Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) Amalgam válasza besko65 (#349) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Annál jobb.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#352) zol-tán? válasza Tetrion (#350) üzenetére


zol-tán?
csendes tag

köszi :)

(#353) Mezy válasza Amalgam (#340) üzenetére


Mezy
csendes tag

Én is most vettem nem rég egy ilyen kütyüt 10 óra kemény intenzív (zene, video, net, stb) használat után írta ki, h most már azért jó lenne feltenni tölteni!

[ Szerkesztve ]

N8000 4.1.2

(#354) Mezy


Mezy
csendes tag

Sziasztok

Nem minden videót játszik le a neten miért? (Youtube videók mennek)
Pl:képtelenség.hu beillesztet videókat nem. De a youtube-ról beillesztett az megy.
Milyen kiegészítő hiányozhat ??

N8000 4.1.2

(#355) Dikri


Dikri
tag

Szevasztok!

Holnap mennék vásárolni fóliát a képernyőre illetve valami tartót. Olyan kérdésem lenne, hogy láttam vannak billentyűzettel kombinált tartók, létezik magyar billentyüs is, vagy felejtős? Mert angol billentyüst tök felesleges venni szerintem. Illetve a gyári tartón kivűl tudtok javasolni valami alternatívát?

Köszönöm!

(#356) joe357


joe357
tag

Helló.

Volna egy kérdésem ami nagyban segítene dönteni. Valóban lehet különböző programokat kis ablakban egymás mellé tenni és úgy használni őket? pl. egy böngésző mellett egy polaris office ablak. Vacilálok a note és a 10.1 tab 2 közt.
Ha lehetett volna ma kapni valahol a note-ot tuti megveszem de így marad a filozófálgatás hogy biztos kell nekem. Az exinos meg a 2 giga ram nagyon vonz. Ha lenne több abakos leetőség mint a windowsban akkor már venném is. Banyek sehol nincs pesten. Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

(#357) ibenny válasza joe357 (#356) üzenetére


ibenny
senior tag

Sztem ne gondolkodj, Note 10.1 legyen a kiszemelt. És az Edigital-ban kapható (a Móriczon).

(#358) joe357 válasza ibenny (#357) üzenetére


joe357
tag

Na ez király. De a lényeg,hogy akkor tudja a több ablakos használatot?

(#359) ibenny válasza joe357 (#358) üzenetére


ibenny
senior tag

Tudja. :)

(#360) Mezy válasza Mezy (#354) üzenetére


Mezy
csendes tag

SziasztokNem minden videót játszik le a neten miért? (Youtube videók mennek)Pl:képtelenség.hu beillesztet videókat nem. De a youtube-ról beillesztett az megy.Milyen kiegészítő hiányozhat ??

Valaki tudna segíteni nekem??? Mert mindjárt kivágom!!! :-[

[ Szerkesztve ]

N8000 4.1.2

(#361) ibenny válasza Mezy (#360) üzenetére


ibenny
senior tag

Ezt már kérdezted egyszer, és ha valaki tudná a választ, nyilván megkaptad volna.

(#362) Mezy válasza DaviD202 (#237) üzenetére


Mezy
csendes tag

Köszönet érte, már kezdtem feladni a reményt. Ezt keresem napok óta, 1000 köszönet érte. :D

Flash Player

[ Szerkesztve ]

N8000 4.1.2

(#363) DaviD202 válasza Mezy (#362) üzenetére


DaviD202
aktív tag

nincs mit, egyébként merre kerested napokig? :D mert google első találat :))

[ Szerkesztve ]

(#364) Mezy válasza DaviD202 (#363) üzenetére


Mezy
csendes tag

Fától nem láttam az erdőt. :W

N8000 4.1.2

(#365) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Szerintetek, ha amúgy is csak otthon használnám a Note-ot, úgy érdemes e rá fóliát tenni?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#366) zol-tán? válasza Amalgam (#365) üzenetére


zol-tán?
csendes tag

Ha abba belegondolsz, hogy a képernyőt tapicskolod, és majd törölgetni kell, legalább nem a kijelző lesz karcos. Bár az is igaz, hogy elvileg gorilla glass van rajta... Mindegy, én nem kockáztatok, inkább veszek majd rá valami fóliát....

[ Szerkesztve ]

(#367) Tetrion válasza Amalgam (#365) üzenetére


Tetrion
csendes tag

Szerintem ezt a te felhasználói szokásaid határozzák meg.
Én azt a készüléket szeretem tapogatni és nézni, amit megvettem és nem fóliát, gumibugyit, zacskót stb.
Több éve használok érintőképernyős telefonokat és tabletet, sose volt fóliám és sose volt belőle problémám.
Másnak viszont lehet olyan a használati gyakorlata vagy a körülményei, hogy indokolt valami védelem.

