Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) DaviD202 válasza besko65 (#200) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Tényleg irreálisan drágán adják, de 140ért csak a wifi-only verzió van számláva, a 3G-s kicsit drágább.. (150-160 körül)
Az más kérdés hogy számla nélkül és/vagy bolti garival már van 130 körül is :)

Ha te 140ért vetted számláva, samsung garival és n8000 kiadás akkor jó vétel volt :) , esetleg belinkelhetnéd a boltot is :U

[ Szerkesztve ]

(#203) Balage180 válasza besko65 (#200) üzenetére


Balage180
tag

neeem ezen nem gondolkodom. Meg szerintem nem is rakták még ki az összes ajánlatukat rendesen. Én vagy t-nél veszem relaxNet M csomaggal ( 45E induló havi 2E a csomag + 4E törlesztés) vagy megveszem nagykerben kp-ra.

(#204) DaviD202 válasza besko65 (#202) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Kaptál hozzá ilyen papírt?

(#205) besko65 válasza DaviD202 (#204) üzenetére


besko65
tag

Természetesen kaptam :K
Számla, magyar nyelvű Samsung garancia jegy a dobozában, amin előttem vágták fel a bontatlanságot igazoló matricákat, miután az eladó megmutatta, hogy a doboz bontatlan, és sértetlen.

(#206) besko65 válasza Balage180 (#203) üzenetére


besko65
tag

Na ezekkel a feltételekkel mindjárt másként hangzik. Nekem a telóm Telenoros, korlátlan nettel, és be kell valljam, ha nem lenne ilyen piszok olcsó a percdíj, és a net rajta ( flotta ), akkor biztos, hogy én is csak a T-vel szerződnék, bár őszintén szólva hűséget akkor sem írnék alá, ha nem muszály.

Azt esetleg meg kérdezhetem, ha nem titok, hogy nagykerben gyári garival mennyi az N8000 tab ára? :)

(#207) DaviD202 válasza besko65 (#205) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Ez tök zsír, és be tudtad regisztrálni a samsung weblapján? Kapasz 2 hónap garit pluszba és megnézi, hogy tényleg érvényes-e a garancia..

[ Szerkesztve ]

(#208) besko65 válasza DaviD202 (#207) üzenetére


besko65
tag

Kb. két hete vettem meg az N7100 note 2 telómat a B-tel-től, és tegnap előtt az N8000-t az említett boltból, és pont ma délelőtt regisztráltam be mind a kettőt, és nyomtattam ki a regisztrációs igazolásokat.
Mind a két készülék jogosult a Samsung prémium garancia igénybevételére :C

[ Szerkesztve ]

(#209) Balage180 válasza besko65 (#206) üzenetére


Balage180
tag

Samsung 10,1" Galaxy NOTE 16GB Titanium Silver tablet (GT-N8000EAAXEH) (3G, Wi-Fi) 24 hónap gar 127 960 HUF+fa de a fát igyekszem megúszni mert gázzal fűtök így nekem nem kell :)

(#210) besko65 válasza Balage180 (#209) üzenetére


besko65
tag

Hja kérem :) Az áfát én is szívesen neki adtam volna valakinek, de senki nem kérte. Így viszont nettóban már tényleg szenzációs lenne az ára. :K

(#211) EmThor


EmThor
addikt

xxx

félrement, bocsánat

[ Szerkesztve ]

Gaming is staying up until 3am to earn a trophy that isn't real....but is!

(#212) Injun


Injun
aktív tag

Én itt vettem,teljesen okés.

Edigital

(#213) besko65 válasza Injun (#212) üzenetére


besko65
tag

Igen, de te ezek szerint a wifis verziót vetted, mert az N8000-es az edigitalban 160K.

(#214) koxminator


koxminator
senior tag

Erről a tokról mi a vélemény? BT billel együtt van, csak kérdés, mennyivel lehet vastagabb mint a gyári...

nincs valakinek erről tapasztalata?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#215) DaviD202 válasza koxminator (#214) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Én kipróbáltam.. kb. 2 ujjnyi lesz tőle a pack és a bill rész valami rémesen szörnyű.. :D ilyen gumis, leginkább ehhez tudnám hasonlítani. Már egy mondatot is idegesítő vele leírni :D De persze lehet, hogy másnak bejön, ki kell próbálni :)

(#216) koxminator válasza DaviD202 (#215) üzenetére


koxminator
senior tag

fúj, az nem kell :Y taperoljanak az óvodások kakaóbiztos billentyűzetet :D

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#217) besko65


besko65
tag

Én is rendeltem tokot hozzá ebayről

http://www.ebay.com/itm/KALAIDENG-Sharp-Series-Case-Cover-For-Samsun-N8000-P5100-Tablet-Business-Holster-/181036875526?pt=UK_iPad_Tablet_Cases_Covers_Keyboard_Folios&hash=item2a26a37f06

Ebből a szürke színűt.

