Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3101) zsoltoid válasza mrbikerider (#3100) üzenetére


zsoltoid
csendes tag

Kösz a választ

Engem inkább az érdekel,hogy manapság milyen gyors.akadozik e,vagy szokott e fagyni,stb.

miskolci vagyok inkább személyesen veszek bárbit,de kösz

(#3102) mrbikerider válasza zsoltoid (#3101) üzenetére


mrbikerider
tag

hát nekem szokott gyári 4.4-el, visszahergeltem a 4.1-et de az meg valamiért nagyon ette az akkumlátort

DrSebi

(#3103) tomee007007 válasza zsoltoid (#3101) üzenetére


tomee007007
őstag

Annyit már tényleg nem ér, maximum ha patika állapot.
Maga a hardver szerintem még ma is jobban használható mintha újonnan vennél egy 60-70 ezres Asus stb tabletet (ezt tapasztalatból mondom). Az S pen meg ugye nincs is másban :)

(#3104) FrezeR


FrezeR
senior tag

Úgy 3 hónapja frissítettem a gépet 4.4.2-re, és azóta elég sokszor laggol nehezen zár be, illetve nyit meg alkalmazásokat sokat gondolkodik. Pedig nem raktam fel sok mindent rá. A korábbi android verzión nem tűnt ennyire lustának. Tapasztal más is ilyet, vagy nálam van valami gond vele? Nem root-olt minden gyári rajta.

(#3105) Ablakos válasza FrezeR (#3104) üzenetére


Ablakos
őstag

Akkor itt az idő búcsut mondani a gyári firmware-nek. Root, TWRP, Revolution 4.4.2 és mindjárt működni fog a tablet. ( Csodát nem kell várni, de gördülékenyebb lesz.)

[ Szerkesztve ]

(#3106) FrezeR válasza Ablakos (#3105) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ha gördülékenyebb lesz akkor én is elégedett leszek.

(#3107) mkRoland


mkRoland
senior tag

Sziasztok. Kb. 1 hónapja (lehet, hogy több is) csatlakoztam én is az első generációs Note 10.1-et használók táborához, egy tökéletes állapotú flip-tokos Wifi-only készülékkel. Nagyon meg vagyok elégedve vele.
Most csak azért írok, hogy be tudjam tenni fórum figyelésre a topicot.

[ Szerkesztve ]

(#3108) tomee007007 válasza mkRoland (#3107) üzenetére


tomee007007
őstag

Szia!

Gratula, üdv a klubban :C
Mennyiért sikerült megkaparintani? :)

(#3109) csiry007


csiry007
csendes tag

Ki tud jó Samu szervizet? A bekapcsoló gombom (remélem csak az) beadta a kulcsot...

(#3110) Ablakos válasza FrezeR (#3106) üzenetére


Ablakos
őstag

A Revolution (amit írtam) nem jó a 8020 tabletre. Az XDA fórumon van 8020-ra is biztos jó rom. Próbálgatni kell, hogy melyik jön be.

A forumosok közül N8020 -as tulaj javasolhatna egy bevállt Samsung keretrendszeres ROM-ot !

Célszerű a gyári ROMot készenlétben tartani, mert ha valami nem sikerül, akkor ODIN-nal pofon egyszerűen vissza lehet tenni.

1. Először
Ezt csak egyszer kell nagyon pontosan végigjátszani.

Ha sikerül a recovery felrakása, akkor lehet különféle ROM-okkal próbálkozni. Ha valmelyik nem tetszik, akkor jöhet a másik.

Csodákat nem kell várni ezektől sem, de jó néhány felesleges appot kigyomlált a fejlesztő, ami csak lassítaná a tabot.

