Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) vasgyuszi válasza besko65 (#794) üzenetére


vasgyuszi
csendes tag

Ha már a cikknél tartunk:
"Full HD videófelvevő csak a legelső 10,1 colos Galaxy Tabben volt, azóta az összes hasonszőrű Samsung tablet 720p-re képes csak, és nincs ez másképp most sem"

Ez miért van? Van erre a visszalépésre magyarázat? Vagy arra gondoltak, hogy túl jó az 1080p és a kijelzo úgyis csak 720p-s és esetleg egy késobbi, fullHD Note-ra tartogatják a fullHD felvételt? Vagy esetleg a processzor nem támogatja?

(#802) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Ma megvettem a tablettet, nagyon szuper.
Volt egy olyan promoció is, hogy ha ilyen értékben vásárolok Samsung terméket, akkor kapok egy 150 lejes vásárlási utalványt, igy vettem érte egy Samsung feature phone-t is, ingyén.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#803) banhammer válasza Amalgam (#802) üzenetére


banhammer
veterán

Nálunk Magyarországon (tudod abban a kicsiben ami megmaradt) ha regisztrálod a Samsung cuccod a Samsung magyarországi oldalán akkor kapsz plusz 2 hónap garanciát.

Gondolom ez az akció csak az igazi magyar állampolgárokra vonatkozik.
Akik életvitelszerűen tartózkodnak Magyarországon.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#804) fujifilm1 válasza Amalgam (#802) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia

Nida! Ismerös a note n7000 fórumról. :)
Üdv

[ Szerkesztve ]

(#805) koxminator


koxminator
senior tag

azért jó látni, hogy kezd egy kicsit a fejlesztői támogatás is bővülni, GS3-as frontról bekapcsolódott a romkészítésbe az Omega mellé az Android Revolution HD is

mondjuk ez az Omega Rom brutál jó, az tény :K

banhammer: feltételezem, hogy a Samu országonként tárolja el mondjuk sorozatszám vagy romverzió alapján, hogy milyen készülékeket adott el, és nem pedig nemzeti hovatartozás szerint. Szerintem arra sajnos nem fog jóideig senki sem jó módszert kitalálni..

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#806) Amalgam válasza fujifilm1 (#804) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Szia.
Üdv itt.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#807) Amalgam


Amalgam
aktív tag

A KIES jelezte, hogy van frissités a táblagépre, sok időbe telik a JellyBean-re való frissités?

Milyen frissités utáni újdonságok vannak?

[ Szerkesztve ]

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#808) koxminator válasza Amalgam (#807) üzenetére


koxminator
senior tag

Passzolom, 1x használtam a fostrágya KIES-t szoftverfrissítésre még GS1 megvásárlása után, azóta messze kerülöm. Odin.

Jelly Beanről, meg úgy általában az Androidról egy kis olvasnivaló

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#809) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Feltettem a hivatalos 4.1.2-t. Egész jó.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#810) banhammer válasza Amalgam (#809) üzenetére


banhammer
veterán

Szerintem érezhetően gyorsabb lesz tőle a tablet és mintha az üzemidő is növekedett volna.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#811) joe357 válasza Amalgam (#807) üzenetére


joe357
tag

Helló. Milyen verziód van, wifis vagy 3g-s? Csak mert ha wifis akkor megnézem, hátha tudom frissíteni én is. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#812) banhammer válasza joe357 (#811) üzenetére


banhammer
veterán

N8010-e van.
Gy.k.: WiFi-s.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#813) joe357 válasza banhammer (#812) üzenetére


joe357
tag

Köszi. Vagyis megjött a várvavárt hivatalos frissítés magyarországra is?

(#814) banhammer válasza joe357 (#813) üzenetére


banhammer
veterán

A SamMobile szerint még nem.
Az meg nem nagyon szokott tévedni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#815) joe357


joe357
tag

Kipróbáltam, de nekem nem ajánl fel frissítést. Azt mondja ez a legfrisebb pedig 4.0.4 van. Ilyenkor mi van?

(#816) question man válasza joe357 (#815) üzenetére


question man
tag

Nálam is hasonló a helyzet :((( de a megoldás egyszerű mivel nem magyar forintban fizetett :D és a legtöbb szomszédunknál már elérhető a 4.1.2 persze mi még ki maradunk a jóból :DDD
Én is várom már, főleg, hogy remélhetőleg ki javítja a hullámos vonal húzási gondot illetve, azt hogy néhány helyen lassabban reagál a képernyő az érintésre mint kellene :F

a számítógépek füsttel működnek

(#817) Amalgam válasza joe357 (#811) üzenetére


Amalgam
aktív tag

WiFi-s van, de én erdélyi vagyok, nem tudom, hogy az anyaországban is megjött e, de nálunk már van.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#818) joe357 válasza Amalgam (#817) üzenetére


joe357
tag

Ja így már értem.