"A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot." — A. Einstein

(#368) DaeMonS válasza Mezy (#360) üzenetére


DaeMonS
tag

valoszinuleg a beagyazot videokra gondolsz,amik erosen scripteltek,es bongeszo tamogatason mulnak...
probalj mas bongeszot, vagy es nativ youtube-al nezd oket....ez nem tablet sajatossag, neha asztali valtozatoknal is elofordul...

en legalabbis ilyen iranyban indulnek utnak..
--
upd: kozben lattam megkaptad a valaszt,de ettol fuggetlenul nekem van olyan oldal amin nem indul el a lejatszas...szoval a bongeszon is mulik.

[ Szerkesztve ]

(#369) ytep8


ytep8
csendes tag

sziasztok,
már egy hónapja birtoklok egy ilyen kütyüt (wifi only) és úgy érzem ennyi elég volt hogy most írhassak :), akku használat: én sose mértem de naponta azért rá kell dugni ;) (sokan is használom!) kopásról nem tudok beszélni én egyből vettem rá egy coverbook-ot,ami szerintem nagyon hasznos, bármilyen tabletről is legyen szó. anyaghasználat teljesen megfelel sőt nem is értem a sok kritikát..., maga az android jól szolgál, szinte hihetetlen, nálam nagyon ritkán mégis megáll gondolkodni, később ezt ki is fejtem mikor (néha nemárt újraindítani), első állomás, snote: egyetemen egy két "kevésbé" jegyzetelős előadáson tökéletes jegyzet készíthető (néha a csuklóval belezoomolgatok de szerencsére ez a legnagyobb gondom!), a szövegfelismerő viszont szerintem csak parasztvakítás... ha folyamatosan írsz akkor a második mondatnál kihal (én csúnyán írok lehet ez a gond), infra: albérletben lakó egyetemista révén a tv irányítását csak otthon próbálgattam, de mivel nem is nagyon érdekelt sok időt nem szántam rá, nem is volt sok sikerélmény, véleményem szerint a upc/t-home távirányító-val egyszerűbb (én ehhez lusta voltam hogy korrekten kipróbáljam) a tv kezelése, filmezés: sokszor kényelmesebb mint egy laptop (nekem egy 15" laptopom van), főleg ágyban, vonaton, buszon, sőt ha valakinek van hdmi átalakítója akkor tv-re rákötve is egyszerűbb a filmezés. kijelző: erre a 10"-ra bőven elég a felbontás, nem is értem hogy ekkora kijelzőre hol éri meg azt a többletet hogy jobb kijelzőt kapjon az ember, böngészés szempontjából talán még veri is a laptopomat, látszik hogy erre optimalizált a samsung :P és végül a legnagyobb előnyéről beszélnél, a "párhuzamos ablakozásról" szerintem ez a legnagyobb előnye a többi konkurensével szemben, hihetetlen jó érzés egyszerre nézni az előadásjegyzetet, közbe a fontos dolgokat kiírni, és mellé ha kell egy számológép előhívása sem okoz gondot :) (ilyenkor látszik hogy néha kell az újraindítás), és amiért ezt vettem: 130 volt dec elején és ha az ár is számít az ipad 4-vel szembe méltó ellenfélnek érzem (azért szerintem az ios jobban van optimalizálva a hw-re mint az android, de ez érthető is... :) ) lényeg, ha valakinek belefér néha egy-egy hiba és nem akar sokat költeni ez egy tökéletes választás!

ui: egy hónapos használat után írtam, és ez csak egy személyes tapasztalat az én igényeimnek megfeleltetve, én sokat hezitáltam ez meg egy asus tf300t között, és nem bántam meg (nekem a 3G fölösleges, ugyanis ha nagy ritkán szükségem is van rá telefonról könnyen meg tudom osztani azt)

(#370) freddirty válasza ytep8 (#369) üzenetére


freddirty
senior tag

köszönjük az jó kis összefoglalót!!

fred

(#371) joe357


joe357
tag

Helló mindenki.

Nos beléptem a klubba, tegnap hirtelen felindulásból elkövetett tablet vásárlás lett. Edigitál felhív. du 4-kor félrerakat és uzsgyi be pestre, ilyen sort még nem látam üzletben. De a lényeg hogy megvan és nagyon tetszik. Ez a fehér nagyon vadító. Első benyomások nagyon kellemesek, gyors szép és samsung mi kell más.