Ha nem ragaszkodsz a Samsung eredeti S-pen alkalmazásokhoz, akkor lehet próbálkozni a CyanogenMod -dal. (Nekem nem jött be egyik sem :N )

(#3111) FrezeR válasza Ablakos (#3110) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszi akkor ezt megcsinálom :)

Igazából amíg nem frissítettem 4.4.2-re tökéletesen ment minden, de azóta kész katasztrófa az egész. Nem sok app van fent és még is annyira be van lassulva (tudom más is okozhatja ezt). De alig volt meg a frissítés utána már el is kezdődött ez a belassulás. Pl. rányomok valamire és csak másodpercek elteltével aktivizálja magát, vagy nyomok egy visszalépést/bezárást gondolkodik 10-15 mp-ig majd hatodjára sikerül kilépni az adott programból. Kapok sok hibaüzenetet, hogy ez az app bezáródott egy hiba miatt. Amit mondjuk nem is használtam éppen, csak fut a háttérben. Szóval elég idegesítő az egész.

Így hát várok tippeket valami jó rommal kapcsoltban :)

(#3112) Ablakos válasza FrezeR (#3111) üzenetére


Ablakos
őstag

Nekem most ez van, csak a LTE verziós. Tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#3113) FrezeR válasza Ablakos (#3112) üzenetére


FrezeR
senior tag

nekem is LTE kellene ebből akkor :)

(#3114) envagyok


envagyok
veterán

GT-N8000 a következő problémával került hozzám:
Tab kikapcsolhatatlan aköv üzenettel: (kikapcsoláskor is mindig újraindul)
Firmware ugrade encountered an issue
please select recovery mode in kies & try again

Még olyan képet tudok hangerőgombbal plusz kikapcs gombbal előhozni, hogy

Warning
A custom os can cause critical problems in phone...
volume up:continue
Volume down: cancel (restart)

cancel gombnál:
odin mode-bva kapcsol
pn: GT-N8000
current binary : samsung official
system status: custom
ap swrev: A2

Ilyenkor próbálomodinnal flashelni, de
write error:
Re-partition operation failed.
hibaüzenettel leáll.

Szerintetek mi a gond, hogyan lehetne megoldani?
Beollóztam a pit file-t is, és újraparticionálást, teljes nand törlést, de nem segített.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#3115) #13797376


#13797376
törölt tag

Sziasztok!
Tudna valaki segíteni, hogyan tudok Odinnal gyári firmware-t visszaállítani egy GT-N8020 10.1-es Notebookra, úgy hogy utána hajlandó legyen bekapcsolni? Rootolva volt, és odinnal elkezdetem visszatölteni rá a gyári firmware-t ami le is futott, de utána bent ragadt Downloading módban. Megnéztem hogy erre mi az orvosság, és azt találtam, hogy pont azt kell csináli amit csináltam, de ha megpróbálom újra odinnal visszatölteni rá a gyári firmwaret, akkor nem fut le a folyamat. Itt akad meg:

<ID:0/005> Added!!
<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> N8020XXUDOL1_N8020TMHDNJ1_N8020XXUDNJ1_HOME.tar.md5 is valid.
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/005> Odin v.3 engine (ID:5)..
<ID:0/005> File analysis..
<ID:0/005> SetupConnection..
<ID:0/005> Initialzation..
<ID:0/005> Get PIT for mapping..
<ID:0/005> Firmware update start..
<ID:0/005> sboot.bin
<ID:0/005> NAND Write Start!!
<ID:0/005>
<ID:0/005> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)
<ID:0/005> Removed!!

Előre is köszi a válaszokat, nagyon fontos volna hogy valaki segítsen !!!

(#3116) FrezeR


FrezeR
senior tag

Sziasztok

Tegnap este gondolt egyet a készülékem és újraindult magától. Furcsa volt de ezzel még nem is lett volna akkora baj, viszont azóta nem tudom elindítani a rendszert, ugyanis a Samsung feliratnál áll és nem csinál semmit. Lemerülésig ezt műveli aztán kezdi előröl. Mit tehetek most? :U

(#3117) Geri89 válasza FrezeR (#3116) üzenetére


Geri89
aktív tag

Megpróbálhatod a szoftvert Odinal újrahúzni, de sajnos mostanában több note 10.1-et is láttam, ami hasonló módon halálozott el, szóval sok jóval nem biztatlak... :U

(#3118) FrezeR válasza Geri89 (#3117) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ez nem hangzik túl jól...de mitől van ez? Az akku haldoklik vagy más lehet az oka?

