Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) banhammer válasza koxminator (#650) üzenetére


banhammer
veterán

Teljesen korrekt arany barna szine van, csak az a baj a tokkal, hogy becsukott allapotban semmi se rogziti.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#652) jss


jss
aktív tag

Lehetséges -e a Note ceruzáját mondjuk egy ASUS tablettel használni?
Van azokra valami hasonló jegyzetelési lehetőség?

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#653) joe357 válasza jss (#652) üzenetére


joe357
tag

Ez a toll nem kapacitív ezért csak az ilyen vacom technológiás cuccokkal használható de valszeg egyedi az alkalmazott freki is ezért nem valószínű hohy máshoz is jó.

(#654) besko65 válasza joe357 (#653) üzenetére


besko65
tag

Mi újság a tabbal? Megjárta a szervízt?

(#655) jss válasza joe357 (#653) üzenetére


jss
aktív tag

Na jó, de a tabletek képernyője érintés érzékeny, a toll meg megérinti...
A különleges ficsőrök nem kellenének, csak lehessen jegyzetelni....
Így sem állná meg a helyét?

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#656) CB válasza jss (#655) üzenetére


CB
senior tag

Próbáld ki, hogy egy egyszerű műanyag hegyű tárggyal megérinted a kapacitív táblagéped, vagy telefonod kijelzőjét. Nem fog működni.
Egy egyszerű táblagép kijelzője csak érintésre, vagy azokkal a bumszli végű tollakkal működik.

Gondold csak végig:Ha minden táblagép működne ezekkel a hegyes, műanyag végű tollakkal, csak olyat gyártanának (bumszlisat nem), hiszen az jobban használható lenne.

Ha aktív tollal szeretnél írni, sajnos olyan táblagépet kell venned, ami tudja kezelni (Samsung Note család, Lenovo Tablet, HTC Flyer, Asus EEE 800, stb.) youtube-on sokat találsz belőlük.
Drágábbak ugyan, de kiválóan használhatók.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#657) joe357 válasza besko65 (#654) üzenetére


joe357
tag

Helló. Sajnos még nem jelentkeztek, be is optam mert bementem a westendbe hogy leadom szervízbe erre látom hogy megszűnt. Király. Hívtam újra az ügyfélszolgálatot és ígéret hogy továbbítja ismét, de semmi. Pedig nagyon jó lenne mert több 10 oldalt kellett a héten is körmöltem rá és elrondítja a betűket.

(#658) besko65 válasza joe357 (#657) üzenetére


besko65
tag

Na ez a szégyen :F
Minden készülékemet Samsung prémium garanciával vettem, nem kevés pénzt áldozva rá, hogy ha valami gond lenne velük, akkor azonnal, itthonról ki sem mozdulva meg legyen oldva a probléma.
Erre most ilyet olvasni, hogy még csak arra sem méltatják az embert, hogy visszahívják, enyhén bosszantó.
Megérdemelnék, hogy megcsavargasd a fülüket. Szégyen ez rájuk nézve. :(

(#659) koxminator válasza besko65 (#658) üzenetére


koxminator
senior tag

Szerintem egyszerűen elúsztak.. ma egy ügyfelem mondta, hogy a nemrég vett 7.7-es Galaxy Tabja szervízes lett, mivel az is prémium cucc, beregisztrálta, lejelentette, aztán b...ták visszahívni, csak 1 hét után.. inkább bevitte a Teréz krt-ra, de ott is 1 hétig tartott a javítás..szóval lehet, hogy az ünnepek környékén sokan vettek ilyen cuccokat, aztán a nagy számok törvénye alapján kicsit több lett a gariztatni való cucc, és ez van most...ettől függetlenül még mindig jobb szerintem, mint sok másik gyártó buzibáró hozzáállása, vagy ha egyáltalán van még itthon szervíze..persze tudom, ez azokat nem vígasztalja, akinek épp sajnos garos problémája van.... :F

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#660) joe357 válasza koxminator (#659) üzenetére


joe357
tag

Hát én már két hétnél tartok. A terézúti szervíz alatt melyikre gondolsz?