(#819) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Áruljátok már el nekem, hogy a fenébe kell beállitani, hogy az S Jegyzetben a mappák ilyen füzet formájúak legyenek?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#820) Ferry


Ferry
csendes tag

Sziasztok!

Az s-pennek cserélhető a vége -illetve ha igen, akkor tudjátok, hogy hol lehet itthon ilyet beszerezni?
Még egy kérdés: 4.2-re frissítés elvileg várható valamikor? A több fiókos használat miatt érdekelne...

(#821) joe357 válasza Ferry (#820) üzenetére


joe357
tag

A dobozban van hozzá gyárilag hat hegy és egy kiszedő gyűrű, már mind elhasználtad vagy neked nem volt benne? Egyébbként gondolom samu servíztől be lehet szerezni.

(#822) banhammer válasza Ferry (#820) üzenetére


banhammer
veterán

Ha a Samsung frissítési sebességét nézzük akkor szerintem bő fél év múlva talán kijön a 4.2 a Note 10.1-re.
Vagy nem.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#823) Ferry válasza joe357 (#821) üzenetére


Ferry
csendes tag

Nekem még nincs Note-om, most akarok venni. Megnéztem egy csonó videót a működéséről de unboxingot, azt nem így nem tudtam, h mi van dobozban. Mi a tapasztalat, gyorsan kopik a fej/hegy? Sokat jegyzetelnék

(#824) Ferry válasza banhammer (#822) üzenetére


Ferry
csendes tag

Hát nem valami bíztató :(

(#825) banhammer válasza Ferry (#824) üzenetére


banhammer
veterán

Ez olyan, mint a előfizetés.
Az új belépőknek kedvezmény, a régieknek szopóroller.

Vedd meg a legújabb készüléket, mert az jobb, szebb és drágább.
A gyártóknak általában az az érdeke, hogy vásárolj és nem az, hogy a régit frissítgeted.

De, mint tudjuk a reményhal meg utoljára.
Maximum rootolod a készüléket és felraksz rá egy összemókolt 4.2-es ROM-ot.
És ha mókolás közben nyírtad ki a készüléket akkor ugrott a garanciád.
Ilyen ez a popszakma...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#826) Ferry válasza banhammer (#825) üzenetére


Ferry
csendes tag

Ez így van sajnos htc-nél tapasztalom. Régen rootolgattam de már nincs hozzá türelmem. A "hivatalos" 18? hónapos frissítéseket meg úgy értelmezi a gyártó, ahogy akarja.

(#827) joe357 válasza Ferry (#823) üzenetére


joe357
tag

A hegye egyáltalán nem kopik, én most ezen írom a szakdogám írásfelismeréssel és nagyon komoly. A macskakaparásom egy borzadály de mindent szépen felismer mégis csak néha téveszt. De őszintén magam se tudnám visszaolvasni csak némi matek után a körmölésem. Tehát a hegyen eddig semmi nyoma kopásnak és még van 5db a gyári csomagban.

(#828) Ferry válasza joe357 (#827) üzenetére


Ferry
csendes tag

Értem, köszi szépen!
Azért kérdeztem, mert az edigitalban kiállított készülék mellé rakott pen csúnyán le volt alázva, nem tudtam kényelmesen írni vele, csak szakaszosan fogott (erősen rá kellett nyomni).

(#829) banhammer válasza Ferry (#828) üzenetére


banhammer
veterán

Az nem jelent semmit, hogy mit mutat egy leharcolt (senki nem vigyáz rá, mert nem az övé) bemutató darab.
Amúgy szerintem a toll hegye enyhén mágneses lehet, mert a képernyő már 1-2 cm távolságból megjeleníti a kurzort ha közelítek fele a toll hegyével.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#830) joe357 válasza banhammer (#829) üzenetére


joe357
tag

Ez a wacom technológia lényege hogy a kijelző egymágneses teret generál maga körül, a tollban pedig tekercs van ami ha ebbe a kijelző terébe kerül eltorzítja azt. Így működik az érzékelése.

(#831) banhammer válasza joe357 (#830) üzenetére


banhammer
veterán

Most már legalább ezt is tudom.
Érdemes ide a péhára feljárni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#832) iminet válasza joe357 (#827) üzenetére


iminet
tag

Milyen programot használsz jegyzetelesre ?

(#833) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Azt hallottam, hogy a screenshot ikont le lehet cserélni valami másra, de sehogy sem tudok rájönni, hogy lehet ezt megoldani. Segitenétek?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#834) joe357 válasza iminet (#832) üzenetére


joe357
tag

Helló. Én a gyárit használom valamint a Quill-t. De kézírás felismeréssel közvetlenül polaris-ba szoktam írni.