Nézzétek el nekem, hogy nem tudok linkelni, de mióta a win8 van a gépemen egyszerűen nem megy

[ Szerkesztve ]

(#218) Injun válasza besko65 (#217) üzenetére


Injun
aktív tag

Nagyon szép tok az biztos.Mennyi volt és mennyi idő alatt jött meg ha már egyáltalán megjött.

(#219) koxminator válasza DaviD202 (#215) üzenetére


koxminator
senior tag

A gyári EFC-1B1NBECSTD tokot azt hol vettétek vagy hol érdemes venni?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#220) DaviD202 válasza koxminator (#219) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Ez galaxy tab-ra van.
Note-ra EFC-1G2NGEC kell.
Google-ban keress rá a kódjára, kidob pár találatot ahol olcsóbb ;)

(#221) besko65 válasza Injun (#218) üzenetére


besko65
tag

35$ volt az ára, és még csak most rendeltem meg úgyhogy az ünnepekre való tekintettel szerintem az idén már nem is fog megérkezni. Az, hogy forintban pontosan mennyi volt, azt nem tudom megmondani, mert a telóhoz is rendeltem jó pár dolgot, és a tab-hoz is és így sajnos már 100$ fölé csúsztam.

(#222) DaeMonS


DaeMonS
tag

feldobnek egy taktikai kerdest kollegak...
a MediaMarktban van a kiszemelt keszulek wifi valtozat 139.900 - ami tobb mint az edigital 125.000 ara :S, sajnos...szerintetek a kozeljovoben a MediaMarktos ar lemehet kb azonos szintre? avagy szerintetek az edigitalban lesz-e meg iden 0THM akcio :)

(#223) sulu1701


sulu1701
aktív tag

Sziasztok!!

Pénteken én is boldog tulajdonosa lettem a note 10.1 wifi csodának.

Részemről nem lehetett ott hagyni az Edigitálnál 110 ezerért.

Minden szuper a készülékkel még ugyan ismerkedünk egymással sokat segítenek a youtube-os videók, remélem jó barátok leszünk :)

Most rendeltem egy BookCovert hozzá. (remélem tartósabb lesz mint az SIII-hoz vásárolt FlipCover)

Esetleg van közelebbi dátum a jelly bean érkezéséről minthogy majd jön?

Ha valakinek kérdése lenne szívesen válaszolok.

Ha nekem lesznek kérdéseim arra bizony számíthattok hogy felteszem. :D

ÜDV: sulu1701

(#224) besko65 válasza sulu1701 (#223) üzenetére


besko65
tag

Üdv a klubban. 110k-ért tényleg olcsónak számít, bár amit nem értek, hogy a honlapjukon még 130-ért szerepel. Csak nem valami karácsonyi szuper akció?

(#225) sulu1701 válasza besko65 (#224) üzenetére


sulu1701
aktív tag

Köszönöm

Ez a 110 ezer. Ft ùgy èrtendő hogy van a cetelemes hitelkàrtya akció (ez annyit jelent hogy - 15% lejön a meghirdetett àràbòl ès ha 45 napon belül visszafizeted a kàrtyàra nincs semmi kamat, de ha nem tudod nah akkor aztàn lehet fizetni) és ìgy szàmomra "ajàndék volt a 20ezer ft"

Üdv

(#226) koxminator


koxminator
senior tag

Azt meg tudjátok mondani, hogy mondjuk egy Logitech K360 unifying usb dongleval rendelkező billentyűzetet lehet használni hozzá? Ha igen, akkor gondolom kell először egy 30-pin -> USB átalakító. Vagy milyen billentyűzettel megy akkor? Csak BT-ssel?

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#227) Balage180 válasza koxminator (#226) üzenetére


Balage180
tag

Csak bt-ssel megy. usb átalakítóval sem megy azzal csak a vezetékes bill, egér megy.