(#3119) FrezeR válasza Geri89 (#3117) üzenetére


FrezeR
senior tag

Van valahol leírás, hogyan kell odinnal megcsinálni az újrahúzást? Nem volt még erre szükségem így nem nagyon tudom. Amúgy 8020-am van.

(#3120) Ablakos válasza FrezeR (#3119) üzenetére


Ablakos
őstag

Letöltöd a legfrissebb Odint-t. Telepíted pc-re. Letöltöd a tabihoz való samsungos (pl. 4.4.2-es) firmet. ( nem is triviális ezt megtalálni ingyenes linken :O ). Usb-n csatlakoztatod a pc-hez a tabot. Tabon egyszerre bekapcs+hang le. Odin mód elindul, utána hang fel. A pc-n az odinban kiválasztod a letöltött firmet (BL button), utána start.
Esetleg vedd ki a külső sd kártyát a telepítés idejére. Lehetséges szektor hiba valamelyik sd-n és attól megborulhat minden.

[ Szerkesztve ]

(#3121) Geri89 válasza Ablakos (#3120) üzenetére


Geri89
aktív tag

Itt már mindent leírtak :) EZEN az oldalon ha regisztrálsz, akkor könnyen meg tudod találni a tiédhez való szoftvert.

(#3122) Ablakos válasza Geri89 (#3121) üzenetére


Ablakos
őstag

Most már késő, nem tudom visszavonni a kommentet.

(#3123) FrezeR


FrezeR
senior tag

Ablakos, Geri89

Köszönöm szépen a válaszaitokat. Neki is állok amint lehet.

Nem tudom, hogy mi lesz vele ezután, de ha ez már a vég jele, akkor tudok bármit is tenni a készülékkel?

[ Szerkesztve ]

(#3124) Ablakos válasza FrezeR (#3123) üzenetére


Ablakos
őstag

Szervíz. (igaz ezt is biztosan írták már :U ) Ha ésszerű összegért javítanak.

(#3125) FrezeR válasza Ablakos (#3124) üzenetére


FrezeR
senior tag

Majd meglátom hogyan viselkedik ha újra sikerül beüzemelni. :U

(#3126) FrezeR


FrezeR
senior tag

Na nekiálltam az odinos telepítésnek, de valami nincs rendben.

Ezt írja ki:

<OSM> Enter CS for MD5..
<OSM> Check MD5.. Do not unplug the cable..
<OSM> Please wait..
<OSM> Checking MD5 finished Sucessfully..
<OSM> Leave CS..
<ID:0/006> Added!!
<ID:0/006> Odin engine v(ID:3.1203)..
<ID:0/006> File analysis..
<ID:0/006> SetupConnection..
<ID:0/006> Initialzation..
<ID:0/006> Get PIT for mapping..
<ID:0/006> Firmware update start..
<ID:0/006> SingleDownload.
<ID:0/006> sboot.bin
<ID:0/006> FAIL!
<ID:0/006>
<ID:0/006> Complete(Write) operation failed.
<OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1)

Mi lehet a probléma?

(#3127) FrezeR válasza FrezeR (#3126) üzenetére


FrezeR
senior tag

Sajnos azóta sem sikerült elérnem semmilyen eredményt, mindig valamilyen hibát ír ki az odin...valakinek ötlet?

(#3128) laca71 válasza FrezeR (#3127) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia
Nekem is ujraindulásokkal tarkitott üzemmód volt, illetve nehezen bootolt..
Kicseréltem az akkumulátor, és azóta NÁLAM minden rendben..
Ez nem biztos hogy nálad is segitene...

(#3129) FrezeR válasza laca71 (#3128) üzenetére


FrezeR
senior tag

Szia

Nem tudom, mert nekem a Samsung feliratnál áll és csak áll, majd semmi nem történik, aztán lemerül vagy kikapcsol közben és melegszik is eléggé. Nem tudom, hogy az ODIN-os újratelepítés sikertelenségének mennyi köze lehet az akkumulátorhoz.

