Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) DaviD202 válasza DaeMonS (#300) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Azt a kettőt amit 8-9 hsz-el ezelőtt linkeltem :) De inkább a Team union lesz a jó ha jön update nemsokára.

(#302) DaeMonS válasza DaviD202 (#301) üzenetére


DaeMonS
tag

az ujitas alatt ugyerted hogy az 4.1.1 lesz ,es abban lesz osztott kepernyo, tobb program az also sorbol amit hurcolni lehet az asztalon :)...kivagas a cerkaval,beillesztes ...ilyesmi?!

(#303) Injun


Injun
aktív tag

Itt van,hogy mik lesznek az újdonságok: [link]

(#304) DaeMonS válasza Injun (#303) üzenetére


DaeMonS
tag

Neztem mar de azert koszonom

Azt hittem a zome mar 404 alatt is meglesz..de tevedtem,

Keresgelek 411 romokat xda-n hatha csinalt mar vki n8010-re valot.

Ki tudja mi a kulonbseg az n8010 es n8013 kozott?

(#305) DaeMonS


DaeMonS
tag

Bevallom nem talalom N8010re 4.1.1 romot....
nincs meg kint? rosszul ertelmeztem? csak az N8000hez jelent meg valami nemet verzio,es azzal mahinalnak a sracok?

(#306) freddirty válasza DaeMonS (#305) üzenetére


freddirty
senior tag

még nincs, csak ha felteszel egy német gyári romot, megfelelő csc-vel akkor OTA megkapod a frissítést.

fred

(#307) DaeMonS válasza freddirty (#306) üzenetére


DaeMonS
tag

Kozben bongesztem...nem birkozom mar vele...januar magassagaban uyis megjelenik

(#308) Hitch


Hitch
aktív tag

Sziasztok!

Normális, hogy az ANTUTU 16.043-as eredményt dobott ki ?

(#309) gubee


gubee
tag

Na én is megvettem a bookcover-t. Egyenlőre tetszik de azt mondjátok meg ezzel ti hogy fotóztok?mert oké ha csukva van akkor ott a nyílás de akkor nincs kijelző.......

"Ha ezt előre tudom, inkább órásnak megyek" Albert Einstein

(#310) DaeMonS válasza gubee (#309) üzenetére


DaeMonS
tag

Jol mondod, bena tervezes :) azonnal rajottem mikor raraktam a tokot....olyen butasagot a 10evvel ezelotti tokok sem csinaltak....

Bar en nagyobb butasagnak erzem h a fenyerzekelot,vagy vmi kozelsegerzekelot nem hasznalhatunk nyitashoz...mint ipadnal...nem hiszem el h ez akkora kunszt lenne

(#311) besko65 válasza Hitch (#308) üzenetére


besko65
tag

Kb. ennyit kell, hogy nyomjon. Kevesled, vagy sokallod?

(#312) koxminator


koxminator
senior tag

na, ma kikerült samfirmware-re egy új német N8000-es rom (4.1.2):

PDA: N8000XXCLL3
CSC: N8000OXACLL3
Version:
Date: 2012-12-13
Regions: Austria, Belgium, France, Germany, Hungary, Italy, Spain, United Kingdom

kiváncsi leszek rá, szerintem hamarosan xda-n is fent lesz valamilyen rootolt, deodexed, zipaligned verziója :)

állítólag javítottak benne pár S-Pen-es bugot, stb...

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#313) DaeMonS válasza koxminator (#312) üzenetére


DaeMonS
tag

ez jo hir :)

mar en is varok egy jo romot aZ N8010-re...jelenleg kicsit felkaru orias jellege van az egesznek :)

csak eljuk tul a vilagveget....

(#314) besko65 válasza DaeMonS (#313) üzenetére


besko65
tag

Na ezt túléltük úgy néz ki :K

Én már szerintem kivárom a gyári frissítést, és csak ha nem szimpatikus utánna főzőcskézek egy kicsit.
Egyébként eddig semmi problémám vele, vagy csak nem vettem észre a bugokat :)

(#315) DaeMonS válasza besko65 (#314) üzenetére


DaeMonS
tag

Igazad lehet...
De ettol meg egy eredeti finomhangolt csak jobb lenne...remelhetoleg a januar termekeny lesz.