(#228) jerry311


jerry311
nagyúr

Tenyleg nyekereg ha tekergetem? Eeeees? Meg egyszer sem tekergettem tablagepet, talan mert nem arra valo?
Ugyanez vonatkozik a hatlap eros nyomkodasara is: csak tartani kell a kezben, nem erosen ramarkolni.

(#229) DaviD202 válasza koxminator (#226) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Nekem galaxy S3 kezeli az MK320 receiverét, egyszerre az egeret és a billt.
Note-hoz 2 hét múlva érkezik a 4 in 1 csatlakozóm, akkor nyilatkozok arról is. De sztem ha az s3 kezeli akkor note is fogja.

[ Szerkesztve ]

(#230) Predatorka


Predatorka
csendes tag

Sziasztok!

MM-ban (Örs) vettem egy Asus TF-300T-t dokkolóval. Ezzel egy időben egy kollégám vett egy Galaxy Note 10.1-et. Nagyon örültem a TF-nek, mert billentyűzetes dokkoló is járt hozzá 130e-ért. A-gép kék színű, ami szerintem a legszebb. AZ anyaghasználat a Note-hoz képest parádés! Tudásban is ott van. 2 napos volt a gép, mikor találtam egy pixelhibát. Olvastam a fórumokat, nem kecsegtettek sok jóval. Utolsó darab volt, így a cserére nem volt esélyem. Visszavittem és ha hiszitek, ha nem: egy szó nélkül cserélték! Mivel nem volt TF így Note 10.1-re cseréltem ki. Összességében egyedül a minőségben veri a TF a Samsungot, Üzemidőben jobb, jobb progik, a toll egy kis megszokást igényel, de a kézírásfelismerés parádés! 1 az 1-ben használható jegyzetfüzetnek! Szuper! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Egy jó tanács: Vásárláskor a pixelhibát checkoljátok!

Üdv

(#231) Balage180


Balage180
tag

sziasztok mint már egyszer mondtam a telenornál is forgalomba került és a thez képest nagyon olcsó 4000ft-s internettel 95E ez simán veri a t-s ajánlatot.

[ Szerkesztve ]

(#232) Balage180


Balage180
tag

sztorno az előző benéztem

(#233) poeta666 válasza Balage180 (#232) üzenetére


poeta666
tag

Méghozzá nagyon! Az a Tab 2! A Note 214 000 (!!!) Ft. A Telenornál kitört a kollektív elmebaj ...

Vesszen Trianon!

(#234) Balage180 válasza poeta666 (#233) üzenetére


Balage180
tag

jaja rájöttem már vertem is a fejem a falba mert az online rendelés utolsó fázisában vettem észre magam :(

(#235) besko65 válasza poeta666 (#233) üzenetére


besko65
tag

Szét fogják kapkodni a note készülékeiket. Ezek nem normálisak. Ennyire drágán még függetlenül sem láttam sehol.

(#236) johnwillow


johnwillow
tag

Hali!
Valaki használ Flash Playert? Elárulná, hogy melyik verzió működik?

(#237) DaviD202 válasza johnwillow (#236) üzenetére


DaviD202
aktív tag

ez

(#238) johnwillow válasza DaviD202 (#237) üzenetére


johnwillow
tag

Köszi, de ez 4.0.4. alatt nem működik. :-(

(#239) besko65


besko65
tag

Lenne egy kérdésem. Melyik billentyűzetet tudnátok ajánlani amin a magyar karakterek ( á, í, ó, ú, ő, ű ) is folyamatosan jelen van a billentyűzeten, hiszen a méretéből adódóan liválóan elférnének rajta, és nem kéne folyamatosan hosszan nyomni a billentyűzetet, hogy beírhassam őket, és természetesen a tab-ra is jó, nem csak telóra?

(#240) koxminator válasza besko65 (#239) üzenetére


koxminator
senior tag

ingyenes, az a neve, hogy AnySoftKeyboard.. én amióta droidos vagyok ( több mint 2 éve), telón és tableten csak ezt használom, rengeteg féle beállítási és kiosztási lehetőség, stb. stb.

a fentit kell először feltelepíteni, aztán ezt a magyar nyelvi csomagot és már lehet is beállítgatni.