(#372) Mezy


Mezy
csendes tag

Sziasztok

Van egy kis problémám, Usb-n keresztül nem akar csatlakozni a pc-vel (win xp) le töltöttem Kies progit azzal sem csatlakozik, valaki valami megoldás? Nem kapcsoltam be valamit vagy valami progi hiányzik a note-rol?

N8000 4.1.2

(#373) joe357 válasza Mezy (#372) üzenetére


joe357
tag

Helló

Nem kell semmilyen progi, nekem még a kies sincs fent. Annyi hogy amikor rádugod akkor feljön az értesítési sávon hogy hogyan szerertnél csatlakozni ott válaszd a médiaeszköz opciót, az jobb mint a fényképezőgépes. A meghajtóid közt azonnal megjelenik hogy n80xx és tallózhatod is mint egy pendrive-ot. Ha nem megy írj

(#374) Mezy


Mezy
csendes tag

Hali nem megy sehogy!

2 gépen is próbáltam mind a kettőn ugyan az a baj : Nem lehet telepíteni ezt a hardvert :MTP Device
Felrakta samsung usb drivert v1.3.2000.0 meg egy másikat is az sem jó. :-[
Tudsz valami más megoldást vagy valaki???

N8000 4.1.2

(#375) joe357 válasza Mezy (#374) üzenetére


joe357
tag

Gyári állapotban használod?
Milyen progikat tettél fel?
A pc-d látott már androidos eszközt, esetleg samsungot? (Driverek miatt kérdem)

(#376) Mezy válasza joe357 (#375) üzenetére


Mezy
csendes tag

Lehet, h az lesz vissza állítom az egészet a gyári beállításokra, telefont igen látott már, "de nem samsungot" és fut is rajta rendesen minden (SE Xperia arc)

[ Szerkesztve ]

N8000 4.1.2

(#377) laca71 válasza Mezy (#376) üzenetére


laca71
aktív tag

Szia !
Kapcsold be a hibakeresést a fejlesztöi beállitásokban.
Laca

(#378) Mezy válasza laca71 (#377) üzenetére


Mezy
csendes tag

Üdv

Próbáltam már azt is, semmi eredmény

Visszaállítottam gyári beállításokat úgy sem működik, komolyan mondom már nem tudom, hogy mi lehet a baj!? :F :F

N8000 4.1.2

(#379) DaeMonS válasza Mezy (#378) üzenetére


DaeMonS
tag

XP vagy Win7 alatt probaltad?
a minap eppen hasonlo dologgal talalkoztam egy TF101 eseteben...Win7 alapbol felismeri,telepiti a drivert es megy...xp keres ,nem talal....nem megy.

nyitsd meg a sajatgep eszkozkezelot, es nezd a listat mikor radugod, ha villan,es frissit,es beteszi az eszkozt mennie kell....ha nem,akkor probald masik usb-n hosszabbito, hub , stb nelkul a gep hatuljanal bedugni.

(#380) joe357


joe357
tag

Nektek megy a flash player? Eddig egyik böngésző sem képes lejátszani pl a sportmotor.hu videóit. Beépülőt hiányol. Ötlet?

(#381) jotzo válasza joe357 (#380) üzenetére


jotzo
csendes tag

Kipróbáltam, nekem a 362. hsz. megoldással lejátsza, Opera minit használok, galaxy tab2 10.1. Még nem volt gondom videolejátszással egyik oldalom sem.

(#382) joe357 válasza jotzo (#381) üzenetére


joe357
tag

Nagyon köszi. Nagy láma vagyok mert olvastam is a hsz-t de nem alinkeltet raktam fel hanem az S2-re annó letöltöttet.

(#383) Joe-T


Joe-T
tag

Sziasztok!

Csatlakoznék én is a csapathoz. A masina december közepe óta van meg és még mindig az ismerkedés fázisában tartunk!
Esetleg nincs valakinek azzal kapcsolatban infója, hogy a JB frissítés körülbelül mikor érkezik vagy érkezhet?

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#384) besko65 válasza Joe-T (#383) üzenetére


besko65
tag

Januárra ígérték, tehát örülök, ha márciusra megérkezik :K

(#385) Injun


Injun
aktív tag

Én a SGS3 frissítésre is várok.A következőt is megkapta már Üzbegisztán és Kazahsztán is de mi még az elsőt sem.Ebben a világon élen járunk.

(#386) joe357


joe357
tag

De jó lenne ha la többi alkalmazást is lehetne osztott képernyőn vagy kis gadgetek belőlük.