Mas:otthon felejtettem a toltom...az orszag tulso feleben...
Milyen tolto lenne jo hozza,pl mediamarktbol, valami olcso megoldasra gondolok,usbs eleg lenne.van 5letetek, jelenleg Debrecen kornyeken mondjuk

Koszonom

(#316) besko65 válasza DaeMonS (#315) üzenetére


besko65
tag

Na ez az igazi cumi. A speciális töltőcstlakozónak köszönhetően sok választásod nincs. Bemész egy media marktba, és ha szerencséd van kapsz hozzá, csak szerintem pár ezresed bánni fogja. Viszont felfoghatod úgy, hogy most már ilyened is lesz:-)

(#317) DaeMonS válasza besko65 (#316) üzenetére


DaeMonS
tag

Mondjuk a par ezsrest 1-2 ezresben gondolnam...sajnos tudom h nem annyi...
De igy legalabb pihenos unnepem lesz es nem kutyuzok :)
Uj rom sincs....szoval nyugodtan raer januarig...

(#318) besko65 válasza DaeMonS (#317) üzenetére


besko65
tag

Debrecent nem ismerem ugyan, de mivel nem kis város biztos vagyok benne, hogy több kis telefonos boltban is kaphatsz hozzá, és ha jól emléxem olyan 2500 forint körül láttam az árakat. Vagy tényleg marad a pihenés és a bejgli evés:-D

(#319) lúzer


lúzer
veterán

Adatkommunikációs téren nagyon erős az eszköz, plusz tud egy olyan dolgot, melyről olvasóink egy része valószínűleg nem is tudja, hogy micsoda: van rajta infra port! Fájlátvitelre nyilván nem lehet használni, ellenben televíziókhoz távirányítóként igen...

hát miért ne lehetne infraportot átvitelre használni? :U

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#320) DaeMonS válasza besko65 (#318) üzenetére


DaeMonS
tag

hmm..
a 2500at meger, tartalek kabel legalabb.. es autostolto....
holnap korbenezek,
speci kabelkent keressem ami note 10.1-hez valo? vagy van valami osszefoglalo neve,mert mashoz is jo?

(#321) DaeMonS válasza lúzer (#319) üzenetére


DaeMonS
tag

mondok par okot :
1. bt gyorsabb, biztonsagosabb...
2. wifi...es amin van wifi ugye...nincs mar ertelme az IR atvitelnek....

nekem viszont az a bajom h miert nem lehet normalisan "tanitani" ezt az IR-t, a 2000ben vasarolt pda-mon okosabb CIR infra volt....:S....csorgatjak az infot ezek a gyartok, ahelyett h erteket adnanak :(...
inkabb erdekes a note IR lehetosege mint "hasznos"....foleg h pl egy darab TV-t tudsz beallitani... :Y ki az akinek egy TV-je van?!

(#322) besko65 válasza DaeMonS (#320) üzenetére


besko65
tag

Most néztem neked a gigatel honlapján egy kompatibilitás listát, és szinte az összes tabot felsorolta benne, úgyhogy ami samsung tabhoz való töltő, azt ez alapján nyugodtan megveheted. Remélem azért ők nem tévednek, igencsak komoly üzlet.

(#323) DaeMonS válasza besko65 (#322) üzenetére


DaeMonS
tag

koszonom,

majd ha maszkalok megnezem...es nyitva is lesznek :)
mindenesetre 3-4 boltbol eddig 0 :)

(#324) besko65 válasza DaeMonS (#323) üzenetére


besko65
tag

Nem semmi. Úgy látszik Debrecenben nem is kapható semmillyen típusú Samsung tab :F

Amii viszont most fontos, hogy BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES FÓRUMOZÓNAK :K

[ Szerkesztve ]

(#325) DaeMonS válasza besko65 (#324) üzenetére


DaeMonS
tag

igy van..
tarsulok a fentebb,lentebb szolohoz,

Kellemes Karacsonyt, es kutyumentes csaladi hangulatot kivanok mindenkinek :)

(#326) lúzer válasza DaeMonS (#320) üzenetére


lúzer
veterán

értem én, de a cikk kizárja

nem lehet, kész (pedig de)

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#327) besko65 válasza lúzer (#326) üzenetére


besko65
tag

Értem én, hogy ez talán probléma, de mégis mire használnánk az infrát? Már nem is tudom mióta nem láttam semmilyen kommunkációs eszközben infrát.
Persze lehet, hogy te valamire szeretnéd használni, és akkor ez gond.
Én kipróbáltam a tévémet szépen kapcsolgatta, de jelen pillanatban egyszerűbbnek tűnik felvenni az asztalról a távirányítót, mint előhalászni a tabot :D