(#3130) laca71 válasza FrezeR (#3129) üzenetére


laca71
aktív tag

Milyen oprendszeren van a számítógép ?
Vírusírtó aktív ?
Driverek ?
TWRP- t feltenni és főzött rommal megpróbálni ?

(#3131) FrezeR válasza laca71 (#3130) üzenetére


FrezeR
senior tag

Win7 van a gépen, vírusirtó van, de kikapcsoltam a művelet alatt.
Driverek a legfrissebbeket tettem fel, főzött rommal még nem próbáltam meg.
Igazából nem foglalkoztam ezzel eddig szóval kb nem tudom, hogy mit és hogy kellene.
Gyári romot próbáltam felrakni a korábbi javaslatok alapján, de akkor írta ki a hibát amit tegnap bemásoltam.

(#3132) laca71 válasza FrezeR (#3131) üzenetére


laca71
aktív tag

Szerintem, mivel nincs veszteni valód akkor szerintem próbáld meg a TWRP-t..
Nekem most egy Lineage OS van fent , és rendesen használható a készülék, amire nekem kell...

(#3133) FrezeR válasza laca71 (#3132) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ha nem nagy kérés leírnád hol érem el a hozzá való dolgokat? Milyen verziószámú Odinnal raktad fel és mit stb.

(#3134) laca71 válasza FrezeR (#3133) üzenetére


laca71
aktív tag

Az XDA-n keresgéltem...
Helyileg hol vagy ?

(#3135) FrezeR válasza laca71 (#3134) üzenetére


FrezeR
senior tag

Bocsi, úgy értettem linket tudsz hozzá adni? :)

(#3136) laca71 válasza FrezeR (#3135) üzenetére


laca71
aktív tag

https://forum.xda-developers.com/devdb/project/dl/?id=15861

https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/development/rom-nougat-t3505239

[ Szerkesztve ]

(#3137) Ablakos válasza laca71 (#3136) üzenetére


Ablakos
őstag

Csak elég elovasni a FAQ-ot :(

(#3138) FrezeR válasza laca71 (#3136) üzenetére


FrezeR
senior tag

Köszönöm

(#3139) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Sziasztok. Nekem is van egy ilyen tabletem, még a gyári 4.1-el. Kérdésem az lenne, hogy a gyári 4.4 gyorsít e rajta valamennyit? Mert már elég sok program minimum 4.4es droidot kér, de eddig lusta voltam frissíteni. Vagy akkor már inkább valami custom 7es Droid?

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3140) Ablakos válasza icemad (#3139) üzenetére


Ablakos
őstag

Én akármelyik 4.4 feletti custom romot próbáltam, egyik sem vált be. Nálam az egyetlen custom a Revolution HD 21.0. működik. Természetesen a samsung keretrendszer is benne van.

(#3141) icemad válasza Ablakos (#3140) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Köszönöm. Xda-n meg is találtam. Egy dolog nem egyértelmű. Előtte a gyári Samsung programmal fel kell e rakni a gyári 4.4-et vagy mehet direkt a 4.1-re? Az enyém sima wifis verzió.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3142) Ablakos válasza icemad (#3141) üzenetére


Ablakos
őstag

Lényegtelen mi volt előtte telepítve. Ez komplett rendszert tesz fel. (kernelt is) Csak egy megfelelő recovery kell és mehet az install.

(#3143) icemad válasza Ablakos (#3142) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Rendben. Köszönöm a segítséget.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#3144) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
Nem tudom mennyire volt érdemes megvennem egy Note 10.1 n8000 as tabletet 18000 ért, de note 4 et használok és megtetszett hogy itt is van ceruza. Word- pdf dokumentumokat nyitnák meg vele ezenkívül filmezni és böngészni használnám, játszani nem szoktam. :F
Tudtok valami jó kis stabil mindentudó romot ajánlani hozzá?
Köszönöm!

u.i. remélem feltudom éleszteni egy-két mondat erejéig a fórumot :)

(#3145) haligali72


haligali72
aktív tag

Bocsánat a dupláért, lemaradt hogy majd csak 2 hét múlva érkezik meg.

