Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:48:37

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1493) B1T3 válasza exelsior1 (#1492) üzenetére


B1T3
addikt

A kamera a mindennapokban véleményem szerint simán megállja a helyét, nézegess külföldi teszteket is, azok talán objektívebb képet adnak a kamera képességeiről, bár én is lőttem párat, de még túl sokat nem volt időm válogatni, és megosztogatni az ennek megfelelő topikban. A lényeg, hogy nem olyan sok az elmosott kép, mint azt a teszt sugallja, persze van olyan is, de ezért is hasznos a zero shutter lag. Ha már szóba jött, itt van 2 távoli témájú, illetve itt 2 makró kép. Ezenfelül egy videót is éppen ma töltöttem fel.

Általános sebesség… A gyári ROM-mal – mondhatni természetesen – nem tökéletesen röccenésmentes, de bőven kielégítő a rendszer gördülékenysége. A főoldalak lapozása gyakorlatilag szaggatásmentes (bár az élő háttérképek bekavarhatnak, de ez többnyire nem a hardver hibája), nálam sok telepített program után a menü lapozása nem mindig volt tökéletesen sima, de tényleg azon a határon belül van ez a jelenség, hogy nem zavaró. Mindenesetre nekem erre érzékeny a szemem, szóval észrevettem. :) A mai elvárásoknak megfelelő, „modern”, 3D-s játékok tapasztalataim szerint jól futnak rajta, ha meg is röccen néha néhány, ez is az elfogadható szint, és bár a GPU elég régi, talán itt is optimalizációs gondokról lehet beszélni sok esetben. Továbbá a HD felbontású kijelzőnek is ára van a teljesítményre nézve (nem csak szó szerint). :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.