A végén ne felejtsd el átállítani, hogy ne a Samu gyári billentyűzete legyen az alap, hanem ez.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#241) besko65 válasza koxminator (#240) üzenetére


besko65
tag

Na ez valami eszméletlen jó, és tényleg van tab-ra is billentyűzet benne.
Hatalmas köszönet érte neked :C :R

(#242) koxminator


koxminator
senior tag

Nincs mit, az úttörő ahol tud, segít :DD

Közben pedig megérkezett a tabom (N8000 lett végül), már ki is próbáltam, úgyhogy keveset fogok aludni este, úgy érzem :C

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#243) besko65 válasza koxminator (#242) üzenetére


besko65
tag

Gratulálok hozzá, és hidd el jól jön az a 3G sokszor :C

(#244) poeta666


poeta666
tag

I made a big decision: Veszek egy N8000-est még ezen a héten. De a nagy döntésben lemerült a döntési kapacitásom: Nem tudom eldönteni, hogy fehéret vagy szürkét vegyek. Szerintetek?

Érdekel még a véleményetek arról, hogy érdemes-e ellátni képernyővédő fóliával, és ha igen, milyennel.

Ha meglesz, tartok majd élménybeszámolót ...

So long!

Vesszen Trianon!

(#245) DaviD202 válasza poeta666 (#244) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Én fólia nélkül használom már 1 hónapja, sokat írok a tollal és sehol egy hajszálkarc :) Book cover védi az egész tabletet a táskában így nem hiszem h megkarcolódna :)

(#246) koxminator válasza besko65 (#243) üzenetére


koxminator
senior tag

Köszönöm, root már meg is volt :) most jön egy JB rom.

apropó, kérdés: én a német függetlent raknám fel, de a norvég az újabb, nem? Azt is fel lehetne tolni és lehetne használni?

Most még perpill XXALI3 az alapsáv és XWALI4 a build numbah.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#247) besko65 válasza poeta666 (#244) üzenetére


besko65
tag

Az, hogy milyen színben vennéd nagyon szubjektív, én személy szerint semmi képpen nem vennék fehéret, mert nekem az egyszerűen nőies szín, persze, ha megnézed mind a kettőt, és neked a fehér tetszik, akkor ne is gondolkodj, úgyis te használod.
A fóliát részemről feltétlen ajánlom, hiszen komoly mechanikai védelmet biztosít a kijelzőnek, és hidd el, hogy nélküle előbb, vagy utóbb megjelennének a kijelzőn a hajszálkarcok. Természetesen a fólián is lehetnek, de akkor, ha már zavaró, egyszerűen lehúzod, és felteszel egy újat.
Én a Speedshopban vettem rá fóliát, mégpedig eredeti Samsungot. Azért ezt, mert nem volt más nekik :N
Ez 5000 forintba került, ami szerintem piszok drága, és én is valami olcsóbbat választottam volna, ami egy kicsit megszépítheti az érzést, hogy a gyári samsungos tokban két fólia volt, tehát egy maradt tarcsiba. Na így viszont már elfogadható az ára. Azon kívül itt 500 forintért fel is rakták, méghozzá profi módon, buborék mentesen, pillanatok alatt. Tényleg olyan, mintha rajta sem lenne.
Remélem tudtam segíteni :)

[ Szerkesztve ]

(#248) koxminator válasza koxminator (#246) üzenetére


koxminator
senior tag

na, meg is válaszolom magamnak: a nordic verziót tettem fel, nos, jelentősen gyorsult a 4.0.4-hez képest, el sem hiszem, nem bántam meg :K

Persze rootolt, deodexed, zipaligned, de ezt leszámítva teljesen stock, tehát semmit nem távolítottak el belőle.
Ha valakit érdekel, ez az.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#249) poeta666 válasza besko65 (#247) üzenetére


poeta666
tag

Ami a fóliát illeti, bementél a Klapka utcai boltjukba és levették a polcról, vagy meg kellett rendelni? Nem csökkenti a képernyő érzékenységét? Nem torzítja a színeket?

Vesszen Trianon!

(#250) poeta666


poeta666
tag

Valaki tud BIZTOSAT a tekintetben, hogy max mekkora külső memóriát tud kezelni a kütyü?! Merthogy a Samu hivatalos weblapja [link] szerint 32 GB-ot, a kézikönyv szerint meg 64-et ...

Vesszen Trianon!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.