(#835) banhammer válasza joe357 (#834) üzenetére


banhammer
veterán

Hm...
Kb. 226 Ftért adják, annyi pénzt megér nekem a program.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#836) Zsüll


Zsüll
tag

Lett egy pixel hibám a 8010-en. Ma vettem észre. Erre van garancia ugye? Járt már hasonlóan valaki?

(#837) freddirty válasza Amalgam (#833) üzenetére


freddirty
senior tag

beállítások/kijelző/gyorsindítás. fixen pár dolog benn vagy egy listában abból választhatsz. szóval nem akármire, de lecserélheted.

fred

(#838) Amalgam válasza freddirty (#837) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszönöm.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#839) Roku válasza Zsüll (#836) üzenetére


Roku
csendes tag

Van rá garancia. Megkérdeztem én is. Még arra is van garancia, hogyha az üveg alá por megy. Ezt a szervízfutártól tudakoltam meg, csak egyenlőre amiatt nem akartam beküldeni, viszont most már elég sok por ment az üveg alá, szóval lehet, hogy odaszólok a fiúknak...

(#840) Zsüll válasza Roku (#839) üzenetére


Zsüll
tag

Köszi a választ. Mire számíthatok? Mivel konkrétan jeleztem, hogy ez a hiba, lehet egyből hoznak kijelzőt és itthon kicserélik? Vagy mindenképp elviszik? Ha kimondottan kérem, esetleg komplett cserére is van esély? Az enyém is hullámosítja a vonalakat középen két helyen és a burkolat az egyik sarok körül iszonyatosan nyekereg, ezért jó lenne a csere. Valamint a napokban elkezdte, hogy lapozásnál egyre többször nagyít is, pedig megfigyeltem és csak egy ujjal csinálom. Ezeket nem írtam le a bejelentésembe. Az probléma lehet? Pótoljam?

(#841) joe357 válasza Zsüll (#840) üzenetére


joe357
tag

Nekem hozott a szervizes kijelzőt alaplapot és mindent így valszeg ott helyben kicserélik neked.

(#842) Roku válasza Zsüll (#840) üzenetére


Roku
csendes tag

Attól függ melyik típusod van igényelhetsz helyszíni javítást. Azt nem tudom, hogy mely hibákat tudják javítani helyszínen, de minden problémát írj le a hibajelentésbe, hogy tudjanak mindenről, mert amiről nem tudnak, azt nem is fogják tudni kijavítani. Nem tudom, hogy minek kell történnie, hogy csere legyen a vége ezt megmondja a szerviztechnikus. Az én LTE-s készülékemhez egyenlőre nem jár helyszíni javítás, de tudtommal a 8010-esekhez van. Az oldalon írja, hogy mit lehet hozzá igényelni.

(#843) szabessz


szabessz
tag

Note 10-nél 1 pixel hiba esetén is van rá garancia,cserélik a kijelzőt?

[ Szerkesztve ]

(#844) banhammer válasza szabessz (#843) üzenetére


banhammer
veterán

Vannak ilyen pixel masszírozós programok a Google Play-en, próbálkozz egy olyannak.

A lényegük az, hogy:
- leszeded a programot.
- felrakod.
- elindítod.
- és a hibás pixelt elkezded masszírozni az ujjaddal.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#845) szabessz válasza banhammer (#844) üzenetére


szabessz
tag

Köszi infót,de nem hinném amúgy ez működik.
Nincs még ilyen tabom,én is tervezek ilyet venni
Csak általánosságba kérdem Samsung Note esetébe hogy áll pixel hibához.

[ Szerkesztve ]

(#846) Zsüll


Zsüll
tag

Ma ki is jött egy Telenoros vállalkozó és itthon kicserélte a kijelzőt. Az S jegyzetben a vonal hiba megmaradt, de a ház recsegése elmúlt :DD Biztos jobban meghúzta a csavarokat :C

(#847) banhammer válasza szabessz (#845) üzenetére


banhammer
veterán

Nehogy elhidd, hogy van ilyen program.
Poén volt.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#848) norbert0


norbert0
csendes tag

Sziasztok!
Olyan applikációt tudtok ajánlani a készülékhez, amelyik lehetőséget ad arra, hogy pdf ill. ppt formátumú fileokra kézírással jegyzeteljek rá?
Köszönöm szépen:)

(#849) CB válasza norbert0 (#848) üzenetére


CB
senior tag

PDF fájlokra ebben a programban biztosan jegyzetelhetsz.
Ez egy pdf olvasó, aminek a felső részén van egy sáv, ahol tollat, kijelölő funkciókat, stb. tudsz használni a tollal.
Thinkpad tableten tökéletesen működik.

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#850) Ateess


Ateess
tag

Sziasztok!

Anyaghasználat tényleg ennyire silány, mint ami a tesztben le van írva, illetve valaki tudna véleményt mondani, hogy mennyire éri meg ezt venni, egy ASUS Memo Pad Smarttal szemben???

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.