(#3146) Ablakos válasza haligali72 (#3144) üzenetére


Ablakos
őstag

Revolution HD 21.0 szerintem a legjobb 4.4 -es. Stock kernel (esetleg Boeffla), samu framework.

(#3147) haligali72


haligali72
aktív tag

Ez tudja mindazt a ficsőrt amit a 10.1 2014 es model tud?

(#3148) Ablakos válasza haligali72 (#3147) üzenetére


Ablakos
őstag

Fogalmam sincs mit tud a 2014-es. A Revo.21. a gyári 4.4 -esre épül. Csak kicsit gatyába rázva. (kigyomlálva a
felesleges appokat.) Nem táltosodik meg a tab, de szerintem az említett feladatra használható. (kb 6 éves technika)

(#3149) haligali72


haligali72
aktív tag

Mielőtt belevágok a revo rom telepítésébe, le szeretném tölteni a megfelelő a gyári romot is hogy kéznél legyen ha kell netalán. A kérdésem az lenne hogy amint látom a német rom 2017 májusi a magyar pedig 2015 - ös rom. Melyiket töltsem le? Az újabbat tölteném le, ha nem gond hogy más a csc kód. Sim et nem hiszem hogy teszek bele

(#3150) haligali72 válasza Ablakos (#3148) üzenetére


haligali72
aktív tag

A segítségedre lenne szükségem:
Próbáltam feltenni a következő romokat:

1. TAB.S.SENSATION.V10.N801X rom- twrp ben volt wipe data, cash stb, sőt még format is mégsem jutottam tovább a samsung note 10.1 feliraton, pedig vártam legalább fél órát. többször is próbáltam

2. Android_Revolution_HD-Note_10.1_21.0- itt nem találtam külön n8010 es romot, hát megpróbáltam ezt feltenni twrp ből de eljutottam addig amíg ki kelett választani a google programok közül melyiket akarom, ezután pedeig már nem tudtam továbbjutni, többszöri próba után sem.

Most visszaraktam egy gyárit (N8010XXUDNE4_N8010OXADNE4_DBT), viszont jobban szeretném az említett romok közül valamelyiket.

Tudsz esetleg az említett romokból olyan verziót amit odin alól fel lehet rakni?(linket)

Köszönöm!

(#3151) Ablakos válasza haligali72 (#3150) üzenetére


Ablakos
őstag

Emlékszem én is elég sokat szívtam a recovery-vel. Csak a Revolution-ról tudok biztosat mondani. Szerintem próbáld meg a CWM-et feltenni. (Nekem 6.0.4.4 van, de lehet újabb is). Azzal szerintem fel kell menjen a custom rom. Cust.Rom telepítés előtt ajánlott a teljes format. (Természetesen az external sd kártyát nem kell :) Gondolom arról telepítesz)
Valóban nincs külön 8010-es, de van compatibility pack kiegészítés. Bár ezt nem ismerem, nekem 8000-es van.

Custom rom szerintem nincs odinról telepíthető formában.

[ Szerkesztve ]

(#3152) haligali72 válasza Ablakos (#3151) üzenetére


haligali72
aktív tag

Köszönöm, megpróbálom majd a CWM-et feltenni.
Ha formázom, akkor persze nem kellenek külön a wipeok, vagy?
Hol találom a compatibility pack kiegészítéseket?

(#3153) Ablakos válasza haligali72 (#3152) üzenetére


Ablakos
őstag

A format az mindent töröl. (A wipe (úgy gondolom :F ) valamelyik partíciót gyalulja, amelyik után egy alap indulás lesz. De ez custom rom telepítéshez nem jó.)
Itt van a leírás, miért is van ez a kiegészítő csomag.

What does this Pack?

1) Change your device name to N8010 or N8013 (depends on what you select in AROMA)
2) Remove unnecessary files related to telephony and sms
3) Removing some lcon's from SystemUI (modified SystemUI.apk)
4) Disable telephone and sms services with modified framework-res.apk
5) added new Reboot Menu] from N8010 /N8013 without Dataplan Option and 4-Way Reboot Option
6) added Stock Kernel for N8010 (from CMD2) and N8013 (from CMD3)

It can be flashed over any ROM based on GT-N8000 XXCML2 firmware.