(#661) koxminator válasza joe357 (#660) üzenetére


koxminator
senior tag

amelyik ott van az Oktogonnál, pontosabban 1 vagy 2 utcával feljebb a Nyugati felé, a baloldalon és párhuzamos az Andrássy-val.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#662) DaeMonS válasza koxminator (#659) üzenetére


DaeMonS
tag

nem ertek egyet :)

mar csak ha azt nezzuk amiket hallani, olvasni...a garancia ugyentezessel lehet idoeltolodas...de az ugyfelekkel valo kommunikacio kezeles, visszahivas, tajekoztatas...vagyis h erezd h foglalkoznak veled-ezzel nem KELLENE gond legyen, foleg a Samsung meretu cegeknel...

de erdekessegkeppen mondom, USAban felmeres szerint az ugyfelkiszolgalok (nevezzuk backofficenak), akik telefonalnak, intezkednek stb - kb 25%kaval elegedetlenek, ez Europaban 60korul van.
Tehat, nem a temek rossz, nem a ceg rossz,csak nem jut el a megfelelo szemelyekhez a problema...

-szerintem :))

(#663) banhammer


banhammer
veterán

Kéne írni, vezetni valami listát az induló és nem induló játékokról.
Mert kezde egyre jobban dühíteni, hogy kiadtam egy csinos összeget játékokra amik anno mentek az Acer A501-emen és most azoknak a játékoknak a harmada, fele nem megy a Note 10.1-el.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#664) koxminator válasza banhammer (#663) üzenetére


koxminator
senior tag

Valószínűleg az azért van, mert az A501-es Tegra3-as nem?

Viszont nekünk Exynos csodánk van, nem Tegra3. Sajnos JB alatt pedig nem működik a chainfire 3d, ha jól tudom..elég rég nem frissítette már a progit chainfire..

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#665) banhammer válasza koxminator (#664) üzenetére


banhammer
veterán

Tegra 2.

Az a vicc, hogy a Google Play a játékok nagy többségéről az állítja, hogy kompatibilis.
Aztán felrakom őket és:
- elindul, de egy idő után lefagy.
- el se indul.
- végtelen ciklusba kerül.

És nem THD játékok, mert azokhoz tényleg Tegra 2/3 kell.

A Chainfire 3D-hez meg rootolni kell a gépet, azt meg kihagynám.

[ Szerkesztve ]

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#666) koxminator válasza banhammer (#665) üzenetére


koxminator
senior tag

Mondjál már 1-2 ilyen játékot, megnézem majd otthon, hogy nálam a JB alatt hogy futnak.
Lehetőleg próbáld meg úgy, hogy pontos Google Play linkkel, az a tuti. :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#667) banhammer válasza koxminator (#666) üzenetére


banhammer
veterán

Drága szórakozás lesz megvenni azokat a játékokat.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#668) koxminator válasza banhammer (#667) üzenetére


koxminator
senior tag

Kiváncsi vagyok, melyek azok. Honnan tudod, hogy ezek közül már nem vettem meg párat? :)

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#669) fujifilm1


fujifilm1
senior tag

akció az androidpolice hírportálról:
ingyen elektronikus újságok 50usd értékben jan végéig.
[link]
(lehet olvasgatni szép színes ujságokat... :)

[ Szerkesztve ]

(#670) Roku


Roku
csendes tag

Üdv. Van már valami a szoftverfrissítéssel kapcsolatban? Mert nekem megint frissített. Az új verzió: 4.1.2.

(#671) koxminator válasza Roku (#670) üzenetére


koxminator
senior tag

Csinálj egy képet légyszíves a táblagép névjegyéről és rakd fel nekünk ide, hadd nézzük meg mit ír. Köszi. :)

Honnan is származik a géped? Mert az adhat rá magyarázatot amúgy.