(#387) DaeMonS válasza joe357 (#386) üzenetére


DaeMonS
tag

no,
en turelmetlen voltam :)
XDA-n a sracok nagyon jo step-by-step leirasokat gyartottak..igy nekem mar a deodexed de meg STOCK 4.1.1 fut az N8010-emen :), ja, es van olyan forum ahol a sracok modositottak par programon (pl: AcrobatReader, VLC,Youtube stb ) amik MultiWin-t is kezelnek...szoval igy gyakorlatilag a hasznalhato multi programok szama bovul.
akit erdekel reszletesen is elnavigalhatom, vagy egy leirast is keszithetek ide, ha van ra igeny.

(#388) joe357 válasza DaeMonS (#387) üzenetére


joe357
tag

Helló

A leírásnak örülnénk. :-)

(#389) besko65 válasza DaeMonS (#387) üzenetére


besko65
tag

Jaja. Légyszíves, ha van rá időd, és kedved, akkor nagy örömmel vennénk egy kis összefoglalót.

(#390) joe357 válasza besko65 (#389) üzenetére


joe357
tag

Ahhogyolvasgatom az xda-t a multi windows csak jb alatt működik. Gyári jb meg ugye ninvs 8010-re. Vagy tévedek?

(#391) besko65 válasza joe357 (#390) üzenetére


besko65
tag

Nem tévedsz, még nincs sajnos, pár hozzászólással feljebb írtam, hogy elvileg januárban lesz rá, ami a saját rossz tapasztalatom szerint azt jelenti, hogy a márciusnak is örülhetünk :F

(#392) freddirty válasza besko65 (#391) üzenetére


freddirty
senior tag

van, pár napja kijött a német jb. obinnal felrakható akinek kell valamiért. (Nem igazán látom milyen előnyei vannak, ennek a multi window történetnek nagyobb a füstje mint a lángja.)

fred

(#393) besko65 válasza freddirty (#392) üzenetére


besko65
tag

Ok! Bocsánat, lehet, hogy én értettem félre, de én az OTA-n feltehető hivatalos magyar jb-re írtam, hogy még nincs.

(#394) brekes


brekes
tag

Jobb ez mint a galaxy tab?

(#395) besko65 válasza brekes (#394) üzenetére


besko65
tag

Jobb.

B.U.É.K. mindenkinek! :K

(#396) brekes válasza besko65 (#395) üzenetére


brekes
tag

Majd elolvasom a tesztjét később :DD

B.U.É.K.

(#397) freddirty válasza besko65 (#393) üzenetére


freddirty
senior tag

nna azt senki nem tudja mikor lesz. Ha lesz egyáltalán?

fred

(#398) besko65 válasza freddirty (#397) üzenetére


besko65
tag

Biztos, hogy lesz, csak ugye, hogy mikor? Bár én 4.0.4-el is tökéletesen elvagyok, és a multi windows sem tudott még lázba hozni. Nekem nagyon szépen muzsikál a gyári szofttal, és az S2 -n már kiéltem a romolási kényszeremet, kb. mindent kipróbáltam rajta amit akartam. Most a note 2-n, és a tabon is minden gyári.
Bár, ha őszinte akarok lenni sokszor viszket a tenyerem, ha egy szépen témázott MIUI-t látok, hogy kipróbáljam. Mindíg a kedvencem volt, de el kell ismerjem, hogy koránt sem volt tökéletes, de hát ugye a testre szabhatósága az tényleg valami fantasztikus. Na majd meglátom mit hoz az új év :)

(#399) banhammer


banhammer
veterán

Pár napja egy Samsung Galaxy Note 10.1 boldog tulajdonosa vagyok.

Az lenne a kérdésem, hogy melyik a jobb megoldás ha:
- használat után kikapcsolom a tabletet.
- egyszerűen csak megnyomom a kikapcsoló gombot és lekapcsolom a kijelzőt?

Pár tanács jól jönne, hogy milyen módszerekkel tudom az akkumlátor élettartamát növelni, mikor érdemes töltőre dugnom a gépet, stb, stb, stb.

Az akkumlátor kímélő energiatakarékos funkciót már bekapcsoltam a beállításoknál.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#400) joe357 válasza banhammer (#399) üzenetére


joe357
tag

Én használat után kikapcsolom teljesen, mert kb 20mp-t tudok várni a bebootolásra. Így viszont nem merül mert nincs készenlét, ez nem telefon hogy elérhetőnek kelljen lennie. Ha hosszú élettertamot akarsz akkor feltöltöd használod míg majdnem lemerül és felteszed tölteni fullra. Így a kb 1000 töltés merítés ciklust a legjobban tudod kihasználni. Szerintem :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.