Ide mutat a linkje.

[ Szerkesztve ]

(#3154) laca71


laca71
aktív tag

Sziasztok
Ezt tettem fel most...
https://forum.xda-developers.com/galaxy-note-10-1/development/unofficial-resurrection-remix-5-8-5-t3711251
Nekem nagyon bejön, gyors és testreszabható..

(#3155) Ablakos válasza laca71 (#3154) üzenetére


Ablakos
őstag

Csak N8013-ra van. Sajnos.

(#3156) laca71 válasza Ablakos (#3155) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia
Én 8000-es tabra tettem.
Laci

(#3157) haligali72 válasza laca71 (#3156) üzenetére


haligali72
aktív tag

toll funkciók itt nincsenek?

(#3158) Ablakos válasza laca71 (#3156) üzenetére


Ablakos
őstag

Azt olvastam, hogy TWRP-vel kell telepíteni. Neked megy az LT része is? Nekem az nagyon fontos.

(#3159) laca71 válasza Ablakos (#3158) üzenetére


laca71
aktív tag

Én csak wifin használom...

(#3160) haligali72 válasza Ablakos (#3153) üzenetére


haligali72
aktív tag

Az általad linkelt kiegészítő egy 4.1 alapú régi Android_Revolution_HD-Note_10.1 romnak szól. Bootlop lett a vége. Tudnál esetleg linket ami n8010 nek szól?

(#3161) Ablakos válasza haligali72 (#3160) üzenetére


Ablakos
őstag

Bocs, én is csak a XDA forumról lestem le. (Nekem 8000-es van, nem tudom hol lehet 4.4 re való) Egyébként a revolution magában nem jó?

(#3162) haligali72 válasza Ablakos (#3161) üzenetére


haligali72
aktív tag

elindult de nem mertem így használni mert az össz simhez tartózó program, ikon, mobilnet stb rajta volt

(#3163) haligali72 válasza haligali72 (#3162) üzenetére


haligali72
aktív tag

Visszaraktam a Revo t és használom, tényleg gyors, csak nem szinkronizál a Samsung accountom... Nem tudok mit kezdeni vele, a samsung appok így nem frissülnek

(#3164) hevizms


hevizms
addikt

Sziasztok.

Segitséget szeretnék kérni. :R

N8020-hoz hol találok letölthető romot(Odin-os)?
Már végignyálaztam a netet,de vagy iszonyat lassú letöltéssel lehetne leszedni vagy fizetős.
Nincs sehol ingyenes normális sebességel letölthető rom vagy csak én volnék ilyen balfék hogy nem találok?
Ha valaki megszánna egy linkkel,nagyon megköszönném.Jöhet privát is ha nem publikus.
Köszönöm előre is :R

Illetve érdekelne más lehetőség is újrahúzáshoz,mert jelenleg a Samsung logónál nem jut tovább a tab.
A donwnload állapot bejön.Nem tudom TWRP így tehető e rá és aztán valami működő rom?
Erre a megoldásra is hajlandó lennék ha ez egyszerűbb akár letölteni a dolgokat hozzá,akár a flashelés

[ Szerkesztve ]

(#3165) haligali72 válasza hevizms (#3164) üzenetére


haligali72
aktív tag

Android_Revolution_HD-Note_10.1_21.0

Ezt tedd fel, de cwm- el! Egész használható lesz tőle a tablet. 8010 re tettem fel, csak utána kipucoltam a sim-es dolgokat, amihez az xda án találtam segítséget.

(#3166) Sniper888 válasza hevizms (#3164) üzenetére


Sniper888
csendes tag

Helló nekem is van egy ilyen, ez is samsung logonál áll, próbáld meg download módban, de az is lehet hogy nem javítható, nekem download módban megáll hibával és nem rakja fel a romot, állítólag javíthatatlan.. Emmcvel van valami azt mondták, de a tied hátha jó lessz...

GIGABYTE Z490 VISION G, Intel i7-10700KF, 32Gb Ram, RX580 8GB , Corsair HX850i Platinum, CoolerMaster RC 690

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.