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#672) Octi válasza koxminator (#671) üzenetére


Octi
aktív tag

Tuti a németektől van. Náluk már kint van a hivatalos 4.1.2 :)

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#673) Roku válasza Octi (#672) üzenetére


Roku
csendes tag

KÉP[/L] [P:L]Íme a kép. A dobozon annyit találtam, hogy "Made in Korea", de gondolom az összes onnan származik, szóval ezzel nem jutottunk beljebb... A magyar nyelvű oprendszert nem értem, mert ha máshol adják ki, akkor... vagy a nyelv az már alapból benne van?[/P]

[ Szerkesztve ]

(#674) banhammer válasza Roku (#673) üzenetére


banhammer
veterán

Kb. fél 12 fele néztem rá a rendszerfrissítésre és nekem azt mondta, hogy nincs új verzió.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#675) Roku válasza banhammer (#674) üzenetére


Roku
csendes tag

Nekem tegnap este dobta fel a frissítést, de ez lényegtelen jelen helyzetben. Annyit sikerült találnom a származási helyről, hogy "Made in Korea", de gondolom ez nem jelent semmit, mert az összes onnan származik... Amit nem értek az a magyar nyelv az oprendszerben... Vagy az is alapból benne van az összesben? Az is hozzá tartozik, hogy nekem alapból a samsung.com-ra regisztrált és a magyarra külön kellett nagy gépről regisztrálnom... Vagy ez sem befolyásolhatja a dolgot?

(#676) banhammer válasza Roku (#675) üzenetére


banhammer
veterán

Hol vetted a készüléket?
Valami garázs GMS boltban (szürke csatornás készülék) vagy valami hivatalos kereskedőnél aki sanszos, hogy a magyarországi Samsungtól vette a tabletet.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#677) koxminator válasza Octi (#672) üzenetére


koxminator
senior tag

ez a kombó samfirmware szerint német t-mobile-os:

"GT-N8020 Germany (T-Mobile) 2013 January Android 4.1.2 N8020XXBMA3 N8020DTMBMA1"

vagy legalábbis ez áll hozzá legközelebb. A CSC lenne az érdekes, hogy az mit mutat.

Ahhoz én leszedtem a Play-ből a Galaxy S/S2 Csc changer progit, nekem pl. valamelyik JB-re frissítés elállította KSA-ra (Egyesült Arab Emirátusok).

A magyar független a XEH, de mivel a magyar t-mobile-os N8020-asnak samfirmware szerint ennek kell lennie:

"GT-N8020 Hungary (T-mobile) 2013 January Android 4.1.2 N8020XXBMA3 N8020TMHBLL1"

ezért nála nem tudom, mi van... :F

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#678) banhammer válasza koxminator (#677) üzenetére


banhammer
veterán

Azért már átérhetne ide is az a frissítés.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#679) Balage180


Balage180
tag

Sziasztok!

Mar regota olvasom a forumot (meg nem gyult ossze a kedv egy ilyen masinara de dolgozom rajta, egy oszegben akarom venni nem szeretek torleszteni ;) ) a frissitesben nem ott van elasva a kutya hogy vkinek N8000re vkinek N8010e vkinek N8020a van az elozo kepen is a 8020as kapott frissitest a 8000es nem... Lenne meg egy kozerdeku eszrevetelem: A hivatalos samsung tablet, telefon szerviz a Telemax kft budaors kinizsi u. 2. (Tesco mogott) mindenki ide viszi (t,oktogon samu stb.) Akinek lassu a szervizfutar az ide vigye mert igy megsporolhatja a logisztikat ami akar egy hetet is jelenthet. Remelem mire legkozelebb hozzaszolok addigra mar a note-ron fogok irni :)

(#680) banhammer válasza Balage180 (#679) üzenetére


banhammer
veterán

Budaörs azért rendesen kinn van a halálban.
Főleg ha a IV., XIV., XV., XVI., XVII., XVIII., kerületeket nézzük.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#681) Balage180 válasza banhammer (#680) üzenetére


Balage180
tag

Ez így van Budaörs nem a szomszéd (Én zuglói vagyok és minden reggel oda járok :P ) De tény hogy úgy működik hogy az összes többi boltból begyűjtik a telefonokat / tabokat és heti 1-2 alkalommal hozzák viszik... így ha a szállítás napján adod le szállítás után akkor kb 1 hetet pihen a tab ezután elviszik javítani ha nem készül el a jövő heti szállításig akkor börsön vár a cucc 1 hetet és utána kapod vissza ezért ajánlottam hogy pestieknek lehet megéri bevinni mert ha olyan a hiba akkor akár meg is várható....

