még csak a legutolsót próbáltam még Omega előtt: AOKP, AndroidRevolutionHD, CM, illetve van full gyári stock deodexed zipaligned legújabb CMD1-re épülő ROM is. Itt a lista

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#995) koxminator válasza koxminator (#994) üzenetére


koxminator
senior tag

helyesbítek, van benne power-gomb menü (restart-ra rányomsz és feljön, hogy Reboot-Hot Boot-Download-Recovery)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#996) DaeMonS válasza koxminator (#995) üzenetére


DaeMonS
tag

koszonom, nezem, akkor nekiugrok omeganak...

(#997) Darko_addict


Darko_addict
őstag

Sziasztok!

Mit gondoltok a forgalmazói garanciáról?
2 év helyett csak 1, de a legolcsóbb gyártói garisnál átlagban 20 ezerrel olcsóbb az előbbi. :F

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#998) koxminator válasza Darko_addict (#997) üzenetére


koxminator
senior tag

Ha problémát és szenvedést akarsz magadnak, akkor hajrá (garanciális probléma esetén).

Én semmit nem veszek bolti garival, inkább még várok kicsit és hozzáteszek annyit, hogy 2 év gyári Samu garanciával vegyem meg (így tettem az S1-gyel, az S3-mal és ezzel a Note 10.1-gyel is.

Forgalmazói=bolti garancia. Számtalanszor elmondták, leírták, hogy ez nem gyári.
Egy ilyen értékű kütyünél ne legyen már olcsóskodás...
Ráadásul úgy még a Samsung házhozjövő szervízlehetőségét is bukod.
De a Te pénzed, a Te döntésed, Te tudod.

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#999) Darko_addict válasza koxminator (#998) üzenetére


Darko_addict
őstag

120.000,- az csak százhúzszezer. :B (N8010)
Meg kell gondoljam mire (valamilyen tablet mindenképp kell) költöm el és kinek (melyik boltnak) fizetek ennyit.

Köszönöm a véleményezést.

[ Szerkesztve ]

Don't give up your dreams. Keep sleeping.

(#1000) TazLeacher válasza Darko_addict (#999) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Csak amikor majd fél év múlva bezár bolt, és hűlt helye lesz, Te meg nem tudod hol garanciáztatni a gépet, a hivatalos Samu szervizben meg azt mondják, hogy munkadíjjal 48.000 Ft, akkor meg majd hoppá. Nekem az S2-mmel eddig 2x volt baj, mindkét hiba 1 és 2 év között jött ki. (Ahogy persze az előző telefonjaimnál is általában.)

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.