(#328) lúzer válasza besko65 (#327) üzenetére


lúzer
veterán

nekem a telefonom elég régi és abban az van :D
valamint a (régi) notimban is van, a képeket szépen át lehet másolni.

de csak elvi okból írtam, a flopy is elavult, de ne írjuk róla hogy adattárolásra NYILVÁN alkalmatlan...

na nem trollkodok tovább, boldog karácsonyt

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#329) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Sziasztok.
Egy ilyen tablet vásárlásán töröm a fejem. Elmondanátok a tapasztalataitokat, hogy mik az előnyei, és mik a hátrányai?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#330) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Megvettem karácsonyra a páromnak, viszont kellene hozzá folia és tok is. Milyet ajánlotok?

Foliákat néztem itt de elég brutális árkülönbségek vannak :P Ami 7k az tényleg 6x jobb mint a 1,2k HUF-ba kerülő?
http://www.speedshop.hu/kereses.php?s=Samsung+Galaxy+Note+10.1+folia&fm=&pl=&ph=&st=&ac=&dv=&mt=s&p=1

Illetve látom ez a gyári tok elég huzos ára van :O Érdemes beruházni vagy van alternativa ami használható is.
http://www.edigital.hu/Tablet_kiegeszitok/Samsung_Galaxy_Note_10.1_cover_muanyag_tok_metalkek-p345177.html

(#331) besko65 válasza lúzer (#328) üzenetére


besko65
tag

Ne viccelj, nem trollkodtál, csak egy számodra fontos kérdésben kértél segítséget, amire legalábbis én nem tudtam a választ. :(((

(#332) besko65 válasza Amalgam (#329) üzenetére


besko65
tag

Szerintem nyugodtan vedd meg! Nem fogsz csalódni. Úgy veszem észre, hogy elég kevesen vagyunk még itta topikban, és én nem vagyok egy igazi hard user, úgyhogy csak szigorúan szubjektív vélemény következik.

Előnye: nézd meg a hardver leírást, és nem kell tovább mondani semmit. Nem lessz lassú hidd el :)

Hátránya: nem több, mint bármely más androidos eszköznek, lehetne jobban is optimalizálni, bár ilyen light felhasználó mint én, aki tartalom fogyasztásra használom, filmet nézek rajta semmi olyannal nem találkoztam, amit degesítő hibának tudhatnék be.

Ha pedig a híreknek hinni lehet, januárban jön rá a hivatalos jb. Bár nekem a rendszer smoothságával tényleg nem volt eddig sem problémám. Fagyás, akadás az én felhasználói szokásaimmal még nem fordult elő.

Ez csak egy vélemény, remélem a többiek is leírják a tapasztalataikat, és könnyebb lesz döntened :)

(#333) Amalgam válasza besko65 (#332) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Köszönöm a választ, azt hiszem, hogy egy fehéret fogok venni.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#334) besko65 válasza Amalgam (#333) üzenetére


besko65
tag

Vegyed csak, aztán várunk szeretettel itt a topikban. ;)

(#335) dedike válasza besko65 (#332) üzenetére


dedike
addikt

S jegyzet is működik? :U

Mert nekünk kisebb gondja is nagyobb... állandóan leáll a működése... :O

Szerk.: Egy T-s példányról beszélek...

[ Szerkesztve ]

Jó szerencsét!

(#336) Amalgam válasza besko65 (#334) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Februárban fogom megvenni.

Gondoltam, ha már a telefonom Note, akkor legyen a táblagépem is az. :)

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#337) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Ezt Note 1-el készitettem.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#338) Tetrion válasza Amalgam (#337) üzenetére