(#682) koxminator válasza banhammer (#678) üzenetére


koxminator
senior tag

igen, főleg, hogy N8000 már Kenyában is lefrissült :D

kezd itt is az történni, mint a Galaxy S3 esetén: Burkina Faso, meg Csingacsgukföld előbb megkapta, mint mi magyarok :DDD

ja, aki a CSC changert felrakja, nehogy rányomjon az installra!!! mert az szépen azt a CSC-t fogja beállítani, amelyiken éppen áll a kijelölés, az pedig fucktory resettel ér fel!! csak megnézni szabad vele

[ Szerkesztve ]

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#683) Roku válasza koxminator (#677) üzenetére


Roku
csendes tag

T-mobile-os a készülékem minden teljesen gyári, semmit nem bütyköltem rajta. Talán amiatt vana frissítés, mert ez 8020-as nem?

(#684) koxminator válasza Roku (#683) üzenetére


koxminator
senior tag

Igen, valószínű ezért van.

Amúgy meg most olvastam, hogy ha minden igaz, az Indie nevű fejlesztő is becsatlakozik a Note10.1 táborba, és ha hinni lehet a híreknek, hamarosan lesz Omega Rom Note 10.1-re (már ha ez mond valakinek valamit) :C

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#685) besko65 válasza koxminator (#684) üzenetére


besko65
tag

Telefonon tényleg jók az Omega romok, én személy szerint nem használtam, de tényleg sokan dícsérték.
Szerintem itt sem fog rossz darabokat kiadni a kezéből. Az pedig főleg nagy erény, hogy jól témázható rom, így biztos megtalálja mindenki a neki tetsző felületet.

(#686) jss


jss
aktív tag

Elsősorban azért szeretnék SAMU Note-ot venni, mert napi sok órában tanulom a nyelvet, pillanatok alatt elfogy egy spirál füzet, már hegyekben állnak a betelt füzeteim. Szóval ebbe akarok jegyzetelni majd.
A kérdésem: mennyire életképes az ötlet? Ez a pen és a tábla ténylegesen használható akár hosszú távon ilyesmire, vagy ez inkább csak reklámfogás a SAMU részéről és maradjak inkább a füzetnél? Mi a vélemény erről? :R
Persze nem csak erre használnám, de a többire egy olcsóbb is megtenné...

[ Szerkesztve ]

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#687) banhammer válasza jss (#686) üzenetére


banhammer
veterán

Először menj el valami boltba ahol meg lehet macerálni a Note 10.1-et, mert szerintem van egy pici utánhúzása (nem azonnal reagál) a tollnak.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#688) CB válasza banhammer (#687) üzenetére


CB
senior tag

Fel kell telepíteni a LectureNotes nevű appot, annak nincs utánhúzása.
:))

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#689) banhammer válasza CB (#688) üzenetére


banhammer
veterán

Elég drága az a program.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#690) fujifilm1 válasza jss (#686) üzenetére


fujifilm1
senior tag

Szia,

Hosszabb megbeszélésen a Papyrus-t [link]

Rovidebb memokra a FreeNote-ot használom. [link]

Ez utobbi widgetje ugy van beállítva hogy az utolso feljegyzést ki is rakja a képernyőre.
Nekem pl: Belépő kódok- kapu, -nyomtató, stb) screen lock oldás után röktön látszik.
A freenote előnye hogy kicsi és gyors. hátránya hogy egy szinten túl tanulni kell.

A Papyrus nagy de alkalmas sok jegyzetre. (Mi a sok? - gyanitom hogy extra felhasználónak számitasz... ) Papyrusban stylussal irsz és ujjal lehet radirozni. király. :)

Ha gondolod nézd meg őket.

Üdv,
R

(#691) CB válasza banhammer (#689) üzenetére


CB
senior tag

Hát, nem 200 FT, hanem egy ezres. Ez igaz.
De legalább használható.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#692) Mezy válasza banhammer (#689) üzenetére


Mezy
csendes tag

LectureNotes

[ Szerkesztve ]

N8000 4.1.2

(#693) jss válasza Mezy (#692) üzenetére


jss
aktív tag

A kérdésem igazából az lenne, hogy programtól függetlenül mennyire érzitek életképes dolognak / vagy erőltetettnek azt, hogy valaki így folyamatosan hosszú távra jegyzettömbnek használja ezt a notit?
Kiváltható vele a papír alapú jegyzetelés, vagy ez inkább csak afféle parasztvakítás a SAMU részéről?

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#694) koxminator válasza Mezy (#692) üzenetére


koxminator
senior tag

Ha ez nem a trial version, amely amúgy is elérhető a Google Playből, akkor szerintem ezt töröltesd (kérd a törlését), mielőtt egy OP talál rá, mert akkor még bünti is fog érte járni! :F
wareznak minősül

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#695) nokia112


nokia112
csendes tag

Sziasztok!
Amerikában van egy ismerősöm és most venne tabletet és engem kérdezett, hogy mit érdemes és végül oda lyukadtunk ki, hogy mindenképpen kell magyar nyelv a cuccra. Az lenne a kérdésem, hogy az amerikában kapható Galaxy Note-okon van magyar nyelv? :))

Ott így nevezik a konkrét példányt, ami ki lett nézve:
Model# GT-N8013-EA32ARB

A választ előre is köszönöm:)

Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

(#696) koxminator válasza nokia112 (#695) üzenetére


koxminator
senior tag

Nem tudom, hogy erre itt bárki is tudná a pontos választ. Javasolom, hogy nézze meg, ha tudja, mielőtt megveszi. Menjen be a Settings > Languages and input > Language alatt , hogy lát-e magyart.
Ennél biztosabb módszer szerintem nincs. Ha normális helyen venné, biztos segít az eladó (gondolom én ;) )

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#697) banhammer válasza koxminator (#696) üzenetére


banhammer
veterán

Gondolod amerikában az átlag amerikai sejti, hogy hol lehet Magyarország?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#698) koxminator válasza banhammer (#697) üzenetére


koxminator
senior tag

Jó esetben még csak keveri Budapestet Bukaresttel :D

De most őszintén, ez a pár kattintás nehezére esik még egy amerikainak is? Mert akkor nem akarom megbántani, de tényleg az ilyen vegyen szájpadot a kezébe, ahhoz talán nem elég gyökér :K

Cégünk alapfilozófiája: nem bántjuk a sz**t, amíg nem büdös!

(#699) nokia112 válasza koxminator (#698) üzenetére


nokia112
csendes tag

Sikerült megnéznie. Segítettek neki. Kiderült, hogy az Amerikában az összes komolyabb tablet rendelkezik magyar nyelvvel:)

Egyébként köszi a hozzászólásokat:)

Alcatel OT 302 -> Nokia 3410i -> Nokia 3220 -> SonyEricsson w800i -> SonyEricsson w910i -> Nokia (Tubi) 5800 -> SonyEricsson Xperia X8 -> Sony Xperia P ~ eddig

(#700) joe357


joe357
tag

Helló. Na most mokolja a samsung szervizes a kütyüt helyben, csak kár hogy nem tudok otthon lenni csak a párom. Szenvednek vele rendesen mert már cserélt kijelzőt és alaplapot is de még mindíg csinálja a hullámos vonalat. Nektek tényleg nem csinálja ha lassan húzzátok az ujjatokat átlósan? Egyenest rajzol? Nem értem én ezt. Köszi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.