Tetrion
csendes tag

Én ilyen fehéret vettem magamnak és nem bántam meg.
Előtte Tab 10.1-et használtam, azt a páromnak adtam. Igazából azzal sem volt bajom, tartalom fogyasztásra teljesen jó volt, de ez ezzel a processzorral, memóriával és a jelly bean-nel biztosan sokáig elég lesz.
Tesztekben két dolog miatt szoktak fanyalogni.
Az egyik, hogy miért nem full HD. Nem mondom, hogy rossz lenne, de pl. az Asus Infinity több, mint 200 eFt, ennyit nem ér. Másrészt számomra a full HD-nak akkor van értelme, ha programok ki is használják, nem merül jobban a gép, és nem lassul be tőle a rendszer.
A másik az anyagminőség. Tény hogy a Tab-bal összehasonlítva az masszívabbnak érződik, mivel az előlap egy üveg felület, míg itt még egy keret is megjelent, cserébe viszont így nagyon jó helyen vannak a hangszórók. A hátlap horpadása is érdekes dolog. Ugyan olyan erővel megnyomogatva a a Tab 10.1 hátulját, ugyan annyira horpad, mint a Note 10.1, sőt annak még hangja is van, mivel a hátlapja nem fekszik fel mindehol az akkumulátorra. Ez érdekes módon a Tab tesztjeinél nem jelent meg negatívumként, a Note-nál meg mindenki ezen lovagol. Hozzáteszem, hogy olyan erővel kell nyomkodni, ami bőven meghaladja a rendeltetésszerű használatot. Ha nem olvasom a Note tesztjeit, akkor soha eszembe nem jutott volna a Tab hátulját megnyomkodni, hogy horpad-e, mert az egy évi normál használat közben nem horpadt, ahogy a Note sem az eddigi idő alatt.
Ja, és az anyaghasználat. Ha pl. a Nokia vagy a HTC használ polikarbonátot akkor a reakció: wow, micsoda anyag! Ha a Samsung használja, akkor szar, gagyi műanyag.
Bocs, ha kicsit hosszú lett, de ez már kikívánkozott belőlem.

[ Szerkesztve ]

"A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot." — A. Einstein

(#339) besko65 válasza dedike (#335) üzenetére


besko65
tag

Nem nagyon használtam edig, úgyhogy most szórakoztam vele egy órácskát, és egyszer sem fagyott le. Minden funkciója, már amire egyáltalán rájöttem eddig tökéletesen működik.

(#340) Amalgam válasza Tetrion (#338) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Mennyit bir az akksi?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#341) DaviD202 válasza Amalgam (#340) üzenetére


DaviD202
aktív tag

Ez nagyon erősen használat függő. Nekem 2-4 nap. Durván 10 óra kijelzővilágítást bír normális fényerőn, hogy ez nálad 1 vagy 5 nap lesz azt nem tudom :)

szerk.: BLJ9 stock rommal az s note-nak semmi baja.

[ Szerkesztve ]

(#342) Amalgam válasza DaviD202 (#341) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Az nem is rossz.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#343) Amalgam


Amalgam
aktív tag

Gorilla Glass van benne?

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#344) zol-tán?


zol-tán?
csendes tag

Sziasztok! Lassan én is beszerzek egy ilyen tabletet. Igazából a két szín között őrlődöm. MM-ban néztem meg, ott fehér volt, nagyon jól néz ki, és a tesztekben olvasható anyaghibák (recsegés,ropogás) egyáltalán nem jelentkeztek. Viszont a tulajoktól kopás ügyben érdeklődnék, mennyire kopik a kékesszürke ill. a fehér változat? Az én képzeletemben az van, hogy a fehér változaton talán kevésbé látszódna...

[ Szerkesztve ]

(#345) besko65 válasza Amalgam (#343) üzenetére


besko65
tag

Igen

(#346) Amalgam válasza besko65 (#345) üzenetére


Amalgam
aktív tag

Akkor jó, mert valahol azt olvastam, hogy nincs.

Kedvenc telefonom a Galaxy Note 6

(#347) besko65 válasza Amalgam (#346) üzenetére


besko65
tag

Nézd én is csak olvastam, hogy az van benne, legalábbis többféle leírás szerint. Ezek után jó kérdés, hogy tényleg gorilla-e ha te pedig azt olvastad róla, hogy nem.
Na akkor megpróbálok még infót gyüjteni róla.

(#348) Tetrion válasza Amalgam (#340) üzenetére


Tetrion
csendes tag

Ez tényleg egyén függő. Én hetente egyszer töltöm, mert csak esténként, az ágyban használom. Hogy ez pontosan hány óra használat volt, sose néztem.

"A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot." — A. Einstein

(#349) besko65 válasza Amalgam (#346) üzenetére


besko65
tag

Szóval a barátom google szerint ez bizony gorilla glass kijelzővel rendelkezik.

(#350) Tetrion válasza zol-tán? (#344) üzenetére


Tetrion
csendes tag

Általában a sötétebb verzió tetszik, de ennél a fényes műanyagnál állítólag a fehér a praktikusabb, mert kevésbé látszanak az ujjlenyomatok és az esetleges karcok. (És jól is néz ki, mert nem sima fehér.)

"A little knowledge is a dangerous thing. So is a lot." — A. Einstein

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.